Автор Тема: Убийте белите хора!  (Прочетена 84100 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mirek

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #30 -: Септември 12, 2006, 22:24:33 pm »
За никой нормален човек не е тайна че :
1.Евреите (юдеизма) са/е най-висшата форма на РАСИЗЪМ, защото е превърнат (заложен) в религия!! - в библията пише : "....ние сме деца на господ,и ни обкръжават врагове.....", ТОРА-та ,не съм чел и не ми трябва :)
2. Негрите са по-голями расисти от колкото другите раси, и те твърдят че, е защото са били роби (не съм сигурен ,като гледам МАСАИ-те,културата им и начина на живот).
3.В САЩ има определен кръг от хора,които налагат  МИТ-а ,че белите са против черните защото са им господари,а всъщност това са псевдо патриотични движения на местните "републиканци" със цел сплотяване на  "електората"в дадените щати............но, това налага мнението че има расизъм спрямо чернокожите.
4.Расизма в сегашния му вид е наложен от "онова" 7-мо изкуктво (киното), което се контролира изцяло от еврейската общност в САЩ (също и от СССР по гео-политически причини до 90г.) което иска да измести полезрението от ГЕНОЦИДА,който провеждат (от 47г до днес) спрямо другите общности в изкуствената държава наречена Израел.

Riter

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #31 -: Септември 13, 2006, 12:00:30 pm »
За никой нормален човек не е тайна че :
1.Евреите (юдеизма) са/е най-висшата форма на РАСИЗЪМ, защото е превърнат (заложен) в религия!! - в библията пише : "....ние сме деца на господ,и ни обкръжават врагове.....", ТОРА-та ,не съм чел и не ми трябва :)
2. Негрите са по-голями расисти от колкото другите раси, и те твърдят че, е защото са били роби (не съм сигурен ,като гледам МАСАИ-те,културата им и начина на живот).
3.В САЩ има определен кръг от хора,които налагат  МИТ-а ,че белите са против черните защото са им господари,а всъщност това са псевдо патриотични движения на местните "републиканци" със цел сплотяване на  "електората"в дадените щати............но, това налага мнението че има расизъм спрямо чернокожите.
4.Расизма в сегашния му вид е наложен от "онова" 7-мо изкуктво (киното), което се контролира изцяло от еврейската общност в САЩ (също и от СССР по гео-политически причини до 90г.) което иска да измести полезрението от ГЕНОЦИДА,който провеждат (от 47г до днес) спрямо другите общности в изкуствената държава наречена Израел.

Юдаизма не е  расизъм в смисъла  и съдържанието , което и имала тази дума първоначално (сега отрицателно натоварена).Юдаизма е висша  форма на  човеконенавистничество и идеология на поробване , изтребване и унищожение на човешки същества .При юдейте  понятието расизъм губи смисъл защото те към коя раса принадлежат?по-скоро те на мират обосновка за своята "богоизбраност" в неща , които са извъм  пълноценното съдържание на понятието раса.
Наистина интересно е да се види  защо негрите са така агресивно и настроени срещу белите.Едва ли е по причина , че една част са били роби защото по същата логика и латиноамериканските индианци трябва да са така жестоко настроени срещу белите , защото и те са били поробвани и даже изтребвани , но например аржентинските индианци си живеят без проблеми с белите аржентинци.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #32 -: Септември 14, 2006, 00:23:33 am »
Е добре - аз ще разширя малко темата защото ми се струва уместно:

Някой някъде насъсква раси, етноси и религии да се самоизбият:

- черните срещу белите
- кулитата (пакистанци и индйци) срещу белите
- мюсюлманите срещу християните

Ние за нещастие сме и бели и християни (по-голямата част) и сме под атака! ..... И какво - да заемем стойка Лотус и да обичаме ближния?!? Ближния дето е готов да взриви или изнасили децата ни?!? Ближния за когото най-голяма чест е да ни прати на оня свят?!? .... Ближния който не разбира от стойка Лотус и любов към ближния....

