Автор Тема: Магическата музика на Morbid Angel  (Прочетена 10057 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Магическата музика на Morbid Angel
« -: Август 23, 2012, 21:39:27 pm »
Накратко през май месец 1997ма година се случи следният крайно неприятен инцидент:

По време на слушане на американската дет-метъл група Morbid Angel - албумът Covenant(1993) се чу изръмжаване източната стена на стаята ми. Не беше халюцинация защото след 5 месеца през октомври викнах приятел-екстрасенс. Непосредствено след сеансът му отново се чу същото изръмжаване и този път го чухме трима човека. Трима човека не могат да получат идентична халюцинация в един и същи момент.





За да разбера какво е било това нещо в стаята ми което възпроизвело този зловещ звук трябва логически да проследя точно какво го е провокирало?


1.На обложката на дискът има нарисувана сцена на колизеума в Древния рим където християни са разпънати на кръстове.
2.Текстовете конкретно на този албум са на английски, но има и древни заклинания вероятно на шумерски език, а последната песен е богохулна.
3.На обложката на дискът има модифицирана пентаграма.
4.На обложката на дискът и на самия диск има изобразена сцена как хората посрещат доброволно Сатаната.
5.Самият звук на албума(саундът) притежава магическо звучене. При слушане на албума на заспиване това съвсем ясно се усеща от подсъзнанието ми.


Следователно:

има определена вероятност да се счита, че въпросните изръмжавания са свързани или са следствие на древна свръхестествена сила съществувала още от римско време. Времето от преди Христос от най-сатанинските времена.... :o

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #1 -: Август 24, 2012, 07:49:04 am »
Варианта: нискоастрална същност е много много вероятен също. Някои от тях могат да ти спретнат тази "шега" и умишлено, за да се забавляват с твоя ужас. Може също да са мъртви хора, непреминали нататък. Това ли е музиката, която настояваш да продължиш да слушаш? Подобното привлича подобно навсякъде. И тук и отвъд. Аз бих насочила мислите си към по-розови и по-позитивни изживявания. Докато слушаш тази музика, ти вибрираш на нейната честота. Гледал ли си филма "Великата тайна на водата"? Ето ти линк за теглене: http://zamunda.net/details.php?id=135009&hit=1
Там ще видиш как изглежда клъстер вода, озвучен с такава музика и как изглежда такъв клъстер вода, озвучен с ...например класическа музика. Изгледай филма. Ние /телата ни/ сме огромен процент вода също... ;)
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #2 -: Август 24, 2012, 10:25:04 am »
Понеже администраторите на този сайт са много строги се постаравам да ви отговоря максимално точно и адекватно. Тази музика ми е интересна и не искам да слушам друга. Вариантът за ниско-астрално въздействие не го възприемам много добре, по-точно беше някакво електричество защото след действията на екстрасенсът видях синьо-зеленикаво петно точно като статично електричество което се местеше на зиг-заг по стената и се спря точно в един токоразпределителен възел. После се чу второто изръмжаване от долу, от подът, точно под нас тримата които бяхме в стаята. Накрая от същото това място се появи отвратителна миризма на нещо като умряла риба. Миризмата беше толкова тежка и гадна, че даже и при отворен прозорец зимата при въртуна навън и съответно солидно течение в стаята тя не се махна...

Още нещо важно - тази история я писах в клубовете на дира преди години. Един потребител който си пише по електронна поща с китаристът на Морбид Ейнджъл Трей Азагот и прочел патилата ми го е уведомил за тази случка. Азагот отговорил, че щял да задейства някакви сили към мен. До този момент от тогава не се е случило абсолютно нищо особено нито с мен, нито в стаята ми.
« Последна редакция: Август 24, 2012, 12:21:34 pm от Mirotvorec »

