Автор Тема: Правителства от цял свят поддържат редовни контакти с  (Прочетена 7167 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MuadDib

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Бившият американски президент Дуайт Айзенхауер имал три тайни срещи с извънземни, твърди бивш консултант в президентската администрация, предаде БГНЕС.

34-ят президент на САЩ се срещнал с извънземните в отдалечена военновъздушна база в Ню Мексико през 1954 г., твърди лекторът и писател Тимъти Гуд. Айзенхауер и служители на ФБР организирали среща с космическите създания, като им изпращали "телепатични съобщения".

Те в крайна сметка се срещнали с извънземните три пъти във военновъздушната база Холоман в присъствието на "много свидетели".

През последните месеци любителите на теориите на конспирацията твърдяха, че срещата между главнокомандващия и чуждоземците се е състояла. Но за първи път толкова виден представител на академичните среди обявява това публично. Гуд е бивш консултант на Конгреса на САЩ и на Пентагона.

В предаване по Би Би Си 2 той заяви, че правителствата на страни от цял свят поддържат редовни контакти с извънземни от десетилетия насам. "Извънземни са имали както официални, така и неофициално контакти с хиляди хора от цял свят", допълни Гуд.

В отговор на въпрос дали извънземни са се срещали с важни личности като Барак Обама, той заяви: "Със сигурност мога да ви кажа, че през 1954 г. президентът Айзенхауер имаше три срещи с извънземни, които се състояха в няколко военновъздушни бази, включително базата Холоман в Ню Мексико". Гуд уточни, че на срещите присъствали "много свидетели".

Източник - http://www.factor-news.net/index_.php?cm=12&id=25704

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Правителства от цял свят поддържат редовни контакти
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2012, 10:02:01 am »
За Айзенхауер бях чувал, че е имал срещи с извънземни. Предполагам, че и нашите управляващи също са се срещали с представители на чужди цивилизации, но никога досега не съм намирал материали по тази тема.
Да не забравяме и тезата, че някои представители на управляващия елит по света не са хора, така че тези техни срещи могат да се разглеждат и като събития от личен план. ;D
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Правителства от цял свят поддържат редовни контакти
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2012, 16:35:27 pm »
"правителствата на страни от цял свят поддържат редовни контакти с извънземни от десетилетия насам"-публична тайна е.Но българските управляващи не вярвам да са се срещали,но със сигурност имат информация за извънземните.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Правителства от цял свят поддържат редов&#
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2012, 12:02:28 pm »
О - имат, че как! Но повечето информация според мен ни е споделена от СССР. Едва ли ние имаме някакви целенасочени и успешни открития в тази област.
« Последна редакция: Февруари 18, 2012, 19:24:58 pm от Mirotvorec »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Правителства от цял свят поддържат редов&#
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2012, 12:29:05 pm »
Съгласна съм с това.Никакви успешни открития нямаме,а СССР са много напреднали в тази област.
« Последна редакция: Февруари 18, 2012, 19:25:10 pm от Mirotvorec »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Правителства от цял свят поддържат редовни контакти
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2012, 13:14:20 pm »
"правителствата на страни от цял свят поддържат редовни контакти с извънземни от десетилетия насам"-публична тайна е.Но българските управляващи не вярвам да са се срещали,но със сигурност имат информация за извънземните.

Е..аз се съмнявам и за правителствата на Литва и Габон да са си пили чая с извънземните..

Неактивен Alf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 77
Re:Правителства от цял свят поддържат редовни контакти
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2012, 19:49:01 pm »
За Айзенхауер бях чувал, че е имал срещи с извънземни. Предполагам, че и нашите управляващи също са се срещали с представители на чужди цивилизации, но никога досега не съм намирал материали по тази тема.
Да не забравяме и тезата, че някои представители на управляващия елит по света не са хора, така че тези техни срещи могат да се разглеждат и като събития от личен план. ;D

Честно казано не мисля ,че нашите управници са имали срещи с твари от други светове.Политиците ни са толкова "ангажирани" с крадене,присвояване и далавери,че едва ли имат време да обърнат внимание на извънземните! Освен ако няма нещо за крадене и лъжвериж :rofl2: :rofl2: :rofl2:

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Някъде четох, че именно Айзенхауер подписва договор с "дребосъците" - земляните да си затварят очите, и да крият факти за техните отвличания и появи, а в замяна те ще ни помогнат и предоставят  технологии. Мисля, че дори си спомням датирането - август, 1954г...Криво-ляво се спазва договорката.....Ма това няма ли го из темите?...
« Последна редакция: Април 17, 2012, 23:44:54 pm от ipsilan »
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
За Айзенхауер бях чувал, че е имал срещи с извънземни. Предполагам, че и нашите управляващи също са се срещали с представители на чужди цивилизации, но никога досега не съм намирал материали по тази тема.
Да не забравяме и тезата, че някои представители на управляващия елит по света не са хора, така че тези техни срещи могат да се разглеждат и като събития от личен план. ;D

Честно казано не мисля ,че нашите управници са имали срещи с твари от други светове.Политиците ни са толкова "ангажирани" с крадене,присвояване и далавери,че едва ли имат време да обърнат внимание на извънземните! Освен ако няма нещо за крадене и лъжвериж :rofl2: :rofl2: :rofl2:
Абсолютно.
Поздравления.

 :drinks:

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Много вярно. Да добавя, че политиците ни са от много ниско ниво и нямат никакво влияние в решаването на глобални въпроси, така че самите извънземни не биха им обърнали внимание.
« Последна редакция: Август 02, 2012, 20:42:08 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27