Автор Тема: Обучение за самоусъвършенстване  (Прочетена 13259 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Обучение за самоусъвършенстване
« Отговор #30 -: Октомври 17, 2011, 12:29:20 pm »
Константин и Тагра,.........
Права си.Тресе ме яко от смях ;D
И честно казано,така като чета,си мисля,че май тая техника за"самоусъвършенстване",не е толкова ефективна,щом не си разбрала най-важното.Ние вече сме съвършени!Всяка частица от макрото е изначално съвършена.И според мен,целта на съществуването не е да се"самоусъвършенстваме",а да се опознаем във всеки един аспект,да се изживеем като всичко(вкл.и като личности стремящи съм към "съвършенство" :P).Но истинското съвършенство,според мен не се постига като плащаш на някой за да те учи,че не си нещо,което всъщност си.Реално погледнато,това е причината.Искаш да бъдеш"съвършен"защото мислиш,че не си такъв.Няма малко или много съвършен.Или се приемаш като такъв(и ако е така,разбираш,че съвършенство всъщност няма,а е просто една илюзия)или пък смяташ,че не си съвършен.
И изобщо..ако може да се говори за някакво"съвършенство"то това е постигането на баланс.А балансът между"черно"и"бяло"не се постига със залитане в една посока.
« Последна редакция: Октомври 17, 2011, 12:33:55 pm от konstantin2007 »

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Обучение за самоусъвършенстване
« Отговор #31 -: Октомври 17, 2011, 13:06:36 pm »
Нямам намерения да изказвам повече гледната си точка тук по тази тема. Не виждам смисъла да го правя, за сетен път някои доказаха колко са „духовни”, включващи се във всяка тема на контра и радващи се, че имат публика и аплаузи.

Само ще отбележа едно тъй като е насочено към мен.
Цитат
Не вярвам, че някога можеш да се оправиш. Прекалено много арогантност и злоба имаш към хората.
Не се тревожи, справям се успешно в живота. Живяла съм също в чужбина, имам магистърска степен със специализация и в момента уча 2 висше и работя.
И между другото, обичам селската атмосфера - живея на село и си отглеждам зеленчуци, плодове и какво ли не. В хармония съм със Земята и това ме прави щастлива.





Basta.
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27