Автор Тема: Молебка  (Прочетена 5451 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен elekom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Молебка
« -: Април 28, 2012, 11:53:12 am »
Някой чувал ли е за това място прочетох за него в един вестник и доста ме заинтригува.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Молебка
« Отговор #1 -: Април 28, 2012, 13:59:27 pm »
Не съм чувала. Но може и да преведеш клипа, за да знаем за какво става въпрос.

Неактивен elekom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Молебка
« Отговор #2 -: Април 28, 2012, 14:19:03 pm »
Лошото е че не ми е понятен руският език,иначе с удоволствие го бих превел.А в статията,която четох ставаше въпрос за обекти,които се появявали в небето,също така и странни светлини нощно време.
http://www.ufosociety.net.au/molebka.pdf тук мисля,че обясняват за какво става въпрос,ако някой може да го преведе ще съм благодарен.
« Последна редакция: Април 28, 2012, 14:31:10 pm от elekom »

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Молебка
« Отговор #3 -: Април 28, 2012, 17:43:53 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=QW5Y-DJ7CyU

В най груб превод субтитрите само, защото като говорят ми е малко хикс  :D :

Аномална зона Молебка, Пермски край, Кишертски район. В началото на 20 век в селото са живели около 3500 човека. Сега са не повече от 250 човека. Историята на аномалната зона започва с молебните камъни и рекичката Молитва. Емил Фьодорович Бачурин е първооткривателят на Молебской А3 (каквото и да означава това). Местен жител потвърждава, че е гонил НЛО с трактора си няколко километра. Странни обекти нееднократно са посещавали тези места. Като преминат реката и още 6 километра изследователите попадат в центъра на Зоната. Ако позволява времето, може да преминете с УАЗ до централния лагер. Повече от всякога в Зоната се наблюдават кълбовидни обекти и ярки светкавици. Много от снимките, които са правени се оказват брак или с дефекти. Но попадат и много интересни снимки, които се нуждаят от сериозно изучаване. Змийският хълм е една от най-красивите аномалии на Молебската зона. Пирамидките са още една популярна аномалия сред изследователите на Зоната. През 2005-2006 година са проведени археологически разкопки. Основната задача е да разберат какво се явяват пирамидките. В Молебка границата между нашият свят и непознатият е много тънка.



Ами това е  :drinks:

Сега видях, че молебна = молитва :D .
« Последна редакция: Април 28, 2012, 17:51:17 pm от вещичка »
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Молебка
« Отговор #4 -: Април 28, 2012, 19:47:00 pm »
Като говорим за аномални области, една такава е Вилюйски окръг, в Якутска област. Толкова е особен този район, че е вдъхновил написването на научно-фантастичната повест „Пикник край пътя“ от писателите фантасти Аркадий и Борис Стругацки. Има и филм по нея - Сталкер, като по-късно даже и излиза игра, вдъхновена от всичко това - "S.T.A.L.K.E.R.".

Ето и видео - Ancient Aliens season 3 episode 10 - Aliens and Evil Places. (Започва от 28:44 минута нататък.)

Вижте също инцидентът в проход Дятлов, по пътя за връх Отортен. Местните го наричат "Планината на мъртвите".

Ето и видео - Ancient Aliens season 3 episode 10 - Aliens and Evil Places. (Започва от 10:24 минута нататък.)


Ето и малко странична информация, несвързана със свръхестественото - http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?showtopic=2991.
« Последна редакция: Април 28, 2012, 20:01:20 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Молебка
« Отговор #5 -: Април 29, 2012, 14:51:35 pm »
Наистина има много странни и необясними случки. Що се отнася до се отнася до групата на Дятлов  все още има неизяснени обстоятелства и много версии. Дори Холивуд снима филм за тайнствената гибел на уралските студенти. Все пак може да гледате 2-те части на руския филм тук и тук.
« Последна редакция: Април 29, 2012, 18:11:53 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27