Автор Тема: Уринотерапия  (Прочетена 44903 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Уринотерапия
« Отговор #15 -: Юли 07, 2012, 11:25:19 am »
Mildo аз пия кафе всеки ден и нищо ми няма от уринотерапията. Но все пак е едно кафе, а не като някои хора по 6,7. Което е прекалено. Че и пуша. Браво, че я пиеш аз не мога. Една приятелка на майка ми я пиеше преди два или три месеца. Но преди да започне две седмици беше на почти само растителни продукти. Каза ми, че накрая урината и не била толкова солена като в началото. Явно организма и се е очистил добре.
Но това прочистване с урина го правя веднъж в годината обикновенно лятото за седмица.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Уринотерапия
« Отговор #16 -: Юли 07, 2012, 11:42:34 am »
Това за продуктите е вярно, но аз този проблем го нямах защото аз така или иначе съм вегетарянец. Пиеш кафе и нищо ти няма от уринотерапията защото не е пиеш. Виж ся няма да говоря повече за кафето докато не се сетя къде го четох и направо да цитирам :) За всички пушещи или скоро спрели пушенето и започнали уринотерапия да знаете, че много добре, всеки ден винаги след пиенето такива огромни количества слуз излише от мен, че не е истина. 

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Уринотерапия
« Отговор #17 -: Юли 07, 2012, 11:58:55 am »
Абе то хубаво ама не мога да се насиля да я пия. Връща ми се.
А Mildo примерно дали ще има ефект ако започна да я пия по малко, но разредена с вода за да ми е по-лесно.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Уринотерапия
« Отговор #18 -: Юли 07, 2012, 12:26:00 pm »
Май не, сещам се в последната книга, че пишеше че не е хубаво да се смесва с вода но как и защо...Ще се опитам по късно наистина да намеря това и за кафето. Връща ти се около 30-40% заради психическа нагласа, другото ако е от вкуса, то колкото ти е по замърсен организма толкова ще е по гадна на вкус. Аз примерно вече много много рядко се случва да не ми допада вкуса. Иначе като е така можеш да започнеш (ако имаш желание да го правиш де) да пиеш малко по малко смисал 100мл,150,200 и т.н. Аз примерно си пия по 1 чаша след всяко ходене(което е към 200-250мл).

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Уринотерапия
« Отговор #19 -: Юли 07, 2012, 13:38:40 pm »
Какви 100мл бе човек :o. Аз на втората глътка вече не издържах. Издържах три дни по 50 мл едвам едвам.Как пиеш след всяко ходене не знам. Но предполагам, че  и си се изчистил и вкуса е друг. Но да ти кажа съм чела, че след 2 или 3 часа следобед вече не се пие. Сутришната урина първата е най-силна и хубава като се взима средната част.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Уринотерапия
« Отговор #20 -: Юли 07, 2012, 17:44:29 pm »
Пие се без първата и последната капка. Иначе цял ден си пия, сутринта е най-силна но тъй като аз си лягам към 4-5 сутринта и ствама преди обяд при мен са се разместили тези свойства и като стана е почти без вкус и цвят.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Уринотерапия
« Отговор #21 -: Юли 07, 2012, 18:27:37 pm »
Щом клин, клин избивало, защо не вземеш да си хапнеш и от клина, онази другата нужда?
Така очистването ще е още по-голямо.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Уринотерапия
« Отговор #22 -: Юли 07, 2012, 19:24:29 pm »
Ако не знаеш как се произвежда урината и какво съдържа прочети малко ! Не да ми говориш глупости тука.

