Автор Тема: Фамагуста (Кипър)  (Прочетена 5928 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Фамагуста (Кипър)
« -: Септември 16, 2011, 18:54:24 pm »
Здравейте от няколко месеца живея в Кипър, тук небето нощем е просто...нямам думи пълно е с милиони милиарди звезди, много вечери съм имал чувството че гледам мъглявина с просто око.
За тези няколко месеца съм видял КЪМ3-4 пъти НЛО. Фамагуста е голям град,който е в Турската част на кипър( турците са принудили кипърците да слязат по на юг) и най странното е че не обитават града,той е празен и охраняван.
До преди време не се е допускало никой,сега знам че може да се влиза от туристи,но трудно и за малък период. Снощи с приятелката ми гледахме отново звездите и тя ми каза миналата година е живяла на един километър от Фамагуста и че там небето е още по невероятно,буквално като мъглявина.. та се запитахме защото и тя е виждала нло тук..дали града не е изпразнен с цел и сега да го обитават някакви извънземни или да го ползват за нещо ?  :unknown:
« Последна редакция: Септември 16, 2011, 21:50:35 pm от Black Adder »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Фамагуста (Кипър)
« Отговор #1 -: Септември 16, 2011, 19:50:08 pm »
След като не се допускат чужденци, ти как се намираш там?
« Последна редакция: Септември 16, 2011, 20:28:28 pm от Mirotvorec »

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re:Фамагуста (Кипър)
« Отговор #2 -: Септември 16, 2011, 19:56:06 pm »
Прочети хубаво какво съм написал. Не съм бил там ( поне още) Ако отида ще снимам и ще разкажа подробно..но тоя град Фамагуста ( наричат го града призрак ) тва невероятно небе навсякъде и особено около фамагуста( предполагам от града е някаква лудница) това че в Кипър се намира една от планините с най- неутрално поле след Хималаите,това че няма работеща GPS система е доста странно.
« Последна редакция: Септември 16, 2011, 21:51:26 pm от Black Adder »

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re:Фамагуста (Кипър)
« Отговор #3 -: Септември 16, 2011, 20:40:57 pm »
"Ти помниш ли морето и машините?
И трюмовете, пълни с лепкав мрак.
И онзи див копнеж по Филипините.
И едрите звезди над Фамагуста?"
Вапцаров
 :)

Явно това със звездите е така.  :hi:

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re:Фамагуста (Кипър)
« Отговор #4 -: Септември 16, 2011, 20:52:26 pm »
 :o смятай има го в стихотворение...сигУрен съм че има нещо там. Аз лично не съм наблюдавал звездите близко до Фамагуста точно,но от тук щом са такъв космос,нз там как ще е..мисля тия дни да отида до тоя град който е на 1 км от Фамагуста да гледам и ако мога някак ще ги заснема

/СигУрен съм, че няма за къде да бързаш, когато пишеш във форума.
Та използвай бутона [Предварителен преглед] и си прочети какво пишеш преди да го публикуваш.
Допускаш фрапиращи правописни  грешки, а това води до негативни емоции, дори да е интересно написаното за някого/
Black Adder
« Последна редакция: Септември 16, 2011, 21:55:57 pm от Black Adder »

Неактивен VangelisII

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:Фамагуста (Кипър)
« Отговор #5 -: Декември 05, 2011, 16:34:25 pm »
Това защо няма хора в този град може да види в историята свързана с Кипър и Турция (не се обичат много)А може би в следствие на това,че е останал безлюден да има и възможност за по задълбочено изследване.Нали все пак ни наблюдават! :unknown:
THERE IS NO GOD BUT MYSELF,KNOWING THIS, WHO DARES WORSHIP THE FALSE GODS

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27