Автор Тема: Протестите в България  (Прочетена 54768 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #150 -: Октомври 12, 2011, 16:18:58 pm »
Тези дни на книжният пазар излиза книгата „2011 – циганската война срещу нас”.

Описание:

"„2011 – циганската война срещу нас”
, е пълномащабно изследване на явлението цигански терор, което от години тормози българското население в собствената му родина, без адекватен отговор от страна на властите. Авторът доказва, по безапелационен начин, че проблемът с циганската престъпност отдавна е надхвърлил мащабите на конвенционалната криминална активност и се е превърнал в откровен терор над етническите българи. В много отношения този терор, особено в малките населени места придобива формите и размерите на етническо прочистване и геноцид. Освен това се доказва, че причините за това не са социални, политически или някакви други, а културни и цивилизационни. Те се коренят в дълбоко расистката циганска култура и световъзприятие, които разделят в низходящ порядък циганското от нециганското, като второто задължително е по-нисше. Разглеждат се и някои други проблеми като демографската катастрофа и промяната на етнодемографските баланси в ущърб на основния етнос - българския. Също така остро се критикува политиката за циганска интеграция, която всички български правителства по време на прехода се опитваха да провеждат. Според автора това е невъзможно и вредно.
Тази книга е писателския дебют на Симеон Костадинов, млад националистически автор, който от години изследва и теоретизира върху различни въпроси от национално-патриотичната тематика. Освен това той има и солиден публицистичен опит - десетки статии в различни издания на периодичния печат, като също така е бил и 2 години и половина главен сценарист на телевизионното предаване „Национална гвардия” по Балкан Българска Телевизия.
Книгата ще бъде на пазара след 15 октомври. Първоначално на площад „Славейков”, а след това ще бъде разпространена и в останалата част от търговската мрежа. Издател е ИК „Жар птица”."

Линк с корицата на книгата.
Не се препоръчва на бременни и лабилни да кликват на линка

http://bolgari.net/kniga/cover-cigani-FRONT.jpg

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Протестите в България
« Отговор #151 -: Октомври 12, 2011, 18:21:13 pm »
Цитат
Та когато не им дават помощи за повече от две деца, ще се позамислят дали да започват да раждат още на 12-13г. Само така ще спрем раждаемоста им. Пък и Тина сама каза, че те от хилядолетия са били извън кастите . Значи арийците са го проумяли преди хиляди години, че те не могат да се интегрират, ама ние в 21век все още не можем. За това трябва да ги редуцираме до разумна бройка.


Този въпрос за редуциране на раждаемостта на циганите бе повдигнат в едно предаване на СКАТ  преди  време, където се предложи и конкретно решение за него.

Помощи и детски им се изплащат до две деца, ако имат повече, те трябва сами да поемат отговорността за отглеждането им. Като имаше предложение след всяко второ дете, да бъде проведен разговор с родителите.....или майката на детето ( ако не си знае бащата), и да и се предостави безплатно поставяне на спирала или стерилизация.

Един от участниците сподели, че лично е разговарял по тези въпроси с тях и някой от тях нямали нищо против това решение.

Мое лично мнение е, че ако им се предложи някаква сума от порядъка на 1000 - 2000 лева от държавата, сами и на свободна воля ще вземат това решение и  ще се наредят сами на опашки.

Цитат
Значи арийците са го проумяли преди хиляди години, че те не могат да се интегрират, ама ние в 21век все още не можем. За това трябва да ги редуцираме до разумна бройка.


Е, ARRI....това не ми се искаше да го прочета тук. Знаеш ли, че същите тези арийци, за които пишеш искат да редуцират  в момента цялото човечество, без значение дали си бял или чер. Ще се възползувам  от случая да отбележа, че бял човек и ариец са две различни понятия и нека вече не се бъркат тук и, че редуцирането на бялата раса в арийска е най-голямата гавра с човечеството в 21 век.









Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Протестите в България
« Отговор #152 -: Октомври 12, 2011, 18:35:55 pm »
Още Клинтън спря помощите за второ дете, за да спре "Baby-breeding culture" - културата за развъждане на деца като средство за препитание от помощи.  :)

Това е поредният цирк и гавра, която си е направил с човечеството.
При положение, че е бил наясно, че гуруто му е бил най-големият насилствен оплодител на тъмните ложи, да раждат докато могат ...10 - 12 -15...деца, за сметка на другите    ???   ???..... ???

 

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Протестите в България
« Отговор #153 -: Октомври 12, 2011, 22:36:38 pm »
Z-931, а ти какво предлагаш спрямо циганите? Разбери, че трябва да се вземат някакви мерки за популацията им. След десед години, АЗ и Ти ще сме малцинство. Това ли искаш ??? АЗ не !
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #154 -: Октомври 13, 2011, 08:05:42 am »
Подкрепата от Волжките Българи продължава! Сега е от Казан!




« Последна редакция: Октомври 13, 2011, 08:13:26 am от Гален »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #155 -: Октомври 13, 2011, 20:38:30 pm »
Пусни пак снимката, че не се вижда...Направо съм трогната!
« Последна редакция: Октомври 14, 2011, 08:11:57 am от Mirotvorec »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #156 -: Октомври 13, 2011, 20:43:16 pm »
Нека сега дискутираме продажните и престъпни полицаи, които също трябва да вкараме в затвора.

