Автор Тема: Комсомолская правда: Третата световна война ще започне след 10 дни?  (Прочетена 35229 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Да почакаме 10 дни, а после ако го няма форума, явно са познали :P
Четеш ми мислите.

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Според единия от основните закони на физиката нищо не се губело, така че най-много да се срещнем някъде другаде и да си направим форум под друга форма. Дано нищо да не става, че таман взех да свиквам с нереалната "реалност"  :P
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Аз също се нареждам на опашката за калашници, само където партоните ще изхабя по хората, предизвикали цялата тази работа. Демек по разработчиците на цялата тази ГНУС, в която живеем сега.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Eon

  • Гост
Аз също се нареждам на опашката за калашници, само където партоните ще изхабя по хората, предизвикали цялата тази работа. Демек по разработчиците на цялата тази ГНУС, в която живеем сега.

Ааааа на опашката моля, не се предреждай... и без да се буташ. Културно.

Дъвиан

  • Гост
Ами хайде, какво чакате - излейте си злобата - марш в Близкия изток!!! - хахахаха! То и без това вече този район е само в черни, кървави краски. :( Но така не става...

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Хммммм...
Ако трябва да съм честен, самоунищожението ни е заложено ж начина на живот. Дали ще стане с ядрена война, глобално затопляне или незнам си кви теории не ме интересува, защтото е неизбежно ! ! !

П.С. Любовта ще спаси света :-*

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

 хм , тя не е ли започнала вече отдвана , нещо като ИНФОРМАЦИОННА ВОЙНА  ??? , или говорим за 4 световна война , незнам , ама края идва  :(

  ЕЗК 

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
3тата ТИХА световна война, започна веднага след 2рата.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Световната война, в действителност, е само една и тя е свързана не просто с информация, а с налагане на концептуални матрици за налагане на власт. Противодействието срещу това насилие започва с откъсването ти от потока на реклами и новини, а след това - и чрез откъсване от масовото show, масовия transport, масовия market и масовата infrastructure. Съществуването на независимо съзнание и стил на живот е онова, от което най-много се боят...
« Последна редакция: Август 16, 2006, 15:43:50 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
А, тази война е част от една по - голяма, която обхваща много повече сфери. Армагедон, май му викаха ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

IYI

  • Гост
Тези калашници не ги ловят!
Извинете ме за тона, а ма не мога да си мълча!!
К-О-Г-А-Т-О някой излезе в пространството и тиражира нещо и се завърти
през мозъците на милиони хора на принципа на вълната, геометричната
прогресия и какво става, събира се енергия от хората, защото хората отлагат
енергия под формата на мисли и тази енергия се концентрира в насока-Иран(примерно)
и какво си мислите че става всички ние в главите си превъртаме възможният вариант и
даваме действителна предпоставка-Но защо не става, това е в следствие на една черта
в човека, която не контролира, но ни е спасявала масово от най-страшните неща
!

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Само дето не разбрах коя е тази черта в човека - може би да запази рода си и да си живее в мир с другите...  :D
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Тези калашници не ги ловят!
Извинете ме за тона, а ма не мога да си мълча!!
К-О-Г-А-Т-О някой излезе в пространството и тиражира нещо и се завърти
през мозъците на милиони хора на принципа на вълната, геометричната
прогресия и какво става, събира се енергия от хората, защото хората отлагат
енергия под формата на мисли и тази енергия се концентрира в насока-Иран(примерно)
и какво си мислите че става всички ние в главите си превъртаме възможният вариант и
даваме действителна предпоставка-Но защо не става, това е в следствие на една черта
в човека, която не контролира, но ни е спасявала масово от най-страшните неща
!

И аз ти се извинявам за тона :)
ОБАЧЕ:
Калашници ги ловят и ако отделният индивид се интересуваше не само от себе си, а и от човеството като цяло - ВОЙНА НЯМАШЕ ДА ИМА !
За съжаление сме на принципа "щом не умират моите деца, а на някой друг - не ме интересува..."  >:( >:( >:(

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Иран тества 10 ”Мълнии” в рамките на голямо учение


Иран извърши пуск на 10 ракети земя-земя с малък радиус на действие. Изпитанието се проведе в пустинята Кашан на 240 км от Техеран, се посочва в съобщение на иранската държавна телевизия. Тестваната ракета “Саегех“ (“Мълния“ на фарси) има далекобойност от 80 до 250 км.
Тестът се проведе в рамките на стартиралите мащабни военни учения под кодовото название “Ударът на Зулфикар“ (по името на двуострата сабя на почитания имам Али ибн Абу Талиб, пръв наследник на пророка Мохамед), предаде Дарик радио. Учението се организира в 16 провинции на северната, североизточната, южната и източната част на страната. Целта на маневрите е да подготвят иранските въоръжени сили да се противопоставят едновременно на потенциален неприятел в различни райони.Ученията се провеждат в навечерието на 22 август, когато Иран трябва да даде офинициален отговор на предложението на ООН да прекрати ядрената си програма, коментира АФП. През април Иран организира едноседмични военноморски маневри в Персийския залив за подготовка на ВМС да отразят всяка заплаха. Иран разполага с редовна армия и корпуса на Пазителите на революцията. Сухопътните, морски и въздушни части на армията са под командването на върховния водач Аятолах Али Хаменей. Вчера президентът на Египет Хосни Мубарак заяви, че провеждането на какъв то и да е вид на военна операция срещу Иран във връзка с неговата ядрена програма, ще доведе до нестабилност не само в региона на Близкия Изток, но и в целия свят.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27