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Уринотерапия
« Отговор #23 -: Юли 07, 2012, 19:46:22 pm »
Чрез урината се изхвърлят токсините от тялото, тя е всичките мръсотии които са ненужни на тялото.  Все едно да пиеш отпадъчните води от градската канализация. Не напразно попитах. Силнотоксична отрова- това е тя. Но ако сте решили да се тровите не ви спирам. Можете и кюфтета за мезе да си вземете :bad: :bad: :bad: Ако на стомасите ви им беше нужна урина тя от бъбреците щеше да се връща обратно там, а не да се изхвърля.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Уринотерапия
« Отговор #24 -: Юли 07, 2012, 19:49:20 pm »
Пие се без първата и последната капка. Иначе цял ден си пия, сутринта е най-силна но тъй като аз си лягам към 4-5 сутринта и ствама преди обяд при мен са се разместили тези свойства и като стана е почти без вкус и цвят.

Пиеш ти урина, но не си запознат. Първата урина сутрин не се пие цялата, а средната част. Тоест пишкаш малко извън чашката, след което в чашката и накрая отново извън чашата. Режима ти за сън е абсурден и нездравословен. Чела съм достатъчно и съм говорила с хора много по-наясно за уринотерапията защото я практикуват с години.
Но и да се пие непрекъснато е вредно. Организма ти в един момент става прекалено стерилен и податлив на заболявания.
http://www.lekar.bg/news-126/info-1538/%D0%9C%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5.%D0%B7%D0%B0.%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0/
ето прочети малко


Ако не знаеш как се произвежда урината и какво съдържа прочети малко ! Не да ми говориш глупости тука.
Това не е нормален отговор Милдо. Ако знаеш отговори на Тангра, а не се заяждай. След като си подръжник на това лечение е хубаво да можеш да отговаряш на поставените въпроси. Аз преди години същия въпрос зададох на леля ми, но тя се отнесе с разбиране към мойто незнание и вместо да ме прати на майната си ми обясни жената.

Тангра, не съм чувала за хора ядали аките си да се излекуват. Но лично аз съм се убедила в това и то неведнъж. Както и роднини и познати. Урината е стерилна, а изпражненията не.
http://www.yoga108.info/inspiration/amaroli.html
http://www.yoga108.info/inspiration/amaroli2.html

"Тези, който се отнасят с насмешка задават въпроса, ако може урината да се пие, тогава защо не ядем и изпражненията? Те не разбират разликата между тези два продукта на отделителната система. Има две системи в човешкото тяло, който го свързват с външната среда – дихателната система и храносмилателната. Урогениталната система е също отворена за външния свят, но там главно има посока навън и не се вкарва нищо в тялото чрез нея. Чрез дихателната система ние вдишваме въздуха отвън и това доставя кислород за кръвта. Всички други хранителни вещества влизат в тялото чрез гастро-интесталния тракт. Това е единствената система, чрез която външни частици навлизат в тялото през устата, минават през цялата дължина на храносмилателния тракт и излизат чрез ануса отново като твърди вещества. Така че всеки интоксикиран продукт от външния свят, поет чрез устата може да се съдържа и в ексрементите. От тук произлиза и че екскрементите не могат да бъдат чисти. Те могат да са инфектирани и да съдържат вредни и отровни вещества, както и ларви на бактерии или паразити, който да бъдат поети чрез храна или напитка. А този механизъм не е същия при урината. Прясната урина е напълно стерилна."

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Уринотерапия
« Отговор #25 -: Юли 08, 2012, 10:21:33 am »
Пия урина но не съм запознат ?! Нито имам желание нито нужда да ви се оправдавам кво и как правя! Мисля че съм прочел достатачно много и съм говорил с хора, които са имали резултати от нея преди да почна, за да ми кажеш че пия без да съм запознат! Не се опирам на статии от ЛЕКАРСКИ сайтове! ;) За отговора ми към тангра, когато ми бъде зададен въпрос нормално а не с надсмешка и заяждане, тогава и получава нормален отговор.( а тангра има навика да изнервя и да се заяжда за всичко което не му/й е ясно)
балар - само едно ще кажа за за поста ти - тотална некомпетентност.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Уринотерапия
« Отговор #26 -: Юли 08, 2012, 11:11:23 am »

