Автор Тема: Убийте белите хора!  (Прочетена 84002 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ivi2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #135 -: Април 22, 2011, 16:58:43 pm »
Знам,че поне в някои държави в Ю.Америка не е на почит ученето, а известно е,че колкото по-малко си учил,толкова по-надуто самочувствие имаш,защото не осъзнаваш какво ти липсва.И така, в отношенията си към европейците напр.тези народи са много расистки настроени,разсъждавайки така-тези не са много повече от нас,а са по-богати и ние им завиждаме, защото с нищо не са си заслужили добитото. Случвало се и на мен да ми казват,че бялата ми кожа е по-изнежена от тяхната черна,което разбира се не е вярно или че бълг.език е по-грозен от испанския,който обаче е езикът на техните завоеватели. Не вярвам,че ние сме расистите. Расистите на сегашния етап са цветните,вкл.и тези в нашата татковина.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #136 -: Юни 08, 2011, 07:54:51 am »
Твоя пример не е типичен. Може би общуваш с необразованата част на латиноамериканците. Образованите и интелигентните са много свестни и адекватни хора. Дори повече от българите. Няма и грам расизъм нито от мен към тях, нито наобратно.
Даже бих казал, че са доста по-интелигентни от средното. Но може би пък и моите наблюдения са субективни. Зависи от средата.

След руснаците, латиноамериканците са хората, с които най много се разбирам.
Част от иранците, и част от ливанците също са горе долу разбрани.
Иначе българите са едни от големите расисти.
Разбира се, има от черните доста расисти и то доста по-големи. И то дори мразят белите. Но пък поне не са всички.
Особено пък ако са черни от латинска Америка, мисля изобщо няма расисти от тях. Те от поколения си живеят смесено с белите. И са се омесили колкото си искаш. Смесени бракове и тн. А и външно черните изглеждат много по-добре (именно може би заради това омесване). Затова и нямат причина да мразят белите. Щото си имат достатъчно добър външен вид и не остават без (брачен) партньор. Или пък без работа.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #137 -: Юни 08, 2011, 16:52:47 pm »

Особено пък ако са черни от латинска Америка, мисля изобщо няма расисти от тях. Те от поколения си живеят смесено с белите. И са се омесили колкото си искаш. Смесени бракове и тн. А и външно черните изглеждат много по-добре (именно може би заради това омесване). Затова и нямат причина да мразят белите. Щото си имат достатъчно добър външен вид и не остават без (брачен) партньор. Или пък без работа.

Това не е нормално! :)

В природата на различните раси е да са расисти.
В последните векове започва "цивилизованото" мешане-мелезиране на различните раси.
Преди не е било нормално да се "караштисват" например бял мъж с черна жена или монголоидна жена с негро.
Щяхме да знаем "на муки в сряда", че е имало различни раси, ако бяха "нецивилизовани расисти" нашите или представителите на другите раси!

Аз не мразя черни или жълти, но съм расист.
Вдявате ли?
« Последна редакция: Юни 08, 2011, 16:55:48 pm от Гален »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #138 -: Юни 08, 2011, 18:24:28 pm »
А и външно черните изглеждат много по-добре (именно може би заради това омесване). Затова и нямат причина да мразят белите.
Да се поясня, че е двусмислено. Имах предвид, изглеждат по-добре от останалите черни, дето са си от Африка. Нямах предвид, че от белите изглеждат по-добре.

Расист съм и аз. Не мразя никой, ама не искам да се мешат. Особено ако е около мен някой. Черния расизъм е малко по-лош, щото те ни мразят. Криво им е, че те са черни, а ние бели.
Бтв за расистки реплики могат и в затвора да те вкарат. Затова си мълча.

