Автор Тема: Убийте белите хора!  (Прочетена 84096 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #15 -: Август 29, 2006, 12:08:19 pm »
Цитат
П.с.Имам приятелка, която е копанарка, тя е умна, чиста и честна жена и има много ценен характер, расата не определя нищо.

И аз имам черни приятели, както и индийци - но това нищо не значи - те са мнозинство и са насъсквани срещу нас. Правителствата в Европа и Америка им помагат като издават закони за тяхна защита, неограничени социални помощи, безплатно образование и медицинска помощ. Тоест - политика на геноцид срещу нас.

Темата не е расова или за ценностите на всяка раса, а за геноцида срещу бялата раса и за насъскването на другите раси срещу нас. Върнете се и разгледайте пак зверските убийства на бели, на които не се търси сметка!

milenski

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #16 -: Август 29, 2006, 12:23:55 pm »
Ако има някаква карма на расите, може би нашата се осъществява в този момент. Бялата раса е основният виновник за развитието на техническата цивилизация, която уж ни защитава от произвола на природата, но ни прави зависими от собствените си технически произведения. Провъзгласявайки се за по-висши от останалите раси, сами сме заложили онова, което се случва сега. Не мога да обвинявам другите раси за това, че ни мразят и се опитват да ни затрият. Може би ако не бяхме ние, сега светът щеше да е едно поне малко по-чисто и по-духовно място. Не се наемам да определям чий път е правилният, но е факт, че белите са поели пътя на техническата цивилизация, докато останалите раси ( макар обобщението да е прекалено общо ) са запазили връзката с корените си и стремежа към духовно развитие. Сигурно има обективни различия между отделните раси. Възможно е в тях да са заложени различни пътища за развитие. Но цялото това деление на раси, религии, политически убеждения и всичко останало на тази малка, красива планета, е просто абсурдно и смешно. Но нека не забравяме кой е главният виновник за това - точно бялата раса.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #17 -: Август 29, 2006, 12:26:55 pm »
Цитат
П.с.Имам приятелка, която е копанарка, тя е умна, чиста и честна жена и има много ценен характер, расата не определя нищо.

И аз имам черни приятели, както и индийци - но това нищо не значи - те са мнозинство и са насъсквани срещу нас. Правителствата в Европа и Америка им помагат като издават закони за тяхна защита, неограничени социални помощи, безплатно образование и медицинска помощ. Тоест - политика на геноцид срещу нас.

Темата не е расова или за ценностите на всяка раса, а за геноцида срещу бялата раса и за насъскването на другите раси срещу нас. Върнете се и разгледайте пак зверските убийства на бели, на които не се търси сметка!

Отговорът ми беше предназначен повече за Флай Драгон.
« Последна редакция: Август 29, 2006, 18:14:07 pm от Horus »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #18 -: Август 29, 2006, 12:31:29 pm »
Но нека не забравяме кой е главният виновник за това - точно бялата раса.


Подкрепям :)
« Последна редакция: Август 29, 2006, 16:23:59 pm от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Дъвиан

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #19 -: Август 29, 2006, 15:11:00 pm »
Не се притеснявайте, всичко ще се оправи. Изход виждам в индивидуалното усъвършенстване или казано по-приемливо, в изграждането на висши морални ценности, защото когато тях ги има, няма да ги има злините, отмъщенията и безобразията по света. Това е изконна човешка цел. Аз не мога да си обясня как досега не се е осъществила, а не ми се вижда особено трудна за реализиране. Да спреш да мразиш, да спреш да искаш прекаленото и да обичаш всичко около себе си. Толкова е елементарно, толкова е някак си човешко. Но от друга страна не е и лесно, но не е невъзможно. "Любовта и гладът управляват света", беше казал Шилер и май наистина е прав. Но аз съм убеден, че ако всички хора разпределим правилно благата си и не си купуваме продукти свръх нуждите си, ще има рационално за всички. Защото когато ти се прияде вафла примерно или искаш да си купиш нова дреха, или подобни уж обикновени неща, без който всъщност ти можеш, ти така вече излизаш извън рамката на своите потребности. Тук не говорим за тези, които нямат, а за тези които имат и още купуват за да имат. Именно в засищането на човешките прекомерни страсти, като хранене, обличане, трапези, гощавки и пирове, балове и празненства във висшите кръгове, спортни прояви, за които се харчат безобразно количество пари, а нямат никаква, ама никаква морална стойност и всякакви други най-различни разнообразия за засищане егото на човеците. Всичко това е пръскане на пари, които могат да отидат за бедните и за изподналите в нужда. Колко деца умират всяка година от недохранване по света. А ние си купуваме сладкиши, когато само едно малко количество захар на ден е необходимо за организма, а и то се набавя от един-два плода. Когато всеки има самосъзнанието, че заедно можем повече, нещата ще станат. Но за да станат всеки трябва да подходи сам със собствената си личност - правилно и целесъобразно не за себе си, а за другите.
« Последна редакция: Август 29, 2006, 16:56:52 pm от Дъвиан »