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #3 -: Август 24, 2012, 11:22:09 am »
ОК, аз ни най-малко не искам да ти казвам какво да слушаш, човече /това изобщо не е моя работа/...Аз също слушах подобна /макар не точно същата/ музика преди години. Ама спрях. Изглежда имаш собствена идея за това какво ти се случва - защо не я споделиш? Какво мислиш, че ти се случва? Ще ми е интересно да прочета.
Но! Не се отказвам от думите си, че "подобното привлича подобно навсякъде - и тук и отвъд" и, че "външните вибрации програмират човека посредством водата, съдържаща се в тялото му"...
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #4 -: Август 24, 2012, 11:31:47 am »
Не мисля, че в този случай ми се е случило нещо на мен. Просто съответната енергия която е била в стаята ми първия път е реагирала на музиката. Защото не написах, че първото изръмжаване се случи когато музиката спря защото дискът падна вътре в уредбата и това падане и най-вече спирането на музиката е раздразнило евентуалният дух. Вероятно тази музика много му е импонирала, много му е харесвала. И човек като я слуша дълбоко остава с впечатлението, че тя не е правена за човешки същества.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #5 -: Август 24, 2012, 15:15:10 pm »
Просто съответната енергия която е била в стаята ми първия път е реагирала на музиката....спирането на музиката е раздразнило евентуалният дух. Вероятно тази музика много му е импонирала, много му е харесвала. И човек като я слуша дълбоко остава с впечатлението, че тя не е правена за човешки същества.
Ами това е което и аз казвам в първия си отговор към теб...Дух, енергия, същество от астрала...Демон, извънземно или просто умрял землянин...За това говоря и аз.
Тази музика не само, че не е направена ЗА човешки същества, но има голяма вероятност и да е направена ОТ нечовешки същества. Защото 99% от творчеството тук на Земята е индуцирано /свалено/ от горе. Въпросът е, че "горе" не е точно само едно място, а има много варианти на "горе"...И някои поне на мен никак не ми допадат. Май говорим едно и също с теб... ::)
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #6 -: Август 27, 2012, 18:46:38 pm »
Не мисля, че в този случай ми се е случило нещо на мен. Просто съответната енергия която е била в стаята ми първия път е реагирала на музиката. Защото не написах, че първото изръмжаване се случи когато музиката спря защото дискът падна вътре в уредбата и това падане и най-вече спирането на музиката е раздразнило евентуалният дух. Вероятно тази музика много му е импонирала, много му е харесвала. И човек като я слуша дълбоко остава с впечатлението, че тя не е правена за човешки същества.

Винаги има антипод- или нещо, което да въздейства различно. Колкото и да ти харесва определена музика или да припознаваш определени послания е нужно да намираш баланс, който не си предполагал, че би могъл да слушаш продължително.

Но тъй като точно си споменал "строгостта" на Администраторите, които заключиха и блокираха доста теми за музика, която все пак е доста важна и реално въздейства, дори без конкретни предпочитания. Аз мисля ... с риск да ме изтрият и отново заключат темата, да ти предложа да изслушаш нещо балансиращо ....


ноктюрно 20 на Шопен също е доста добро...

Става въпрос за МУЗИКА, а не за шум, надявам се.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #7 -: Август 27, 2012, 19:19:54 pm »
File099, до известна степен твоето преживяване ми напомня на есето на Олег Дивов - 'Как я был экстрасенсом'. Това, което пише Олег Дивов до голяма степен е от личен опит, IMHO.

Другият достоверен вариант е, че ти си неосъзнат медиум. И подсъзнанието ти, намерило подходящия резонанс за това посредством тази музика /някои употребяват термина 'съюзник' в магията, но това засега е без особено значение за теб. Съюзник в магията по принцип и съюзник в терминологията на К. Кастанеда са две съвършено различни неща/ подсказва по един или друг начин.

