Автор Тема: Фондация Кеше  (Прочетена 53225 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Кали

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Фондация Кеше
« Отговор #105 -: Януари 13, 2013, 22:46:38 pm »
Подпишете тази петиция,http://www.peticiq.com/keshebgenergy.Може и да ни чуят.

Неактивен savchev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
    • На Савчев сайта
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #106 -: Януари 21, 2013, 15:24:20 pm »
Който иска книгите на Кеше може да си ги вземе от http://www.savchev.org/keshe/.

Общо всичко в тази директория снимки и документи са около 89 MB.
Сега възстановявам сървера. Опитаха са да го сринат, ама само запълниха малко мястото с боклук....
Вижте и http://www.savchev.org.
В самата страница има също много интересни документации.
Не искам пари - искам само някой да ми помогне да направим генераторите.
Предварително благодаря на всички - искам да помогна да се отървем от ламИ като ЧЕЗ (ЧЕЗ, енергопро, региоком и други подобни).
Трудно е напоследък и не мога дори да си позволя да закупя кабел. Обикновен намотъчен меден двойнолакиран кабел 1,25мм, а ми трябват около 7-8 кг...
ВНИМАНИЕ: ИЗТЕГЛЕТЕ СИ МАТЕРИАЛИТЕ и ги гледайте на Вашата машина (компютър, таблет или лаптоп)

С уважение: Савчев

Неактивен mengel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Фондация Кеше
« Отговор #107 -: Януари 27, 2013, 15:02:33 pm »
Браво Савчев! Мисля че обединяването на подобномислещи хора със знания и опит може да е само в полза! Но да не забравяме че сме българи и индивидуализма ни е много силна черта!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Фондация Кеше
« Отговор #108 -: Януари 27, 2013, 16:32:24 pm »
Има ли ги преведени 3-те книги някъде?
 Мъча го тоя английски,ма пусто..Не върви..Материята ми идва сложна и на български,а на английски па съвсем. :(

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Фондация Кеше
« Отговор #109 -: Март 25, 2013, 15:58:17 pm »
Малко актуализация по темата за тези, които се интересуват   :)



http://www.keshefoundation.org/introduction/the-kf-center/123-events/343-mehran-keshe-will-be-in-varna-city.html
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Фондация Кеше
« Отговор #110 -: Март 27, 2013, 13:10:56 pm »
Кеше говори, за Нов световен ред.
Хората си мислеха, НСР, ще дойде с военни действия, но уверявам ви, той ще дойде, след нашия призив да дойде. Сами ще го пожелаем! Заслепени от високите технологии, хората не виждат скрития план. Това е най-грандиозния цирк, разиграван изобщо в историята.
Доколкото знам Илюминати са "казали", "Ние ще ви дадем всичко, но вие, няма да сте щастливи, защото отвътре, ще сте празни". Докато Кеше техниката навлезе, вярвам, че висшите емоционални центрове на болшинството, няма да функционират.
За мен Кеше е Илюминат.

пп. Бях му голям фен, но......
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
  • Must be force be with you
Re: Фондация Кеше
« Отговор #111 -: Март 27, 2013, 17:36:15 pm »
Значи, ако даваш (технологии или други неща, които може и да не разбираш и използваш) си лош, ако не даваш или отнемаш пак си лош. Без да е ясно какво точно отнемаш пряко на хората, освен тяхното собствено желание да научат или да се възползват от определени технологии.
Тогава и само тогава си илюминат.
А ти самият през цялото време, докато някои си дават изкараните пари за проучвания и някакво развитие на технологиите, се чудиш как ли ще те преметнат с поредната /повтарям/ непонятна за теб технология. Щом няма да те нахрани безплатно и да ти плати сметките. Тогава какво те интересува и защо да схванеш или погледнеш по-глобално на възможностите за развитие в света. Като да няма войни, гладуващи и болни. Като по-лесно е воят конкретен живот(ец) да мине без много сътресения и накрая просо да въздъхнеш и да се възнесеш в Рая.
Да, това е полезна и здравословна позиция на неилюминат. Чудя се на чия страна съм...  :unknown:

