Автор Тема: Комсомолская правда: Третата световна война ще започне след 10 дни?  (Прочетена 35230 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nic777

  • Гост
На 2.9.1939 г.никой не е знаел,че езапочнала 2та световна война.Започнало е конфликтче между Германия и Полша.

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
На 2.9.1939 г.никой не е знаел,че езапочнала 2та световна война.Започнало е конфликтче между Германия и Полша.
Хитлер е знаел  :D
Дано Буш да умре по-скоро или поне да не прави повече глупости. Винаги се чудя, защо хората просто не си живеят и помагат, а трябва да се бият, убиват, мъчат, да воюват...  ::)
Поне едно е сигурно - рано или късно доброто ще победи !
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Толкоз да няма 1 снайперист да уцели Буш.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Хе, хора, то Буш да беше наистина проблема. Гадта стои над Буш. Можете да я намерите, като скъсате конците на Буш пъпета, следвате конците нагоре, нагоре, и хоп ще видите ръката на този, който я управлява. Качете се по ръката, от ръката вървете нагоре, по раменете, от там  се качете на главата и Хоп - ще видите и другите Пъпет майстори и сцената ще видите, където другите пъпетите играят пред публиката... :)
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

nic777

  • Гост
do rpagihar.Хитлер е бил най изненадън ,че Франция и Великобритания му обявяват война.тогава само изродът Сталин се е надявал тя да започне според неговите планове.(Прочети някой от романите на Виктор Рибаков)
Буш ,че е тиквеник тиквеник е,но какво ви харесват толкова мюсюлманските боклуци?
« Последна редакция: Август 23, 2006, 21:47:49 pm от nic777 »

Oberon

  • Гост
Първо, пише се "боклук", а не "буклук".
Второ, тук не иде реч за "мюс...буклуци", а за хора, обикновени хора като мен и теб, живеещи в панелки. Иде реч за изкуствено създадена държава, трън в очите на "буклуците".
А ти, с какво право определяш кой е боклук и кой не? Същите тези хора са градили цивилизация, наука и култура много преди нас да ни има въобще....
Не си позволявай подобни коментари за цели нации!!!

Оберон

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Подкрепям Оберон. Мюсюлманите са много свестни хора. Дайте да определим христяните за боклуци, защото съществуват в тези страни Скинари...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Имаме ли мюсюлмани във форума?За сравнение с хора като Очакването например
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Вярно - не знам почти нищо за 2-рата световна война, но не искам да знам, че ще има 3-та...
Темата не е за личните предпочитания на потрепителите отностно това в какво вярват хората, традиции, нации и т.н. Такива изказвания от рода на кой какъв е, не смятам, че може да са обективни и са продиктувани от лични преживявания и т.н. - всеки си има мнение и то в повечето случаи е ценно  ;D
Дано да няма война ! Вече даже си "изтривам" от съзнанието мисълта за война и след като там я няма - няма да се материализира  :D
« Последна редакция: Август 15, 2006, 14:11:20 pm от rPaguHaP »
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Дъвиан

  • Гост
Вече даже си "изтривам" от съзнанието мисълта за война

Аз съм го казвал и пак ще го твърдя - след години ще ни се смеят, че сме водили войни и ще се чудят какво е това. Може би не е правилно да се използна "ние". Дори ме е малко срам, че живея в тази епоха. Но само заради тези кръвопролития. Не ми побира съществото как може да се вдигне ръка срещу някого - и то големи хора с уж самосъзнание.

Eon

  • Гост
Не ми побира съществото как може да се вдигне ръка срещу някого - и то големи хора с уж самосъзнание.

Дано да не става драги ми Дъвиан, но...

Ако убият семейството ти или любимата ти... Какво ще направиш...

Мен ако питаш, превъртам веднага и се редя на опашката за калашници...

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Подкрепям Oberon, макар и по съвсем различни подбуди.
Инициацията за молитви е много подходяща днес.

Поне за секунда спрете политическия диалог
и се обърнете към стремежа си за добронамереност
и споделяне.

...

Трак. Ядрен удар от Иран срещу Израел не е невъзможен. Представям си поставянето на Иран в същото състояние, в което бива поставена Нацистка Германия в навечерието на войната с СССР. Хитлер не е бил толкова луд, колкото официалната история днес удобно твърди. Той чудесно е съзнавал силите и потенциала на Мечката и е предпочитал да не се настъпва с нея - поделили са си Полша, "в мир". В един момент обаче, до Хитлер пристигат сведения, от които става ясно, че Москва се престроява за нападане на Германия. Тромавото животно на Червената армия, веднъж насочено, е непобедимо. Ето защо Хитлер, ще-неще, се принуждава да се хвърли във война. Тук има и по-добри военни тактици от мен и нека те да кажат: съществували ли са съществени несгоди за армейската отбрана, при положение, че тя се е била подготвила да напада, когато изневиделица се случва контранападение? Казвали са ми, че това се случва с руснаците: в изпълнение на секретен план, по силата на който трябва да се престроят за нападане на германците, изведнъж се оказват нападнати. Казвали са ми, че това е истинската причина Сталин толкова дълго време да бездейства и да остави немските части да опустошават територията му до толкова дълбоки предели. Едва ли е "вярата му в добротата на съседите", както изтъква червената руска литература - Сталин дори на най-близките си за нищо не е вярвал!

И така, в един момент можем да си представим Хитлер заклещен в такава примка: или да бъде лошият, като поеме вината за започнатата война, или да се остави да бъде смазан от надвисващия над него звяр. Тук изобщо няма да коментирам лошотията или месианството на Адолф, нито въпросите за Холокост, Райха и прочея. Коментирам единствено възможността нечия ръка да се протегне в сърцето на Иран и от там да натисне копчето; също както го направи с Япония, която беше притисната до такава степен в Пърл Харбър, че се видя принудена да се отбранява...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Ако се наредиш на опашката за калашници, Eon, там няма да ти върнат живота на майка ти или на твоята любима; ще ти дадат единствено пушка, с която можеш или да си пробиваш дупки за побиване на колчета, или да си чупиш орехчета с приклада й, или да овеличаваш злото по Земята като убиваш - не по-малко осъдително от убийците на твоите близки... Трак.

...обърнете се
към стремежа си за добронамереност
и споделяне.
« Последна редакция: Август 15, 2006, 14:31:45 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Eon

  • Гост
Е явно не съм дорасъл достатъчно...

Antonium

  • Гост
Да почакаме 10 дни, а после ако го няма форума, явно са познали :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27