Автор Тема: Илюминати и обратната реч  (Прочетена 30286 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SpitFire

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #15 -: Юли 20, 2008, 08:30:49 am »
http://www.soundboard.com/sb/Backword_Messages_Songs.aspx

Това с бритни, 12, 14 ,19 и 23 направо ме вкараха в тъча  :o Вижте хихикането в тоя клип :o Вижте и този...уникално е
« Последна редакция: Юли 20, 2008, 08:42:47 am от SpitFire »

Неактивен dgx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #16 -: Февруари 13, 2011, 20:32:59 pm »
Здравейте на всички. Четох малко за подсъзнателните съобщения, или сублимални, сублиминалс - няма значение как им казвате едно и също са(subliminal messages). Сега първо бих искал да ви благодаря, за да че ме учите, аз от точно този форум разбрах за това. И немога намерих доказателствата, но и други важни работи.

Най-напред, какво е обратен говор?

Обратният говор(Reverse Speech) е нещо съвсем натурално. Нещо повече, то е първият говор, който възниква. Говорът при хората, е двупосочен - този(АБВ) е нормалният - той е логически, съзнателен. Вторият е подсъзнателен, но не точно по смисъла на АБВ->ВБА. Има и такива моменти, но като цяло не е единственото. Когато се раждат хората, те могат да говорят от първите си секунди живот, просто на нас ни изглежда като плач, нещо неразбираемо, всъщност "вече" имаме нужните инструменти да разберем какво казват бебета - те просто говорят, чрез подсъзнанието си.

След това се заражда, правият/нормалният говор, който използваме всеки ден. Тогава започват думи от рода на мамо, тате, гладен и тн. Вкрайна сметка 2та вида говор, започват да се смеят, и вървят в синхрон(защо ли?).

До тук няма нищо, нито сатанинско нито лошо - така сме създадени. Най-важният елемент е обратният говор - той е подсъзнателен. Знаем, че на подсъзнателно ниво няма такова нещо като "не". Знаем също, че от Първоизточника, Бог, Вселената, Колективното съзнание(и др. имена) няма такова нещо като лошо, негативно, лъжа, зло и тн. Също да не забравя да спомена, че паралелно с езика на тялото, това другият начин за засичане на хората в лъжа. НЕ е възможно, човек да чувства или мисли нещо, без то да бъде отразено в обратният говор. Защо? Еми защото идва от подсъзнанието. Това също е важен елемент.

И тук започва гредата за човечеството.

Произход

Един от лидерите е Дейвид Оутс(David John Oates) според неговият сайт, но истинските откривателите са тъжните хора от университета вие-знаете-кой...Йейлският университет. Става все по-интересно, датата на откриването на е, според Уикипедия, 1897. След това има около 40-50 години експерименти, и накрая резултата е 'Рекламата' - едно от най-големите оръжия срещу човечеството.

Тук говорим все още само за подсъзнателни съобщения като цяло, не само за звука.

Атаката започва!

След като нашите не-приятели вече са усвоили далаверата с раздробяването на мозъка на пихтия, дават технологията си на приятелите си от Холивуд, звукозаписните студия и тн. Как точно става, самият аз не знам. Но тъй като съм запознат с технологиите на Google/ Faceshit/ Microshit и другите ман**и ще ви го кажа така: елементарна работа си е за тях ;)

Източниците и примери
http://en.wikipedia.org/wiki/Subliminal_stimuli
http://en.wikipedia.org/wiki/Reverse_speech
http://en.wikipedia.org/wiki/Reverse_speech

Примери:
http://www.reversespeech.com/Simple_Examples.htm
http://www.reverse-speech.com/samples.html

Има още много, google може да помогне, поне този път.

България води 1:0 срещу тъжните.
В момента се изработва сайт, който ще позволи на всеки човек сам да качи песен/говор от тъжен човек и да чуе с ушите си - дали ще вярва или не, това е негов и само негов избор. Идеята за този сайт се роди, защото въпросният Дейвив Оутс, е направил бизнес от това, вместо да разпространи идеята и да помогне на човечеството. На този сайт, регистрацията ще е безплатна, както и всичко останало.

Моят коментар: аз лично проверих няколко песни, специфично български. Те бяха:

Мария Илиева - нищо - на обратно се чува: ПЛАЧИ, МЪЛЧИ, ПЛАЧИ, МЪЛЧИ. С много писклив и сатанински глас. Много негативно чувство изпитах.

Слави Трифонов - нема такава държава: припева се обръща и Глупавия пее: ВАШТА МАМА ДА ИБА. Съвсем ясно е.

Слави Трифонов - в джаза: някъде около средата се чува Деси Добрева как пее: КУР ЗА ЛЕВСКИ.

Националният химн на България: в отделни моменти се чува: СЕВЕР СЕ. Самата песен е много трудна и тези две думи се чуват до средата, след нея нищо не мога да разбера.

Има много за мислене, ако искате да се уверите сами ето как дори и сега:

http://audacity.sourceforge.net/download/

Зареждате желаната песен -> Reverse (само намерете, което бутонче беше, забравих)

Сигурно има още много неща, които могат да се кажат. Това е кратката версия. Но на сайта ще има 2! допълнителни функции за доказателство за ефекта от мръсната музика и говора на тъжните.
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 22:26:42 pm от Black Adder »

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #17 -: Февруари 13, 2011, 20:36:41 pm »
Много интересно, да, но това при песните се казва Backmasking, има например много песни на Бийтълс в които хората са намерили такива съобщения. По принцип това е свързано със сатанизма.
" Trust no one."