Mirek

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #33 -: Септември 14, 2006, 07:57:10 am »
Ами ,аз точно това имах в предвид че, една определена група (етнос) отатък океана дирижира всичкото това насилие между расите и етносите ,от ЧИСТО ТЪРГОВСКИ ИНТЕРЕСИ. Благодарение на това само изтребление на расите, тези хора печелят он :
1.Държавни военни поръчки
2.Продажба на оръжие
3.Получават пари от Сената отпускани за отбраната и националната сигурнос (този месец гласуваха още 500мил $ и отвориха нова агенция по сигурността)
4.Получават субсидии за разработки на нови технологии по програми на сигурноста.
5.Благотворителните им организации получават милиони за подпомагане на същите тези самоизбиващи се етноси.
6.Отпускат кредити на страните по конфликтите (които сами са създали)
7.Изграждане на разрушената инфраструктура, от тяхните фирми и компании.
8.Завземане и контролиране ресурсите на страните
9.Маниполират обществото и печелят избори

Итака на татък, облагите от тези конфликти са МНОГО ПОВЕЧЕ от загубите ,защото са за частни интереси и джобове, не за обществото...........

п.п. за съжаление и твоя пост е : ДАЙТЕ ДА ГИ ИЗБИЕМ  :)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #34 -: Септември 14, 2006, 10:03:36 am »
Цитат
п.п. за съжаление и твоя пост е : ДАЙТЕ ДА ГИ ИЗБИЕМ 

Не моето мнение не е да и избием, а да разпространя тази информация за да се знае. Едно, че им се промиват мозъците и второ, че в действителност провеждат политика на геноцид срещу нас - справка - етническата политика в България.

Аз нямам отговор на правилното решение на проблема! Освен, че сегашната политическа система е фарс и измама и трябва да бъде сменена с нов строй и нова система. Но както са сега нещата, ние нямаме друг избор освен да сме жертвените овце.

Не мога и да отрека, че тази вихрушка продължава да ограбва Африка и ги докарва до глад и мизерия. Нали затова аранжираха свалянето на белите правителства в Ангола, Нигерия, Кения, Родезия, Южна Африка - да ги подменят с корумпирани и продажни "техни" хора и да експлоатират ресурсите на страните. Черните нямат умения и култура да оцелеят в сегашната среда - затова измират с хиляди опитвайки се да се доберат с продънени лодки до Канарските острови или други места по бреговете на Европа. Черните в Африка са на ниво племена и старшинство и им трябват векове да достигнат до парламентарните, а не тоталитарни идеи. Не критикувам - само пиша фактите.

Не бих казала, че това са ционистите. Самата дума както и смисъла може би е внедрена и подхвърлена на жадните за конспирации и политически решения маси. Не бих казала, че са и евреите. Те самите са с промити мозъци и резултата беше последните военни действия. В същото време втори историк освен Ървин е в затвора за доказване, че Холокоста не е съществувал.

Не вярвам и че изборите в която и да е страна са честни. Твърди се, че изборите са демокрация и единственото ни право на глас - да изберем кой искаме да ни управлява, но всички на върха са част от пирамидата, чийто връх според мен е забулен.

Наистина не знам - една огромна маса хора от другите континенти ни мрази. Прогонени от експлоататорите те идват в крепостта Европа и се хвърлят на социални помощи, които се сринаха отдавна и без това заради неправилно управление. И ние не само плащаме данъци да издържаме по 10-тина техни смейства, но и да финансираме военната вихрушка, която си играе на разрушаване и изграждане на разрушените страни. И ние сме мразените. И ние сме атакуваните.

milenski

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #35 -: Септември 14, 2006, 10:44:19 am »
Мисля, че нещата не опират само до омраза. Тук става въпрос и за оцеляване. Това, което се случва в момента, е един миниатюрен и безкрайно облекчен вариант на онова, което ни чака само до 2-3 години, ако не и по-малко. В света природните ресурси са неравномерно разпределени, което е и основната причина за миграция на огромни човешки маси.
И какво се получава - отиваш накъде с надеждата да си осигуриш някакво сносно съществуване, а се оказва, че там вече живее друг. При това бял, сиреч, от друга раса, друго вероизповедание. Говори ти за етика, за морал... Гледаш го, чистичък, спретнат, зализан, усмихва ти се и ти казва да вървиш на майната си, ама любезно, защото е цивилизован. А теб те интересува само това утре да имаш какво да дадеш на децата си да ядат. И не ти пука ни за етика, ни за морал, ни за ценности, когато стомахът ти реве "глааад!!!" Ето тогава ти ще се опиташ да приложиш правото на по-силния, скривайки съвестта си някъде дълбоооко, за едни по-добри дни. Хващаш първия попаднал пред очите ти по-твърд предмет и му размазваш красивата физиономия и изрядната лъскава усмивка, за която е платил на зъболекаря колкото издръжката на семейството ти за пет години напред... И не изпитваш капка жал, та нали си го пратил на едно по-добро място, тъкмо лично да се убеди, че твоят бог рулллллз, а не неговият...

