Автор Тема: Ловци на духове  (Прочетена 6889 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен elekom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Ловци на духове
« -: Юни 04, 2012, 10:42:10 am »
Интересно ми е,какво мислите за този сериал http://www.syfy.com/ghosthunters които върви по AXN.Дали наистина заснемат фигури на духове,и записват разни гласове,или всичко е нагласено,като кеча им?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Ловци на духове
« Отговор #1 -: Юни 04, 2012, 12:31:05 pm »
За пръв път чувам за този сериал. Има ли го някъде по тракерите? Аз не го открих.

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Ловци на духове
« Отговор #2 -: Юни 04, 2012, 12:37:24 pm »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Ловци на духове
« Отговор #3 -: Юни 04, 2012, 12:40:57 pm »
За да разбереш и да си сигурен дали е истина трябва да отидеш при тях и да наблюдаваш как си снимат сериите. Иначе съмнение винаги ще има.

Неактивен elekom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Ловци на духове
« Отговор #4 -: Юни 04, 2012, 13:31:06 pm »
За да разбереш и да си сигурен дали е истина трябва да отидеш при тях и да наблюдаваш как си снимат сериите. Иначе съмнение винаги ще има.
Май този месец има маратон на сериала, всяка неделя мисля,че почват към 14ч. до 23.00.А stoicho85 нямам акаунт в замундата и не мога да видя дали е същият.Вчера на една от серията,бяха поканили някаква кеч звезда с тях по време на снимките,иначе като цяло не ми хареса много епизода,с изключение на стойките дето ги прави този,скачаше,като опарен :).Лошото е че не можах да гледам всички епизоди,само от части хващах по малко.На едната от серийте имаха водещ,който им задаваше разни въпроси и единият беше да направят класация на най интересните случай досега и на които не са могли да намерят обяснение.Този които бях гледал преди и най ме впечатли го бяха класирали на 2 място.Ставаше въпрос за някакъв фар в Щатите,от тези които насочват корабите.Случаят е за странни шумове,които се чували във него,появявали се сенки и такива работи.За шумовете намериха логично обяснение,но това което бяха заснели камерите ме озадачи,доста,и ако наистина е вярно просто не знам какво да си мисля.В средата на основата на фара бяха сложили камера,която снима нагоре,а до върха се стига с вити метални стълби.По време на разследването докато се качваха нагоре двамата водещи няколко пъти се питаха видя ли това,чу ли онова,и накрая на серията показаха какво е заснела камерата,на перилата на стълбите се появяваха някакви сенки,едната много приличаше на малко момиче и също така се чуваха и разни гласове.Извинявам се за дългият пост.Това е общо взето.
P.S. За този става въпрос http://www.axnscifi-bg.com/shows/lovtsi-na-dukhove
« Последна редакция: Юни 04, 2012, 13:39:44 pm от elekom »

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Ловци на духове
« Отговор #5 -: Юни 04, 2012, 13:43:38 pm »

Неактивен elekom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Ловци на духове
« Отговор #6 -: Юни 04, 2012, 13:51:54 pm »
Да.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Ловци на духове
« Отговор #7 -: Юни 05, 2012, 06:21:53 am »
Поинтересувай се дали филмът е игрален или документален. Обикновено при първите нещата са наужким, а при вторите се записва реално каквото е. И пак няма гаранция дали наистина е така.
Иначе сериали много. Старгейт, Стартрек, Седморката на Блейк и много много други.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен elekom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Ловци на духове
« Отговор #8 -: Юни 05, 2012, 10:10:23 am »
В линка,които stoicho85 е дал пише,че е документален,а двамата водещи,които са създали тази организация са били водопроводчици по професия  :o
« Последна редакция: Юни 05, 2012, 21:02:44 pm от Mirotvorec »

Неактивен healthy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Ловци на духове
« Отговор #9 -: Юни 29, 2012, 00:24:59 am »
Миналото лято го гледах доста и ми беше много интересно. :blum1: От една страна не мисля,че лъжат, защото в някои епизоди нищо не откриват и като цяло не прекаляват. Но кой да знае със сигурност?!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27