Автор Тема: Симорон  (Прочетена 13786 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен i5ko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Симорон
« -: Март 25, 2012, 16:18:51 pm »
Здравейте!

Това е първата ми тема в този форум. По принцип, съм редовен читател от доста време, но едва сега се престраших да пиша. За това - моля да ме извините, ако нещо съм сбъркал раздела. Въпроса ми е насочен към тези от вас, които са запознати повече с т.нар. психологически подход Симорон. Ето един линк:

http://simoron.eu/

Знаете ли какво е това и има ли опасност за хората, които биват "обучавани" в тази техника. Защото ми се налага от шефовете да мина такова обучение заедно с колегите, като твърдят, че е полезно за нас. Благодаря ви наистина, ако можете да дадете малко насоки и разяснения.

С уважение.
« Последна редакция: Март 25, 2012, 16:21:07 pm от i5ko »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Симорон
« Отговор #1 -: Март 25, 2012, 17:11:11 pm »
50 кинта за 2 часa обучение?!? :o И на какво ще ви обучават?На левитация?
« Последна редакция: Март 25, 2012, 18:34:27 pm от konstantin2007 »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Симорон
« Отговор #2 -: Март 25, 2012, 18:04:36 pm »
Според мен Симорон е супер техника. Имам всичките книги на Бурлан /истинските създатели на Симорон, другите копират/. Дано при Вашето обучение да се прилагат наистина техните техники.  :)
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Симорон
« Отговор #3 -: Септември 26, 2012, 14:12:07 pm »
..ми се налага от шефовете да мина такова обучение заедно с колегите..

Някакви отзиви от първо лице?
6285174923344176257

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Симорон
« Отговор #4 -: Септември 26, 2012, 16:24:36 pm »
Симорона е голям майтап... :D Поне частта, която аз ползвам. Научила съм за похватите му от "Транссърфинг"-а на Вадим Зеланд. Той дали е копирал от някого не знам, но на мен ми харесва "инверсията" /аз съм си я нарекла така/:
 Когато ти се случи нещо, което те разстройва в някаква степен, започваш да му се кефиш на случващото се, ама до степен да го окарикатуриш "на mах"! И в един момент вместо да си разстроен и да си предизвикаш индуциран преход към по-лоша жизнена линия, се оказва понякога, че си започнал да се смееш с глас на собственото си артистично "изпълнение"...По този начин запазваш вибрацията си от рязко влошаване и е нещо като "взимане на остър завой"... ::)...Дано се разбра какво говоря... :D
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Симорон
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2012, 21:54:39 pm »
Това нещо не е ли като да се опитваш да виждаш смешното в тъжното? Или да те застрелват пък ти да се хилиш?

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Симорон
« Отговор #6 -: Октомври 13, 2012, 23:23:08 pm »
Това наистина ли е задължително?
Прегледах обясненията, окултни глупости целящи да накарат хората да се почувстват по-добре, да се възприемат за групичка основана на връзка с безсмислици. Препоръчвам да се избягва, но ако е задължително просто се пулете като идиоти, изговаряйте шаблони, понеже ако се вживявате и възприемате такива прояви на вербално "напушване" серизно сте заплашени от психични и здравословни проблеми.
Soli Deo Gloria!

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Симорон
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2012, 09:32:21 am »
Това нещо не е ли като да се опитваш да виждаш смешното в тъжното? Или да те застрелват пък ти да се хилиш?
Аз не познавам целия симорон, а само онова от него, което е заимствал Вадим Зеланд в Транссърфинга. И, да, точно това е горе-долу, което казваш. Защото когато човек се "предаде" на отрицателната си нагласа /реакция/, неговата вибрация рязко се влошава и, ако задържи повечко време така, непременно привлича себе си към по-кофти жизнена линия, на която започват да му се случват още и още неприятности от сходен или от друг характер. Чували сте хората да казват: "Едно зло никога не идва самО". Е точно за това става въпрос: да "пресечеш" тенденцията навреме. "Инверсията" помага това да се случи бързичко и най-вече: на емоционално ниво, не на мисловно. Последното е важно, защото макар, че мислите определят емоциите ни, вибрацията ни се определя директно именно от емоциите ни.
П.П. Наскоро гледах нещо подобно: една психоложка накара една обидена, изоставена, предадена от мъжа си жена ....да пее за случилото се. Първоначално беше драматично, после на третия път взе да става нелепо, а накрая стана откровено смешно...и жената успя да надскочи емоцията си - направо се разсмя на това, което пееше...
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Симорон
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2012, 11:01:17 am »
Значи тоя симорон е поредната измишльотина на илюминати. И аз се поразрових и останах с впечатление че това нещо е измислено да превърне хората в луди с извинение. Не можеш да се хилиш докато те застрелват. Дори и да пееш пред психиатъра , нали като се пребереш и видиш снимките пак ще ти стане мъчно? Подобно раздвояване наистина може да доведе до много лоши последствия. Май се досещам каква е целта на занятието, но все още е само мъглявина. Не се връзвайте на тоя шимрем.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Симорон
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2012, 13:45:50 pm »
Идеята не е да си изкривиш тотално реакциите на случващото се с теб, а да не заораваш прекалено много и задълго в неща, над които нямаш контрол. Защото при такива ситуации освен да унищожиш психически себе си, друго не виждам какво може да стане. Не казвам да си подтискаш истинската реакция, а да не зацикляш в негативността до безкрай.
...защото винаги може да стане и по-зле... ;)
П.П. и не твърдя, че тази "инверсия" е приложима /уместна/ при всички житейски ситуации, разбира се...Но я има и работи безотказно, за по-дребни неща: напръскали са те с кал на улицата, изпуснал си си тролея, не си спечелил от тотото, хванал си настинка, скъсали са те на изпит, някой те е погледнал лошо, забравил си си телефона и т.н.
Дори и да пееш пред психиатъра , нали като се пребереш и видиш снимките пак ще ти стане мъчно?
Възможно е, но ще си "отлепил" както се казва: дори за миг ще си успял да видиш, че освен тъжна, ситуацията може да има и смешна страна...Че не е 100% края на света за теб, а ...примерно 80%...И вече ще си способен да си помогнеш и сам, ако решеш, разбира се. Преди това си виждал САМО негативността, а след това, знаеш, че съществува и друга гледна точка за теб.
« Последна редакция: Октомври 14, 2012, 13:59:58 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Excalibur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
  • Който иска, успява!
    • Намери лекар бързо и лесно!
Re: Симорон
« Отговор #10 -: Декември 23, 2013, 22:09:49 pm »
Абе техники.. Симорон.. начин за правене на пари. Нищо повече.
Работата е да не приемаш нещата лично, ако те изпръскат с кал или не си хванеш тролея не е края на света.
Да изгубиш почти всичко, което имаш и познаваш - не е края на света.
Докато си жив - всичко е точно. Така, че просто не приемайте нещата лично и няма да имате грам проблем, та даже няма да си мислете за ползването на разни "техники"..

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re: Симорон
« Отговор #11 -: Януари 09, 2014, 23:16:55 pm »
Някой пак се опитва да преебе съдбата.....за кой ли път....
И да се смееш, като идиот, и да плачеш, каквото има да се случи, ще се случи, дори поредица от стотина инцидента да е. Защо да се смееш, като те боли, щом сълзите чистят емоционалното тяло и душата. Ако трябваше да се смеем, като ни е кофти, бебетата щяха да се меят, когато са гладни и не само тогава. Гледайте децата. Те са все още с естествен  интелект, за разлика от нас програмираните маймуни.
"Бъдете, като децата".........

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27