Това ни чака.

Съжалявам за "лиричното" отклонение.

Mirek

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #36 -: Септември 14, 2006, 10:46:56 am »
По принцип , не ми се засяга темата за Африка, защото там е цяла една съвкупност от проблеми и гледни точки и има много написани икономически и гео-политически трудове..........основно трябва да се тръгне от трактат за Subhumanus и да се определи границата между човека като пълноценен индивид на обществото и биологичното същество (хуманоид) което живее на границата между човека и животното, и ОТКАЗВА да се интегрира в ОБЩЕСТВОТО (в Билгария си имаме такъв цял етнос ) а води чисто биологично съществуване, което не е поради това че ги заблуждават или подтискат, НАПРОТИВ те живеят на гърба на обществото и си има термин за това (ЛУМПЕН) и доста трудове написани по темата (включително и Карл Маркс)...........изобщо много сериозна и глобална тема...........

Riter

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #37 -: Септември 14, 2006, 12:10:58 pm »
Цитат
п.п. за съжаление и твоя пост е : ДАЙТЕ ДА ГИ ИЗБИЕМ 

Не моето мнение не е да и избием, а да разпространя тази информация за да се знае. Едно, че им се промиват мозъците и второ, че в действителност провеждат политика на геноцид срещу нас - справка - етническата политика в България.

Аз нямам отговор на правилното решение на проблема! Освен, че сегашната политическа система е фарс и измама и трябва да бъде сменена с нов строй и нова система. Но както са сега нещата, ние нямаме друг избор освен да сме жертвените овце.

Не мога и да отрека, че тази вихрушка продължава да ограбва Африка и ги докарва до глад и мизерия. Нали затова аранжираха свалянето на белите правителства в Ангола, Нигерия, Кения, Родезия, Южна Африка - да ги подменят с корумпирани и продажни "техни" хора и да експлоатират ресурсите на страните. Черните нямат умения и култура да оцелеят в сегашната среда - затова измират с хиляди опитвайки се да се доберат с продънени лодки до Канарските острови или други места по бреговете на Европа. Черните в Африка са на ниво племена и старшинство и им трябват векове да достигнат до парламентарните, а не тоталитарни идеи. Не критикувам - само пиша фактите.

Не бих казала, че това са ционистите. Самата дума както и смисъла може би е внедрена и подхвърлена на жадните за конспирации и политически решения маси. Не бих казала, че са и евреите. Те самите са с промити мозъци и резултата беше последните военни действия. В същото време втори историк освен Ървин е в затвора за доказване, че Холокоста не е съществувал.

Не вярвам и че изборите в която и да е страна са честни. Твърди се, че изборите са демокрация и единственото ни право на глас - да изберем кой искаме да ни управлява, но всички на върха са част от пирамидата, чийто връх според мен е забулен.

Наистина не знам - една огромна маса хора от другите континенти ни мрази. Прогонени от експлоататорите те идват в крепостта Европа и се хвърлят на социални помощи, които се сринаха отдавна и без това заради неправилно управление. И ние не само плащаме данъци да издържаме по 10-тина техни смейства, но и да финансираме военната вихрушка, която си играе на разрушаване и изграждане на разрушените страни. И ние сме мразените. И ние сме атакуваните.
Напълно си права Тина , че срещу всичко бели хора по света се провежда геноцид , къде тих , къде явен .Юдейте   съвесем целенасочено отварят вратите  на Еврпа за африкански  имигранти  и според мен целта им е разрушаването на белите общества и все още съществуваши европейски държави.
Сегашната политическа система е именоо юдейска  сегашната горма на "демокрация"  е изцяло в интерес на тази клика , но не и в интерес , на който и да е нормален бял човек.Не си права за едно , а именно , че избор винаги има  всеки единможе да направи много , а всички заедно -всичко.
Ционизъм и ционисти не са подхвърлени думи , а реално съществуващи идей , които са в пълен ход на действие.
Насъскването на цветнокожите срещу нас  е само една част на въпроса , защото има и друга , а те е такава, че самите цветнокожи имат някак си естествен заложен  антагонизъм спрямо нас и юдейте само използват тези дадености  , като ги разпалват допълнително.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #38 -: Септември 14, 2006, 12:14:10 pm »
.Юдейте   съвесем целенасочено отварят вратите  на Еврпа за африкански  имигранти  и според мен целта им е разрушаването на белите общества и все още съществуваши европейски държави.
Сегашната политическа система е именоо юдейска  сегашната горма на "демокрация"  е изцяло в интерес на тази клика , но не и в интерес , на който и да е нормален бял човек.Не си права за едно , а именно , че избор винаги има  всеки единможе да направи много , а всички заедно -всичко.
Ционизъм и ционисти не са подхвърлени думи , а реално съществуващи идей , които са в пълен ход на действие.
Насъскването на цветнокожите срещу нас  е само една част на въпроса , защото има и друга , а те е такава, че самите цветнокожи имат някак си естествен заложен  антагонизъм спрямо нас и юдейте само използват тези дадености  , като ги разпалват допълнително.

