Автор Тема: Протестите в България  (Прочетена 54775 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Протестите в България
« Отговор #120 -: Октомври 10, 2011, 08:51:20 am »
Даже ме изучиха, че може България да заведат дело за системен геноцид извършен от политическата класа . Оказва се , че ние обикновенните граждани не си знаем правата . Факт. А моето семейство е постоянен клиент на Хага, Срасбург и др. европейски съдилища. ТРЯБВА ДА НАЗНАЧИМ ЕВРОПЕЙСКИ ЧИНОВНИЦИ ДА РАЗЧИСТЯТ ЧАЛГАРИЯ .Те не са корумпирани.

Ами...да..! Това може да направим - да зеведем дело.
Тук ще оформим  исканията си и опишем в подробности нещата за всеки един управляващ ни престъпник, и ако не правителство отвън, то поне ще разбутаме нещата отвътре, току виж ни върнали парите, велчовци, догановци.... ;D
« Последна редакция: Октомври 10, 2011, 08:54:00 am от Z-931 »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Протестите в България
« Отговор #121 -: Октомври 10, 2011, 15:16:16 pm »
Ако  продължавате  да  си  размазвате  суполите  и  да  търсите  причини  да  се  скатавате,  то  България  от  само себе си  ша  се  затрие. Сори, ама  вече  ми  идвате  в  повече. Или  скачайте, или се давете .......Знам, че ще ми скочите и ще се заоправдавате, за тва си замълчете  тактично. Договарились дрогарЕ?
Уффффффф,добре, предавам се, да идват танковете, пардон европейците да ни управляват. Кандисах. Кога да ги чакаме? :flag_of_truce:

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #122 -: Октомври 10, 2011, 16:26:07 pm »
Кандидат за общински съветник в София.
Зузана Пиптова от Словакия:
"На София й трябва стена срещу циганите"


http://news.ibox.bg/interview/id_112583070

Не само на София сладка, Зузи, не само на София!

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Протестите в България
« Отговор #123 -: Октомври 10, 2011, 16:59:10 pm »
Като тази в Газа или като тези паднали след комунизма?  ::)За да може глупаците пак да поискат помощ от турския премиер но този път с искане за собствена държава зад стената, ммм?
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #124 -: Октомври 10, 2011, 17:58:46 pm »
Псевдонационалистите ще унищожат България (или поне несъзнателно ще се опитат).
Според Рудолф Щайнер национализма на нашето време (не този от преди 2 века, който е бил под влияние на Светлите, сега е обратното) ще бъде един от най-силните антихристиянски импулси и оръжие на Антихриста, и на неговото царство (НСР).
Не виждате ли как се насъскват еди кои си срещу еди кои си и накрая... накрая печелят само банкерите и централизирането властта, "международните" организации?
Проблем - реакция - решение...

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #125 -: Октомври 10, 2011, 18:19:50 pm »
Пак си се назобил със Стаменовизъм. ;D

Да те допълня.
Псевдонационалистите, Стаменовистите и Толерастите ще унищожат България.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #126 -: Октомври 10, 2011, 18:53:07 pm »

Като тази в Газа или като тези паднали след комунизма? 


Без значение. Която е по-надеждна.

Ех, пак ще се наложи да ти ремонтирам мислите. :)

Що не правите разлика бре, хора?
Стените в Газа и през комунизма се използват и са използвани от пришълци срещу местното население.
Да навлизам ли в подробности или ме разбра?



Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Протестите в България
« Отговор #127 -: Октомври 10, 2011, 19:10:27 pm »
Псевдонационалистите ще унищожат България (или поне несъзнателно ще се опитат).
Според Рудолф Щайнер национализма на нашето време
(не този от преди 2 века, който е бил под влияние на Светлите
, сега е обратното) ще бъде един от най-силните антихристиянски импулси и оръжие на Антихриста, и на неговото царство (НСР).

Обясни, ако обичаш национализма от преди 2 века на светлите?.... :)


Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #128 -: Октомври 10, 2011, 19:11:47 pm »
Аз съм против намесата на външни сили - първо защото те ни докараха до тая мизерия и второ, защото Европейския съюз се разпада - както знаете писах, че Британския парламент ще обсъжда излизането си от съюза.

Между другото дълги години се шегувахме с приятели, че където влезем и компанията се разбива - I и II световни войни, комунизма, европейския съюз...


Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #129 -: Октомври 10, 2011, 19:13:58 pm »
Пак си се назобил със Стаменовизъм. ;D

Да те допълня.
Псевдонационалистите, Стаменовистите и Толерастите ще унищожат България.

