Автор Тема: Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред  (Прочетена 64463 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #15 -: Януари 14, 2006, 02:02:34 am »
Играя тази игра в момента.



Супер тъпа е. Честно.

Eon

  • Гост
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #16 -: Януари 14, 2006, 07:07:29 am »
Ами то като видя постера и аз не очаквам кой знае колко гениално нещо

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #17 -: Януари 14, 2006, 09:58:06 am »
Хорка от преди 6 години игра то си е почти задължително да е  е тъпа - дори за игри което съм играл преди и съм мислел че са супер яки ся като ги подкарам и доста бързо се отказвам ;) Разбира се има и изключения! Но тази дет ще излиза през есента ще бъде доста прилична сигурен съм ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #18 -: Януари 14, 2006, 11:46:11 am »
Да! Нея я чакаме с нетърпение!!! 8)

Saturn5

  • Гост
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #19 -: Януари 14, 2006, 22:56:30 pm »
Хорка от преди 6 години игра то си е почти задължително да е  е тъпа - дори за игри което съм играл преди и съм мислел че са супер яки ся като ги подкарам и доста бързо се отказвам ;) Разбира се има и изключения! Но тази дет ще излиза през есента ще бъде доста прилична сигурен съм ;)

Що за глупости са това >:(
Най-великата елекртонна игра е "Alien Invaders" на "Atari" излязла в края на 70-те години - истинска класика :D
Моя персонален рекорд поставен в далечната 1984 - 24-то ниво 8) 8) 8) 8) 8) 8)
« Последна редакция: Януари 14, 2006, 23:10:24 pm от Horus »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #20 -: Януари 14, 2006, 23:09:32 pm »
Хехех Аве и аз като бях на 6 си мислех че онази руската електронна игра с един вълк дет събита яйца е  супер якаама ся не бих я погледнал ;) . Вярно е обаче както и казах има изключения, но обикновено човек остава с приятните спомени от играта а ако след много години я пусне същатата нещата не изглеждат по същия начин - това от личен  опит с s GP1  която съм играл сумати и време като малък ;)

coroviev

  • Гост
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #21 -: Януари 14, 2006, 23:11:14 pm »
   Тази харесва ли ви?Доста е "конспиративна",особено мадам Блаватски :P



Saturn5

  • Гост
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #22 -: Януари 14, 2006, 23:14:47 pm »
Хехехе така си е ;D
Но мисля, че "Alien Invaders" все още държи "Тръпка" :D Освен това мисля, че е на първо място от "Класическите" :P
« Последна редакция: Януари 14, 2006, 23:18:35 pm от Horus »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #23 -: Януари 14, 2006, 23:19:10 pm »
   Тази харесва ли ви?Доста е "конспиративна",особено мадам Блаватски :P





О тази няма забравяне щото беше първата която играх след замяната на стариями правец със съвременен комп :)
Ех последния бос колко часа го трепах изхабих всички базукита автомати снайпери и пушки и накрая го довърших с гранатки и пистолетче - голяма гад беше ;)   А играта мноо добра - супер як сюжет мноо яки бази изобщо голям кеф дава ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #24 -: Януари 14, 2006, 23:20:08 pm »
   Тази харесва ли ви?Доста е "конспиративна",особено мадам Блаватски :P

Знам че е за нацистите, но нищо повече. Има ли нещо окултно?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #25 -: Януари 14, 2006, 23:22:20 pm »
АМи тайните бази на нацистите и техните експерименти ако са окултни значи има ;) Имаше уникални чудовища даже по едно време  ме гепа леко страх  :P :P :P

coroviev

  • Гост
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #26 -: Януари 14, 2006, 23:58:31 pm »
Цитат
Знам че е за нацистите, но нищо повече. Има ли нещо окултно?
   То няма нищо нищо друго вътре.Ама авторите са се поровили доста из историята и някои неща са май реални.Падеборн е действително окултно средище на туле,муле,германен орден и т.н.
    Алиен,аз утрепах Хайнрих само един път и не разбрах как даже.Сега има нова-  return to castle wolfenstein -tides of war-по-гадни зверове,наци-нинджи,по-секси каки от SS.Ама само снимки съм съм виждал из нета,не съм я играл.

Oberon

  • Гост
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #27 -: Януари 15, 2006, 03:17:12 am »
Аз съм играл и двете.
Castle Wolfenshtein е 3Д и е много яка. Окултно няма кой знае какво...

coroviev

  • Гост
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #28 -: Януари 15, 2006, 09:40:41 am »
Цитат
Аз съм играл и двете.
   Tides of war играл ли си?Я кажи с 2 думи,за що иде реч.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Игри, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #29 -: Януари 15, 2006, 09:55:57 am »
По онова време не се спомена и дума за конзолен вариант на Return to Castle Wolfenstein, сякаш дори самата мисъл за нещо подобно бе еретична. Сега, година по-късно обаче, стана ясно, че подобно на други далновидни РС ветерани (да, имам предвид Blizzard) id също са имали едно на ум. Оказа се, че още 6 месеца преди приключването на РС версията е започнала паралелната работа по PlayStation2 и Xbox издания, кръстени съответно "Operation Resurection" и "Tides of War".
Логично първият въпрос е - обичайните 100%-ови конверсии или изцяло нови игри? Отговорът е - по-малко и от двете. Преди всичко ядрото и на двете игри си остава добре познатият РС Return to Castle Wolfenstein. И все пак създателите и на двете версии се кълнат, че на базата на суровия материал от РС играта са направени повече от осезаеми промени. Повечето от подмисиите имат съвсем нови задачи, въведени са допълнителни бонуси (например, за откриване на 100% от тайните на нивото), а когато успеете да убиете незабелязано противник в гръб, той "пуска" повече здраве или муниции от обикновено. И тъй нататък...
Още не съм ви казал най-важното - в двете конзолни версии е включен изцяло нов епизод, чието действие се развива в Египет! Бласковиц е изпратен там заедно с някой си Агент 1, за да разследва слуховете за нови пъклени експерименти на нацистите. Нашият човек си свършва работата, но накрая все пак бива заловен и изпратен в замъка "Волфенщайн", откъдето на практика почва историята на PC версията...



http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B000087L4G/102-6261539-2009745?v=glance

Кофтито е че май има само версия за конзоли
« Последна редакция: Януари 15, 2006, 09:59:56 am от Alien »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27