Oberon

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #20 -: Август 29, 2006, 19:44:59 pm »
Вярвам,  че хората имат равен старт, когато "идват" в живота, от там нататък се задействат смазващи механизми на тежкото ни материално битие, които допринасят за различното развитие на всяка индивидуалност. Убедена съм, обаче, че това не е извинение и пречка човекът да не се изгради като Човек. Нали това е задачата ни тук - да се научим, да бъдем , да се подготвим, да изградим висшето Аз, или по-точно да установим връзката с Него  не съм живяла с цигани, но зная, че ако отгледам циганче МОГА да  му помогна да се превърне в създание изпълнено с висша ценностна система. Това исках да ти кажа, просто го вярвам, може да е наивно - аз не твърдя, че ТОВА е истината, засега така мисля.  Знаеш ли Флай, Любовта е велика сила

П.с.Имам приятелка, която е копанарка, тя е умна, чиста и честна жена и има много ценен характер, расата не определя нищо.

Тотално съгласен.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #21 -: Август 30, 2006, 02:31:52 am »
Добре - нека да го обясня по друг начин, защото темата се измества:
 
Някой някъде провежда унищожителен план да предизвика както религиозни (Ислям срещу други религии), така и расови войни!

"Те" използват директно силата и слабостите на индо-африканците и белите да се самоунищожат (както и между мюсюлманите и останалите)!

За разлика от белите в този форум, индо-африканците нямат тези езотерични познания за само-развитие (само-унищожение) и за тях ние сме врагове.

Сега продължете темата на базата, че сме във война...много си обичаме противниците и уважаваме тяхната култура и цвят на кожата и умения и знания.....КОИТО ВИЖДАМЕ ПРЕЗ ДУЛОТО НА АВТОМАТИТЕ ИМ!

Представете си също най-добрата си бяла приятелка която плаче неконтролируемо по телефона - току-що чула за убийството на баща си...за един стар опел...застрелян от упор на червен сфетофар, връщайки се от работа....или за плача на бяла майка, която погребва 8-месечната си дъщеричка изнасилена от 11 ЧЕРНИ!
« Последна редакция: Август 30, 2006, 02:36:51 am от Tina »

Tangrata

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #22 -: Август 30, 2006, 08:03:13 am »
Ако има някаква карма на расите, може би нашата се осъществява в този момент. Бялата раса е основният виновник за развитието на техническата цивилизация, която уж ни защитава от произвола на природата, но ни прави зависими от собствените си технически произведения. Провъзгласявайки се за по-висши от останалите раси, сами сме заложили онова, което се случва сега. Не мога да обвинявам другите раси за това, че ни мразят и се опитват да ни затрият. Може би ако не бяхме ние, сега светът щеше да е едно поне малко по-чисто и по-духовно място. Не се наемам да определям чий път е правилният, но е факт, че белите са поели пътя на техническата цивилизация, докато останалите раси ( макар обобщението да е прекалено общо ) са запазили връзката с корените си и стремежа към духовно развитие. Сигурно има обективни различия между отделните раси. Възможно е в тях да са заложени различни пътища за развитие. Но цялото това деление на раси, религии, политически убеждения и всичко останало на тази малка, красива планета, е просто абсурдно и смешно. Но нека не забравяме кой е главният виновник за това - точно бялата раса.
Как така другите раси хем са запазили корените си и стремежите си към духовно развитие, хем ни мразят ?
Ти сериозно ли мислиш, че другите раси са по-напреднали духовно ?
При азиатците е специфично да приемат (готови учения и знания). Било то И Дзин, ин-ян, Учението на Лао Дзъ, Будизъм, Християнство и т.н. Китайският календар е също "взет", акупунктурата също.
При африканците пък е специфично да отхвърлят.