Шокирах се от следната новина: "Полицаи няколко дни изнасилват малолетна": http://www.youtube.com/watch?v=XJWDw_U7XtU Само ще бъдат УВОЛНЕНИ, а не осъдени. ЗАЩО? Не са ли се клели пред тая държава, че ще защитават гражданите? Те трябва да получат присъда ДВОЙНО ПО-ГОЛЯМА от обикновените престъпници именно защото са полицаи!

На същата страница вдясно има и още издевателства от страна на полицията върху граждани, да не говорим за подкупните пътни полицаи (катаджии).

Помните ли как "Анонимните" (ЗНАМ че са спорни като организация, но даваха много добър съвет на всички - снимайте безволията на пилицаите и се обаждайте на медиите. Ако сте повече свидетели почнете дело срещу полицаите.

Нека и ние да направим така! Всеки с телефона си с каквото може да записва продажни полицаи и катаджии и да искаме съд за тях!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #157 -: Октомври 13, 2011, 20:47:44 pm »
Тези дни на книжният пазар излиза книгата „2011 – циганската война срещу нас”.

Ако се докаже, че е геноцит (което е) имаме шанс!

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Протестите в България
« Отговор #158 -: Октомври 13, 2011, 21:28:23 pm »
Нека сега дискутираме продажните и престъпни полицаи, които също трябва да вкараме в затвора.

Шокирах се от следната новина: "Полицаи няколко дни изнасилват малолетна": http://www.youtube.com/watch?v=XJWDw_U7XtU Само ще бъдат УВОЛНЕНИ, а не осъдени. ЗАЩО? Не са ли се клели пред тая държава, че ще защитават гражданите? Те трябва да получат присъда ДВОЙНО ПО-ГОЛЯМА от обикновените престъпници именно защото са полицаи!

На същата страница вдясно има и още издевателства от страна на полицията върху граждани, да не говорим за подкупните пътни полицаи (катаджии).

Помните ли как "Анонимните" (ЗНАМ че са спорни като организация, но даваха много добър съвет на всички - снимайте безволията на пилицаите и се обаждайте на медиите. Ако сте повече свидетели почнете дело срещу полицаите.

Нека и ние да направим така! Всеки с телефона си с каквото може да записва продажни полицаи и катаджии и да искаме съд за тях!

Tina тук http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,2692.0.html може да се ``насладиш`` и на други издевателства извършени от представители на държавно-репресивният апарат над невинни граждани.
TRUE OR DEATH

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #159 -: Октомври 13, 2011, 22:05:45 pm »

Пусни пак снимката, че не се вижда...Направо съм трогната!


Хм, незнам какво става?!? Един път се показва, един път не!!!


« Последна редакция: Октомври 13, 2011, 22:10:45 pm от Гален »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #160 -: Октомври 13, 2011, 22:42:20 pm »
Ами пусни линка, че съм нетърпелива... :) Не знам за другите ама аз много се вълнувам от отзивите от Бившите БЪлкгарии - Волжка и Велика - едните ги завзеха евреите а арабите, а другите и татарите и руснаците. Всички Българи в трите Бълкгарии са ни лъгали и са ни фалшифицирали историите , но сега...сега се случва нещо прекрасно!
« Последна редакция: Октомври 14, 2011, 08:14:28 am от Mirotvorec »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #161 -: Октомври 13, 2011, 22:59:23 pm »
Tina тук http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,2692.0.html може да се ``насладиш`` и на други издевателства извършени от представители на държавно-репресивният апарат над невинни граждани.

Ами да - което доказва и предишните ми идеи от страни, в които беззакоението се е превърнало в закон: Че трябва да вземем закона и защитата си в наши ръце - да създадем съседски групи за защита, да снимаме всичко продажно и криминално (имаме технолигията - имаме си GSM-ите) и да се организираме да го докладваме не само в Българските медии (които са подложки на мазните политици), но и в чуждите (без BBC, които са задници), както и да завеждаме дела и да се поддържаме.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Протестите в България
« Отговор #162 -: Октомври 13, 2011, 23:25:07 pm »
Тази вечер в 22.00 ч. са взривили на Сашо Диков колата. Той беше единствен където яко критикуваше власта и сега се опитват да му запушат устата. А ние къде сме тръгнали, да обсъждаме светлото бъдеще на държавата тук у форума  ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #163 -: Октомври 13, 2011, 23:49:29 pm »

Сашо Диков ми е много близък - и аз бях шоикрана - чакам новини!
« Последна редакция: Октомври 14, 2011, 08:15:33 am от Mirotvorec »

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Протестите в България
« Отговор #164 -: Октомври 14, 2011, 00:01:38 am »
Не се вживявайте отсега толкова, че до 2012 има доста време ;)
Не приемайте всичко на 100%, може да е инсценировка. Аз не съм му фен, няколко пъти съм го гледала по Тв, а миналата седмица го слушах по БНР, изобщо не може да говори правилно и с това Ъъъ-кане е изнервящо да се слуша, копие на Вучков.
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27