Да, така е и тъкмо затова изникват като гъби навсякъде форуми като този...
 Вместо да се ядосваш, залавяй се и почвай да пишеш/четеш..

musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #39 -: Септември 16, 2006, 14:41:23 pm »
Вчера властите на Канарските острови приеха първите бежанци от Азия - Пакистан и Шри Ланка. Източник ББС: http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/5349908.stm



Малко снимки на бежанците от Африка: http://news.bbc.co.uk/1/hi/in_pictures/5335062.stm



Малко снимки на бежанците по суша:



И откъс от забранената книга на Жан Распал, който през 1973 описа своето видение за края на бялата раса и Европа:

"И една сутрин това се случи! Погледнах през прозореца си към Средиземноморски залив и ГИ видях...залива беше почрнял от хиляди лодки, занемарени кораби и салове.

Те бяха там! Милиони бедни клетници, въоръжени само с тяхната слабост и брой, потънали в мизерия и обременени с гладни черни и кафяви деца, готови да слезат на нашите брегове...гроздове от тела притискащи се срещу всяка част на на нашия изморен и прехранен Запад. Болни, гладни, чумави и враждебни същества от Азия и Африка....

Да им позволим да слязат? - това ще разруши нас, ако не им позволим - ще ги унищожи тях....

И тогава разбрах: ИЛИ НИЕ ИЛИ ТЕ!"

Riter

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #40 -: Септември 17, 2006, 12:07:31 pm »
Мисля, че нещата не опират само до омраза. Тук става въпрос и за оцеляване. Това, което се случва в момента, е един миниатюрен и безкрайно облекчен вариант на онова, което ни чака само до 2-3 години, ако не и по-малко. В света природните ресурси са неравномерно разпределени, което е и основната причина за миграция на огромни човешки маси.
И какво се получава - отиваш накъде с надеждата да си осигуриш някакво сносно съществуване, а се оказва, че там вече живее друг. При това бял, сиреч, от друга раса, друго вероизповедание. Говори ти за етика, за морал... Гледаш го, чистичък, спретнат, зализан, усмихва ти се и ти казва да вървиш на майната си, ама любезно, защото е цивилизован. А теб те интересува само това утре да имаш какво да дадеш на децата си да ядат. И не ти пука ни за етика, ни за морал, ни за ценности, когато стомахът ти реве "глааад!!!" Ето тогава ти ще се опиташ да приложиш правото на по-силния, скривайки съвестта си някъде дълбоооко, за едни по-добри дни. Хващаш първия попаднал пред очите ти по-твърд предмет и му размазваш красивата физиономия и изрядната лъскава усмивка, за която е платил на зъболекаря колкото издръжката на семейството ти за пет години напред... И не изпитваш капка жал, та нали си го пратил на едно по-добро място, тъкмо лично да се убеди, че твоят бог рулллллз, а не неговият...

Това ни чака.