Между другото, най големите фенове на технолигиите, не са бялата раса а китайците. Случайно да сте чували за Хонконг, или пък Шан Хай ? Последният е градът с най-модерните и големи сгради в света. Ето малко инфо :
http://en.wikipedia.org/wiki/Shanghai
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/75/Pudong62.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d3/Pudong41.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/82/ShanghaiSkyscape_pmorgan.jpg
http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Bundnightview.JPG
/ Заслужава си да се види ! : ) /

"Не мога да обвинявам другите раси за това, че ни мразят и се опитват да ни затрият."
Нима ние някога сме опитвали да затрием друга раса !?
Мисля, много жестоко ни съдиш. Нещо те е хванало овчедушието.
Бтв, имаше преди няколко години страхотен геноцид от една местна групировка, окупирала властта. Мисля беше в Сомалия. Толкова много кръв и кръвожадност рядко се срещат в историята.


"Може би ако не бяхме ние, сега светът щеше да е едно поне малко по-чисто и по-духовно място."

Напротив! Българите са дали много на цялото човечество, и още ще дават. Не само в технически, но най-вече в духовен аспект.
Не трябва да си насаждаме мисловната мантра "Ние сме грешници",
подхвърляна ни от всяка втора чалга или някоя долнопробна ТВ. Ужасно е !
Днес случайно попаднах на брилянтна мисъл:
"Живеем ли, или умираме – Господни сме"(Рим. 14:8)

А за това, че drug dealer-ите в сев. Америка  са почти само черни и тук таме някой латинос, а по филмите нарочно ги дават бели за да не ги обвинят в расизъм, ще оставя за друг път. (Говоря за дребните риби, по-големите клечки не се знае цвета им)

milenski

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #23 -: Август 30, 2006, 10:47:38 am »
Tangrata, идеята ми беше, че това, което става сега, е заложено от самите нас ( и под "нас" имам предвид бялата раса като цяло ) в далечното минало, когато като най-развити в техническо отношение сме решили, че можем да сме господари на света, а останалите раси да ни служат. Дълго време сме се възползвали от правото на силния, като най-драстичните примери за това са "изобретяването" на робството и изтребването на индианците в Северна Америка. Точно ние сме започнали да делим света на раси и религии и сега всичко това се обръща като бумеранг срещу нас. Не мисля, че съдя прекалено строго. Също така не искам да кажа, че заслужаваме да бъдем избити. Просто всяко следствие си има причина и аз се опитах да намеря тази причина. Възможно е и да има някакъв заговор на високо ниво за изтребването ни, но, честно казано, не виждам какъв е смисълът, пък и представителите на нашата раса са на дъното на всички световни заговори, така че... какво, изтребват конкуренцията ли?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #24 -: Август 30, 2006, 11:09:32 am »
Цитат
Tangrata, идеята ми беше, че това, което става сега, е заложено от самите нас ( и под "нас" имам предвид бялата раса като цяло ) в далечното минало, когато като най-развити в техническо отношение сме решили, че можем да сме господари на света, а останалите раси да ни служат. Дълго време сме се възползвали от правото на силния, като най-драстичните примери за това са "изобретяването" на робството и изтребването на индианците в Северна Америка. Точно ние сме започнали да делим света на раси и религии и сега всичко това се обръща като бумеранг срещу нас. Не мисля, че съдя прекалено строго. Също така не искам да кажа, че заслужаваме да бъдем избити.

