Автор Тема: Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на мъртвите  (Прочетена 11666 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен allstar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
http://vbox7.com/play:mc723e1b20 - това е линк към предаването Отечествен фронт 29.10.2011 в което Карбовски интервюира Бай Мильо и въпреки че цялото предаване е направено да осмива, версията на Бай Мильо за предстоящия 12 000 годишен цикъл настъпващ през 2012 плашещо се припокрива с писанията в египетската Книга на Мъртвите - в нея се казва че през 9792 г. пр. Хр. са се случили два изгрева и два залеза.
http://nepoznato.energetika-bg.com/2011/11/sabiyata-ot-2012-g-predskazani-v-egipetskata-kniga-na-martvite/

http://zamunda.net/browse.php?search=The.Universe.S06E02.The.Suns.Evil.Twin&cat=0&incldead=1 - линк към документален филм за "Злия близнак на Слънцето"

(Извинявам се предварително ако темата е в грешния подфорум, но не намерих по подходящ.)
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 22:16:34 pm от allstar »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на мъртвите
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2011, 22:08:30 pm »
Карбовски нямаше нужда да се разкарва до селото на бай Мильо. Да беше дошъл при мен, всичките тези бози щях и АЗ да му ги разкажа. То вече не остана форум, вестник, книга да не се пише точно за тези неща.....Ми нормално е и бай Мильо да се е надъхал с тях и сега да ни ги представя за сензация. Както се казва, бай Мильо не каза нищо ново .... Даже бай Мильо е пропуснал да ни информира, че светлите, идват от Слънцето. Мдааа, на Слънцето живеят духовни същества, и те в скоро време ще дойдат да ни спасят от лошите  ;D....
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 22:11:45 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен allstar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на мъртвите
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2011, 22:23:17 pm »
Карбовски нямаше нужда да се разкарва до селото на бай Мильо. Да беше дошъл при мен, всичките тези бози щях и АЗ да му ги разкажа. То вече не остана форум, вестник, книга да не се пише точно за тези неща.....Ми нормално е и бай Мильо да се е надъхал с тях и сега да ни ги представя за сензация. Както се казва, бай Мильо не каза нищо ново .... Даже бай Мильо е пропуснал да ни информира, че светлите, идват от Слънцето. Мдааа, на Слънцето живеят духовни същества, и те в скоро време ще дойдат да ни спасят от лошите  ;D....
Сбъркал си форума пич, по-ограничен си от кон с капаци. Библията , египетската Книга на мъртвите, научните доказателства за смяна на полюсите преди 12 000 години, календар на маите и др. такива източници всъщност описват едно и също събитие.

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на мъртвите
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2011, 22:48:28 pm »
Спокойно бай Мильо е потомствен комунист той знае скоро ще се завърнат Маркс и Енгелс. И всички бивши и настоящи онеправдани пролетарии ще се качат на кораба майка (гигантска петолъчка) и ще се възнесат нейде из вселенските чертози на комунистическата ``утопия``. Само ние конете с капаци ще останем да гнием в капиталистическият ад на земята.  :lol: allstar готви се да си запазиш място навреме иначе ще трябва да се молиш да те вземат на ретро чинията, която е кацнала на депо на Бузлуджа и чака мига в който отново ще се напълни с млади комсомолци и колхознички готови да отлетят към светлото комунистическо бъдеще. Да здравствует товарищ Ленин! Ето тук е и преломният момент и връзката с египетската Книга на мъртвите мумията на Ленин ще поведе красната ескадрила към вечността! Към Червеното слънце!  :lol: :lol: :lol:
TRUE OR DEATH

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на мъртвите
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2011, 22:54:56 pm »
Карбовски нямаше нужда да се разкарва до селото на бай Мильо. Да беше дошъл при мен, всичките тези бози щях и АЗ да му ги разкажа. То вече не остана форум, вестник, книга да не се пише точно за тези неща.....Ми нормално е и бай Мильо да се е надъхал с тях и сега да ни ги представя за сензация. Както се казва, бай Мильо не каза нищо ново .... Даже бай Мильо е пропуснал да ни информира, че светлите, идват от Слънцето. Мдааа, на Слънцето живеят духовни същества, и те в скоро време ще дойдат да ни спасят от лошите  ;D....
Сбъркал си форума пич, по-ограничен си от кон с капаци. Библията , египетската Книга на мъртвите, научните доказателства за смяна на полюсите преди 12 000 години, календар на маите и др. такива източници всъщност описват едно и също събитие.

