Автор Тема: Комсомолская правда: Третата световна война ще започне след 10 дни?  (Прочетена 35231 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
12 август 2006 | 06:33 | Агенция "Фокус"   
      
Москва. Светът се намира на прага на световна война, която ще започне на 22 август от Близкия Изток. Тази прогноза не е на Ванга или Нострадамус, а на американския политолог Бърнард Люис, чийто материал бе публикуван не къде да е, а в издание като “Уол стрийт джърнъл”, пише в днешното си издание руският в. “Комсомолская правда”.
Според Люис конфликтът ще бъде инициран от Иран, който ще нанесе ядрен удар по Израел. Защо точно на 22 август? Ами защото на този ден изтича срокът, поставен от САЩ на иранския президент Махмуд Ахмадинеджад да прекрати ядрената си програма. Техеран разбира се продължава авторът на материала ще отговори отрицателно. Към това трябва да се прибави и, че на тази дата мюсюлманите по света отбелязват пътешествието на пророка Мохамед в Ерусалим и възкръсването му, отбелязва в материала си руският ежедневник.


To  иранците трябва да са маса малоумни да нанесът ядрен удар по който и да е било. Ако това стане по-скоро ще бъде направено да изглежда че е така а и ракетите ще бъдат прихванати предварително. Все пак подобни сценарии едва ли ще се случат.
« Последна редакция: Август 12, 2006, 16:47:41 pm от Alien »

Неактивен lss

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Всичко зависи от американците. Ясно е, че Иран няма да приеме техните изисквания и е важно след това САЩ как ще отвърнат. Не вярвам Иран да започне война, освен ако заедно със Сирия не се поддадът на някаква израелска провокация.
е, не

Eon

  • Гост
Иран, няма да започне война. Ако има ядрен удар, то той ще бъде иницииран от САЩ или Израел, за да имат претекст да нападнат Иран.

Да се надяваме това да не става.

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Да,да се надяваме.Те си изпотрошиха маса сграден фонд на собствена територия,а какво остава на чужда. :P

Eon

  • Гост
Бизнес 'кво да правиш. Някои го правят по един, други по друг начин.

Дъвиан

  • Гост
Чудно, има ли критерии за започване на война - кога се познава, че ето това вече е война?

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Дано да няма войни, дано всички хора да си живеят мирно и спокойно. Тъпите рептили са се усетили, че хората вече не ги е страх и така получават по-малко енергия, затова сега целят да всеят страх и ужас. Нека съсредоточим цялата си енергия и за 10 дни да се опитаме да променим нещо...
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

nic777

  • Гост
http://www.exodus2006.com/2006.htm
На този адрес ще видите,че световната война трябваше да започне на 3.8.2006г.,но не стана.
В книгата на М. Дроснин "Библейският код",се твърди,че до 22.9.2006г.Ерусалим ще бъде ударен с ядрено уръжие./5766г. по еврейският календар,завършва на 22.9.2006г/.

Дъвиан

  • Гост
Е, приятели, гледайки тази тема мисля че е време да отворим тема "Завещания" - хахахахахахахааххаахах

Неактивен Niya

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
 Според предсказанията на Митар Тарабич /1829-1899 г./ и не по-малко известният в цяла Сърбия ясновидец Милош (негов чичо) Третата Световна война ще започне в годината, когато над река Дрина в мястото Байина Баста се построят два паралелни моста, а православният четвъртък от Страстната седмица съвпадне с деня на Свети Георги /6 май/. Те описват въздушни сражения, ново оръжие, което няма да убива, а ще отнема съзнанието, малките жълти хора, които ще залеят Европа, неизвестни епидемии, "малък народ, който ще премине нашите граници и няма да може да бъде спрян от никого, защото те ще са по-многобройни от тревата".

Повече за Митар Тарабич   http://www.supernatural-bg.hit.bg/Mitar%20Tarabi4-svetov-prorok.htm

Дъвиан

  • Гост
Да, и според мен ако има трета световна война, ще започне от Далечния Изток. Но аз не вярвам, че ще има такава война, поне не в мащабите на Втората световна.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Дано да няма войни, дано всички хора да си живеят мирно и спокойно. Тъпите рептили са се усетили, че хората вече не ги е страх и така получават по-малко енергия, затова сега целят да всеят страх и ужас. Нека съсредоточим цялата си енергия и за 10 дни да се опитаме да променим нещо...
Съгласна съм с теб и напълно те подкрепям.Нека да изпратим насочена енергия.молитва-кой както иска да го разбира.Заедно!!!
Мислех да го предложа преди няколко дена ,но не смятах че някой ще  подкрепи идеята.Или може би само един,двама.Но какво пък дори само ти и аз -пак е начало.
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Дъвиан

  • Гост
Ще ви подкрепим разбира се, как няма да ви подкрепим. Не са малко подобни призиви, и от моя страна, и от съфорумците. Дори отворих такава тема "Духовна революция", но нещо не бях разбран - хахахаха. ;)

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Ще ви подкрепим разбира се, как няма да ви подкрепим. Не са малко подобни призиви, и от моя страна, и от съфорумците. Дори отворих такава тема "Духовна революция", но нещо не бях разбран - хахахаха. ;)
Хайде тогава да започнем ,стига само сме говорили.Какво ще кажете? :)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Оф, писнало ми е като стане напечено, и зведнъж се оказва, че някой го бил предрекъл...то бива бива, ама...
Ся и Даниил, видиш ли, казвало се че годината щяла да е 2006....

Оберон

Напълно съм съгласен. Мине не мине и стане някое конфликтче и веднага почват да се тълкуват пророчества. Големите държави не са луди да си е*ат майката като предизвикат глобален конфликт - сигурен съм че зад кулисите става въпрос за супердипломация, интриги и сметки. Последиците от световна ядрена война се предполагат, и дори всички които прогнозират тези последици, да са сбъркали и да са преувеличили, никой не би посмял да поеме риска и да изпробва дали наистина ще стане така.  8)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27