Автор Тема: Протестите в България  (Прочетена 54451 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #30 -: Октомври 05, 2011, 15:15:38 pm »
Е не, ти си неспасяем случай. :rofl:
 ;D   ;D   ;D   ;D
Пич е баща ти, защото е създал такава пичка като теб.
Аз не съм пич.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #31 -: Октомври 05, 2011, 15:29:40 pm »
На вниманието на по-интелигентните, едно предаване по темата от БНТ.
Знам, че те не гледат телевизия, :) но това предаване от снощи става.

Иван Михалев – разследващ журналист от "Капитал", Слави Ангелов - криминален журналист от "24 часа" и Антоанета Цонева - председател на Института за развитие на публичната среда, задават въпроси и правят констатации по наболелите проблеми.
Говорителката на главния прокурор - Стелиана Кожухарова е просто  ....
Оставям заключенията на вас.

http://bnt.bg/bg/productions/74/edition/16944/referendum_4_oktomvri_ochakvate_li_v_rezultat_na_mashtabna_proverka_da_se_stigne_do_prisydi_nad_nezakonno_zabogateli

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #32 -: Октомври 05, 2011, 17:27:54 pm »
Първо искам да питам админите за 2ри път (реално 3ти), пред висички, защо коментарът който призовава за "справяне с нисши раси" още стои?
Ако ще е така, мисля че човек като мен, няма място тук.
Аз и без това пиша по-рядко вече.
Но ако сте паднали толкова ниско, че да позволявате такива неща...
Нямам думи просто!

Галене виж си "обективността"...
"Моето семейство", "аз", "моето семейство" - от кога ТИ стана всички българи?!
Голяма обективност, толкова си ограничен, че нямам думи.
Случаите когато БЪЛГАРИ бият БЪЛГАРИ са безчет повече.
Българите са откраднали десетки пъти повече, опа какви ти десетки?! Милиони повече пари! МИЛИОНИ!
Ти на коя планета живееш изобщо?
Още малко изкара, че ако телепортираме циганите на Марс и останем само ние - ще цъфнем и ще вържем, никой няма да краде, да убива, пари ще има за всички.

Първо обиди съфорумката, без аргументи, ей така пуска един коментар само с обида.
После ни нарече "профани", нея не зная защо, а мен защо?
Защото искам една от целите в живота ми да е Пътят на ненасилието? О, колко "лошо".
Цитат
Циганите са номадско племе. Циганите са инфилтрирани в обществото от високо стоящи кръгове с определена цел.
Не, много малко цигани са номади, под 10%.
Ако си наистина обективен, то очевидно, че над 90% от циганите живеят на постоянно място. Не се местят. От поколение на поколение си стоят на едно място. ФАКТ.
Сега 2рата глупост която си написал, породена от твоята "обективност".
Да, турците са донесли малко цигани тук. Но аз ще ти кажа друго.
Защо няма цигани в ЗАПАДА? Защото западния човек има склонности като твоите - духовно падение и служене на БЕСОВЕТЕ.
Западния човек и неговите крале и царе са издавали заповеди и закони за бесене, жигосване, палене и изселване на цигани.
Източна европа, бидейки по смирени и духовни са приютили част от тези жертви на репресии. Да, те са го забравили това, но като гледам и българите са го забравили. А колко сте БЪЛГАРИ е друг въпрос вече...
Цитат
Българина не е толерантен и не трябва да бъде толерантен с паразити. Ти си толерантна, Пийса е толерантен. Що не си направите една фирма и да ги вземете на работа?
Не, расистите не са толерантни. Животните не са толерантни, защото следват инстинкти. Търпението и разбирателството се постигат с УМ.
Българина Е толерантен и ние с нея сме доказателство.
Историята го потвърждава също.
Спасили сме евреите. Спасили сме арменците и сме ги приютили от турския геноцид. Както описах по горе, от запада сме спасили и циганите.
Това са делата на хора уважаващи ЖИВОТА.
Хора знаещи, че щом нещо го има и съществува, значи има смисъл от него - ЗАКОН.
Съграждането и разбирателството е Път на Светлината.
Унищожението и гонитбите са Път на Тъмнината.

Не съм против теб, а против идеологията която те владее, ти си нейна жертва и някой ден ще го разбереш.
Цитат
Еон ни праща "за зелен хайвер". Мутрите са на най-ниското ниво на мафиотския октопод задушаващ не само България...
Хах.
Ние с нея сме "профани" защото сме против безразборната агресия срещу цял етнос.
Еон написа, че е за същата кауза.
Май нямаш топки да му кажеш и на него такива думи.