Нека да припомня, че БЪЛГАРИТЕ никога не са имали роби, че КОЙТО Е СТЪПЕЛ НА БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ Е СТАВАЛ СВОБОДЕН ЧОВЕК!

Ако се плаща КАРМА, то тогава защо ние плащаме за имперските интереси на други нации? Защо е този геноцид на българите в България както и на Българите в други континенти?

Я не измествайте пак въпроса! Никаква карма - поне не за Българите!



milenski

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #25 -: Август 30, 2006, 12:35:30 pm »
Точно започвайки да говорим за българите, изместваме темата. Нали тук става въпрос за геноцида на бялата раса? Ами, искаме или не, ние принадлежим към нея. А по въпроса за кармата само се питам дали е възможно да има обща такава и на цели групи хора или това е нещо строго индивидуално. Мисля, че можем да поразсъждаваме малко по този въпрос, но в отделна тема, разбира се.

Неактивен Glarusman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 120
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #26 -: Август 30, 2006, 12:40:20 pm »
 Това за технологиите и азиатците  е съвършенно вярно. Аз като гледам документални филми в Южна Корея и Япония и ми се плакнат очите. Просто за techno frreak като мена това там е еквивалента на рая. Малко са извратени де. В Южна Корея влюбените не ходят на кино а на компютърен клуб за двойки. Там има сепарета и във всяко два монитора един до друг и пред тях едно много яко диванче на което да седне двойката  :) :)  . При първа възможност бих отишъл да поработя известно време там. Културата им е пленителна. И японките много ме кефят изключително много  :) :) .

 Иначе българите всъщност са имали роби. Военопленниците са били задържани за определен период като слуги. Когато този период изтичал, а понякога и много по-рано от срока ги освобождавали. Но държанието с тях е било страшно човешко. Почети всички от тях след като бивали освободени се женели за българки и се задомявали по нашите земи. Тук за тях е било каквото за мен е Япония в момента
I'm seeking for the light, but I always move into the shadows.  The destiny of every Guru, is to be a

Riter

  • Гост
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #27 -: Август 30, 2006, 13:18:03 pm »
Съжалявам, но не мога в момента да преведа всичко, но така или иначе видеото е само-обяснително.

Първото филмче е призив за убийството на белите: Камбау Камбон - Америка: http://www.youtube.com/watch?v=CMOkDOXAovQ&NR. "Проблема на тази планета са белите хора и ние трябва да почнем да ги избиваме веднага!"
 
Второто - неконтролируемата епидемия от убийства на бели фермери в Южна Африка, следвайки примера на останалите африкански държави: http://www.youtube.com/watch?v=VFN8WDEe6BE

Министъра на Охраната и сигурността в ЮАР: "Ако не ви харесва престъпността се МАХАЙТЕ (от държавата)!": http://www.youtube.com/watch?v=WwXSIDp3RSM&mode=related&search=

Факти: 51 убийства, 151 изнасилвания и 347 обира на ден. Министъра: "Те могат да се оплакват докато посинеят или да продължат да се оплакват или ...просто да напуснат страната...."

Нека да припомня последната политическа линия:

- Крепостта Европа продължава да дава привилегии на не-европейци и да провежда политика на геноцид срещу белите европейци.

- Най-многобройната раса в света са индийците ( и подобните им пакистанци + цигани). Тяхната политика - броя прави силата.

- Черните африкански учени - историци и археолози доказват вече няколко години, че белите са им откраднали историята и Египет е техен.

- Индийците от дълги години доказаха, че ведическата култура, която видимо е създадена от европеиди е тяхна - дравидическа и това беше прието от лакеите на зионистите. (Нека IYI да си провери малко твърденията за Българите и ведическата култура срещу световното мнение, щото вече изпушвам от помпозни изказвания!)

- Вчера черните, които са гладни и отчаяни пратиха лодка с 700 деца на Канарските острови - 18,000 само от началото на годината, знаейки, че испанците ще ги пожалят. (Това е продължение на историята, че Брюксел УСПЯ да сключи договор само с ДВЕ африкански държави за обратни връщания!)

