Автор Тема: Теория на когиталността (уникално достижение)  (Прочетена 18736 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Emi4ka27

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Пиша ви… на всички вас – по форуми и социални мрежи, малки и големи медии, където мога… Пиша ви с щастието и болката на едно осъзнаване, което не мога да крия. Пиша със сърцето си, от което в момента извират истината и вярата…  Истина, която желая сега да споделя с всички… Пиша ви - едно момиче на 22години, което вярва… във възможността за промяна и щастие. Пиша ви, за да разкрия себе си…
 

Много време бях потисната, сама, неуверена, страхлива, бягаща от себе (като се залъгвах, че се чувствам добре)... В момента в предаването „Ники Кънчев под наем” дават моя случай – случая на Емилия Стойчева от София (от еп. 21 нататък: цензурирано[/color]/program/nikiknchevpodnaem]http://play.novatv.bg/program/nikiknchevpodnaem), която върви по пътя на позитивната трансформация. В предаването накратко е представен един процес, който отнема по принцип време и усилия, но най-вече желание… за истинска промяна.  Видях, че тя не идва с магическа пръчица и не се случва за един ден или за един месец – тя е път, който всеки решава или отказва да поеме. И аз знам, че се намирам на него и че ще го вървя. Но не това е важното. Важното е, че „моят случай” е случаят на изключително много хора… Важното е, че аз видях и че вече знам, че е възможно да бъдеш щастлив... Както и че щастието е много повече от това да не се чувстваш зле…

 
Затова и пиша… Защото си давам ясната сметка как една „теория” може да се превърне в практика на съществуването ни и да го промени истински, от основи.  Аз успях да се убедя във възможността за успех и промяна, аз успях да видя „чудото” за себе си… И то не е просто в лекомисленото „позитивно мислене”, повтарянето на утвърждения и… „щракането с пръсти” – то е в намирането на отговори вътре в себе си и постоянната  провокация към собствените си „слабости”. Затова сега смятам, че всеки човек заслужава да бъде щастлив, всеки заслужава да се докосне до това, което аз имах възможността да изпитам - теория на когиталността (на ивомир)…

 
И ето тук идва това, което ме кара да се чувствам горда и същевременно ми носи болка… Теория на когиталността е едно гениално „творение” на българин, а малко хора знаят за това. Теория на когиталността достига до доказателства и връзки между толкова много науки и учения (квантова физика, психология, философия, медицина, вълнова генетика, езотерика…), че учудва с глобалността и дълбочината на откритията си. Теория на когиталността дава отговори, до които науката все още не може да достигне… Теория на когиталността (и то още в началото си, описано в „The Black Book”) е одобрена от световноизвестния Институт Гьоте в Германия, но поради липса на средства не може да бъде публикувана там. Теория на когиталността (чрез книгите “The Black Book” и “The White Book”) вече е издадена в Америка и Австралия, но поради липсата на реклама не стига до хората… А теория на когиталността е теория КЪМ, НА и ЗА хората и тяхното щастие…  

Аз изпитах тази „теория” и мога да видя истинското й приложение в живота и желая да продължавам да се уча всеки ден… Преживях това как от едно момиче, което напълно не вярва в себе си, мога да се превърна в смела млада жена, която е готова да заяви себе си като такава. Видях го и го преживях, заради една „теория”, която надгражда всичко, което съм чела някога – както в сферата на „духовното”, така и откъм „научни” открития… комбинирайки ги по един уникален, колосален начин, който те кара да се учудваш и прекланяш пред замисъла…

Не пиша, за да възхвалявам или да се жалвам, няма смисъл в това. Желая само да кажа, че сме способни да не стигнем до още едно гениално достижение. А имаме другата възможност – да направим така, че теорията да стане достъпна за хората и да им помогне да изпитат щастието… Заради това се обръщам към вас, заради това пиша във форуми и социални мрежи… защото вече видях, че „чудесата” съществуват и ние можем да ги сбъднем…

 
Сега знам, че момичето, което се притесняваше да попита непознат за каквото и да е, ще помага във воденето на семинари на тема… щастие (семинари теория на когиталността цензурирано[/color].com/bg/home.html]http://www.цензурирано.com/bg/home.html).

 
Моля ви… нека се замислим за всичко това… Моля ви, помогнете не на ивомир, а на самите себе си… Защото, помислете, знаете ли какво означава… истинско щастие?

 

БЛАГОДАРЯ!

 
Емилия Стойчева

 

E-mail: [email protected]
« Последна редакция: Ноември 17, 2011, 23:07:52 pm от Black Adder »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2011, 20:42:41 pm »
Ммммного въодушевен пост. Даже и АЗ се изпълних с Божията сила, и се почувствах очистен, ''ефирен'', като съществуващ не в плът, а в дух......и пр. Ама може ли да ни напишеш как точно ти се промени живота? Дай примери.....освен естествено, чувствам се нова, преродена и пр. Дай конкретен пример за случки, които са ти повлияли положително в реалния Свят . Ако може де.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2011, 06:18:14 am »
... точно за около 20 лева ще разберете по-точно :) толкова му струват книжките на Ивомир, доколкото ми е известно... Не съм ги чел (да не кажете, че съм пристрастен), но просто не разбирам защо трябва да сте такива хейтъри... а уж трябва да сме open-minded итн... На някой това му е харесало и му е подействало положително. Това, че на вас не ви харесва или че това не отговаря на житейските ви парадигми прави ли го погрешно и достойно за сарказъм и ирония?
Едно е да си изразите мнението, друго е да се подигравате безпричинно, само защото се смятате за "особено просвет(л)ени"...

