Автор Тема: Уникални снимки с Google Earth!  (Прочетена 111788 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #30 -: Ноември 14, 2006, 14:58:56 pm »
Мисля, че дупката наистина сложи началото на нова епохална конспирация  laugh laugh

А сега да помислим, от какъв вид са дърветата и да приключим пъзела а:))? :P

Antonium

  • Гост
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #31 -: Ноември 14, 2006, 15:18:37 pm »
Значи има лице на Марс, а на Земята няма индианец. На Венера сигурно ще е китаец laugh

Наистина уникално съвпадение, Alien. Като се погледне, че е част от планинска верига по-скоро е една природна случайност, за разлика от Марс, където това е като Пловдивско тепе.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #32 -: Ноември 14, 2006, 18:26:56 pm »
Пфу! - все същият скептицизъм, жаден за липса на чудеса!

Лицето на индианец, което Alien е открил, е не само забележително, но така също отхвърля възможността за случайност предвид на изящното му оформяне. Ако допуснем, че мястото на снимката не е манипулирано от GoogleEarth или друг "доброжелател", а повърхността се вижда в автентичния й вид, мога да допусна, че изображението разкрива много озадачителен и далеч не случаен портрет. Онова, което горе се нарече "гора", непосредствено зад посоката, към която е насочен погледът, аз бих могъл да разпозная като ритуалната окраса от пера, които индианците от тези места често са поставяли като корона върху главата си в израз на своя статус. Това завършва цялостното изображение на главата, която е кръгла по форма и масивна, типична за изтребената от белите завоеватели раса. Но да се върнем на лицето, което според мен представлява най-голям интерес. Впечатление прави красотата на това лице, ювелирната точност на рисунъка и, като имаме предвид, че изображението е релефно - точността на формите и постигнатата светлосянка. За мен е изумително усещането за интелигентност, за одухотвореност, което това лице разкрива и по този начин се намества на достойно място сред всяка истинска портретна живопис: лицето не е просто едно приблизително изображение, но съдържа чувства и живот, а това трудно се отдава дори и на съвсем преднамерените, школувани по академиите художници. И така, подобно лице за мен не може да бъде лекомислена случайност. И тук не твърдя, че шест светкащи летящи чинии от Сириус са дошли да предскажат скорошното изтребление на американците; природата може и сама  да си е направила това лице, но в никакъв случай не мога да допусна, че то е възникнало случайно - в такава изящна изразност аз намирам непременно присъствие на разум.

Подобно на житните кръгове, мисля, че реалността с напредването към нови широти на светоразбиране ще започне да се насища с нови и нови изразности, докато накрая най-сетне не проумеем, че живеем в една жива, мъдра и чувстваща
Природа!

Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #33 -: Ноември 14, 2006, 18:35:26 pm »
Ами аз не съм го открил лицето просто проверих координатите, които  вече бях намерил. Обаче като се поразрових още малко в района открих близо до индианеца и странни кръгове. А местностна не е заселeна и не е промишлен район доколкото се вижда. Така че некви идеи тези кръгове дали са случайни ....
« Последна редакция: Ноември 14, 2006, 19:10:22 pm от Alien »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #34 -: Ноември 14, 2006, 18:55:51 pm »
Много добро! Браво! :D

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #35 -: Ноември 14, 2006, 18:56:38 pm »
Възможно е да са останали от студено въртеливо приземяване на някакви летящи чинии или да са контурите на подземни ядрени опити... И двете дейности са подходящо занимание за ненаселен и откъснат пустинен район...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #36 -: Ноември 14, 2006, 19:09:52 pm »
Не , се пак наоколо се вижда някоя друга къща. не е баш пустиня  ;). Но има поне 5-6 такива кръга и ми е много интересно от какво са.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #37 -: Ноември 14, 2006, 20:20:24 pm »
Приличат ми на циферблати на уреди... ::)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #38 -: Ноември 14, 2006, 21:36:14 pm »
Абе къде  е тва лице/ Аз само скали виждам
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #39 -: Ноември 14, 2006, 22:31:26 pm »
Абе къде  е тва лице/ Аз само скали виждам

Gil  кажи ми че се бъзикаш моля те ! От това по ясно изражение на лице здраве му кажи :):)  :P

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #40 -: Ноември 15, 2006, 00:59:25 am »
Не не те бъзикам.Не мога да го видя.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #41 -: Ноември 15, 2006, 09:53:35 am »
Не не те бъзикам.Не мога да го видя.

Ако и сега не го виждаш нищо повече немога да направя за теб  ;) :P :P
« Последна редакция: Февруари 24, 2007, 23:57:00 pm от Alien »

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #42 -: Ноември 15, 2006, 12:26:49 pm »
Този индианец много ми заприлича на " Стража" от платото Беленташ. Като го видях открих някаква прилика с него. Може и да се заблуждавам, не знам...
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #43 -: Ноември 15, 2006, 13:56:02 pm »
У Н И К А Л Н О !!!  ALIEN, БРАВО !!! 

Колкото повече го разглеждам, толкова повече се убеждавам в особеното излъчване на лицето на индианеца... :o Изумена съм от интелигентното излъчване, действително Флай е прав - има финес, има  спокойствие и някаква особена устременост  сякаш  извън времето ,... има послание  в този  запечатан за земните поколения космичен образ... Все пак не е ли странно, точно такова изображение на разумно хуманоидно лице "да се е образувало" и на Марс? Тук може би има нещо повече от обикновени тевтонични образувания...
Можем за съжаление само да си задаваме въпроси, но засега няма ясни отговори...

„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Относно: Уникални снимки с Google Earth!
« Отговор #44 -: Ноември 15, 2006, 14:09:25 pm »
Обаче ми прави впечатление, че има два възможни варианта да се види лицето, от които единия е по- красивия. Ако се приеме черната точка за края на веждата  и оная дупка за мястото където е ухото се получава едно лице с изразителен нос, чувствена уста и много изписани вежди, красиви вглъбени и студени, спокойни, типично по индиански очи, с  безизразен поглед, наистина сякаш виждащ отвъд времето... А нагоре вече следва свивката на челото, която назад прераства в голяма корона от пера/ предполагаме/. Това е Индианеца - символизиращ вероятно протоземлянина...

Не мога да се сдържа, обаче и аз ;) , всичко това е супер-хубаво, ако е истинско   :P
« Последна редакция: Ноември 15, 2006, 14:24:28 pm от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
30 Отговора
19437 Прегледи
Последна публикация Декември 05, 2009, 01:21:50 am
от Roswell
9 Отговора
8220 Прегледи
Последна публикация Януари 14, 2008, 01:51:31 am
от reply
17 Отговора
10818 Прегледи
Последна публикация Юни 26, 2006, 11:46:01 am
от Oberon
3 Отговора
4745 Прегледи
Последна публикация Септември 30, 2010, 22:21:58 pm
от sasho90
7 Отговора
7688 Прегледи
Последна публикация Ноември 02, 2012, 20:27:29 pm
от Пурку

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27