Автор Тема: Връзката!  (Прочетена 17823 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Връзката!
« -: Ноември 26, 2011, 10:48:56 am »
Здравейте, тук се регистрирах съвсем наскоро, защото се дискутират теми, които много ме интересуват.Бих искала да намеря отговор на въпроси, които ме смущават и често не ми позволяват да заспя...Искрено се надявам вие да ми помогнете.Животът ми се промени доста през последните две години. Започнах да се интересувам от здравословно хранене,приемане на хранителни добавки и суперхрани,органични храни, Аюрведа.Едновременно с това започнах и да медитирам, като съм изпробвала различни техники за медитации и визуализации /между другото напоследък, когато медитирам, усещам много странни вибрации, които преди определено ги нямаше/...Изчела съм доста информация по въпроса и мога да кажа, че съм доста запозната. Паралелно с това обаче, през последните две години, започнах често да боледувам - пневмонии, бронхити и всякакви простуди. Може и да се дължи на това, че децата често боледуват и носят вирусите вкъщи, но така или иначе това е факт...После интересите ми се прехвърлиха върху фън шуй и как това древно източно учение работи с енергиите, за да хармонизира околното пространство....За мен всичко това е странно, защото никога до този момент не съм се занимавала с такива неща и това не ме е вълнувало изобщо....После интересите ми се прехвърлиха върху екологията,замърсяването на нашата планета, Chemtrails, ГМО-храни, пестициди и т.н...
Разказвам всичко това, защото искам да поясня, че през това време в мен като че ли се извърши някаква трансформация на мирогледа ми, на цялостната реалност на живота....
....Незнам кога започна интереса ми към НЛО и към извънземни. Дори се чудя какво събуди този интерес. Предполагам, че беше един случай тази година...Бях със семейството си на море в Приморско. Вечерта, след като децата заспаха, излязохме със съпруга ми на терасата на хотела да изпушим по една цигара. Стояхме си на столовете и си говорехме нещо. Видяхме в небето една точка /много приличаше на звезда/, която обаче беше по-ниско от звездите и определено по-близо.Точката беше точно срещу нас. В първия момент я помислихме за звезда, защото стоеше абсолютно неподвижно. Беше единствена в небето, защото онази вечер нямаше звезди. Спряхме да се занимаваме с нея и продължихме разговора си. Изумлението ни беше голямо, когато 10-15 минути по-късно, когато ставахме от столовете си, за да влезем в стаята, звездата беше изчезнала от местоположението си /което беше срещу нас/ и се беше качила високо горе в небето, като си беше все така самотна....Тогава бях убедена, че съм видяла НЛО.
От този момент често започнах да поглеждам небето от терасите вкъщи...Мисля, че още веднъж видях нещо подобно...Точката се движеше в небето /казвам ви, изглежда си почти като звезда/, като очевидно следваше някакъв курс и сигурно бих я помислила за самолет, ако по едно време тя не спря и започна да се връща. Отново започнах да чета - ООН назначили главен преговарящ с извънземни, Франция и Англия разсекретили документи за НЛО, случаят Розуел, интервютата на проф. Лъчезар Филипов, Едгар Мичъл, Луната, подземните бази на Земята, житните кръгове,  изгледах и "Сериозно за НЛО" на Пешо Симеонов и още много други неща. Има голям резон в мнението, че истината се скрива най-добре, като се изопачава или иронизира…Това предполагам обяснява голяма част от фалшивите снимки на НЛО и извънземни. И въпреки всичко смятам, че трябва да си ненормален /или много прост/, за да пренебрегнеш с лека ръка всички достоверни факти, които са изложени в интернет пространството /между другото от година вече някъде, почти не гледам телевизия – телевизията е грозна, с грозни новини и най-големия манипулатор в нашия свят/…