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2011, 11:55:06 am »
reply, не ти ли прави впечатление, че темата е рекламно съобщение. Бас държа, че емичка вече няма и да се мерне във форума ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2011, 15:16:34 pm »
за такъв тип обещание 100лева са нищо. Би си струвало и 1000 и 10000 ако изпълняваше това, което е обещано.

За съжаление това не е възможно.

Увереността и позитивността се гради в практиката. И отнема години. С един семинар няма как да стане. А който го обещава това несъмнено е шарлатанин.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен elenabg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #5 -: Ноември 17, 2011, 19:52:18 pm »
Според мен, когато човек осъзнае, че има проблем и има воля и желание да се справи с него, резултатите могат да дойдат и по-скоро от 1 година.
Преди време бях подложена на голям стрес. Започнаха някакви кризи - да ми става лошо, да губя равновесие, да ме е страх да изляза на открито, за да не припадна.Тръгнах по доктори... и нищо ми няма. Едва след 4 или 5 преглед установих, че проблемът е психически, а не - физически, а именно - пристъпи на паника. Взех си отпуск 2 седмици, визуализирах всяка вечер места, на които искам да бъда или ми носят спокойствие, започнах да чета литература и т.н. След 2 седмици бях нов човек и до момента /да чукам на дърво/ не съм имала никакви проблеми.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #6 -: Ноември 17, 2011, 21:14:46 pm »
... точно за около 20 лева ще разберете по-точно :) толкова му струват книжките на Ивомир,
Предполагам, скоро ще последва и подкана да се запишете за някой Семинар, Урок и какво ли още не ;)
Забавно е, да изчакаме да видим как ще се развие темата.
/Аз знам какъв ще е края, но пусналата/лия/ я, май не си е направил труда да провери нивото на аудиторията в този форум/ ???
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен torino

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #7 -: Ноември 17, 2011, 22:12:49 pm »
верно,обърка форума

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #8 -: Ноември 17, 2011, 22:21:46 pm »
Е нали писах, обаче ми изтрихте мнението. Тя поканата е на главната страница на сайта - 110лв за един семинар, 800лв за 16 семинара.

Търговци на щастие, какво да ги правиш...
« Последна редакция: Ноември 17, 2011, 22:54:48 pm от xnet_user »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #9 -: Ноември 17, 2011, 22:45:43 pm »
Цитат
Пиша ви… на всички вас – по форуми и социални мрежи, малки и големи медии, където мога… Пиша ви с щастието и болката на едно осъзнаване, което не мога да крия. Пиша със сърцето си, от което в момента извират истината и вярата…  Истина, която желая сега да споделя с всички… Пиша ви - едно момиче на 22години, което вярва… във възможността за промяна и щастие. Пиша ви, за да разкрия себе си…
[/b]

Black Adder , още като прочетох встъпителната реч, ми стана ясно, че темата е за в кошчето. Ама изчакай още няколко дни, може и еми4ка да се появи....да не повярваш ;).

ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #10 -: Ноември 17, 2011, 23:06:13 pm »
Ще се появи тя ;)
До болка са ми познати тез новите "ГУРУ"-та.
1 страничка във Фейсбук, 2-3 темички в някой форум, малко платена реклама в 'реалити' шоу на бТВ или Нова и хоп ... поредните мейсии привнесли 'ЧУДОДЕЙНИТЕ" книги и мъчейки се да ги продават по задокеански тертип.
Чак се чудя дали е достойна и за раздел FUN /след като премахна рекламния линк на сайта де/
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #11 -: Ноември 17, 2011, 23:20:15 pm »
Ми мода,бе хора..Мода.Не виджате ли,че всички са се емнали да се извисяват"духовно"и при това си плащат с огромно удоволствие.Половината ми познати са се юрнали по семинари,школи и т.н.Така де..търсенето определя предлагането ;D

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #12 -: Ноември 18, 2011, 08:29:00 am »

Ще се появи тя ;)
До болка са ми познати тез новите "ГУРУ"-та.
1 страничка във Фейсбук, 2-3 темички в някой форум, малко платена реклама в 'реалити' шоу на бТВ или Нова и хоп ... поредните мейсии привнесли 'ЧУДОДЕЙНИТЕ" книги и мъчейки се да ги продават по задокеански тертип.


Пропусна интернет "информационни медии". ;D

Ето една с днешна дата, която ни предга "чудодейна промяна".
http://www.dnes.bg/knigi/2011/11/18/promianata-v-nas.134232

Неактивен darksun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #13 -: Ноември 18, 2011, 11:01:01 am »
темата е вредна за свободнят ум и предлагам да замине във кофата за електронни отпадъци - прекалено много внимание и без това беше отделено на тая глупост
This shit's got to go ...

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Теория на когиталността (уникално достижение)
« Отговор #14 -: Ноември 18, 2011, 11:47:18 am »
Защо да заминава? Реално погледнато имаме човек, който пуска пост и изказва мнение. Аз също не съм привърженик на тези неща, но трябва ли да преча на някой, който мисли различно. Човека нито ви насилва, нито ви задължава. Друг е въпроса дали ще има балами да отидат на курса.

Забравяте основния принцип във вселената драги езотерични съфорумци - принципа на допускането (реших да използвам ваши термини, за да ме разберете по-добре). Еволюционно напредналите хора, могат лесно да пресеят информацията, която им се поднася и да направят своето решение. Те нямат нужда някой админ да се грижи за тях, като ги "пази" от лоши и подвеждащи постове като ги трие.

Казахте си мненията, виждам, че повечето от вас са минали етапа на "слънце, светлина, любов и щастие" (за което мой бивш колега от форума има голям принос) и сега нека си насочим мислите към други къде къде по-стойностни теми, в които не е писано от доста време, и които чакат вашата дискусия.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27