За пореден път поради незнание не се атакува информацията, а се атакува източника.
Типична маневра на пропагандата. Не се гледа информацията за 9/11, а това че презряна група, с която не е добре да се идентифицираме я поддържа.
Слаб си и то много.

Издигай стени между хората и някой ден ти самият ще се озовеш между тях - за да опиташ плодовете си. Звучи ми логично това.

@Z-931
Разликата е, че ако Дельо Хайдутин беше тука сега, първо от тебе щеше да почне.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #130 -: Октомври 10, 2011, 19:14:39 pm »
Предполагам всички видяхте тази новина: http://www.kliuki.net/cigani-nahapaha-policai-kato-jivotni/

"Цигани нахапаха полицай като животни"

Служителят на реда е възпроизвел предупредителен изстрел със стоппатрон. Това само разгневило ромите, които неочаквано са се нахвърлили върху двамата защитници на реда. Пею е бил замерен и уцелен с бутилка бира по главата. Заради силния удар по черепа той с изпаднал в състояние на шок и е загубил съзнание. Неговият колега е повален от други роми, дошли на помощ на своите „събратя“. Така се е оформило страшно меле, в което полицаите са били бити като кучета. Пею е пострадал по-тежко. Той е бил ритан в главата и удрян с колове по тялото. Като капак озверелите роми започват да го хапят и ръфат като диви животни. Те успяват да отхапят част от кожата на ръката му и посягат да отрежат ушите на полицая.

------------------------

И това в 21-ви век! Защо? Как се контролира и как се интегрира такова СЪЩЕСТВО!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #131 -: Октомври 10, 2011, 19:24:43 pm »
@Tina
Познавам българи които са вкарвали полицаи в болницата...
Защо го обръщаш на етнос?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #132 -: Октомври 10, 2011, 19:28:09 pm »
Аз имам КОНКРЕТЕН ПЛАН!

Този план отчасти е въведен в расово смесените райони на Англия, но е в пълна сила в Южна Африка.

В Англия се нарича "Съседски патрул" - ако някой съсед види, че някой разбива къщата на съседа или се опитва да открадне колата му или някакво друго престъпление, звъни на полицията.

В ЮАР обаче където напрежението е същото като в България сега, всеки съсед, роднина и приятел има постоянна връзка с другите (или с радио или с мобилни), и ако нещо стане всеки мобилизирва всеки и се стичат на помощ. Така трябва да направим и ние срещу криминалните престъпления (първо на циганите, защото от там почна всичко), но и срещу всички други.

ЗАЕДНО СМЕ СИЛНИ!

Нека пак да говорим за циганските черти (които се проявяват в техните генетични братя - някои индийски касти и пакистанците в Англия) - те са страхливи - затова се събират заедно. Не забелязвате ли, че само някой да пострада и моментално се стичат десетки. Защо ние не сме така задружни - в крайна сметка защитаваме нашите деца, семейства и собственост? Както и нашата родина, ако я опазим...Когато повече приятели и съседи се притекат, ще изолират "циганите" един от друг и те ще избягат.

Цялата защита обаче трябва да е в рамките на законите. Например в ЮАР, аз можех да застрелям някого, защото съм Майка и се считаше, че майчинския ми инстинкт е по-силен от чувството за ред и справедливо арестуване на нападатели.

След евентуална кражба или нападение, трябва ВСИЧКИ присъствали да поведат дело, да свидетелстват и да следят дали престъпника си е получил заслуженото според законите на РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #133 -: Октомври 10, 2011, 19:28:45 pm »
@Tina
Познавам българи които са вкарвали полицаи в болницата...
Защо го обръщаш на етнос?

Заради жестокото първобитно нападение.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Протестите в България
« Отговор #134 -: Октомври 10, 2011, 20:34:48 pm »
Пак си се назобил със Стаменовизъм. ;D

Да те допълня.
Псевдонационалистите, Стаменовистите и Толерастите ще унищожат България.

За пореден път поради незнание не се атакува информацията, а се атакува източника.
Типична маневра на пропагандата. Не се гледа информацията за 9/11, а това че презряна група, с която не е добре да се идентифицираме я поддържа.
Слаб си и то много.

Издигай стени между хората и някой ден ти самият ще се озовеш между тях - за да опиташ плодовете си. Звучи ми логично това.

@Z-931
Разликата е, че ако Дельо Хайдутин беше тука сега, първо от тебе щеше да почне.



А можеш ли да ми обясниш дейността на  Дельо  Хайдутина........ :lol:.?

Как ще я различим от тази на Милен, Ахмед, Бойко и сътрудницете му.... :lol:




« Последна редакция: Октомври 10, 2011, 20:52:09 pm от Z-931 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27