Автор Тема: Пестициди в Кока Кола и Пепси  (Прочетена 28422 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #15 -: Септември 11, 2006, 10:04:02 am »
как точно ги търсите?:)
Ми пием. А ако колата излезне че наистина  етолкова вредна ще се жертваме за човееството и ще изпием колкото можем повече,за да го отървем от нея.


Очевидно по метода АКО НЕ ПОВЪРНЕМ ЗНАЧИ НЯМА  ;) :P :P
Не,щото можем да повърнем и от изпитото количество кола
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #16 -: Септември 11, 2006, 10:22:19 am »
и аз бях на този принцип доскоро но ми писна, сега се опитвам да пия само здравословни неща, но като се махне всичко газирано, и соковете, пълни със захар, и тези, подсладени с аспартам, остават вода, сок от ананас /в 90% от случаите е без захар но пастьоризиран и с консерванти, но все нещо/ и боза, макар че и тя е с изкуствени подсладители... остана водата...
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #17 -: Септември 11, 2006, 14:00:11 pm »

 БРАВО , много смешно , колкото до КОЛАТА , 100 % е вредна и води до пристрастяване  :P

 

  ЕЗК   ;)

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #18 -: Септември 11, 2006, 14:44:08 pm »
Това за пристрастяването много не ми се вярва, но не е невъзможно, все пак съдържа кофеин в нищожни дози, така че зависи от количеството... бозата води ли до пристрастяване?:)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #19 -: Септември 11, 2006, 14:58:59 pm »
Това за пристрастяването много не ми се вярва, но не е невъзможно, все пак съдържа кофеин в нищожни дози, така че зависи от количеството... бозата води ли до пристрастяване?:)
;)

 за бозата не знам честно , обаче аз лично смятам че КОЛАТА води до пристрастявне  :o, просто така го усещам  ;) . Аз лично не пия газирано и рядко пия кола , има доста енергетичен ефект и някак си все искам още  :-\. Може да съм повреден  :)

  ЕЗК 
« Последна редакция: Септември 11, 2006, 15:08:18 pm от esoundc »

milenski

  • Гост
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #20 -: Септември 11, 2006, 15:05:14 pm »
остана водата...

Да, май само това остана, наистина.
Дано само скоро не се появи статия за изкуствени добавки в минералната вода, защото тогава наистина ще я загазим здраво.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #21 -: Септември 11, 2006, 15:16:41 pm »
Това за пристрастяването много не ми се вярва, но не е невъзможно, все пак съдържа кофеин в нищожни дози, така че зависи от количеството... бозата води ли до пристрастяване?:)
;)

 за бозата не знам честно , обаче аз лично смятам че КОЛАТА води до пристрастявне  :o, просто така го усещам  ;) . Аз лично не пия газирано и рядко пия кола , има доста енергетичен ефект и някак си все искам още  :-\. Може да съм повреден  :)

  ЕЗК 


И аз съм убедена, че пристрастява, всички от типа Фанта, Спрайт, Пепси, Миринди и подобни те подтикват да искаш още ие още и поддържат изкуствена жажда, така е според мен и с разтворимия аспирин Байер и повечето от разтворимите добавки - личен опит ;D
« Последна редакция: Септември 11, 2006, 15:18:25 pm от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #22 -: Септември 11, 2006, 15:18:50 pm »
Това за пристрастяването много не ми се вярва, но не е невъзможно, все пак съдържа кофеин в нищожни дози, така че зависи от количеството... бозата води ли до пристрастяване?:)
;)

 за бозата не знам честно , обаче аз лично смятам че КОЛАТА води до пристрастявне  :o, просто така го усещам  ;) . Аз лично не пия газирано и рядко пия кола , има доста енергетичен ефект и някак си все искам още  :-\. Може да съм повреден  :)

  ЕЗК 


И аз съм убедена, че пристрастява, всички от типа Фанта, Спрайт, Пепси, Миринди и подобни те подтикват да искаш още ие още и поддържат искуствена жажда, така е според мен и с разтворимия аспирин Байер и повечето от разтворимите добавки - личен опит ;D
:)

 абсолютно

  ЕЗК   ;)

Antonium

  • Гост
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #23 -: Септември 12, 2006, 11:42:06 am »
Аз лично съм пристрастен към храната, всеки ден ям, дори по три - четири пъти. Да не казвам за въздуха макар и замърсен. Помощ, знаете ли лечение.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #24 -: Септември 12, 2006, 12:40:25 pm »
Има лечение, Trandev, и се казва "Сан-Тра-По", което ще рече "сандък-трап-поп", ноооо когато му дойде времето.  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #25 -: Септември 12, 2006, 12:43:08 pm »


   моля по - сериозно , все пак , ако поне малко се опитвахте да се храните здравословно , нямаше сега тука да се чудим каква шега да сложим  :o

 КОЛАТА е ВРЕДНА , повече Билков чай и стабилна храна ...


  ЕЗК   :)

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #26 -: Септември 12, 2006, 12:43:58 pm »
Има лечение, Trandev, и се казва "Сан-Тра-По", което ще рече "сандък-трап-поп", ноооо когато му дойде времето.  ;D
:)

 обаче иначе хич и въобще не ви липсва чувство за хумор  ;)

  ЕЗК 

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #27 -: Септември 12, 2006, 12:47:51 pm »
Това е щото НЕ ПИЕМ КОКА-КОЛА!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #28 -: Септември 12, 2006, 16:07:23 pm »

   моля по - сериозно , все пак , ако поне малко се опитвахте да се храните здравословно , нямаше сега тука да се чудим каква шега да сложим  :o

 КОЛАТА е ВРЕДНА , повече Билков чай и стабилна храна ...


  ЕЗК   :)
искам да чуя твовто мнение за стабилна храна, че ако знаеш колко различни теории има, и всичките уж те правели здрав щастлив и весел...
колата не влиза във никой режим за хранене, освен в препоръките за нездравословно такова: диетата се състои от кола и чипс и много веселие, честно казано като се замислиш не звучи чак толкова зле, въпроса е човек да се чувства добре... но това е съвсем друга тема
та слушам за 'стабилната храна':)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Antonium

  • Гост
Отг: Пестициди в Кока Кола и Пепси
« Отговор #29 -: Септември 12, 2006, 16:12:06 pm »
Стабилната храна е стабилна храна, ако ме разбираш, другото е храна за първоизточниците на стабилната храна :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27