Веднъж бях поканила една приятелка на гости и й показах всички данни за НЛО, които съм събрала. Тя също беше много впечатлена. Седмица по-късно ми се обади по телефона, за да ми разкаже нещо, което е научила предния ден. Съпругът на нейна приятелка отишъл с няколко приятели в едно близко село /знам, че ще ме питате за името и обещавам да попитам/, за да правят зимнина. Месецът е септември, към края…. Направили си там хората лютениците и тримата приятели на съпруга на тази позната /той си е тръгнал малко по-рано/ отишли в задния двор на къщата, за да приберат казаните в някаква селскостопанска пристройка. Точно до тази пристройка виждат……….две извънземни….Нямали са колективна халюцинация, в това съм сигурна…Не са и излъгали за тази среща, защото тук говорим за трима 50 годишни мъже, сериозни и улегнали хора, които не се занимават с глупости. Няма да срещнете тази история никъде в интернет, защото участниците в тази среща просто не се интересуват от подобна популярност, а пък и както знаем, в нашето общество такива срещи се посрещат с недоверие и насмешка….Та 10-15 минути 3-ма мъже стоят и се гледат с двете извънземни…Не става дума за една-две минути, когато нещо е преминало просто и не си сигурен какво точно си видял…За 10-15 минути вече си съвсем наясно какво точно виждаш….Извънземните се изглеждали точно по начина, по който можете да ги видите в интернет. Невисоки, сиви на цвят, големи глави и големи очи. Това обаче, което ме озадачи най-много в разказа на моята приятелка беше, че извънземните не са имали маса, т.е….не са изглеждали като същества от плът и кръв, а по-скоро като някаква проекция, холограмен образ или етерно тяло….Незнам дали го обясних добре, но съществата не са изглеждали материални, поне не в смисъла, който ние влагаме в това понятие. След 10-15 минути те просто са изчезнали…Тази информация ме втрещи /меко казано/. Първо, защото аз съм сигурна, че тя е 100% достоверна. Второ, ТЕ са вече тук….За какви срещи след 20-30 години говорят учените? Че те срещите вече се осъществяват….И трето, след като те изчезват по този начин, значи могат и да се появяват така, което означава, че никой вече не може да бъде сигурен дори в дома си, защото за тези същества врати, стени и прозорци са просто една подробност, без особено значение….Оттогава интереса ми към извънземни стана още по-голям….Няколко пъти сънувах такива сънища. Веднъж сънувах, че се разхождам по улиците на нашия град, а над мен има много НЛО-та. И въпреки, че улицата беше пълна с хора, на никой не му правеше впечатление или не забелязваше….Друг път сънувах, че те си тръгват и аз ги молех да останат, а те ми обещаваха, че ще се върнат. Веднъж сънувах, че ме водят в нещо като болница или лаборатория…. Вътре имаше една жена, която лежеше на едно легло….Всеки път след такива сънища се събуждах през нощта, но всеки път си бях в леглото /слава богу/.
Извинявам се за дългия пост, който вероятно ви е отегчил, но за пръв път си позволявам да говоря открито за всичко това. Не случайно започнах поста си по този начин – здравословно хранене, суперхрани,простуди и бронхити, източни учения, медитации, екология, Chemtrails, енергии, НЛО, извънземни,тайни правителства, сънища….Чувствам, че всичко това има връзка помежду си. Че интереса ми към всичко това, така внезапно зародил се преди две години, не е случаен и не само че не е случаен, но всичко има някаква връзка помежду си, която все още не мога да разбера. В това се надявам да ми помогнете….Направило ми е впечатление, че хората, които се интересуват от тези неща, пишат по тези форуми, пускат клипове в VBOX7 или You Tube никога не се интересуват едностранчиво само от НЛО или извънземни, а се вълнуват комплексно от същите неща като мен. Очевидно аз не съм единствената, която намира връзка между нещата и това ми се иска да дискутираме тук.
Благодаря още веднъж, че имахте търпението да стигнете докрая на този така дълъг пост!