Другите ти "бисери" какво да ги коментирам изобщо. Само тези виж колко куцат и колко са далеч от ОБЕКТИВНАТА действителност.
Едностранчиви, без капа способност да видиш от различен ъгъл!
« Последна редакция: Октомври 05, 2011, 17:32:09 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Протестите в България
« Отговор #33 -: Октомври 05, 2011, 18:08:46 pm »
P.E.A.C.E. и eses, не е лошо всички тези ваши виждания и разбирания да ги споделите с почернените семейства в Катуница и битите вчера  в София. Може и да ви разберат и да се извинят на съседите си за създадените "неудобства", а държавата да продължи да защитава и обгрижва Киро Рашков. От мен толкоз по въпроса.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Протестите в България
« Отговор #34 -: Октомври 05, 2011, 18:19:05 pm »
Самите цигани не носят основната вина(все пак имат вина) . Основната вина е в тези на жълтите павета. Те са инструмент в ръцете на политическия и икономически елит и на мафията . За тях е далеч по-добре един циганин да е необразован, да живее в родови строй за да бъде по-лесно манипулиран и да ходи да гласува както и да има проблем с българите и другите етноси(разделял и владей). Самите цигани са контролирани от разни феодали и богатите контролират бедните(като тоя цар Киро) . Бедният е готов да го следва заради своята културна ограниченост и липса на образование.

Друг проблем е,че те самите не искат да се приобщят към нас. Не може в 21 век да продаваш човек(булка) за пари.Не може да живееш в 21 век и да не искаш да се разбираш с другите. Не може 21 век да ограничаваш децата си заради разни традиции и ограничена лична култура ... "... за какво ще учиш висшо ... като ще те продадем за 15 000 евро ... "

Това което раздразни хората и мен лично са двойните стандарти. искат равни права което е нормално, но се получава така, че така наречените "различни" имат повече привилегии от един нормален средностатистически хетеросексуален мъж от български произход. В САЩ нещата са подобни ако хванат някой пиян мексиканец без разрешително ще му правят минети и дори виза ще му дадат, но жално му майка на американец който паркира неправилно или не спре на знак стоп. Това е истината. Аз просто съм против двойните стандарти.

Иначе българина е доказал, че достатъчно толерантен към другите етноси. С правилна политика всичко може да се оправи, но няма как да стане докато имаме продажни политици .
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #35 -: Октомври 05, 2011, 18:27:40 pm »
P.E.A.C.E. и eses, не е лошо всички тези ваши виждания и разбирания да ги споделите с почернените семейства в Катуница и битите вчера  в София. Може и да ви разберат и да се извинят на съседите си за създадените "неудобства", а държавата да продължи да защитава и обгрижва Киро Рашков. От мен толкоз по въпроса.
Слагаш предположения в устата ми които не съм казвал.
Генерализираш - пропаганда на която и ти си жертва, защото това е игра с емоции.
Къде съм казал каквото и да било за жертвите в Катуница?
Виновните там да се накажат, според закона.
Киро Рашков къде съм го защитавал, още повече, че той дори не ми прилича на циганин като се вгледам в него.
Киро Рашков е БЯЛ със СИНИ ОЧИ!
http://www.gustonews.bg/repository/originals/Media-16382-pic.jpg
Поздрави!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Протестите в България
« Отговор #36 -: Октомври 05, 2011, 18:42:18 pm »
P.E.A.C.E., точно за жертвите става въпрос. Но ти не искаш да се говориш за тях, бягаш от този проблем, защото трябва да кажеш и какво щеше да стане ако не бяха протестите/то и сега май нищо няма да стане/.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #37 -: Октомври 05, 2011, 18:47:57 pm »
Не, не става въпрос за жертвите.
Става въпрос, че Тъмни сили се опитват да използват жертвите за да насъскват обезумели и оглупели тълпи към етнически сблъсък който да унищожи България.
Щото сме цъфнали и вързали само това ни трябва.

И пак ще питам, какво ще кажете за циганския цар Киро Рашков, който май май е българин, с БЯЛА кожа, СИНИ очи, роден в Македония (македонски-българин)?
Нещо виждам огромна пробойна в райхстага на човекомразците.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Протестите в България
« Отговор #38 -: Октомври 05, 2011, 18:56:46 pm »
Аз имам един колега циганин. Който ако не ти каже, че е такъв надали ще разбереш. Бял със светла коса.  ;D
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Протестите в България
« Отговор #39 -: Октомври 05, 2011, 19:26:47 pm »
Цитат
Първо искам да питам админите за 2ри път (реално 3ти), пред висички, защо коментарът който призовава за "справяне с нисши раси" още стои?
Ако ще е така, мисля че човек като мен, няма място тук.

