Автор Тема: Дух, или?  (Прочетена 13728 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BadEnough

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Дух, или?
« -: Август 28, 2012, 22:56:53 pm »
Снимката от линка е от началото на месеца, правила съм я аз, при поредното среднощно лягане. Моето мнение е, че това е дух, или по-скоро дух в движение. Ще ми е интересно да чуя и други теории, ако има такива



http://prikachi.com/images/7/5198007R.jpg

Неактивен kadife

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Дух, или?
« Отговор #1 -: Август 29, 2012, 12:30:03 pm »
Едва ли е дух, котките по принцип усещат присъствието им.

Неактивен BadEnough

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Дух, или?
« Отговор #2 -: Август 29, 2012, 12:40:47 pm »
Именно... въпросния котарак от снимката не се отделяше от мен, особено вечерно време.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Дух, или?
« Отговор #3 -: Септември 19, 2012, 17:43:27 pm »
Възможно е да е отблясък от някакъв светлинен източник към камерата, или пък експозицията на апарата да е по-дълга?
Бъди Слънце!

Неактивен BadEnough

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Дух, или?
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2012, 21:58:25 pm »
В стаята беше тъмно...  май не споменах, правена е с телефон. Две седмици след нея се получи още една такава снимка. След това писах на д-р Дейв Йостер (за него разбрах от този форум) и той написа същото, което си мислех и аз-че е дух.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Дух, или?
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2012, 23:41:54 pm »
Аууу какъв сладък клещок ще го изпапкам!, а снимката определено е интересна но както посочи монолит възможно е това да е отблясък на светлина при експозиция или тъй наречения "lens flare" ефект но не изключвам в същото време и възможноста  апаратът наистина да е фиксирал нещо необичайно.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен BadEnough

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Дух, или?
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2012, 01:31:19 am »
Уникалния котарак, нали? Който не го е видял, той не се е влюбил в него  :) Темата именно за това я пуснах, исках да чуя други мнения/теории.

Неактивен Rukahs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Дух, или?
« Отговор #7 -: Октомври 08, 2012, 00:03:49 am »
Косъм в движение... от котката... ?

Неактивен BadEnough

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Дух, или?
« Отговор #8 -: Октомври 08, 2012, 23:40:37 pm »
Съмнявам се... на втората снимка това нещо се вижда доста нависоко, а котката не е наблизо, че да хвърчат космите ѝ... но пък не се знае....ще взема да пробвам да заснема някой падащ косъм

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Дух, или?
« Отговор #9 -: Октомври 10, 2012, 21:17:57 pm »
Не мисля, че е косъм. По- скоро мисля, че е някакъв странен ефект от камерата, с която е снимано. Формата ми изглежда нетипична за дух.

Неактивен BadEnough

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Дух, или?
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2012, 00:45:39 am »
Може и ефект някакъв да е, но с днешната поредна такава снимка стават четири. Дотук добре, но на всичките присъствам и аз, и това, че имам много близък починал човек, ме наведе на мисълта това да е той, под някаква форма. Ето го точния отговор на д-р Дейв относно първите ми две снимки:

Hi Aneta,
Both of your photos contain paranormal anomalies. The first appears to be ectoplasm, a form of spirit/ghost/soul energy patterns and the cat photo contains an orb in motion that is leaving a contrail behind it. This is a spirit/ghost/soul that is moving and leaving an energy residual behind it as it moves. Thank you for sharing it with us.
Kind regards,
Dr. Dave

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Дух, или?
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2012, 23:47:11 pm »
ами дай другите снимки, де
Може да е некъв вид плазмоидна енерги, много е плътна и наситена-организирана материя, гледал съм фотоси на духове -повече мяза изображението на дим от цигара като материя при тях

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Дух, или?
« Отговор #12 -: Октомври 13, 2012, 00:06:22 am »
Сега се разрових, и октрих ето тази тема- ЦЪК. След прочитането и, съм склонен да се съглася с доктор Дейв. Заприлича ми на ектоплазма като в ТАЗИ снимка.

Неактивен BadEnough

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Дух, или?
« Отговор #13 -: Октомври 19, 2012, 12:27:53 pm »
Spoke, чела съм я тази тема. Ще пусна и другите снимки, ама първо да замажа, да не се виждам  :D че всеки път е около мен...

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Дух, или?
« Отговор #14 -: Октомври 22, 2012, 22:10:36 pm »
Доктор Дейв, според мен, е съвършено прав. Бих могъл само да добавя, че щом снимките са правени в жилището ти и котката не реагира отрицателно /не съска, не се извива агресивно и т.н./ това е енергоинформационната същност на познато на нея същество - най-вероятно твой /или нечий друг/ починал близък. Това обаче, се счита, че не е полезно за самия този, да го наречем 'дух'.

Мога да си позволя съвет да се направи енергоинформационно почистване на дома /например ако се изповядва християнство да се извика свещеник да отслужи служба в дома, но има много други варианти - интернет е пълен/.
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27