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Фондация Кеше
« Отговор #112 -: Март 27, 2013, 18:17:37 pm »
Не съм видял какво е дал Кеше. Ако си видял, моля посочи ми. Видял съм само празни приказки и обещания. Щеше да има демонстрации, отложиха се. Щеше да дава готови генератори и това се отложи. Мислех го за умен, а той смятал да прекарва през граница, радиоактивни детайли, все едно са краставици. Че кой ще пусне такива неща през граница бе? С това последното, окончателно Кеше ми падна в очите. Голям цирк. Прави се на жертва, да печели почитатели. Чудя се, дали точно Кеше, след време, ще бъде издигнат за президент на света в НСР?
Набива ми се в очите и фактът, че използва окултни методи, баш като илюминати. Например, всички негови начинания, започват на 21-ва дата! Който знае, ще се сети!

"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен CadeFoster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Фондация Кеше
« Отговор #113 -: Април 23, 2013, 09:39:23 am »
М.Т.КЕШЕ ПОКАЗВА ПОСЛЕДНО ПОКОЛЕНИЕ ПЛАЗМЕН РЕАКТОР

В 17.00 часа на 21 април 2013 г. в Конгресния център на Fenaroli Palace Hotel, в присъствието на публика от всички краища на света, които се бяха събрали във връзка с подписването на договора за мира.
Мехран T. Keshe, ядрен физик, директор на Фондацията Keshe, откри официално Конференцията за Договора за световен мир.
По време на конференцията М.Т.Кеше пропомни, че мисията на фондацията винаги е била постигане на световен мир, за разлика от всички други организации...


Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
  • Must be force be with you
Re: Фондация Кеше
« Отговор #114 -: Юли 05, 2013, 16:03:05 pm »
Не съм видял какво е дал Кеше. Ако си видял, моля посочи ми. Видял съм само празни приказки и обещания. Щеше да има демонстрации, отложиха се. Щеше да дава готови генератори и това се отложи. Мислех го за умен, а той смятал да прекарва през граница, радиоактивни детайли, все едно са краставици. Че кой ще пусне такива неща през граница бе? С това последното, окончателно Кеше ми падна в очите. Голям цирк. Прави се на жертва, да печели почитатели. Чудя се, дали точно Кеше, след време, ще бъде издигнат за президент на света в НСР?
Набива ми се в очите и фактът, че използва окултни методи, баш като илюминати. Например, всички негови начинания, започват на 21-ва дата! Който знае, ще се сети!

А аз не знам какво означава "да даде" нещо, което за теб да е разбираемо и полезно за човечеството?
Последно, това, което са постнали за плазмения реактор и въобще всичко, което фондацията измисля е свързано с "даването" на технически прогрес. Не е задължително всички физични и химични открития да се свързват винаги с милитаризъм и конспирации по унищожаване на човечеството.
Мирните опции са, като се започне от медицината и се свърши до адекватни начини, за пречистване на вода или снабдяване с пълноценна храна за живота на планетата ...
Но, ако за теб е лесно да сглобяваш един реактор всеки път като ходиш някъде да се презентира, вместо да бъде пренасян като краставици, то за някои хора не е толкова лесно, а и е малко опасно да се създадат определени напредничави технологии, но да се използват неправомерно от многото желаещи да ги употребяват.
В този смисъл, ако откриеш една вълшебна краставица, но тя е малко радиоактивна, нали няма да ти е много приятно да направиш или откриеш още петнайсе или сто по света, само защото твоята не може да я пренасяш нагоре надолу?
Ако имаш конкретни предложения за отстраняване на Фондацията и нейния ръководител поради заплаха за света, давай смело.

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Фондация Кеше
« Отговор #115 -: Юли 07, 2013, 11:57:22 am »
Кеше , може да излезе мошенник , но Андреа Роси със  сигурност  не  е  мошенник .
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен Fisher66

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Фондация Кеше
« Отговор #116 -: Март 18, 2014, 11:49:02 am »
Ето в този блог има вече линкове за изтегляне на USB стика на Кеше. Дерзайте.
http://blogzaserioznihora.blogspot.com/2014/03/usb-100.html

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27