Съжалявам за "лиричното" отклонение.
Наистина добре написано  , но  според мен не си напълно прав защото:Черните идват в Европа ,а ние не ходим в черния свят , те използват социалната система на приютилите ги държави и въпреки това са агресивни и наистина с естествена омраза към нас.Но питал ли си се как така черните не успяха да създадът собствени държави , които да регулират обществените им и икономически отношения и на основата на богатствата , които имат в Африка да съградят едни относително добри условия на живот.Защо след , като колониализма си отиде от африка ( имам предвид белия колониализъм) и остави готови  административни и държавни структури при това по европейски образец , те за няколко години ги разградиха и  напрактика изпаднаха в хаос.Мисля , че най-важните качества за съществуването на расите са заложени в самите тях от природата и от тях зависи основно равнището им на съществуване.Но да не се вторачваме само в стандарт , материални и ресурсинека погледнем и духовното измерение на черните ...къде е то? и може ли да се говори изобщо за такова .Лично аз съм стигнал до извод , че те такова духовно измерение нямат и са едни намълно материални същества и това си мисля е  главната причина  да са така лесно манипулеруеми от юдейте  и идеални техни "съюзници"  за главната им цел , а именно нашето унищожение.

Riter

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #41 -: Септември 17, 2006, 12:15:19 pm »
.Юдейте   съвесем целенасочено отварят вратите  на Еврпа за африкански  имигранти  и според мен целта им е разрушаването на белите общества и все още съществуваши европейски държави.
Сегашната политическа система е именоо юдейска  сегашната горма на "демокрация"  е изцяло в интерес на тази клика , но не и в интерес , на който и да е нормален бял човек.Не си права за едно , а именно , че избор винаги има  всеки единможе да направи много , а всички заедно -всичко.
Ционизъм и ционисти не са подхвърлени думи , а реално съществуващи идей , които са в пълен ход на действие.
Насъскването на цветнокожите срещу нас  е само една част на въпроса , защото има и друга , а те е такава, че самите цветнокожи имат някак си естествен заложен  антагонизъм спрямо нас и юдейте само използват тези дадености  , като ги разпалват допълнително.

Да, така е и тъкмо затова изникват като гъби навсякъде форуми като този...
 Вместо да се ядосваш, залавяй се и почвай да пишеш/четеш..


Не се  ядосвам , но мисля , че трябва да си казваме нещата такива , каквито са и да намерим начин не само да оцелеем , но и да се развиваме , а това няма да стане ако се самозалъгваме и самозаблуждаваме и особенно ако си мислим , че цветнокожите ( независимо негри или цигани) ще ги променим или облагородим историята показва , че е невъзможно това защото природата е непобедима и не може да се изменят нейните закони и правила , чрез  хуманистки рев и самобичуване или , чрез социални мерки на помощи и уравновиловки това е единствено в наш ущърб.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #42 -: Септември 17, 2006, 12:20:22 pm »
Наистина добре написано  , но  според мен не си напълно прав защото:Черните идват в Европа ,а ние не ходим в черния свят , те използват социалната система на приютилите ги държави и въпреки това са агресивни и наистина с естествена омраза към нас.Но питал ли си се как така черните не успяха да създадът собствени държави , които да регулират обществените им и икономически отношения и на основата на богатствата , които имат в Африка да съградят едни относително добри условия на живот.Защо след , като колониализма си отиде от африка ( имам предвид белия колониализъм) и остави готови  административни и държавни структури при това по европейски образец , те за няколко години ги разградиха и  напрактика изпаднаха в хаос.Мисля , че най-важните качества за съществуването на расите са заложени в самите тях от природата и от тях зависи основно равнището им на съществуване.Но да не се вторачваме само в стандарт , материални и ресурсинека погледнем и духовното измерение на черните ...къде е то? и може ли да се говори изобщо за такова .Лично аз съм стигнал до извод , че те такова духовно измерение нямат и са едни намълно материални същества и това си мисля е  главната причина  да са така лесно манипулеруеми от юдейте  и идеални техни "съюзници"  за главната им цел , а именно нашето унищожение.


Това всичко, което беше изказано до тук по темата може да има и друго обяснение, това е мое предположение, но не мога да го докажа с материали - предполагам, че има вече из форума нещо в този смисъл:
Предполагам, че този проблем се корени в дълбоката древност на земната цивилизация и в нашия различен произход. Вероятно "бялата" раса  е с произход претърпял огромно развитие в древността, която е развила генетичните ни дадености за самоосъзнаване. Докато духовната еволюция на повечето "тъмнокожи "народи е замръзнала на някакво стъпало вероятно поради същия този произход  и е поела в по-различно развитие.
« Последна редакция: Септември 18, 2006, 18:40:26 pm от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Riter