- Бркюксел държи от 1.5 година молбите за засилена охрана на Испания и Италия срещу емигранти от Африка и Близкия Изток без да вземе решение. Междувременно емигрантските лагери в Испания и Италия се пръскат по шевовете издържайки 15 ПЪТИ повече емиграмни от капацитета си. Испния вдигна 3-метрови огради по границите си и пак успяват да прескочат по 1500-3000 на нощ!

- До момента така наречените кол центрове в Индия са продали над 1 милион банкови данни на потребители чийто банки или застрахователни компании са си изнесли бизнесите в Индия заради евтина работна ръка. (максимум $3.00 Включително пароли, майчини момински имена дадени като мерки за сигурност и дати на раждане). Водят се съответно над 1 милион съдебни дела за източване на средства от сметките на тези хора.

- През 2002-ра подводните трансконтинентални кабели до Индия бяха повредени на дъното на Средиземноморието (когато ни спряха GSM-ите за месец, ако помните). България участва в наддаване за предлагане на високотехнологична връзка (за корупция) между Азия и Западна Европа ...и загуби за сметка на Латвия и Русия. Междувременно България се съгласи на още по-позорна връзка за нефт от бившите Съветски републики към Западна Европа.

- Англя в момента е над 100 милион души ПОЧТИ легално, а правителството твърди, че са около 60 милиона при които 97% са англичани. Факти: На острова не достига питейната вода, строителните къщи изкупуват ферми и паркове, за да строят за имигрантите, строи се и в блатата, а социални помощи дават 28 ПЪТИ повече помощи на бежанци от цифрите на правителството. Факт: в Англия (не в Шоландия и Уелш) са останали само 28% англичани, а Лондон е 96% не-английски!

- Да се върна на и на статистиката от книгата на Самюел Хънгтинтон - "Сблъсъка на цивилизациите" - сега бялата раса е едва 16% от населението на земята (включвайки Америка, Русия и останките в другите континенти - никоя от латино-американските.) През 2010 - ще останем 10% - ЮНЕСКО.
 

 Ционистите насъскват цветнокожите срещу белите хора .Липсата на определени качества и способности  у черните раси , както и при жълтите, ги прави  много лесно манипулируеми , а присъсщите  им страсти ги превръща в идеални подчинени на  ционистката система .

Неактивен nord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #28 -: Август 30, 2006, 15:40:47 pm »
Сега продължете темата на базата, че сме във война...много си обичаме противниците и уважаваме тяхната култура и цвят на кожата и умения и знания.....КОИТО ВИЖДАМЕ ПРЕЗ ДУЛОТО НА АВТОМАТИТЕ ИМ!

Представете си също най-добрата си бяла приятелка която плаче неконтролируемо по телефона - току-що чула за убийството на баща си...за един стар опел...застрелян от упор на червен сфетофар, връщайки се от работа....или за плача на бяла майка, която погребва 8-месечната си дъщеричка изнасилена от 11 ЧЕРНИ!

Тука, струва ми се прекаляваш. Война реално няма. Мен лично, досега, нито един цветнокож не ме е заплашвал с автомат. Преекспонираш нещата, както го правят по медиите за да внушат някаква идея. Всяка цивилизована държава си има закони и ако те бъдат съблюдавани както си му е реда, без изключения за никого, няма да се чувстваме незащитени. Тия примери за убийства, които даваш може да са реалност, но не са масово явление. В някои страни за подобно престъпление се сяда на ел. стол (или на бесилка, газова камера, разстрел и т.н.). Просто не можеш да вземеш частен случай и да градиш цялостна картина. Не е правилно.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Убийте белите хора!
« Отговор #29 -: Август 31, 2006, 10:18:33 am »

 Ционистите насъскват цветнокожите срещу белите хора .Липсата на определени качества и способности  у черните раси , както и при жълтите, ги прави  много лесно манипулируеми , а присъсщите  им страсти ги превръща в идеални подчинени на  ционистката система .

Абсолютно, така е ! Юдеите са дълго вървяли по този път на разложението - лесно могат да манипулират онези раси, които тепърва започват да го вървят...сега си мислят че командват всичко, но дали е така само времето ще покаже,!!! ;)
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27