Автор Тема: Холографски технологии - нови разработки  (Прочетена 37302 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #15 -: Декември 16, 2011, 07:36:21 am »
Тук е синтезирана информацията за всички модули към технологията Гривна на живота. За съжаление, на руски. Но е описано изключително коректно и подробно.  :)

Публикувам и превключвател за матрицата П /Панацея/. Да припомним коя беше тя. Изобразява се с буквите

АИТ
ВЮО
ОНЯ

на предмет или на всяко отделно звено от гривна или друго посредством маркер, флумастер, химикал, молив... Оставя се 10-15 минути настрани, желателно е цяла вечер. След това вече е активна.

Използва се цифрова матрица, за да се превключи в режим 2.9 /накратко - този режим съдържа технологията Клетъчен облак, която представлява самовъзпроизвеждаща се структура /спомнете си филмчето Панацея-Младост/, обхващаща целия организъм на носещия гривната или друг предмет. Това осигурява много по-равномерно разпределение на потоците енергия и информация по целия Енергоинформационен пашкул /ЕИП/. Доколкото съм запознат това представляват самовъзпроизвеждащи се наноструктури. :o За повече подробности, особено за "научно подхождащите"  :) - първоизточника.    

За да се превключи в режим 2.9 /този режим обединява режимите 2.5, 2.6, 2.7 и 2.8 - всеки от тях е с различни характеристики и предимства, за които подробно може да се информирате тук. се прилага следната процедура:

Подготвяме лист с разчертан на него квадрат 3х3 и върху него квадрат 4х4 със същите размери. В квадрата 3х3 вписваме следното съдържание /във всеки квадрат-съответната цифра/:

732
195
342

След това вписваме в квадрата 4х4 последователно цифрите:
3412
4731
5325
1170

т.е. получават се цифри, написани върху цифри.

В тази хартийка се увива предмета с матрицата панацея П за 10-20 минути и се получава вече превключен предмет в режим 2.9


Цифровата матрица за връщане в обратното състояние /който желае/ се изобразява по същия начин:

012
341
723

1144
3265
1789
1334

В Панацея е повишена способстта за ментална програмируемост. Този тип гривна на живота може да се превключва ментално в различни състояния и може да съдържа цяла библиотека от желани и наработени състояния, както и автоматично сработващи, зададени предварително от нас режими /характерно за тях е, че може да се задава и тайминг - т.е. "от... до..."/. За мен лично от голям интерес представлява програмата-модул "резонанс", която способства увеличението на събитийната маса на оператора. Т.е. случват се случки и случайни случайности...

п.с. тук могат да се разгледат опити с растения с различни матрици /има подробен снимков материал/

п.п.с. http://paleotehnolog.ru/tkan/ - този сайт прави връзка между древните и съвременните технологии. ПРЕПОРЪЧВАМ!

« Последна редакция: Декември 16, 2011, 08:10:27 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Lullu

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #16 -: Декември 16, 2011, 09:43:03 am »
Привет :)

Ти направо навлезе в дълбоката вода  8) Докато стигнем до тези версии доста време ще мине според мен..  Аз след като изчетох повече от половината руски форум си направих вчера основната версия - най-базовата и днес вече я нося  :). Чистих я според инструкциите 1 час и после 11 часа зареждах (доколкото прочетох при руснаците дори и да не е зареждана цяло денонощие - пак си е достатъчно, затова само 11 часа). Когато я сложих нищо особено не усетих, обаче след това си сложих оргонитния медальон и главата ми направо сякаш се завъртя!  ::) Махнах го веднага и всичко ми мина.. голям майтап :) След известно време пак го сложих и вече нямаше такава реакция.. та така :)
Надявам се тук и други четящи да споделят впечатления - ако се пробват разбира се ;)

Поздрави за труда Бофара!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #17 -: Декември 16, 2011, 10:01:07 am »
Труд има още много. Много.

Аз първата си гривна /powerbalance/ я зареждах само 4-5 часа, след 1 час почистване. И започнах да я усещам на 3-тия ден. Има хора, които въобще не усещат /на физическо ниво/ гривните от версия 1.0. Майка ми е такъв пример. Това обаче не означава, че не работи. Напротив. В съвременното човешко тяло има толкова много блокове /четете Вилхелм Райх, ако не вярвате на други автори, дал съм книги в раздела за оргонити/, които не могат да се проработят от самото начало. С всяка измината версия се преминава на много по-дълбоко ниво.

Конкретно в твоя случай с оргонитния медальон - не знам с каква дължина си направила шнура, но според мен въздейства повече местно или на чакрата анахата или на вишудха. А за организма е добре всички чакри да са в хармония. Това, че в началото главата се върти - мозъкът започва да получава и осъзнава много повече информация и докато синхронизира полукълбата... Така е с всяко следващо ниво.

