Автор Тема: Уринотерапия  (Прочетена 44900 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен skamandar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Уринотерапия
« Отговор #45 -: Август 27, 2012, 01:44:58 am »
Ами не бях на ясно какво е менструална кръв - честно. Дълго рових из нета и се оказа че съдържа стволови клетки, отделените неоплодени яйцеклетки и ДМТ - това е натуралното LSD произведено от собствените ни тела (освен кръв).
Отговор от "по време на цикъл не се употребява урина" не приемам. В този отговор не се съдържа информация а само неоснована забрана. Като не знаеш не спами интернет пространството е моя принцип. Само си задай въпроса. Това правиш като не знаеш. А като знаеш и решиш да споделиш, най-малкото описваш личен опит и наблюдения. Не драсваш изречение в стил - аз съм запознат със всичко и ти казвам да правиш така защото съм винаги прав балкански субект и моята дума е финалната и най вярната.

Искам да обявя за лицемери всички, които твърдите че от години си пиете пикнята ВСЕКИ ДЕН.. струва ми се абсолютно нелогично, никаде да няма инфо защо точно не се пие по време на цикъл... или тука вече съзирам конспирация. Толкова хора споделят че си я пият от години и никой не спомена като е нерасположен какво става. То няма дискусия няма нищо.
Опитвам се дискутирам казус с хора личо преживели/изпили нещо... получавам имбецилни и необосновани отговори.
Май нещо се будалкате с цялата работа. Или лъжете че пиете или само мъже пият урина.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Уринотерапия
« Отговор #46 -: Август 27, 2012, 14:24:42 pm »
Ама ти нещо караш ли ни се а? Обиждаш ли? Нареждаш ли ни? Никой не те кара насила. Ако искаш пий, ако искаш недей. Познавам ЛИЧНО и мъже и жени които практикуват уринотерапия с години. Живи и здрави. Ама мнооогоо здрави. Така, че колкото и да плюеш срещу пикнята, няма да ти обърна грам внимание.
Хубаво е преди да плюеш по-даден алтернативен метод за лечение да се запознаеш подробно. Освен статии в нета има и книги.
Ако виждаш конспирации навсякъде това си е твой проблем.
Не знам колко дълго си ровил, но аз за три секунди открих инфо
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/336685-%D0%92%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D1%8D%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%86%D0%B8%D0%BA%D1%8A%D0%BB
Иначе продължавай със заяждането и плюенето. Не ми пречиш. Но не очаквай отговор.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Уринотерапия
« Отговор #47 -: Октомври 11, 2012, 15:50:25 pm »
Аз лично съм на периоди (за пиенето), като в момента не го правя, защото просто така го чувствам. Относно пиенето на кръв по време на цикъл. Бащата на приятелката ми е доктор, лечител или както се казва по акопунктура и е много начетен и умен човек ( уверявал съм се даже че е ГЕНИЙ) та той ми е споделял, че има една такава теория (която не е тествана) че ако човек приема собствената си кръв може да се излекува от всичко ( и естествено ми е обеснявал с подробности защо и как, но сега не се сещам. ако изгаряте от желание за точната теория ще го попитам ) Та с менструацията предполагам не е проблем да се пие и по време на нея, но тогава самият човек трябва наистина да не е гнуслив, да го прави съзнателно и експириментално. (с приятелката ми сме обсъждали даже, че може би за това във всички филми и истории за вампири те пият кръв... има нещо важно в нея) Естествено всеки е свободен да прави/опитва каквото си пожелае. Всичко това е лично мое мнение! От тук нататак всеки може да потърси допълнителна информация за отделните сегменти да ги навърже, помисли и евентуално опита за да разбере ;) Успех.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Уринотерапия
« Отговор #48 -: Октомври 11, 2012, 16:00:31 pm »
Ама моля ви!Урината и менструалната кръв излизат от два различни отвора!А спазването на хигиената би трябвало да неутрализира"проблема".

