Автор Тема: Нибиру=Мимас  (Прочетена 6004 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddacata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Нибиру=Мимас
« -: Юни 21, 2012, 23:55:46 pm »
Здравейте,

Нов съм във форума и се регистрирах за да споделя две мои прозрения от последните дни, които се надявам да ви бъдат интересни. Досега съм се занимавал предимно с теории за Атлантида и произхода на човека, но не съм обръщал много внимание на конспиративните теории. Наскоро прочетох документите Тера и направих няколко бързи връзки с други познати до момента факти.

Първото е, докато днес гулгвах за Нибиру, попаднах на следното изречение "Анунаките не идват от Нибиру, а от Сириус". Това ме навежда на връзка между Нибиру и Мимас(спътник на Сатурн). В документите Тера сравняват Мимас със звездата на смърта от Междузвезни войни, за която се говори, че е замислена именно на база на извънземния космически кораб от документите. А за Нибиру е известно, че Анунаките са пристигнали с нея на Земята. Не е ли възможно (даже твърде вероятно бих казал аз) Мимас и Нибиру да са едно и също небесно тяло.

Второто, на което ме наведе книгата просто ще покажа снимка:


Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Нибиру=Мимас
« Отговор #1 -: Юни 22, 2012, 10:11:58 am »
Защо точно Мимас, с какво се отличава този спътник от другите на Сатурн?

Неактивен ddacata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Нибиру=Мимас
« Отговор #2 -: Юни 22, 2012, 10:43:48 am »
В книгата, която е писана преди междузвездни войни, пише че от Сириус, понеже имало въстание на Земята, дошли със кораб с размера на планета, който бил супероръжието им, с което да победят въстаниците. Преводачите на български, предполагат, че Лукас е взел идеята за звездата на смърта от оригиналните ръкописи (по скоро негов познат ми я е подсказал.). Въпроса възниква след като се видят снимки на Мимас, най ранните от които са от 2005 г. и звездата на смърта.

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Нибиру=Мимас
« Отговор #3 -: Юни 22, 2012, 13:31:48 pm »
има прилика. И този кратер ако е кратер защо има издатина в средата? За връзките между Земята и Сириус  най-добре виж нещо от догоните и бамбара( това е народ сроден с догоните, споделят много общи възгледи). :)

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Нибиру=Мимас
« Отговор #4 -: Юни 22, 2012, 14:41:14 pm »
В книгата, която е писана преди междузвездни войни, пише че от Сириус, понеже имало въстание на Земята, дошли със кораб с размера на планета, който бил супероръжието им, с което да победят въстаниците. Преводачите на български, предполагат, че Лукас е взел идеята за звездата на смърта от оригиналните ръкописи (по скоро негов познат ми я е подсказал.).
"Преводачите' са членове на форума /даже до скоро бяха и администратори/, можеше да не спестяваш името на книгата "Документите Тера: Скритата история на планетата Земя"
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен ddacata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Нибиру=Мимас
« Отговор #5 -: Юни 22, 2012, 18:35:14 pm »
Извинявам се, не съм погледнал. Благодаря за корекцията.
« Последна редакция: Юни 22, 2012, 20:40:41 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27