А съм писал и друг път. Тук в Канада от правителството тече масова политика на анти-расизъм. Т.е. на децата от най-ранна детска възраст им се набива, че са абсолютно еднакви и цветът на кожата няма значение. Съответно като погледнеш улиците точно половината от младите вървят по улицата като мартенички - бяла с черен. Тук там се среща и някой по-смотан бял да е с черна (със сигурност, защото тя е била инициативна и го е свалила)
Друго пък, което е добре за мен лично, че паралелно с тази политика върви и политика на възпитаване в равенство с емигрантите. И хората се възпитават да приемат емигрантите си като равни. Което е по-различно от останалата част на Северна Америка. (говорим за френска канада)
Даже се стига до там, че като подаваш документи за работа или нещо подобно, има една такава отметка, ти визибъл минорити ли си (дали си цветен, демек)(китаец, черен, индиец, шалвари, чалми и тн) Отметнеш ли я, имаш специална привилегия да вземеш ти мястото за кандидатстване, пред някой бял да речем.
Ако не стане, компанията, или там държавната организация, даваща работното място има опасност да бъде съдена за расизъм. А за разлика от бг, съдилищата тук са доста бързи и ефективни, дори и с такива абсурдни казуси.
 
Има и политика на про-феминизъм, при която има откровена дискриминация, но пък този път към мъжете, отново подсилена от разни правила и закони, която пък не ми харесва и така нататък.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #139 -: Август 17, 2011, 21:15:33 pm »
Две новини по този въпрос:

ЮАР: През 1999 приеха закон, според който НИКОЯ компания не може да съществува ако собствеността не е 50-50 между черни и бели. Много приятели (включително и българи) имаха големи проблеми с това - един от тях е сам и инсталира охранителни системи, използвайки временно счетоводителка и наемен работник да му носи инструментите и оборудването. ЗАДЪЛЖИХА го да намери черен съсобственик. Днес ми казаха, че са въвели закон, че 85% от работниците във всяка компания трябва да са черни + 5% индо-пакистанци или смесени, която перфектно се връзва с теорията на Самуюел Хънгтингтон, че белите след 2000-та ще са само 10% от населението на земята. Явно черното правителство в ЮАР си знае статистиката.

АНГЛИЯ: След последните палежи и обири в Лондон и други градове, полицията получи негласна заповед да щади малцинствата? за да не предизвикат расови вълнения. Осъдените са само бели утайки на обществото и сега се води кампания да не се спират помощите или безплатните жилища и храна на индо-пакистанците и черните. ЗАЩО?
« Последна редакция: Август 17, 2011, 21:17:34 pm от Tina »

trader

  • Гост
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #140 -: Август 17, 2011, 22:41:47 pm »
Сети се сама.... говорим за мюсюлманство основно!!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #141 -: Август 18, 2011, 10:23:53 am »
Сети се сама.... говорим за мюсюлманство основно!!

Не само, но да - излямизацията на Европа е друг голям проблем - и там има да се пише много като например създаването на зони в градовете под Шария закони. Ето един надпис забраняващ алкохола, проституцията, концертите, наркотиците и хазарта в мюсюлмански квартали на градовете в Англия, твърдейки, че Исляма е по-доброто общество:



Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #142 -: Септември 04, 2011, 10:57:06 am »
В случая какво са виновни чернокожите ? Те са провокирани от обстоятелствата да живеят в Европа.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #143 -: Септември 08, 2011, 20:35:57 pm »
Разбира се, че не са виновни черните от Африка, а черните от Индийския и Арабския свят - пакистанци и андийци и смесени араби. Те са расистите и го виждам във всички Европейски държави и в повечето Африкански.

Те са смесена раса, която мразят и бели и черни. Те са "оутсайдерите" от древната "индйска" цивилизация където са били 25-тата каста, на която не са давали права дори да се къпят в течащи реки и са последвали европейците при връщането им в Европа през 10-ти век.

И да - мюсюлманството е много силно при тях (както ми намекна Trader), защото това е изкуствено създадена религия от фанатици, които са се (и продължават) да се борят срещу висшите касти, които са ги отхвърлили. Било е толкова жестоко, че областите, където са живели "нашите роми" са били отцепени от Британската империя и е била създадена държавата Пакистан.

Самите (истински) черни Африканци са просто балсам за душата - аз много ги уважам. За мен бялата и черната раса в света са Ин и Ян на човечеството - така се допълваме, че просто не може да се иска повече. ОБАЧЕ между Азия, Африка и Европа има много мелези, които нямат идентичност...и това продължава от стотици години. Мелезите обикновено са склонни към промиване на мозъка - та така древните масони са създали мюсюлманството за мелезите, за да създадат войска, която да съсипе и бели и черни.

