Автор Тема: Варненски неволи  (Прочетена 17891 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: Варненски неволи
« Отговор #15 -: Август 09, 2006, 11:02:11 am »
Абе, яйцата са му майката... :)
На фона на цялата мръсотия само яйцата липсваха :) Много е мръсно, бе хора по това Черноморие! Навсякъде боклуци, смърди на смет и канализация.На много места ровеха багери, а уж строежите по време на сезона бяха спряни.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Antonium

  • Гост
Отг: Варненски неволи
« Отговор #16 -: Август 09, 2006, 12:19:01 pm »
Албена му е майката, а догодина в Гърция, много селяния по Черноморието >:(

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: Варненски неволи
« Отговор #17 -: Август 09, 2006, 14:54:09 pm »

 има по - добър трик , жващаш един домат , изокопаваш го по средата и внедряваш вътре камък , който е маскиран като домат , после мяташ. Те си викат , а домат , а после , хоп  - нокдаун , тоя домат е доста твърд, да няма случайно камък вътре  ;)

  ЕЗК 

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Варненски неволи
« Отговор #18 -: Август 09, 2006, 22:51:52 pm »

 има по - добър трик , жващаш един домат , изокопаваш го по средата и внедряваш вътре камък , който е маскиран като домат , после мяташ. Те си викат , а домат , а после , хоп  - нокдаун , тоя домат е доста твърд, да няма случайно камък вътре  ;)

  ЕЗК 

Хахаха - лелеее... :P :P :P

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Варненски неволи
« Отговор #19 -: Август 12, 2006, 10:23:05 am »
Хех като чета постингите,ще ме прощавате братя и сестри ама много духовна извисеност не видях ,както в някои други.Ама нищо де ,защо да не нокаутираме някой с по един домат,само защото не вярваме и не приемаме  вярата му/и. >:(Присмиването над някой и осмиването му е също форма на агресия.Дайте малко по екологични отношения де,моля ;))
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Варненски неволи
« Отговор #20 -: Август 12, 2006, 16:35:12 pm »
Колко по - екологично от това? Нали ще се замерва с домати и аца. Можеше вместо тях да се хвърлят чукове и пили, както се изказа един много ерудиран даскал от "Улицата". Все пак това е ФЪН и трябва да се разлигавим малко, че много сериозно започна темата. :)  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Варненски неволи
« Отговор #21 -: Август 13, 2006, 17:47:32 pm »
Колко по - екологично от това? Нали ще се замерва с домати и аца. Можеше вместо тях да се хвърлят чукове и пили, както се изказа един много ерудиран даскал от "Улицата". Все пак това е ФЪН и трябва да се разлигавим малко, че много сериозно започна темата. :)  ;)
хехНе забравяй ,че мисълта е енергия,думите са още по силна е нергия а тук вече имаше и нагледно действие .Може и да е фън,но  за хора които са далеч от тази материя. ;)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Варненски неволи
« Отговор #22 -: Август 14, 2006, 04:04:48 am »
"Don't worry be happy! Uuu, uu, uuuu... Don't worry be happy now!"   :)   ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Варненски неволи
« Отговор #23 -: Август 14, 2006, 10:32:11 am »
Във самата Варна,хубави плажове малко-Южния(учудващо но напоследък е много як плаж.) и Втора буна.Иначе край града има няколко невероятни местенца. Виж по южното черноморие за такива места са ми разправяли-вс едно приказка.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Варненски неволи
« Отговор #24 -: Август 14, 2006, 11:21:11 am »
Южният винаги си е бил хубав...така де, впечатленията ми са от преди доста години  :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Варненски неволи
« Отговор #25 -: Август 27, 2006, 11:26:50 am »
Във самата Варна,хубави плажове малко-Южния(учудващо но напоследък е много як плаж.) и Втора буна.Иначе край града има няколко невероятни местенца. Виж по южното черноморие за такива места са ми разправяли-вс едно приказка.

Да се къпем ли в морето на Варненските плажове?

Чудесни плажове и нито една тоалетна. Плажа се посещава от близо 5000 човека на ден - и няма нито една тоалетна на плажа. Нали се сещате,че тези хора не могат да се стискат до безкрай? И още нещо - къде отива мръсната вода от Варненските улици? В мръсният канал наречен "отводнителен", който се излива във морето на в района на "Топлата вода" - каква смрад, какъв ужас!!! Често ще видите граждани на различна възраст да притичват до храстите до плажа за да "разтоварят самосвала" или да "източат бойлера"...Ако ще се правят тоалетни няма смисъл от тях, ако мръсотията отново се излива в морето каквато е май практиката...спирам до тук, че направо ми се доповръща...туризъм във Варна - ЗАБРАВИ - няма как да стане! Аз лично чух граждани да се предупреждават един друг: "Не влизай във водата!!! Плуват лайна и помия - едвам се измъкнахме..."
Автор r.petrov

Дъвиан

  • Гост
Отг: Варненски неволи
« Отговор #26 -: Август 27, 2006, 12:57:49 pm »
Хахахахах ;D ;D ;D
Радвай се народе - имаше море, няма море - хахахахахаахах.

milenski

  • Гост
Отг: Варненски неволи
« Отговор #27 -: Август 27, 2006, 15:18:06 pm »
Ето ключът към загадката защо варненци не ходят на плаж  :P

И за да се върна малко към темата, не знам как е по другите градове, но във Варна от две-три години са плъзнали едни момченца с едни костюмчета, с бели ризки и вратовръзки и с едни баджове "пастор едикойси". Винаги по двама и с чанти през рамо. Хубави, симпатични, приветливо усмихнати едни такива... Ама защо така като ги видя, ми става студено и нямам никакво желание да ги погледна в очите, защото имам лошо предчувствие за онова, което ще видя там...

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Варненски неволи
« Отговор #28 -: Август 27, 2006, 15:32:00 pm »
тея са голям майтап знам ги. Преди няколко дни наредили се петнайсетина такива и пеят песнички,и аз минвайки оттам,какъвто съм си заядлив вдигам ръка в прекрасен метълски поздрав и минавам покрай тях.Те през цялото време ми с еусмихваха и махаха очевидно неразбирайки за какво става дума
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Варненски неволи
« Отговор #29 -: Август 28, 2006, 02:50:37 am »

Да се къпем ли в морето на Варненските плажове?

Чудесни плажове и нито една тоалетна. Плажа се посещава от близо 5000 човека на ден - и няма нито една тоалетна на плажа. Нали се сещате,че тези хора не могат да се стискат до безкрай? И още нещо - къде отива мръсната вода от Варненските улици? В мръсният канал наречен "отводнителен", който се излива във морето на в района на "Топлата вода" - каква смрад, какъв ужас!!! Често ще видите граждани на различна възраст да притичват до храстите до плажа за да "разтоварят самосвала" или да "източат бойлера"...Ако ще се правят тоалетни няма смисъл от тях, ако мръсотията отново се излива в морето каквато е май практиката...спирам до тук, че направо ми се доповръща...туризъм във Варна - ЗАБРАВИ - няма как да стане! Аз лично чух граждани да се предупреждават един друг: "Не влизай във водата!!! Плуват лайна и помия - едвам се измъкнахме..."
Автор r.petrov



Плуването под вода не се препоръчва, може да ви заседне нещо между зъбите ;)  :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27