Неактивен dgx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #18 -: Февруари 13, 2011, 23:25:47 pm »
ОФф. Абсолютно прав си. Как можах да не спомена...  ???

Има и случай, в които хора са се самоубивали, когато са слушали музика със замаскирани сатанистски съобщения. Има ги в Wiki-to.

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #19 -: Февруари 14, 2011, 09:38:59 am »
Темата е много интересна!Има ли някъде направени записи на обратно?Дайте повече инфо за песните,за които знаете повече .
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #20 -: Февруари 14, 2011, 10:55:09 am »
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #21 -: Февруари 14, 2011, 14:56:34 pm »
Дали е нарочно ? Защо биха искали да провъзгласяват такива съобщения ?
" Trust no one."

Неактивен dgx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #22 -: Февруари 14, 2011, 20:25:05 pm »
Дали е нарочно ? Защо биха искали да провъзгласяват такива съобщения ?

За да те направят овца, примерно. Има много примери, но общо взето, като ти превземат подсъзнанието, въпроса не е защо биха искали да го направят, а на какво са способни. Някак си този въпрос е по-уместен, според мен.

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #23 -: Февруари 14, 2011, 22:27:33 pm »
Националният химн на България: в отделни моменти се чува: СЕВЕР СЕ. Самата песен е много трудна и тези две думи се чуват до средата, след нея нищо не мога да разбера.

Какво е негативното значение на СЕВЕР СЕ в химна?
« Последна редакция: Февруари 14, 2011, 22:38:23 pm от letqshtata »

Неактивен mechka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #24 -: Февруари 14, 2011, 23:37:30 pm »
Мария Илиева - нищо - на обратно се чува: ПЛАЧИ, МЪЛЧИ, ПЛАЧИ, МЪЛЧИ. С много писклив и сатанински глас. Много негативно чувство изпитах.
Тва кърти и се чува много ясно отначалото до края :diablo:

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #25 -: Февруари 15, 2011, 23:18:13 pm »
Най-силната способност на Луцифер е музиката.Той обича да се противопоставя на плановете на Бог и да ги обръща.
Тези скрити послания в музиката са доста коварен начин за промивка и причината е тази, че когато се свири музика човешкият мозък работи предимно с дясното полукълбо (знаем за кое отговаря то)от което следва че логиката и бдителноста на лявото е доста слаба, което пък спомага на тези съобщения да влязът в подсъзнанието където биват разкодирани и запаметени(за съжаление това убягва на съзнанието).
Накратко това е една противна програма,подобна на нехармоничните звуци разрушаващи информационната структура на водата в телата ни.
« Последна редакция: Февруари 15, 2011, 23:36:40 pm от arakha »
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #26 -: Февруари 16, 2011, 09:41:37 am »
Свалих си плеара, и ще го пробвам със речите на героя от телевизионния комикс "Сууупер Бойкооо" :)
За сега слушам албума от 78-а на любимата ми група Джудас Прийст, за който ги съдиха и оправдаха 90-година, точно за записани на обратно послания "самоубий се", "направи го" и т.н. но до сега не откривам нищо интересно
Мария Илиева кърти :)
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #27 -: Февруари 16, 2011, 16:13:25 pm »
Относно видеото на обама( и се запишете като казвате йес уи кен и тенкю сейтън да видите каква интересна разлика се открива както е забелязъл и постера на видеото.
Когато аз записвах йес уи кен не се получи тенкю сейтън обаче като направих обратното се получи йес уи кен. Записах и самата реч на Обама и като я обънах се получи тенкю сейтън. Дали разликата в това че на него му се получава а на мен не, не е в това че той е обсебен от другоизмерно същество(демон).
Алистър Кроули в една от книгите си доста пише за правенето на разни неща наопъки-научете ги да ходят,пишат,говорят,мислят на обратно-пише той.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Andon.Pavlov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #28 -: Февруари 16, 2011, 16:57:06 pm »
ааа, а на тази програмка от къде й се пуска обратното пускане, че аз нищо не намерих :(

Неактивен dgx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Илюминати и обратната реч
« Отговор #29 -: Февруари 16, 2011, 19:30:15 pm »
Националният химн на България: в отделни моменти се чува: СЕВЕР СЕ. Самата песен е много трудна и тези две думи се чуват до средата, след нея нищо не мога да разбера.

Какво е негативното значение на СЕВЕР СЕ в химна?

Имаше много за писане, но просто трябва на етапи да се смила. Наскоро влязах в синхрон. Бях насочен към доста източници под формата на хора, интернет сайтове, книги и времена(бях уволнен, 2 пъти в един месец за да отида да живея във Варна).

Казам ти това, за да ти обясня следващото. След като тествах химна, разбрах само тези 2 думи "Север се", но ако се замислиш за да стане правилното изречението липсва глагол. Идейка.

След няколко дни ми беше препоръчано да гледам филма "Седемте пророчества на маите". Гледах го и това което ми направи впечатление, че се казва: Издигането ще започне от север.

Лесно се спекулира с това, което написах. Маите имат общо послание с националния химн на България... вярвайте ако искате, но аз лично не съм се пробвал да намеря думи след средата на химна.

Имайки тези факти, чета и чувам от различни източници, много по-опитни от мен - от приятели и техните бащи, от интервюта в интернет, от огромни източници от рода на Баба Ванга и Ария(на мен лично това име, ми е 100% непознато) сочещи едно и също нещо - България има колосален дух. Други източници са текстове свързани с богомилите, Петър Дънов, Петър Димков.

Моето мнение е, че случайности няма. Но нека още хора потвърдят думите от химна, смятам, че това е най-важното за момента.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27