Nе, ти си сбъркал форума. Ако си чел темите, ще видиш, че от преди години тук са се обсъждали и смяната на полюсите и календара на маите и книгата на мъртвите. Не искам да те разочаровам, ама ти и бай Мильо не откривате топлата вода ;). Темата, която си отворил е обсъждана, дъвкана и предъвквана......Ама той чукча е писател, а не читател.....нали? Та кой казваш, че е кон с капаци  :lol: :lol: :lol: ?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен allstar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на мъртвите
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2011, 09:36:43 am »
Може да е предъвквана, но бай Мильо дава една доста точна картина на този 12 000 годишен цикъл. Вие се чешете езиците с разни илюминати и др. такива олигофренски организациики...имаме още максимум година. :D 

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2011, 12:06:25 pm »
Ти вярваш ли си, че след 1 година ще свърши света? Недей моля те.......сигурен съм, че пак ще се отложи края......Пък и никъде маите не са казали, че че ще дойде края, а че завършва 12 000 цикъл и започва нов. Край няма да има.
« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 19:40:46 pm от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на мъртвите
« Отговор #7 -: Ноември 13, 2011, 12:45:51 pm »
Може да е предъвквана, но бай Мильо дава една доста точна картина на този 12 000 годишен цикъл. Вие се чешете езиците с разни илюминати и др. такива олигофренски организациики...имаме още максимум година. :D 
А ние що трябва да вярваме на некой си"бай Мильо"?
Абе човек като рече"апокалипсис"...и да нема такова чудо,сам ще си го сътвори 8)

Неактивен allstar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на мъртвите
« Отговор #8 -: Ноември 13, 2011, 16:46:09 pm »
Ти вярваш ли си, че след 1 година ще свърши света? Недей моля те.......сигурен съм, че пак ще се отложи края......Пък и никъде маите не са казали, че че ще дойде края, а че завършва 12 000 цикъл и започва нов. Край няма да има.
Кой ти говори само за маите, Библията и потопа, смяната на полюсите, египтската Книга на мъртвите много ясно казва че точно преди около 12 000 години се е случило два изгрева и два залеза, наскоро открития Nemesis брат близнак на Слънцето с елипсовидна орбита който циклично приближава слънчевата ни система и "преобръща планетите" - всичките тези източници описват едно и също събитие а именно този цикъл. Не го знам къв е бай Мильо, но много точно си описва нещата. И точно това ще е краят за по-голямата част от живота на Земята.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на
« Отговор #9 -: Ноември 13, 2011, 18:02:58 pm »
Въпросните маловажни според теб, "олигофренски организациики", явно са си свършили перфектно работата в насока психоза на населението. То не бяха апокалиптични филми, то не бяха изсмукани от пръстите предсказания...  покрай големите психози, пък  прибират и някой долар на далавера. Живи да ги оплачеш.

Те му пикаят на главата, то си мисли, че дъжд го вали. 
« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 18:07:07 pm от Hannibal »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на мъртвите
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2011, 18:19:51 pm »
Може да е предъвквана, но бай Мильо дава една доста точна картина на този 12 000 годишен цикъл. Вие се чешете езиците с разни илюминати и др. такива олигофренски организациики...имаме още максимум година. :D 
Не Ние,а Ти,имаш една година.С това мислене 8)

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на мъртвите
« Отговор #11 -: Ноември 21, 2011, 22:56:08 pm »
Гледах видеото на Карбовски за Бай Мильо пророкът, но не съм възхитен.
Вижте "Десетте най-любопитни научно обосновани начини за края на човечесвото"
Съжалявам, че е на руски и не се наемам с точния му превод.
Цитат
Практически все религии говорят о том, что в конце концов планета будет очищена от греха и разврата в результате «божественного» вмешательства, и её заселит раса высоконравственных людей, которая начнёт всё сначала. Почему бы и нет?
И не забывайте о том, что средняя продолжительность существования вида млекопитающих составляет 2,2 млн лет. Homo sapiens появился на свет всего 200 тыс. лет назад, а род Homo — около 1,8 млн. Мы обязательно вымрем, это закон биологии. Сложится ли из наших далёких потомков иной вид?
Наистина ли това е биологичният закон?

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Пророкът Бай Мильо и египетската Книга на мъртвите
« Отговор #12 -: Ноември 23, 2011, 00:40:31 am »

Е чак пък толкова да не знаете руски?
Ако няма кой да превежда по добре не ги пускайте.
Бай Мильо е пичч! Натурал.. ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27