Автор Тема: Рептилии в България  (Прочетена 8410 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен davidoff

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Рептилии в България
« -: Ноември 02, 2011, 23:06:36 pm »
Повече чета тук, отколкото пиша , но ми е интересна темата. Не съм много запознат със въпросните "същества" , но днес мисля , че видях такова в София ! "Човекът" беше катастрофирал с колата , в момента в който аз пресичах на пешеходната пътека ! И като един добър гражданин , реших да помогна , очите му бяха като на котка за момент и после си станаха нормални. Той беше видимо ядосан от случилото се. Прочетох доста информация , и разбрах,че тези неща , могат да бъдат видяни когато изпитат силни емоции. Някой има ли друга информация ?

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Рептилии в България
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2011, 23:22:15 pm »
Да, според това, което съм чел и слушал това е така. Що се отнася до твоята случка - сигурен ли си че просто зениците му не са били прекалено отворени/затворени поради стрес/прилив на адреналин? Може да ти се е сторило. В стресови ситуации на хората почват да им се привиждат неща, които не са точно такива каквито изглеждат.  :-X
Keep 'em occupied!

Неактивен davidoff

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Рептилии в България
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2011, 23:35:26 pm »
Ако става въпрос за мен, изобщо не бях стресиран  ;D . Сигурен съм в това,което видях.. по-скоро не искам да го повярвам   :-X

Неактивен torino

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
Re:Рептилии в България
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2011, 15:13:58 pm »
За хората от София,просто да се загледат в билборда в ляво,когато се спускаш от "Опълченска" към мола на "Стамболийски" : )

Пак ни се подиграха.
« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 19:27:26 pm от Mirotvorec »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Рептилии в България
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2011, 17:20:54 pm »
Дай фото...
« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 19:27:52 pm от Mirotvorec »

Неактивен Рачо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Рептилии в България
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2011, 17:47:03 pm »
за хората от София,просто да се загледат в билборда в ляво,когато се спускаш от опълченска към мола на стамболийски : )

пак ни се подиграха

Утре може да мина оттам, но не зная дали ще забележа това, което и ти?
Но скоро един друг билборд ми направи впечатление. Из цяла София има някакви реклами:
ЗАПИШЕТЕ ЗВУК ОТ ГРАДА и го качете еди-къде-си...
На ъгъла на Патриарха и Фритьоф Нансен има точно пред билборда някакъв стълб, и когато застанеш на светофара, се вижда:
ЗАПИШЕТЕ ЗВУК ОТ АДА

А преди време на бул. "Васил Левски" имаше една огромна реклама на бира, и отдолу надпис:
КОНСУМИРАЙТЕ С УДОВОЛСТВИЕ И МЯРКА
Но точно като се излиза от метрото, от към градинката, част от него беше закрита от нещо, и се виждаше само:
УМИРАЙТЕ С УДОВОЛСТВИЕ И МЯРКА

Неактивен torino

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
Re:Рептилии в България
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2011, 18:07:28 pm »
Фото няма как да дам,дори да го снимам с телефона нищо няма да излезе,рекламата не е двусмислена и въобще не трябва да си напрягаш конспирационните знания кой знае колко,за да я разтълкуваш.

А билбордът всъщност е от дясно,от ляво беше нещо на Милка.
« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 19:29:32 pm от Mirotvorec »

Неактивен davidoff

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Рептилии в България
« Отговор #7 -: Ноември 15, 2011, 16:47:49 pm »
torino, кажи - речи всеки ден минавам оттам с колата и не съм го забелязал. Може би, защото не гледам билбордовете, като мина ще му обърна внимание

Неактивен Рачо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Рептилии в България
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2011, 08:53:00 am »
Видях го.
Представлява змийска кожа, леко разкъсана от едната страна, и в разкъсаното надпис:
"С-с-смени си кожата"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27