Като понатрупаш малко опит с носенето /препоръчва се около месец пасивно носене, без да се включват модулите ментално/ можеш да пробваш модула "линия сборки" - състояние, когато всички енергетични центрове на тялото са активни в едно и също време и може да се провежда работа или практика в честотен диапазон от напълно материалния свят до високите честоти /вибрации/ едновременно и всеобхватно.
А ако много искаш да пуснеш енергия през някоя чакра /естествено ако нямаш достатъчно опит ще се получи слабо усещане, което въобще не означава, че не е станало, напротив/ визуализираш я, локализираш я на собственото си тяло, допираш показалеца на дясната си ръка в нея и даваш команда: "канал енергия" + "подсилване на канала". Но, съветът ми е - изчакай. Подсъзнанието си знае работата.
Забележка: Всички модули имат наименование и описание на руски език. За да бъдат "извикани" ментално въобще не е необходимо да знаете какъвто и да било чужд език. Просто извиквате в съзнанието си състоянието от описанието на конкретния модул.
« Последна редакция: Декември 16, 2011, 10:13:21 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #18 -: Декември 16, 2011, 12:07:17 pm »
 Дали Цилиндры Фараона могат да имат подобно действие?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #19 -: Декември 16, 2011, 12:22:00 pm »
Счита се, че истинската технология за създаване на цилиндрите е безвъзвратно загубена. Т.е. това, което се продава сега, вкл. от официалния производител е само механична реплика на това, което са носили в ръцете си фараоните. Много хора, които са си купили /или направили - има такива отзиви, дори да не са повторили същата схема, т.е. точно числото Пи/ споделят за положителни отзиви дори само от механичното изпълнение на тези цилиндри. Но магическата прошивка, т.е. достъпът до енергетичните канали, които осигуряват - само Хермес Трисмегист знае как да се постигне /за жреца се шегувам разбира се./

Тоест - ефект има, работят. Лично аз нямам такива, но според отзиви на хора, които ползват и цилиндрите и технологията "гривна на живота" има сериозна разлика в ефективността и приложимостта на действие.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #20 -: Декември 19, 2011, 11:32:33 am »
В джоба си почти винаги нося разпечатана в подходящ размер тази картинка:



Нарича се Стопмагия и служи за отклоняване на негативна насоченост. В зависимост от силата и въздействието на тази насоченост съществува възможност отрицателното въздействие да се върне, понякога и с по-голяма сила, към първоизточника си.
Използва се и за защита по време на излизане от физическото тяло по време на сън или някакви практики.

Наблюдавам, че когато съм в близост до човек със слаба енергетика, например възрастен човек, той започва да се доближава до мен, дори несъзнателно, както и се опитва да осъществи контакт с мен - случайно ме заговаря например...  :o

Принципно горепосочената картинка-програма за защита е разработена за изделие, наречено стабилизатор. Но е напълно подходяща и за самостоятелно ползване и носене.
Ако някой се интересува от по-подробна информация - би могъл да се запознае тук.  :)
« Последна редакция: Декември 19, 2011, 11:35:25 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #21 -: Декември 21, 2011, 22:32:12 pm »
Възможно е да сте прочели това. Ако прочетем много внимателно жертви и пострадали няма. Въобще.

Който разбира руски може да прочете и това , започвайки от пост 480 до сега. Най-вече пост 484.

Аз лично нямам думи. Предпазихме децата от най-лошото. Дано и в бъдеще да е така!!!
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #22 -: Декември 21, 2011, 23:16:17 pm »
Ако щеш ми вярвай, но днес заради особената дата 21.12.2011 си казах нещо ще се случи днес.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #23 -: Декември 21, 2011, 23:29:16 pm »
Утре също е подобна дата-22.12.2011. Само двойки и единици.



 bofara, така и така си започнал да раздаваш амулети и стопмагични листове, нямаш ли нещо за привличане на пари? Искам да съм милионер. Помагай ;D.

  

« Последна редакция: Декември 21, 2011, 23:36:00 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #24 -: Декември 22, 2011, 07:08:15 am »
...амулети ...

Амулети?

Нещо се бъркаш.

За бързото и незаслужено забогатяване /както и каквото и да било друго облагодетелстване/ няма смисъл въобще да се говори.

Може да се повлияе върху ситуации, от които да извлечеш полза за себе си. Оттам - самообучение на принципа - "Да - следователно ми харесва, Не - следователно не ми пука и продължавам докато е ДА".

Ако щеш ми вярвай, но днес заради особената дата 21.12.2011 си казах нещо ще се случи днес.

Доколкото съм информиран е възможно да има още аномалии. Като цяло в световен мащаб. Но, излизаме от темата тук.  :)
« Последна редакция: Декември 22, 2011, 07:11:46 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #25 -: Декември 22, 2011, 09:17:02 am »
Ако щеш ми вярвай, но днес заради особената дата 21.12.2011 си казах нещо ще се случи днес.

Преди 10 години се случи трагедията в "Индиго". 21.12.2001 - само повтарящи се цифри.

Бог да прости децата.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #26 -: Декември 22, 2011, 10:30:14 am »
Статия на български език, която дава малко повече представа за нещата тук.  :)
6285174923344176257

Неактивен darkmatter

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #27 -: Декември 25, 2011, 20:54:47 pm »
Интересна тема.

Чувал съм за тази гривна на живота .Проявявам известен интерес.

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #28 -: Декември 25, 2011, 22:45:20 pm »
Ценното е ако такива неща биха помогнали за отстраняване на блокажи и истинско балансиране, а не да трябва да ги носиш постоянно като изкуствени генератори.
Имам powerbalаnce проста гривна - усетих я още първият път, но не ми и допадна, а и четох точно това, че някой хора вече не можели да си помислят да ходят без нея...

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Холографски технологии - нови разработки
« Отговор #29 -: Декември 26, 2011, 18:57:02 pm »
 Моля за отзиви, ако някой е ползвал апликаторите AIRES

Ето и руското инфо.  Вижте изобилието от продукти и цените им в интирнет магазина.
Впечатли ме бижутерията, стенните тапети, пространствения структуризатор и т.н.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27