Peace, коментарът ми бе насочен , като  допълнение на този на Тина, но виждам че приемаш нещата твърде чувствително,  емоционално ,  прибързано и  неадекватно на моменти – погрешно изтълкувани  и изцяло неразбрани, с което не правиш нищо друго освен да объркваш повече трезво мислещите, като  сриваш изцяло националното самочувствие на българина и  България!

Искаш да знаеш ! Проявяваш претенции за "духовност", толерантност и човешки ценности , а в крайна сметка излиза от изказванията ти до сега, че  по нищо не се различаваш от БТВ - дебилите, опитващи се толерантно да замажат истината (която им се подава отгоре), засипвайки я с баластра от благи думи, политически извъртания и обещания .
Не случайно написах това и хората, които знаят за какво иде ред и са наясно  с нещата могат да ме разберат, но не и ти!

И се спри с тези малумнщини за "тъмните", като не си наясно, че всичко се прави за светлите  ;D

Не, не става въпрос за жертвите.
Става въпрос, че Тъмни сили се опитват да използват жертвите за да насъскват обезумели и оглупели тълпи към етнически сблъсък който да унищожи България.







Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #40 -: Октомври 05, 2011, 19:54:12 pm »
Цитат
Peace, коментарът ми бе насочен , като  допълнение на този на Тина
Да и допълнението е кратко, точно и ясно. Там пише, че има нисши раси с които трябва да се справим. Колкото и да увърташ то си го пише.
Цитат
но виждам че приемаш нещата твърде чувствително,  емоционално ,  прибързано и  неадекватно на моменти
Нищо не виждаш защото си сляп.
Струва ти се така само - всичко е обмислено, с чувства разбира се (не съм робот) но умерени, не зная защо си написал чувства два пъти със синоними, всъщност знам, но не ми се обяснява.
За адекватност да преценят другите.
За мен единственото неадекватно нещо, са твоите думи.
Цитат
– погрешно изтълкувани  и изцяло неразбрани, с което не правиш нищо друго освен да объркваш повече трезво мислещите, като  сриваш изцяло националното самочувствие на българина и  България!
Нищо не е тълкувано. Думите ти "нисши раси" колко значения имат?
Аз си имам самочувствие и без етническа дискриминация. Ако нещо се срива, то това са илюзиите ви, което е добре.
Българинът няма нужда от противникова "нисша" раса за да знае колко е висок.
Цитат
Искаш да знаеш ! Проявяваш претенции за "духовност", толерантност и човешки ценности
Точно така, не само претенции. Уча се от своите деди и от Свещените книги на нашия народ и много други народи които са единодушно относно твоята идеология.
 
Цитат
, а в крайна сметка излиза от изказванията ти до сега, че  по нищо не се различаваш от БТВ - дебилите, опитващи се толерантно да замажат истината (която им се подава отгоре), засипвайки я с баластра от благи думи, политически извъртания и обещания .
Къде? Моля, цитирай кое не е вярно и защо смяташ, че не е така.
Иначе написаното от теб важи с пълна сила за теб самият.
Цитат
Не случайно написах това и хората, които знаят за какво иде ред и са наясно  с нещата могат да ме разберат, но не и ти!
Кои са тези хора?
Аз не съм съгласен с тези "твои" мисли.
eses не е съгласна.
ЕОН не е съгласен.
blade също обясни много добре как всичко е дирижирано и няма нищо общо с етноси (в такава степен както ти го изкарваш).

Иначе Кирил Рашков може да има циганско самосъзнание, или да се преструва че е с такова, но расата му е - бял със сини очи.
Най-вероятно имаме поредния случай на наш човек, громящ наши хора.
Цитат
И се спри с тези малумнщини за "тъмните", като не си наясно, че всичко се прави за светлите  ;D
Замени Тъмни и Светли със Зло и Добро.
Ако идеята за съществуването на Добро и Зло намираш за "малоумна", то имам препоръка към теб.
Ще намериш съмишленици в църквата на Сатаната на Антон Ла Вей - това е тяхната идеология - "добро и зло са малоумщини и такова нещо няма".