Днес глобалните сили поддържат мелезите и им дават повече права от гражданите на Европа (белите) - помощи, къщи и т.н. В същото време мелезите (тоест пакитата) са превзели правителствата в Африканските държави (както и в Англия, Австралия, Канада и ЮАР) и следват своята програма.

Страшно е сега в Англия (както беше страшно и в ЮАР) - тълпи мюсюлмански пакита нападат бели момичета и ги изнасилват и ги смятат за робини и "лесна плячка", докато техните дъщери са пазени под ключ и са продаване на мъже по целия свят. (Има толкова истории - просто проверете новините).

Имах и продължавам да имам много черни приятели от ЮАР (нека да ги наричем ЧИСТИ негри и се надявам съобщението ми да не бъде изтрито заради думата, която е забранена в Европа и Америка). Всичките са разкошни хора.

Във връзка с последното съобщение на blade - те са ПРИНУДЕНИ да си търсят прехраната в Европа (както и повечето Българи в Западна Европа), защото глобалните сили ги унищощават в Африка и разчистват континента за ...себе си. Не знам дали знаете, но АФриканското плато е най-стабилното на земята и ако има глобални катастрофи, само хората в Африка ще оцелеят!
« Последна редакция: Септември 08, 2011, 20:38:59 pm от Tina »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #144 -: Октомври 27, 2011, 12:17:26 pm »
Белгийски съд постанови 80 часа изправителен труд за негъра, който се опита да убие български студент в брюкселското метро

Скандално ниска присъда е била постановена от белгийския съд за малолетни на обвинен като основен извършител на зверския побой, нанесен на 22-годишния български студент Любен в ранните часове на 1 януари 2010 г. в брюкселската метро станция “Порт дю Намюр”.

Това се казва в отворено писмо до медиите, изпратено от българи, живеещи в белгийската столица. Те информират, че най-тежкото наказание, наложено на установения като главен извършител на побоя, е “80 часа изправителен труд”.

“Ние живеем от дълго време в Белгия и ни се заби нещо на очите, което не бива да се премълчава. Този имейл ще бъде изпратен до различни медии с надеждата някои от тях да се събудят и да притиснат посолството ни да направи нещо. Време е Брюксел да наложи една санкция върху себе си”, се казва в писмото.

Всъщност, подсъдимият непълнолетен африкански имигрант е бил осъден не за побоя, а за открадната по-рано дамска чанта, съобщи БНТ в сряда. Причината е, че видео кадрите, на които ясно се вижда целият побой, както и изхвърлянето на Любен от второто ниво в станцията направо на релсите, не са били приети от съда като годни доказателства.

Съдбата на българския студент по международно право в Хага потресе Брюксел в началото на 2010 г. Оказа се, че той последователно е бил пребит от две различни групи младежи, като агресията им била отключена, след като той случайно заснел момичета от компанията им. Въпреки че изтрил снимките обаче той е пребит, ограбен и хвърлен от 7-8 метра височина.

Единствено бързата намеса на няколко случайни пътници на перона спасява Любен от сигурна смърт, който лежи безжизнен на релсите.

Това идиотско решение на белгийския съд за пореден път сваля маската на западното мултикултурно общество, където да си бял е престъпление по дефиниция, а ако си цветнокож имигрант ти е позволено всичко, включително да убиваш и пребиваш зверски, както в случая с този млад българин, който вследствие на побоя и опита за убийство е полусляп и полуглух. Това е политика, която европейските антинационални управления следват от десетилетия и която поставя имигрантите от третия свят и всякаква друга неевропейска измет в привилегировано положение за сметка на местните бели европейски общества. Този случай е просто един от хилядите такива, които се случват ежедневно из улиците на европейските градове. Имигрантския терор срещу европейското население става все по-жесток и то до такава степен, че някои изследователи на проблема твърдят, че той застрашава самото физическо съществуване и оцеляване на бялата европейска раса, като такава. Най-потресаващото е, че всичко това се случва на територията на Европа, хиляди пъти защитавана от всевъзможни неевропейски нашественици, която обаче днес сама се предава в ръцете на чуждоземните орди, които я разкъсват парче по парче всеки ден, докато накрая не остане нищо от нея.