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #43 -: Септември 17, 2006, 12:27:10 pm »
Вчера властите на Канарските острови приеха първите бежанци от Азия - Пакистан и Шри Ланка. Източник ББС: http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/5349908.stm



Малко снимки на бежанците от Африка: http://news.bbc.co.uk/1/hi/in_pictures/5335062.stm



Малко снимки на бежанците по суша:



И откъс от забранената книга на Жан Распал, който през 1973 описа своето видение за края на бялата раса и Европа:

"И една сутрин това се случи! Погледнах през прозореца си към Средиземноморски залив и ГИ видях...залива беше почрнял от хиляди лодки, занемарени кораби и салове.

Те бяха там! Милиони бедни клетници, въоръжени само с тяхната слабост и брой, потънали в мизерия и обременени с гладни черни и кафяви деца, готови да слезат на нашите брегове...гроздове от тела притискащи се срещу всяка част на на нашия изморен и прехранен Запад. Болни, гладни, чумави и враждебни същества от Азия и Африка....

Да им позволим да слязат? - това ще разруши нас, ако не им позволим - ще ги унищожи тях....

И тогава разбрах: ИЛИ НИЕ ИЛИ ТЕ!"
Да , тези снимки и нови са наистина меко казано обезпокояващи, но все ми се струва , че няма да стане така , както този писател го е описал в своя роман( ако и да е поставен на предположения , които в основата си са верни).Това не  са първите чуждорасови нашественици ,които са опитвали да  разрушат континента ни.В историята са останали паметни много по-свирепите нашествия на монголци  и турци , но въпреки това са били отхвърлени извън пределите на континента.Какво обаче е нужно в нашето съвремие за да бъдат спряни тия окаяни чернокожи ( същото важи за цигани и азиатци) със сигурност първо трябва да се захвърлят психическите нагласи за "толерантност"  и механистичните виждания за обществото , като сбирщина  от всякакви , които само са обединени от "гражданство" .Трябва ни нов мироглед за народ , държава , раса , нация и това е крайно необходимо за оцеляването ни не можем да си позволим лукса да се давим в хуманизъм , либерализъм и юдейска "демокрация".

Riter

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #44 -: Септември 17, 2006, 12:32:39 pm »
Наистина добре написано  , но  според мен не си напълно прав защото:Черните идват в Европа ,а ние не ходим в черния свят , те използват социалната система на приютилите ги държави и въпреки това са агресивни и наистина с естествена омраза към нас.Но питал ли си се как така черните не успяха да създадът собствени държави , които да регулират обществените им и икономически отношения и на основата на богатствата , които имат в Африка да съградят едни относително добри условия на живот.Защо след , като колониализма си отиде от африка ( имам предвид белия колониализъм) и остави готови  административни и държавни структури при това по европейски образец , те за няколко години ги разградиха и  напрактика изпаднаха в хаос.Мисля , че най-важните качества за съществуването на расите са заложени в самите тях от природата и от тях зависи основно равнището им на съществуване.Но да не се вторачваме само в стандарт , материални и ресурсинека погледнем и духовното измерение на черните ...къде е то? и може ли да се говори изобщо за такова .Лично аз съм стигнал до извод , че те такова духовно измерение нямат и са едни намълно материални същества и това си мисля е  главната причина  да са така лесно манипулеруеми от юдейте  и идеални техни "съюзници"  за главната им цел , а именно нашето унищожение.


Това всичко, което беше изказано до тук по темата може да има и друго обяснение, това е мое предположение, но не мога да го докажа с материали - предполагам, че има вече из форума нещо в този смисъл:
Предполагам, че този проблем се корени в дълбоката древност на земната цивилизация и нашия различен произход. Вероятно "бялата" раса  е с произход претърпял огромно развитие в древността, която е развила генетичните ни дадености за самоосъзнаване. Докато духовната еволюция на повечето "тъмнокожи "народи е замръзнала на някакво стъпало вероятно поради същия този произход  и е поела в по-различно развитие.

Да права си всичко това си има своето бяснение и то се корени в генезиса  на расите и тяхната история, в същостта на тези раси  и обяснението на този фундаментален въпрос за произхода на "човечеството" е  от най-голямо значение за разбирането на днешните огромни проблеми и тяхното решаване.
« Последна редакция: Септември 17, 2006, 19:43:27 pm от Horus »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27