Автор Тема: Тайни за The Beatles  (Прочетена 7301 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Тайни за The Beatles
« -: Юли 27, 2012, 19:10:50 pm »
Привет :hi:
Реших да създам такава тема свързана с "музикантите" The Beatles.
Иследователи са установили, че са сатанисти, заради музиката им.Особенно песните на Дж.Ленън,който се забиват в съзнанието като Imagine,Woman is The Nigger... , Give Peace a Chance и др.
Също "боговете на музиката" употрелбяват първи думата тинейджър и създават английския език,а след това става задължителен по цял свят.
The Beatles са искали да вразомя  хората да спрат да водят войни!Влиянието на Джон е толкова всеобхватно, че британците го нареждат сред най-значимите си сънародници наред с Чърчил, Дарвин и Нютон, а американците полудяват по "Бийтълс", когато те стъпват в САЩ.
Чудното е , че Ленън е използвал странни изрази който застрашават живота му като например, че музикантите са по-известни от Бог.
На всичкото отгоре в дискографията на групата няма да намерите песни
Е нататъка сте вие господа.Оставям ви честа да разкриете още неща за великите НЕповторими The Beatles.
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Тайни за The Beatles
« Отговор #1 -: Юли 27, 2012, 19:39:35 pm »
Да бе. Песните на Бийтълс са единствените, които се забиват в съзнанието на хората. И какво разбираш под забиване в съзнанието.
На мен сега една мелодия от Доктор Ху ми се е забила и мога да я слушам нон стоп като индийски коноп. :lol:
Eй тая :dance:
Значи всеки дето е известен и му се слуша музиката е сатанист. А ако е против войните вече направо е заклет сатанист. :D
Хубаво е когато пишеш нещо, да си го прегледаш за грешчици.
На всичкото отгоре в дискографията на групата няма да намерите песни
Ко каза ко? ::)
А картини ли пеят? :unknown:

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Тайни за The Beatles
« Отговор #2 -: Юли 27, 2012, 20:42:31 pm »
Ето една тема, където аз и още няколко човека обсъждахме въпроса:


Документален филм за Бийтълс и по-точно - Пол Маккартни и двойника, който се представя за него през последните 45 години:


<a href="http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=16353230" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=16353230</a>


Архив на сайта http://www.paulisdead.co.uk/ (вече не съществува). Изчакайте страницата да се зареди:

http://web.archive.org/web/20091125201352/http://homepages.tesco.net/harbfamily/opd/index.html
« Последна редакция: Юли 27, 2012, 21:06:32 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Тайни за The Beatles
« Отговор #3 -: Юли 27, 2012, 22:17:28 pm »
kalan знам, че не са единствените песни, който се забиват в съзнанието, но имам предвит, че само те ами....карат те да мислиш /поне мен ме карат/
И се извинявам за грешката
Няма да намерите песни който да се повтарят
« Последна редакция: Юли 27, 2012, 22:27:34 pm от atila777 »
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен Спиро

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Тайни за The Beatles
« Отговор #4 -: Юли 28, 2012, 00:04:36 am »
Цитат
а американците полудяват по "Бийтълс", когато те стъпват в САЩ.

Полудяха не само американците - полудя целия свят!
Това е явление, което сигурен съм няма да се повтори! Аз също мисля, че те са основната причина англииския език да стане световен.
Уникална група. Напоследък и аз често често попадам на мнения, че са сатанисти!?!? Мисля, че са просто гениални музиканти! Едно значително стъпало в човешката култура! Кой може да си представи ХХ век без четворката от Ливърпул?
Един приятел казва; - Каквото е Пеле за футбола, Ван Гог за живописта, Чаплин за киното, това са и Бийтълс за музиката! Мисля, че е прав. Груба грешка е да се смята всеки гений за сатанист само заради това, че е трудно обясним. Гениалноста не може да се изкаже, тя просто поразява сърцата и в това не виждам нищо сатанинско.
Сатанинското отвращава!!! :diablo: С това великите артисти нямат нищо общо.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Тайни за The Beatles
« Отговор #5 -: Юли 28, 2012, 01:34:03 am »
Аз също преди си мислех, че Джон Ленън бил сключил сделка с дявола и т.н. защото имаше такива слухове, но се оказа че най-вероятно всички странности на групата (и на самите членове поотделно) са резултат от лъжи, Черен PR и Монарх (или най-малкото - НЛП) програмиране на музикантите. След 1963 г. Бийтълс до известна степен губят своята творческа независимост, а след смъртта/убийството на истинския Пол Маккартни през 1966 г. - стават напълно подчинени на музикалната индустрия, което води и до разпадането на групата.

Вижте темата, която съм дал в горния си пост и видеото към нея за повече информация.
« Последна редакция: Юли 28, 2012, 02:00:17 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен karina

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Тайни за The Beatles
« Отговор #6 -: Юли 29, 2012, 12:35:46 pm »
Наистина гигантска манипулация!
Но как са накарали семейството на истинския Пол да си мълчи и да не  раздухва истината, и какъв е мотивът за убийството - това че не е искал да сътрудничи с тях ? Може и да го казват някъде във филма, но не съм го разбрала - толкова ми стига английския...

Неактивен karina

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Тайни за The Beatles
« Отговор #7 -: Юли 29, 2012, 12:42:14 pm »
Или катастрофата  е случайна и всичко е направено, за да продължи групата да съществува ?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Тайни за The Beatles
« Отговор #8 -: Юли 29, 2012, 14:01:34 pm »
Ако някой може да направи субтитри нека ги направи. Моля ви.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Тайни за The Beatles
« Отговор #9 -: Август 02, 2012, 22:22:38 pm »
Я да видим дали Джон Ленън е сатанист:

Сега е 2012 година, а той преди колко време си е задавал въпроса, защо света се управлява от психопати?
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Тайни за The Beatles
« Отговор #10 -: Август 12, 2012, 03:24:45 am »
Това което казва Джон Ленън е много вярно дори и за сега  ;)
Особенно в територията наречна "Велика" България .
Окупирай Уолстрийт и България!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27