Автор Тема: Фондация Кеше  (Прочетена 53221 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Фондация Кеше
« Отговор #15 -: Септември 09, 2012, 08:56:52 am »
 :) Мили шаранчета... пак ли налапахте въдицата. Как може да се лъжете толкова лесно, не знам.

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Фондация Кеше
« Отговор #16 -: Септември 09, 2012, 10:38:51 am »
защо пресата мълчи?
Тя, "нашата" е ясно защо мълчи, но няма ли нещо от чуждата преса? Това се питам, от тия, дето са отишли все пак на закритата сбирка? Ако има някой "разузнавач", който да прерови чуждите сайтове, ще чакам с нетърпение да сподели тук.

Непрекъснато ровя в сайтове на английски и френски. Никакви новини, пълен black out. Което съвсем не значи, че нищо не се случва.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Фондация Кеше
« Отговор #17 -: Септември 09, 2012, 11:01:14 am »
Моля администраторът ЕОН да обясни на шараните какво се случва ... аз определено съм невежа, но искам да знам?!
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Фондация Кеше
« Отговор #18 -: Септември 09, 2012, 14:56:56 pm »
Елементарно - правят се пари на гърба на балами, само че балами с пари.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Фондация Кеше
« Отговор #19 -: Септември 09, 2012, 16:28:27 pm »
Дам, неприятно ... много баламски - шарански налапах там каквото имаше да се налапа, че и поизлъгах доста хора! А някои явно се счупиха от смях :)
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен larabum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Фондация Кеше
« Отговор #20 -: Септември 09, 2012, 16:38:07 pm »
Преди да подпишете тази петиция ,помислете ,какво във същност подписвате.Защо точно сега.Обърнете внимание на датите и защо на някой толкова му е необходимо вашето съгласие.Ако не за друго то поне заради паметта на всички онези учени които загинаха защитавайки идеите си.   И не забравяйте -безплатен обяд няма.
Когато дълго гледаш в бездната, бездната се вглежда в теб. Ницше

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Фондация Кеше
« Отговор #21 -: Септември 09, 2012, 17:53:29 pm »
Елементарно - правят се пари на гърба на балами, само че балами с пари.
Ако разсъждаваха като тебе, Еон, сигурно щеше да бъде така. Но аз съм сигурна, че тези хора са решили да капичнат "гнилия капитализъм", както се изразяваха едно време някои другари. И то начело с еврейско-американската клика с паричната им система. Без война и жертви, а по най-добрия начин - предоставяйки свободна и чиста енергия.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Фондация Кеше
« Отговор #22 -: Септември 09, 2012, 19:21:07 pm »
Не знам какви са конспиративните цели на Кеше и съдружие, но знам, че тия технологии ги има и е време да се извадят на бял свят. Не ми харесва, че ги предоставят при закрити врати, но те обясняват, че на никого не са спрели достъпа от правителствата на цял свят. Кое спря нашия ...цървул...да си занесе задника и той там? Сега нямаше да гадаем какво и що.
Не мисля, че съм шаран. Никой тук, /НИКОЙ!!!/ не знае цялата история. :hi:
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Фондация Кеше
« Отговор #23 -: Септември 09, 2012, 19:34:15 pm »
Елементарно - правят се пари на гърба на балами, само че балами с пари.
Ако разсъждаваха като тебе, Еон, сигурно щеше да бъде така. Но аз съм сигурна, че тези хора са решили да капичнат "гнилия капитализъм", както се изразяваха едно време някои другари. И то начело с еврейско-американската клика с паричната им система. Без война и жертви, а по най-добрия начин - предоставяйки свободна и чиста енергия.

E, хубаво - няма проблем. Като предоставят свободната и чиста енергия ще се извиня публично на теб и на тях, че така съм ги обвинил несправедливо.

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Фондация Кеше
« Отговор #24 -: Септември 09, 2012, 19:54:32 pm »
Съобщение на страницата Фейсбук на Фондацията Кеше:
Dear People of the world, as the Kf announced many times before, there is no disclosure about the 6th september meeting. If any news will be given, it will be on the Kf forum by Mr Keshe himself, please follow up there.

Мили хора от целия свят, както беше обявено неколкократно, няма да се разкрива никаква информация за срещата на 6 септември. Ако ще има някакви новини, те ще бъдат дадени от самия Г-н Кеше във форума. Моля, следете там.

« Последна редакция: Септември 09, 2012, 20:10:47 pm от Dom »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Фондация Кеше
« Отговор #25 -: Септември 10, 2012, 10:22:00 am »
      Дано  иранците  знаят  какво  правят,  че  грозна  вълна  се  надига  срещу  тях!  А  репетициите  свършиха  успешно! 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Фондация Кеше
« Отговор #26 -: Септември 10, 2012, 10:30:55 am »
Аз пък се чудя дали това http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5114311 има връзка с фондацията Кеше.

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Фондация Кеше
« Отговор #27 -: Септември 10, 2012, 10:48:20 am »
Аз пък се чудя дали това http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5114311 има връзка с фондацията Кеше.
Със сигурност има връзка според мене. Целият този оркестриран и ескалиращ международен натиск срещу Иран е заради разработките на свободна енергия и разкритията на Кеше тази година.

      Дано  иранците  знаят  какво  правят,  че  грозна  вълна  се  надига  срещу  тях!  А  репетициите  свършиха  успешно! 
Възможни всякакви са всякакви грозни инсценировки, които да послужат за евентуално нападение на Иран.
Молете се за мир и осъзнаване, за пречистване на планетата.
« Последна редакция: Септември 10, 2012, 10:53:41 am от Dom »

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Фондация Кеше
« Отговор #28 -: Септември 10, 2012, 16:47:37 pm »
Аз пък се чудя дали това http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5114311 има връзка с фондацията Кеше.

има връзка, но май Кеше са само за парлама! Цирка вече започна ... да се държим здраво за стола.
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Фондация Кеше
« Отговор #29 -: Септември 10, 2012, 19:16:01 pm »
Добре де, може ли някой да обясни по-подробно защо смятате, че Кеше са измама. Не че вярвам на всичко дето чета, но и пък не отхвърлям такава възможност.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27