Неактивен davidoff

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Връзката!
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2011, 14:07:09 pm »
Здравей Norma ! Преди време и аз гледах с насмешка на тези неща и не ги приемах сериозно. Но след като ми се случиха и на мен 2 подобни истории, взех та почнах да чета разни материали , за НЛО, рептилии и т.н. Какво толкова се учудваш ? Извънземните са тук много,много отдавна. Как мислиш, че човечеството се е развило драстично през последните 50 години ? Масово наблюдение , създаване на нови оръжия и т.н. Как мислиш, кой нормален човек ( пример президента на САЩ - Обама ) ще каже пред целия свят , че съществуват извънземни, и ние сме в контакт с тях от еди колко си време. Не мислиш ли,че ще настъпи масова истерия ? Послушния роб е този,който не знае че е роб. Подготвят ни за "представянето" на сивите човечета.Все пак 2012 наближава ;) ;D

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Връзката!
« Отговор #2 -: Ноември 26, 2011, 14:13:48 pm »
Добре дошла Норма!Аз също намирам връзка между всички явления,но поради невъзможноста ми да правя експерименти и тогава да си вадя изводи,но база полчени и сравнени резултати,мога само да се осланям на голи разсъждения.Голяма част от всичко това е инсилация или плод на болни егота и незадоволени фрустрации ,за реализиране на индивиди в обществото,но има и един малък момент на истина,персонална за всеки.Един от изводите ми е,че чрез химическите следи се добавят и натрупват елементи на повърхноста на Земята,за улесняване живота,или трафика на въпросните форми.И да,вибрацията се промени към средата на октомври,не се занимавам с медитации и останалите практи,само с включване в общият поток на съзнание на планетата,но въпреки това беше доста осезаемо.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #3 -: Ноември 26, 2011, 14:31:58 pm »
Здравей, Давидов! Да, при мен промяната също настъпи неочаквано...Как да го кажа? Например само до преди две години, изобщо не ми пукаше дали има извънземни, каква е нашата реалност и изобщо не се замислях за тези неща. Случвало ми се е да хвърля празна кутия от цигари от прозореца на колата, без въобще да се замисля, че с това действие замърсявам природата на Земята. Животът сред природата считах за нещо отегчително, досадно и скучно...И в един момент, съвсем спонтанно всичко се преобърна...Сега напротив! Търся контакта с природата, побеснявам, ако видя,че някой изхвърля боклук на пътя и т.н.

Искам да кажа, че това лутане и тези интереси всъщност си обяснявам като постигане на някакво духовно познание, което нямам представа защо е толкова важно за мен.Като че ли извършвам някаква собствена еволюция  :-X.

И също като повечето от вас, определено смятам, че времето просто лети, то минава много по-бързо, отколкото преди и имам някакво такова усещане, че няма време, че нещо съвсем скоро предстои да се случи....И че всъщност каквото и да се случи, извънземните са част от уравнението. Съвсем не мисля, че лавините от свидетелства на очевидци, видели НЛО или извънземни в последните години, е нещо случайно. Според мен те са избрали времето много точно и са тук с точно определени цели, макар и да нямам представа какви са те...
« Последна редакция: Ноември 26, 2011, 15:08:36 pm от Mirotvorec »

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #4 -: Ноември 26, 2011, 14:58:06 pm »
Добре дошла Норма!Аз също намирам връзка между всички явления,но поради невъзможноста ми да правя експерименти и тогава да си вадя изводи,но база полчени и сравнени резултати,мога само да се осланям на голи разсъждения.Голяма част от всичко това е инсилация или плод на болни егота и незадоволени фрустрации ,за реализиране на индивиди в обществото,но има и един малък момент на истина,персонална за всеки.Един от изводите ми е,че чрез химическите следи се добавят и натрупват елементи на повърхноста на Земята,за улесняване живота,или трафика на въпросните форми.И да,вибрацията се промени към средата на октомври,не се занимавам с медитации и останалите практи,само с включване в общият поток на съзнание на планетата,но въпреки това беше доста осезаемо.

Здравей,voodoogoo!
Предполагам, че имаш предвид "инсолация", което си е вид слънчасване ;D
Да ти кажа честно, не можах да разбера добре поста ти....Голяма част от кое е плод на болни егота, за реализиране на индивиди в обществото? То всички знаем, че интернет пространството просто е претъпкано с индивиди, които избиват комплекси и се представят за такива, каквито не са, но все пак: част от кое според теб е манипулирано и е плод на нечии болен мозък?

Между другото, никога не съм се замисляла, че въпросните химикали, които най-редовно "ни поръсват" на главите и които се отразяват най-вече върху дихателната ни система /зачестяват алергиите, болестите на дихателната система, астмата, бронхитите и др - всеки може да провери фактите/, може да има пряка връзка с пребиваването на Земята на извънземни форми. Тази хипотеза е доста интересна и не е лишена от логика  :)Върху това също си заслужава да се дискутира.

И аз смятам, че вибрациите на планетата се променят, въпреки че никой не е сигурен какво точно означава това и какво ще ни донесе като последствия този факт...Нещата ще стават все по-осезаеми, за добро или лошо и аз, съвсем интуитивно усещам, че нещо много значително, много глобално, съвсем скоро предстои да се случи...

И естествено се страхувам, от това, което предстои..

