Автор Тема: Кристално момиче срещу Сивите  (Прочетена 21681 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #15 -: Юни 22, 2012, 20:39:07 pm »
Това сме НИЕ, тук сме за да Ви помогнем  :yes:

Всеки, който има въпроси, или иска да разбере повече за мен да ми пише на email-a: [email protected]  :hi:

Добре дошла! Най-напред да попитам-да не би да е тръгнала някаква нова игра за най-много получени имейли, че толкова пъти ни подканяш да ти пишем на него, а не например тук, във форума?

А сега малко по-сериозно...
Цитат
тук сме за да Ви помогнем
Да помогнете на кого? Защо да помагате? Някой помолил ли ви е за помощ? Как смятате да помагате практически?
Ей такива едни дребни въпроси, над които е добре да поразсъждаваш.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #16 -: Юни 22, 2012, 20:48:55 pm »
Тази идея да ти пишем на мейла не ми допада. Защо на имейла?
Не може ли тук открито и честно да се обсъждат всички въпроси?

Неактивен Кристално момиче

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #17 -: Юни 22, 2012, 21:33:20 pm »
Ето моята история.
Лятото на 2009 година с моята най-добра приятелка решихме да спим на палатка в двора й. През нощта ставаха невероятно странни неща. Звуци в небето, светлини и това усещане за присъствието на някой около нас. На сутринта почна разследване на случилото се. Затова спахме още няколко пъти и винаги се случваше по нещо. Но един път бяхме сами у приятелката ми и щяхме да спим вътре. Забавлявахме се, беше към полунощ. И се чу нещо странно. Спряхме музиката и тя погледна през прозореца. Успя да ми каже само - Погледни!!! - с неописуем страх в очите. И аз отвесих пердето и погледнах към двора. ТО стоеше със слабичкото си сиво тяло и ме гледаше с големите си черни очи. Това беше първия път когато видях някой от Сивите.
Втората ми среща беше у нас. Събудих се, но не можех да помръдна, не можех и да говоря. После го видях, ТО стоеше до леглото ми. После бях с моята приятелка в нещо като лаборатория, но не беше осветена, спомням си как придърпах приятелката си към мен, бяхме на нещо като маса в някакъв ъгъл. Всичко беше сребристо. А Тя(приятелката ми), за същата нощ помни как се е надигнала от леглото почти да тавана. Ако ми се беше случило само на мен бих помислила, че сънувам.
Третата среща - Събуди ме много силна бяло светлина, след това бях вече на улицата с около 20 Сиви-Малки. Ръкостисках се с тях или дори май прегърнах едно. Радвах се, че ги виждам.
Спомням си всичко на откъсляци заради хипнозата, на която задължително подлагат преди да отвлекат. Само Сивите се занимават с отвличане.
2010 година по едно време се бях ядосала, че не бяха осъществили никакъв контакт с мен и започнах да си внушавам, че не съм добре с главата и съм си въобразявала и си напрегнах мозъка и мислено се опитах да си свържа с тях и им казах - Ако до 7 дни не ми дадете някакъв знак, че сте тук повече няма да се занимавам с вас и с други паранормални неща. На 7 ден след това сънувах (или наистина се случи) , че ме водят в гората и ми казват - Ще разбереш истината. Внимавай много! - и само това. Миналата година с едно момиче бяхме в гората на разходка, на объркахме пътеката. Всичко ми изглеждаше толкова познато и все едно някой ни гледаше. Бях изпаднала като в транс. По пътя си повтарях, че нищо не може да ме спре, че съм безсмъртна... Пътеката ни спря и аз и тя почнахме да се катерим нагоре, но стигнахме до една малко скала право нагоре, висока 2м. и видяхме че няма как да се качим и слязохме. Тъкмо слезли аз пак се качих и й казах- Аз не бях ли вече тук? Нищо сега гледай какво ще направя.- Чувствах се странно, знаех какво ще стане и то наистина се случи. Полетях надолу и започнах да се търкалям. Изпаднала съм за минути в безсъзнание. Събудих се цялата в кръв и тръгнахме към болницата. Стигнах до там пеша, докато кръвта ми течеше. И в гората и в болницата оживят като по чудо. Бяха ме предупредили извънземните. Тъй като пътуват във времето са знаели какво ще стане с мен и ми бяха казали на сън(или завели).  Но този ден не се и сетих за това.
А от тази нощ спомена ми е: Гледах през прозореца небето, имаше две летящи чинии, които кръжаха. После бях на Луната с някой, но не помня кой. Гледахме към Земята.

Неактивен Кристално момиче

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #18 -: Юни 22, 2012, 21:49:55 pm »
Защо искам да ми пишете на еmail-a ли? Защото отивам с приятелката ми за 2 в нейната вила, която се намира в гората с цел контакт с ТЯХ и много по-лесно ще ми е да отговарям като се върна, ако ги получавам в е-майла си.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #19 -: Юни 22, 2012, 22:10:09 pm »
По мое дълбоко убеждение отвличанията стават само на "свои", т.е. на индивидуалности /души/, принадлежащи към групата на отвличащите или най - малкото на души, имащи предварителна договорка с тях, че това ще е част от житейското им преживяване. Целта била да се добие представа как се отразява едно инкарниране в човешко тяло на същност от същия вид. Не съм го измислила аз - прочела съм го в книгата на един медиум. Звучи ми правдоподобно, обаче.
Как беше казано в Новия завет: "И косъм от главата ти не може да падне без разрешението на Бог" /цитата ми е по смисъл/, т.е. каквото и да става с нас в живота, става благодарение на волята и разрешението на висшия ни Аз, на индивидуалността ни, на душата ни. :hi:

П.П. Това, дето казваш, че го "виждаш", това според теб част от тази действителност ли е или от отвъдната /астрала/? Защото ако е част от тази действителност, то преспокойно можеш да направиш снимки, които да покажеш на всички тук.
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Кристално момиче

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #20 -: Юни 22, 2012, 22:22:11 pm »
Само 1 път се случи в тази действителност (а не отвъдната-астрала) срещата ми очи в очи с тях. Но от страх едва помръднах. А при другите ми срещи съм под хипнозата и няма как да снимам.
И благодаря на m2f за горепосочената информация.  :hi:

Неактивен torino

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #21 -: Юни 22, 2012, 23:56:26 pm »
 :D :D :D :D :D :D край,край,край  :lol: xnet отново е тук,в пълната си сила
Защо пишеш в този форум,защо предлагаш помощ и от какво искаш да ни спасиш?Егоцентризмът не е особено приятен за околните.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #22 -: Юни 23, 2012, 00:32:28 am »
А де не казва момичето. Аз пък мисля, че тя има нужда от помощ след толкова отвличания.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #23 -: Юни 23, 2012, 00:50:20 am »
- - -
А от тази нощ спомена ми е: Гледах през прозореца небето, имаше две летящи чинии, които кръжаха. После бях на Луната с някой, но не помня кой. Гледахме към Земята.
Е това ако не е спамер, който държи да се представя за момиче, няма какво друго да е. Кефи се да му пишат разни настървени мераклии и дори педофили.
Това момие се появи след като Принцеса Дежа, заяви че ни оставя, сега като гледам и двете са наблюдавани, дали подозренията ми са основателни?
Спомням си че принцесата съвсем в прав текст заяви че се радва да дразни другите, предлагам за в бъдеще да се внимава да се отговаря само на реални коментари, не на спамъри.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #24 -: Юни 23, 2012, 00:52:26 am »
bogoizbrania - прав си.
Бъди Слънце!

Неактивен ddacata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #25 -: Юни 23, 2012, 00:56:55 am »
Има една човешка способност, наречена извънтелесно преживяване. Най просото и описание е като контролиран сън, който обаче ако не осъзнаваш може да ти се струва като съвсем истинско преживяване и да го спомняш като такова. При спонтанното му случване, сънуващия може да сънува неща, които много желае да види. Тоест ако много желаеш да видиш извънземно можеш да сънуваш, че те отвлича такова, без да осъзнаваш, че е сън. Цялото действие се развива в подсъзнанието ни. Така, че и да си мислите че са ви отвлекли е твърде вероятно да е извънтелесно преживяване (но без отделяне на душата от тялото, това е друга тема).  Защото, предвид какво съм чел за сивите, едва ли ще си спомняте ако ви отвлекат.

Неактивен Кристално момиче

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #26 -: Юни 23, 2012, 00:59:46 am »
Аз съм съвсем обикновено момиче на пръв поглед. Просто се занимавам с Извънземни. И съм от Кристалните деца. Не съм тук, за да ви плаша, дразня или лъжа. Искам да разкажа за това, което съм преживяла и да помогна, ако мога на някой. Иска ми се да се свържа и с други като мен. Макар да ме нападате, обвинявате, не ви виня. Не очаквах всеки да ми повярва. 

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #27 -: Юни 23, 2012, 01:11:54 am »
Поредният 'посветен', дето иска да ни помогне. Цели 4 часа изтраях, ама повече не мога. :---
Ходила на вилата на приятелката, ама разпънали палатка на двора. Била на черешата, на сливата, а после и на луната, ама не помни кой я е качил и как е слязла. Видяла черни, бели, зелени и червени извънземни, ама лани ...

Айде ходи си при извънземните, да те облагородяват, ашладисват и наливат с разум.
Ние тук сме корави Български кратуни, преживели сме и пророци и мушмуроци, ще преживеем и гумени, пластмасови, железни и кристални момичета, момчета и хермафродити.
И мисля, че ще се справим във форума и в живота и без мъдрите Ви съвети /щото май в множествено число започна целият този спам/
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #28 -: Юни 23, 2012, 01:21:05 am »
Цитат
Аз съм съвсем обикновено момиче на пръв поглед.


Това е добре ами на втори поглед ?  :D


Цитат
И съм от Кристалните деца.

И защо е нужно да парадираш с това ? Ако наистина си такова дете ( макар, че това е една от измислиците на Ню Ейдж и други подобни организации) нямаше да парадираш с това, защото винаги е имало по развити хора в дадена сфера просто това е нужно. Абсолютно всеки от нас в даден времеви период е бил по-развит и тн. И ако ти беше наистина такава щеше да знаеш това.

Цитат
да помогна, ако мога на някой.

На никой не можеш да помогнеш наистина. Всеки сам трябва да си извърви пътя по, който е поел !  Но явно както казах не си никакво кристално дете и прочие.

Или си просто спамер или някой(я), който(ято) се забавлява от това да пише тези неща. Може пък просто да са ти дошли много неща изписани по тези теми и да си повярвал(ла), че си такова дете.
Може и да си човек, който нарочно ги пише тези неща. Имаше преди време една тема и един( и повече) който пишеше подобно на темата.
Цитат
Разкритията на един Посветен
ДА видят дали ще се вържат хората. Естесвено се вързаха повечето.

Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #29 -: Юни 23, 2012, 01:22:14 am »
ДА видят дали ще се вържат хората. Естесвено се вързаха повечето.


Ами..само чакахме удобен момент да я "разкостим"  :)
Ма няма да ни огрее кат гледам..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27