Цитат
Но защо не излязоха десетки хиляди хора по улиците като мутрите убиваха журналисти, като вдигаха цените на тока и парното с десетки проценти, като политиците ни правиха на балами и още куп неуредици, за които можем да се сетим. Излизаме да протестираме срещу циганите, защо... защото е най-лесно...
Ми да Еоне, така е.
Защото са страхливци и им е най-лесно да се съберат мнозинство срещу малцинство. И то малцинство което няма пари, необразовано е, неорганизирано е и т.н.
Искат се топки за да се изправиш срещу големия враг.
А точно българи манипулират тази трагедия, за да се канализира агресията срещу циглетата, а не срещу тези които наистина съсипват държавата - икономически, политически, законово...
« Последна редакция: Октомври 05, 2011, 20:01:21 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #41 -: Октомври 05, 2011, 20:06:19 pm »
Оу - лоша работа тука - много лошо се изпокарахме. Станахме като в коментара на Киворк Кеворкян дето разправяше как двама Българи се карали, а един циганин ги гледал и се хилел.

Аз лично започнах темата, вярвайки че ще обсъждаме проблемите в държавата - не-демократичните закони, закона за малцинствата, който е излишен, защото в крайна сметка всички сме граждани на България...мафията, корупцията, липсата на правилни и законни процедури които са валидни за всички...

Никой не е расист тука, но когато се засяга специфична черта на етническа група, трябва да се обсъжда. И не е само в нашия форум, ами навсякъде - например фереджетата в Европа, крещенето на имама от джамията, докато пък на християнските църкви камбаните бият.

Според мен всички ние страдаме заради закона за малцинствата, който ни е наложен и дава права на циганите, които са раздухани в България до ниво да не си плащат сметките и да не ги арестуват за кражби, което пък е валидно и за Българските мафиоти, политици и всякаква измет от "бизнесмени" които крадат държавата.

Гледайте пак интервюто с Кеворкян (не мога да го намеря сега), но той пак разказва как е било през комунизма - циганите са работели за насъщния като нас, ходели са на училище и не са смеели да крадат - тоест тогава законите са били спазвани за всички. Аз помня, че имаше проблеми само с пиянските им сватби и с държавните им жилища, които получаваха безплатно. И да бъда справедлива - всички етнически групи с ниски доходи и без образование бяха настанявани в общежития. Държавните си апартаменти обръщаха на обори, защото това си е в кръвта им - няма да забравя как бяха вкарали кон в апартамент на 4-я етаж във Велико Търново. В същото време виетнамците и китайците, които бяха взети на работа в металургичните заводи създаваха безкрайни проблеми включително бой с ножове и вилици в ресторант, където Българите не одобрили, че китайците ухажват Български момичета.

С две думи - култура и етническа принадлежност! НО ПРОБЛЕМА НЕ Е ТАМ - проблема е в Бълграското правителство, които лъжат честните хора и дават права на използвачи - цигани, мафиоти, политици, полицаи...

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #42 -: Октомври 05, 2011, 20:10:54 pm »
Цитат
С две думи - култура и етническа принадлежност! НО ПРОБЛЕМА НЕ Е ТАМ - проблема е в Бълграското правителство, които лъжат честните хора и дават права на използвачи - цигани, мафиоти, политици, полицаи...
Абсолютно съгласен!
Но докато обвиняваме циганите и кой ли не за проблемите които сами си създаваме - заслужено страдаме.
Когато повече хора осъзнаят, че всъщност сами сме си виновни, тогава ще започнем да градим, да се развиваме.
Не да се делим на българи и цигани, бели и черни, а на спазващи закона и престъпници. Това е истинското гражданско общество.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Протестите в България
« Отговор #43 -: Октомври 05, 2011, 20:22:20 pm »
Ей... 8)

Тука сигурно админите направо си се подхилкват като ви четат коментарите.

Ей за това българската идея е на това дередже, щото никой не приема мнението на другия и не помисля, дали няма нещо вярно в мисълта на другия.

Пределно ясно е, че всеки от изказалите се говори за някаква част от проблема и разрешаването му е заключено в тези малки истини, за които всички говорят по малко. Ясно е, че е трудно да се достигне до консенсус с подобен тип отношение.

Айде сега да си спомним, какво казваше Кастанеда за летачите и как можем да им се противопоставим. Т.е. летачите/егрегорите можем да ги махнем от главите си само с пълно безразличие и така да престанем да ги храним.

Нещо против да помълчим?  ;) И дано се намери храбър админ, който да заключи темата за ден-два. @---

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Протестите в България
« Отговор #44 -: Октомври 05, 2011, 20:26:57 pm »
Аз за себе си я заключих. Явно всеки си преследва някакви свои цели. :hi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27