А това е видеозапис от самото престъпление. Сами вижте за какво деяние белгийския съд постановява 80 часа изправителен труд и дано след тези кадри все повече млади българи да се разделят с илюзиите си за либерално-демократичния и мултикултурен Запад, който така или иначе безвъзвратно си отива!

ВИДЕО:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ORE16MMcKQU#!

Altermedia България
« Последна редакция: Октомври 27, 2011, 12:18:32 pm от Гален »

Неактивен qckk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #145 -: Октомври 27, 2011, 15:51:11 pm »
То и в България се случва същото...циганския терор.На всички е ясно,че циганите извършват престъпления ежедневно и са безнаказани.Осъдиха момче за правене на група във фейсбук,а циганите,които размахват ятагни и брадвеи-нищо.

Те нали малцинствата все са репресирани и изолирани.Ако бял човек удари черен/мургав по презумция се счита за расизъм.
« Последна редакция: Октомври 27, 2011, 15:54:10 pm от qckk »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #146 -: Октомври 28, 2011, 21:33:32 pm »
Моля ви прочетете "Лагера на светците" от Жан Распал - нямам идея дали е преведена на Български, но той я е написал през 1973-та и е като виденията на Жул Верн - за превземането на Европа от имигрантите, включително действията на политически коректните социалистически правителства и мекерета на глобалните сили.

Всичко, което той е описал, СТАВА СЕГА!

Книгата му беше забранена и продължава да е забранена да се печата в Европа, но аз имам нелегално копие което е напечатано в Мичиган. Сега вече може да се намери дори и в Amazon: http://ecx.images-amazon.com/images/I/41L5O6XpdfL._SL500_AA300_.jpg

..."Гледайки корабите с гладни, неграмотни и мръсни имигранти, които всеки ден прииждаха от Африка и от Атлантика, аз разбрах, че съществуването ни е застрашено и, че няма друга алтернатива - ИЛИ НИЕ ИЛИ ТЕ!"....

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #147 -: Октомври 29, 2011, 00:44:51 am »
Тина, те сами са си го програмирали. Всичко се връща. Колелото на историята се върти и хич не му пука. А да не би да забравихте за робовладелството? Европа е била бедна и слабо населена. Хич нямаше да я има, ако не са били робите, които да работят в текстилните фабрики там където си ти например.С кораби са ги карали от Африка, натъпкани като добитък, без храна и вода, а половината умирали по пътя. Майки били изтръгвани от децата си, а децата от майките си. Няма черно и бяло, всичко е едно. И ние сме си виновни. Каквото посеем, това ще пожънем. Докато има разделение, ще има болка и страдание.
Така че давайте по- бодро напред. ;)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #148 -: Октомври 29, 2011, 18:34:28 pm »
Разбира се Магнолия, но не ние - Българите! Нали помниш българската история? "Който е стъпвал на тяхна земя, веднага е бил обявяван за свободен човек...Българите не са имали роби..."

Защо и ние да страдаме? Хайде момчето се е набутало в Белгия, но и аз изпитах омразата им на гърба си без да съм виновна...

О, чакай малко - а какво бях виновна през 1984, че турците в България ми викаха мръсна гяурка заради репресиите? Нима аз съм виновна? Турците не го ли виждат, черните и азиатците не го ли виждат, че нападат хора, които нямат нищо общо с робовладеческите фамилии от онова време? Или дай сега ние ДА ПРЕВЗЕМЕМ ТУРЦИЯ ДА СИ ОТМЪСТИМ ЗА 500-ТЕ ГОДИНИ?! Така ли смяташ?

Стига с това чувство за вина - не виждаш ли, че ни се насажда, за да им дадем всичко което имаме, защото на глобалните сили не им трябват образовани хора с чувство на идентичност, които все още са останали в древна Европа. На тях им трябва глобален режим като в Щатите.
« Последна редакция: Октомври 29, 2011, 18:35:50 pm от Tina »

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Убийте белите хора!
« Отговор #149 -: Октомври 29, 2011, 19:06:43 pm »
Цитат
"Който е стъпвал на тяхна земя, веднага е бил обявяван за свободен човек...Българите не са имали роби..."

За кой период става дума ? За древноста и ранното средновековие съм съгласен, но в определен период през средновековието имаме държава приличаща на феодалните на запад, с феодални селяни.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27