Автор Тема: Илюминати и обратната реч  (Прочетена 30354 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #30 -: Февруари 16, 2011, 19:43:16 pm »
Аз също ще проверя химна.Вярвам ти,защото също бях чела,че Ванга е казала,че България ще се издигне и ще стане една от водещите страни в света.

Неактивен dgx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #31 -: Февруари 16, 2011, 20:29:47 pm »
Това е хубаво, че ще провериш сама. Така хем ще можеш да докажеш на себе си, хем ще докажеш и на мен че не съм луд ??? Знае ли човек какво става с/в главата му? Поздрави :)

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #32 -: Февруари 16, 2011, 20:48:37 pm »
Чува се.Дано дойдат добри времена за нашата страна.:flag_of_truce: 

Неактивен dgx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #33 -: Февруари 16, 2011, 23:32:30 pm »
Скоро. Гарантирам ти :)

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #34 -: Февруари 16, 2011, 23:56:54 pm »
Ако продължаваме да гласуваме доверие на същата система която ни тъпче години наред нищо хубаво няма да видим!
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #35 -: Май 01, 2011, 09:11:09 am »
"Север се". Като се позамисля, кой на север може да ни помогне, ако го интерпретираме по този начин? Русия. И тя самата Ванга беше казала да не се отделяме от Русия. Та знам ли... Друго не ми хрумва.

А това за Обама е доста... яко.  :) Само че тези видеота могат лесно да се фалшифицират и в резултат получаваме говор на демон, послание на илюминати и т.н. Пък и човек чува това, което иска.
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #36 -: Май 01, 2011, 17:08:37 pm »
Конспирацията на илюминатите - Човечеството трябва да бъде сведено до 500 млн души.

Що е сатанизъм и има ли той почва у нас?

Напоследък все повече страни започнаха да се измъкват от масонската мрежа, въпреки отчаяните опити на масоните да ги задържат. Извън влиянието на ложите са държави като най-силната световна икономика - Китай, идейните лидери на Южна Америка - Венецуела (силна с петрола си) и Куба (каквото и да ни приказват тук за Кастро, в южноамериканската общност той е уважаван), отскоро и Боливия (там националистите дойдоха на власт, подкрепени от Венецуела и Куба), бялата страна в Азия - Иран (Персия) и др. Те взаимодействат по между си и минаха в икономическо настъпление срещу бастиона на масонството и ционизма САЩ и техния лагер. Войната вече е икономическа и ционистко-масонките кръгове все повече губят шансове да я спечелят.

Неактивен gabriella33

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #37 -: Май 03, 2011, 08:05:25 am »
Искам да попитам,коя реч се приема за обратна огледалния образ на буквите в думата или разменяне на сричките?Например-сънувам-нувамсъ или сънувам-мавунъс?
Синът ми доста често говори като разменя сричките-слага последната отпред и го прави с такава лекота.Когато му казвам думи на обратно(като разменям сричките),той разбира всичко а на мен ми е адски трудно.Мислех ,че е нещо като дислексия,но не е.
ЮДА ПРЕДАДЕ ХРИСТОС И ТОЙ ОТИДЕ В РАЯ.ПРЕДАТЕЛ ЛИ Е ЮДА?

Неактивен mik

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
    • ImageBg
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #38 -: Юли 17, 2011, 08:01:40 am »
В речта на Барак Обама открих и Ню олдър. :)
Много е интересна тази обратна реч.
Не ми стана ясна технологията как се получава, без първо да бъде записано и да се чуе на обратно?

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #39 -: Юли 17, 2011, 09:34:08 am »
Има предположения, че тази "обратна реч" няма как да я чуеш съзнателно. Колкото и да слушаш каво ти говори Обама, по нормалния начин, по който общуваме, няма да чуеш нищо. Тя въздейства на подсъзнанието. Затова се прибягва до записване и слушане на речта наобратно. Друга технология май няма.
Или ако питаш за това, как той прави така, че да бъде чута само наопаки... не знам, не съм илюминат.   ;D
 :hi:
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен Рачо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #40 -: Ноември 13, 2011, 17:19:31 pm »
Аз също ще проверя химна.....
Като стана дума за химна...
Навярно се сещате за този момент:
"Твойта хубост, твойта ПРЕЛЕСТ, ах, те нямат край!"
Искам да обърна внимание, че в по-далечно минало думата "прелест" е означавала представяне на нещо лошо за добро. От същия корен е и думата "ПРЕЛЪСТЯВАМ", която в съвременното си значение е много по-близо до древното значение на думата "прелест". Има само едно изменение на буквата "Е" в "Ъ", което не бива да ви заблуждава, защото такава промяна има и в много други думи.
Сравнете например двата варианта на думата ЖЕТВА / ЖЪТВА, които се използват почти поравно и до днес.

А ето и в този църковен православен речник е дадено подобно обяснение на думата "прелест", тъй като тази дума често се среща в древното си значение в богословската литература:
http://www.pravoslavieto.com/rechnik/index.htm#%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%81%D1%82
(Прелест - вид духовна измама, когато злите сили се представят за добри.....)

« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 17:34:31 pm от Рачо »

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #41 -: Декември 21, 2011, 12:16:12 pm »
Пускам различни български песни на този конвертор, но нищо конкретно не мога да разбера, вероятно има смисъл да се пробват по-комерсиални песни... Чух на М.Илиева - нищо и щях да падна, там наистина е много отчетливо. Има обаче нещо, което ми направи силно впечетление... как да го обясня сега, примерно пускам няколко песни на Лили Иванова и разпознавам френски акцент, после пускам Криско и чувам немско звучене, след това Паша Христова и отново някакво познато звучене, сякаш от арменски или нещо такова...
Избирам хубави български песни, защото търся нещо положително все пак, а не само молби към сатаната :))) (без Криско разбира се)
« Последна редакция: Декември 21, 2011, 12:17:34 pm от tectonics »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27