Няма нищо страшно според мен.
---------------------------------------------
p.s. попрегледах музиката на Morbid Angel, даже се канех да я слушам, ама.. Да, мисля, че m2f до голяма степен правилно описва ситуацията при теб.. В смисъл, че като слушаш нискочестотно - съответно съзнанието ти ще се настройва на нискочестотно и ще генерира в пространството около теб /стаята, да кажем/ нискочестотни 'същности'.  :)
« Последна редакция: Август 27, 2012, 20:52:51 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #8 -: Август 27, 2012, 23:42:59 pm »
Отново ще се постарая да отговоря максимално адекватно. Не съм никакъв медиум. Но при мен има някакъв много сериозен свързан с християнската религия проблем. Именно той в комбинацията с музиката на Морбид Ейнджъл е провокирал хипотетичният дух.

Друго важно нещо - точно преди 7 години през 2005та година се случи инцидент много по-сериозен от описаният в този постинг. Отново се получи физическо въздействие, този път в много по-голям мащаб и със строго християнска насоченост. Този инцидент за малко не ми отне живота. Имам причини да не го публикувам във форума. На първо място информацията е много брутална, на второ място ще ме помислите за шизофреник което ще навреди на репутацията ми. Все пак много ще си помисля....

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #9 -: Август 29, 2012, 14:42:10 pm »
Здравейте, позволявам си да изкажа мнение по случая ... като става дума за съюзници ... нека не се бъркат с нематериалните същества. Дон Хуан и Карлос ги наричат съюзници, защото те са точо такива ... с други думи опитомени са! Останалите са нематериални същества от свят паралелен на нашия. Дискусията ужасно ми харесва и ще се опитам да анализирам  какво се е случило, моля коригирайте ме в последствие ... та, човекът определено има данни за чирак. Силата избира чираци и хора които са предраположени енергийно за това ... случилото се с него е нещо нормално, но поради липсата на информация - знание( практика/осъзнаване) той и досега не разбира и отказва да разбере какво се случва с него. Тялото му си спомня, събирателната му точка се е преместила от музиката ... но той нее разбрал какво точно се случва. Според мен екстрасенсът, който е бил на мястото ако нее войн и човек на знанието в този случай би бил само обикновен наблюдател. Ух, ужасно много може да се говори по тази тема ... моля форумци, които имат повече познания по сънуване и прикриване да се изкажат ...
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #10 -: Септември 01, 2012, 10:42:11 am »
Искам да се направи правилния, обективен извод от ситуацията. А този извод е именно такъв-

На Земята съществуват зли сили които очевидно ни наблюдават. Тези сили не само ни наблюдават, но и могат да възпроизвеждат звукови вълни, светлина и миризми.

Това е извода който аз си правя.

Неактивен Arcane

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #11 -: Септември 01, 2012, 12:22:59 pm »
...и дърпат конците...

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #12 -: Септември 02, 2012, 22:44:54 pm »
Дали е с положително или отрицателно влияние музиката може да се тества със стайни цветя.

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #13 -: Септември 29, 2012, 16:12:17 pm »
Дали е с положително или отрицателно влияние музиката може да се тества със стайни цветя.
В моята стая цветята винаги умираха и увяхваха.  Тогава слушах подобна музика, но не дет метъл а блек метъл. Сега въобще нямам цветя в стаята.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Магическата музика на Morbid Angel
« Отговор #14 -: Септември 29, 2012, 16:33:22 pm »
Искам да се направи правилния, обективен извод от ситуацията. А този извод е именно такъв-
На Земята съществуват зли сили които очевидно ни наблюдават. Тези сили не само ни наблюдават, но и могат да възпроизвеждат звукови вълни, светлина и миризми.
Това е извода който аз си правя.
ОК, но не виждам нищо ново или различно в този твой извод, от това, за което и аз , и другите тук ти говорим от един месец...Оставам с чувството, че не ме разбираш какво ти казвам и затова ще спра до тук  :hi:.
В моята стая цветята винаги умираха и увяхваха.  Тогава слушах подобна музика, но не дет метъл а блек метъл. Сега въобще нямам цветя в стаята.
:D Мислех, че ще кажеш: "...Сега въобще не слушам вече такава музика", а ти: "Сега вече умОрих цветята с музиката си"... :D
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27