Автор Тема: Минали животи  (Прочетена 4211 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Минали животи
« -: Август 15, 2006, 21:19:55 pm »
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Дъвиан

  • Гост
Отг: Минали животи
« Отговор #1 -: Август 15, 2006, 21:28:53 pm »
Забава :D
За съжаление, или пък за радост, виждайки резултатите :P :P :P, май не ще да е истина това.  :D
А ако някой знае механизма, по който е изграден този електронен оракул, нека сподели защото е интересно.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Минали животи
« Отговор #2 -: Август 15, 2006, 21:32:09 pm »
Забава :D
За съжаление, или пък за радост, виждайки резултатите :P :P :P, май не ще да е истина това.  :D
А ако някой знае механизма, по който е изграден този електронен оракул, нека сподели защото е интересно.

 ;) Забавлявайте те се и не приемайте всичко за самата истина :)!!!
Но на мен ми хареса за моя  минал живот :P
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Дъвиан

  • Гост
Отг: Минали животи
« Отговор #3 -: Август 15, 2006, 21:43:47 pm »
Ето тук още нещо за минали животи, една таблица, за която обаче имам сведения от сигурен източник, че показва право в някои случаи и не всичко и винаги е наистина --> FUN  :-X:

http://astrosite.org/razkrivane_na_minali_jivoti.htm

Дъвиан

  • Гост
Отг: Минали животи
« Отговор #4 -: Август 15, 2006, 21:50:33 pm »
Ще е интересна такава тема за Езотериката ни и ако тази се разрасне, може и да трябва да се прехвърля :P

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Минали животи
« Отговор #5 -: Август 15, 2006, 21:55:28 pm »
Ето тук още нещо за минали животи, една таблица, за която обаче имам сведения от сигурен източник, че показва право в някои случаи и не всичко и винаги е наистина --> FUN  :-X:

http://astrosite.org/razkrivane_na_minali_jivoti.htm

хехе Дъвиан,онова отгоре беше по-лесно-само пишеш и клик.Тук май трябва да се потрудя малко :o
 :P :P :P :P ;) ;) ;) ;)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27