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Връзката!
« Отговор #5 -: Ноември 26, 2011, 14:58:57 pm »
 Един съвет.Дръж се стриктно към сигналите и знаците на природата.Тя е тази която знае най-добре какво се случва и как.Няколко птички могат да ти дадът повече информация за вибрациите или както го наричат там,отколкото писанята в нета.Те са само дъвка за мозъка и объркват съзнанието до степен ,да започнеш да си мислиш,че това което си мислиш е това което осъзнаваш.
« Последна редакция: Ноември 26, 2011, 15:04:32 pm от voodoogoo »
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #6 -: Ноември 26, 2011, 15:14:54 pm »
Да, така е...Земята е жив организъм. Радвам се, че тук има хора, с които спокойно мога да дискутирам тези неща, които толкова ме вълнуват. Истината е, че с повечето от приятелите и познатите ми просто не мога да разговарям на такива теми - те или не се интересуват от такава тематика, или не я разбират, или пък гледат с насмешка на подобни явления. Което, разбира се, е жалко :(

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Връзката!
« Отговор #7 -: Ноември 26, 2011, 15:31:55 pm »
 Много хора не разбират това,но то не значи ,че не усещат сигналите които се излъчват,просто тяхната мисъл прави различни логически връзки.Наблюдавайки поведението им ,можеш да се убедиш в това.Друг е конспиративният въпрос,дали с химическите следи не се опитват да притъпят тези сигнали и да ни оставят да приемаме само сигналът идващ от Слънцето.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re:Връзката!
« Отговор #8 -: Ноември 26, 2011, 18:37:54 pm »
И да,вибрацията се промени към средата на октомври,не се занимавам с медитации и останалите практи,само с включване в общият поток на съзнание на планетата,но въпреки това беше доста осезаемо.
Как усещаш тази вибрация? И как я разбираш? Ако може да се обясни де  :)

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Връзката!
« Отговор #9 -: Ноември 26, 2011, 19:38:50 pm »
 Усещам я с възприятията,а я разбирам ,като информация.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #10 -: Ноември 26, 2011, 22:05:24 pm »
Много хора не разбират това,но то не значи ,че не усещат сигналите които се излъчват,просто тяхната мисъл прави различни логически връзки.Наблюдавайки поведението им ,можеш да се убедиш в това.Друг е конспиративният въпрос,дали с химическите следи не се опитват да притъпят тези сигнали и да ни оставят да приемаме само сигналът идващ от Слънцето.


Имам чувството, че голямо напрежение има напоследък във всички хора...Като че ли всеки очаква нещо, дори само интуитивно...А колкото до химическите следи, в това, в което съм сигурна е, че те разболяват хората. Целта не е ясна!

И тъй като все пак сме във форума за извънземен разум, искам да се върна на един основен въпрос, който наистина много ме интересува, особено след информацията, която научих от моята приятелка, а именно: каква според вас е целта на тези сиви човечета? С какво сме им толкова интересни? Аз имам по този въпрос една по-особена теория, но искам да прочета и други мнения.... :yes:

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Връзката!
« Отговор #11 -: Ноември 26, 2011, 22:21:34 pm »
Добре дошла и от мен Норма. По първия абзац- една от целите е ясна- ликвидация. Ти сама  си написала-разболяване. Болестите водят до летален изход. Определено имат и други цели, но и тази ни стига.
По втория-много източници сочат, че за сивите сме духовна и физическа храна.  Духовна в смисъл, че им харесват нашите негативни емоции-страх, омраза, завист, злоба и т.н. Освен това ни използват и за генни експерименти- подобряване на тяхното собствено съществуване и оцеляване. Сигурно имаме и друго "приложение" в техните планове, за които не знаем, но и това е достатъчно за да ти настръхнат косите. Вероятно използват Земята както ние я използваме-вода, полезни изкопаеми и т.н. В това отношение сигурно са много изобретателни. Това мога да споделя в общи линии и истината е някъде там. Сега ти си наред.  :hi:
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 07:35:29 am от Mirotvorec »

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #12 -: Ноември 26, 2011, 23:04:31 pm »
Здравей,bojinkata!