Липсата на достатъчно знания по даден въпрос е лошо. Но се оправяй.
Не смятам, че Танграта е заядлив. Това че някой спори с теб не го прави лош. Човека си пита, а ти не щеш да отговаряш. Ако ти нямаш желание да научиш нещо повече за уринотерапията, не значи че и другите желаят да тънат в неведение. Практикуваш, пускаш тема. Добре. Това значи, че искаш предполагам да убедиш хората в този метод. Това става като се дават отговори на въпроси а не да се фръцнеш и да мълчиш.
balar, хубаво е преди да напишеш мнение в тема да я попрегледаш както и самия метод.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Уринотерапия
« Отговор #27 -: Юли 08, 2012, 12:03:05 pm »
Тангра си зададе въпроса не както трябва и тва ! Слабо ме вълнува от там нататак кой, кво мисли! Какви неща "ако не желаеш да научиш нещо повече...." !?!?!? Практикувам,пускам тема, ЗАЩОТО Е РАЗДЕЛ АЛТЕРНАТИВНО ЛЕЧЕНИЕ и никой не е направил тема ! Пуснах я с идеята хората да знаят, че има такова нещо (с малко инфо) от там нататак който иска ще се интересува и ще намери как да се справи. Никой в нищо не искам да УБЕЖДАВАМ! (както и никога не съм искал! всеки се решава кво, как и защо да вярва и прави.) Не съм някой учител да уча хората и давам отговор на всичко ( ДАЖЕ МРАЗЯ ДА УЧА ХОРАТА ). На мнение съм че ученето става с дадени леки насоки от там нататак е ИНДИВИДУАЛНИ проучвания,практики и опит.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Уринотерапия
« Отговор #28 -: Юли 08, 2012, 16:41:00 pm »
За амоняка си права тангра ! Но той се появявя и усеща когато престои по дълго време. Солна киселина може би или нещо подобно защото в 98% от случаите когато я пия е солена,като понякога е силно солена.(според зависи какви продукти съм приемал)Отровна е ако се приемат определени продукти както споменах алкохол,кафе и др. Иначе аз повече от месец пия и не съм умрял. Сега това което ще обесня няма да е точно и няма да е по научен начин,а до колкото помня и с мои си думи. Когато урината се създава бъбреците отделят всички гадости в организма към нея. Когато я приемаме помага защото се получава нещо като клин клин избива. Ако си болен то при създаването си тя съдържа вещества на проблема (ака антитела за премахването му) Диапазона на нещата които лекува е гигантски, като се почне от болки зъбите,проблемна кожа,изкревени пръсти,недъзи и се стигне до сериозни болести като диабет и рак.  В древни времена когато са имали общи тоалетни урината се е събирала в големи контейнери и са я ползвали за лечение, дори е в днешно време мнгоо фармацевтични компании я ползват в създаването на лекарствата си. Ммм имаше и още инфо, което исках да споделя, но нещо ми избяга, ако се сетя по късно ще добавя.
А тия думички в червено кой ги писа?
Просто ПРОДЪЛЖИХ ТВОЯТА логика.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Уринотерапия
« Отговор #29 -: Юли 08, 2012, 16:55:56 pm »
Прилагала съм уринотерапия кожно.При рани и акне.Има огромен ефект.Честно казано..Кожата става невероятна,и често прибягвам до урината вместо разни лосиони и т.н.Калан,съгласна съм с разделянето на порции.Прави се заради евентуалните микроби и бактерии.Мисля,че когато е за лечение,е добре урината да е по-силна,ако е профилактика на кожата може и слаба.Колкото повече вода пиеш,толкова по безцветна и с по-малко мирис е урината.
За пиене..не знам.. :bad:..
Май Танграта е прав донякъде.Освен може би..по някаква схема в мини количества...Като хомеопатията..Де да знам..Ма така да я лющиш на пусия..Бе така или иначе ми е гадно,и не виждам  кой знае какъв смисъл от подобни екстремности,при положение,че природата се е погрижила достатъчно добре да има с кво да се лекуваме.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27