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Уринотерапия
« Отговор #49 -: Октомври 11, 2012, 18:53:44 pm »
Ох бе Милдо стига пък ти значиии. Правиш ли разлика м/у кръвта която тече във вените и менструалната?
То хубаво гледаш филми, но да изграждаш ценностната си система в/у вампирски филми е някак странно. :nea:

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Уринотерапия
« Отговор #50 -: Октомври 11, 2012, 19:35:02 pm »
Ядем и пием всякакви боклуци, което не може да не се отрази на урината.

Неактивен ¿ Кибела ?

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Уринотерапия
« Отговор #51 -: Ноември 05, 2012, 12:14:29 pm »
Здравейте на всички, прочетох темата и мненията по нея и единствено мога да кажа, че още преди повече от 10 години бях чувала за уринотерапия, но само бях чувала оттук-оттам. Урина съм ползвала само с втриване, когато ми се е появявала някаква пъпка и ако се сетя и наистина има ефект - пъпката е изчезвала много бързо.
Сега искам само да се обърна към skamandar, без да мислите че се заяждам:
Ами не бях на ясно какво е менструална кръв - честно. Дълго рових из нета и се оказа че съдържа стволови клетки, отделените неоплодени яйцеклетки и ДМТ - това е натуралното LSD произведено от собствените ни тела (освен кръв).
Отговор от "по време на цикъл не се употребява урина" не приемам. В този отговор не се съдържа информация а само неоснована забрана. Като не знаеш не спами интернет пространството е моя принцип. Само си задай въпроса. Това правиш като не знаеш. А като знаеш и решиш да споделиш, най-малкото описваш личен опит и наблюдения. Не драсваш изречение в стил - аз съм запознат със всичко и ти казвам да правиш така защото съм винаги прав балкански субект и моята дума е финалната и най вярната.

Искам да обявя за лицемери всички, които твърдите че от години си пиете пикнята ВСЕКИ ДЕН.. струва ми се абсолютно нелогично, никаде да няма инфо защо точно не се пие по време на цикъл... или тука вече съзирам конспирация. Толкова хора споделят че си я пият от години и никой не спомена като е нерасположен какво става. То няма дискусия няма нищо.
Опитвам се дискутирам казус с хора личо преживели/изпили нещо... получавам имбецилни и необосновани отговори.
Май нещо се будалкате с цялата работа. Или лъжете че пиете или само мъже пият урина.
skamandar, след този пост, лично аз се върнах на няколко пъти да попрегледам къде точно пишещите са казали, че са пиели урината всеки ден, непрекъснато. Даже на няколко пъти kalan споменава, че не я пие (до колкото разбрах, тя се е опитвала, но не е казала, че това го прави всеки ден), а само лятото една седмица прави уринотерапия чрез втриване и клизма... дори пише, че трябва да се правят почивки. Оттук - логично е тези почивки да се съобразят и с менструалния цикъл.
Ти как така реши, че всеки ден го правят това? Не знам, може и да са писали, ама лично аз не видях и затова питам.
Случвало се е, да ми се появят 1-2 пъпки преди менструацията и точно тогава не съм ги мазала. Ама защо ли? Не ми е трябвало да търся в нета дали мога да се мажа по време на цикъл (а и тогава още нямаше интернет), а просто реших малко да помисля дали мога или не мога да го правя. Ако си запознат с това и сам можеш да стигнеш до отговор - логичен.
До останалите - благодаря за инфото, лично аз не знаех много неща за уринотерапията - просто до сега не съм се интересувала, но сега вече ми стана доста по-интересно.

Неактивен Елисавета

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Уринотерапия
« Отговор #52 -: Декември 27, 2018, 19:00:07 pm »
Здравейте , имам здравословен проблем и искам да попитам:Накой да ми каже, как точно се прави уринотерапията? Как и по-колко се пие?

Неактивен Елисавета

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Уринотерапия
« Отговор #53 -: Декември 27, 2018, 19:11:26 pm »
Хорааа, на каква схема се пие, никой не казва, а всички сте пили

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Уринотерапия
« Отговор #54 -: Декември 29, 2018, 14:32:36 pm »
Цитат
      никой не казва, а всички сте пили     
  :---
Аз не съм пил, и не мисля да го правя. Имаме си подходяща тема в "алтернативно лечение":
https://forum.xnetbg.net/index.php?topic=21650.0
 :hi:


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27