Всъщност аз съм на малко по-различно мнение относно сивите извънземни. На първо място смятам, че те не са същества, създадени от природатата /независимо на коя планета е тя/...По-склонна съм да мисля, че те са всъщност биороботи, изпратени тук от някой.Защо мисля така? От информацията, която съм срещала относно аутопсии на извънземни, при тези аутопсии е установено, че липсват отделителна, храносмилателна и полова система, както и черен дроб. Липсват, защото от тях няма нужда! Също така се забелязва отсъствието на зъби, или ако има, те са малки и негодни за сериозна дъвкателна дейност. Очевидно е, че при такава физиология ще им бъде доста трудно да ни ползват като хранителен ресурс.
Друг ключов момент, който също съм срещала е липсата на емоции...Казват, че при тези същества липсват емоции. Така е, не са им необходими, при положение, че тука имат да изпълняват определени задачи, които нямат нищо общо с чувства и емоции...Т.е. тези същества са използвани от създателите си целево. Дори предполагам, че по външен вид доста наподобяват на създателите си. Незная защо мисля така, може би изхождам от тезата, че ако хората направят подобни биороботи, те биха ги направили по начин, който изцяло да наподобява нас самите.
Също не е ясно дали самите им създатели имат емоции. Много вероятно е те също да са лишени от такива.
Естествено е да възникне въпроса защо самите създатели не дойдат тук, а пращат разни биороботи? Ами ясно е....Ние хората сме доста лоши, нали? Ние безмилостно изтребваме собствения вид, измисляме разни войни, оставяме деца без дом и храна. Е, щом така се отнасяме със собствения си вид, какво остава за някой пришелец? Нима ние хората, не бихме направили същото, ако бяхме на тяхно място?
По повод на отвличанията, за които се твърди, че се извършват генни експерименти....Да, може би има отвличания, но те са, ако мога така да се изразя, с "научна цел" :)...Та, ако ние хората, притежаваме технологията да стигнем до някоя планета, на която има живот, но живеят сравнително примитивни общества /в сравнение с нас/, нима ще стоим само отстрани да ги наблюдаваме? Хич не ми се вярва...Смятам, че ние бихме правили същото, бихме отвличали определени екземпляри от този вид, за да разберем физиологията им, начина по който протича живота, а ако срещнем и при тези общества някакъв съвсем непознат феномен /какъвто са нашите емоции например за тях/, тогава ще поискаме да го изследваме съвсем обстойно.
Това, в което ми се иска да вярвам е, че тези същества нямат за цел да ни унищожат. Да, има отвличания, но всички жертви се връщат безпроблемно по леглата им, нали? Целта не е да ги унищожат физически...Те продължават живота си и повечето дори не предполагат, че са били обекти на експерименти... Смятам, че тези извънземни, извършвайки експериментите си, постъпват доста хуманно с човешкия вид, връщайки ги обратно вкъщи без драскотина и с подтиснати спомени, за да няма какво да ги тормози...Смятам, че това е доста по-хуманно от начина, по който би постъпил човешкия вид с извънземни, както и човешкия вид, разчиствайки сметките помежду си....
Дори в някои от материалите, които съм чела, отвлечените разказват, че ако покажат на извънземното дори и намек, че изпитват болка, извънземните спират с експеримента...Т.е. не мисля, че целта е да ни нарянят....
Пак стана много дълго, извинявам се.... ???

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #13 -: Ноември 26, 2011, 23:15:36 pm »
Само да допълня.... :writer:
Смятам, че те не се "хранят" с нашите негативни емоции, по-скоро съм склонна да приема тезата, че те ги изучават. Защо иначе има намерени чипове в някои от отвлечените? Те искат да знаят каква е нашата палитра от емоции, какво ги предизвиква и най-пълна картина биха получили за това в нашата естествена среда, в нашето ежедневие...Затова според са мен са и тези чипове, да отчитат тази активност.

Не си мислете, че мисля, че това са много приятни и добронамерени същества. Напротив, ужасно се страхувам от такава среща, но това не означава, че не съм любопитна  :blum2:

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Връзката!
« Отговор #14 -: Ноември 26, 2011, 23:58:15 pm »
Твърде много наивност на едно място...

Първо - сивите всъщност не са сиви. Реално те са дребни рептили с розова или зеленикава кожа, които служат на по-висшестоящи влечугоподобни. Сивата им външност е просто костюм, който ги предпазва от околната среда, а големите "черни очи" са просто визьорите на костюма. За повече информация гледайте "David Icke and Credo Mutwa - The Reptilian Agenda". (Алтернативна връзка към видеото.)

Второ - сивите са биологични и живи. Друг е въпросът, че генетиката им е силно увредена и сега имат нужда от разнообразяване и затова отвличат хора и животни, крадат гени и създават човеко-рептилски хибриди. Също така те наистина се хранят със страх и изобщо всякакви отрицателни емоции, защото самите рептили са почти изцяло зли (може би ще се намерят някакви рядки добронамерени изключения, но те ще са много малко).

Трето - сивите са злонамерени. Експериментите, които правят с хора са изключително болезнени и без упойка. Това от своя страна е много вероятно да предизвика, и често спомага, за фрагментация и контрол над съзнанието. Което пък ме навежда на мисълта, че много от случаите с отвличания от извънземни са дефакто изтезания от страна на хора програматори, които после имплантират в жертвата си изкуствени спомени. Така преживелите отвличания после си мислят, че са били обект на експерименти на сивите и други подобни.
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 00:17:11 am от Monolith »
Бъди Слънце!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27