Автор Тема: Меглена Кунева  (Прочетена 5829 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Меглена Кунева
« -: Юли 12, 2011, 13:26:02 pm »
Според мен католичката  Меглена Кунева не е редно да има такива сериозни претенции
за президент на България. Ако това стане това значи че ние нямаме кадърни българи и горко и на държавата. Ще я закрие както затвори Козлодуй.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Меглена Кунева
« Отговор #1 -: Юли 12, 2011, 15:35:57 pm »
С Гоце беше същото но ето го, 2 мандата изкара.
Куневата(Пръмова) ще излезе същата марионетка. Да беше само президенстката институция единствен проблем на тази държава...

п.п. ама къде е тръгнала тази Меглена президент да става...
« Последна редакция: Юли 12, 2011, 15:43:14 pm от Raw Deal »
Dreams are messages from the deep.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Меглена Кунева
« Отговор #2 -: Юли 12, 2011, 17:07:43 pm »
Лошото е че всички активни в политиката са набъркани в далавери по подобието на тази на Кунева,че и по-сериозни. За мен единственият чист политик е Жан Виденов, но него го прогониха своите за да не им пречи да грабят.
« Последна редакция: Юли 12, 2011, 21:39:41 pm от Mirotvorec »

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Re:Меглена Кунева
« Отговор #3 -: Юли 12, 2011, 23:31:34 pm »
Даскале, ти ако си забравил купоните по време на Жан Виденовото управление, ежечасната девалвация на лева и супер неадекватните комунистическо-лозунгаджийски управленски похвати, то аз а и много хора не сме. Та хайде по-леко с пропагандата./само не ми казвай, че другите грабели, па горкият Жан-чо нищо не знаел/

Колкото до Кунева и прочеее кандидати дето ще се нароят, проблеми няма. Той бъдещият президент е определен още преди няколко години, когато благодарение на вкараните парички за платени PR кампании се задвижиха механизмите за въздействие. Движат се и сега механизмите. Ама нека де, то така и трябва.
Та да дойде следващият даскал след 10 години да ми обяснява колко добре сме били.

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Меглена Кунева
« Отговор #4 -: Юли 12, 2011, 23:40:10 pm »
Не я харесвам, изглежда прекалено двулична. Големи настоящи амбиции, а същевременно ми е любопитно какво успя да допренесе за България, като защитник на правата на потребителите? Уж умна, а не си ли прави една равносметка какво е допринесла, освен куп обещания? Поне на думи е щедра. Все още не може да се пазарува от много евр. сайтове. В някоя от тях е отбелязано, че правят безплатни доставки за поръчки на стойност над определена сума в държави членки на бълвоча, наречен - ес и в скоби (без България и румъния), е къде е България? Така като гледам май в небитието...
Както някой някога беше казал - "прост народ лесно се управлява."
« Последна редакция: Юли 12, 2011, 23:47:57 pm от Iveta »
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Меглена Кунева
« Отговор #5 -: Юли 13, 2011, 21:51:46 pm »
За мен единственият чист политик е Жан Виденов, но него го прогониха своите за да не им пречи да грабят.
За съжаление, агент Дунав също не умее да подбира правилно хората около себе си.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Меглена Кунева
« Отговор #6 -: Юли 14, 2011, 13:19:39 pm »
Според професор Вучков, през последните 20 години, партиите предлагат два вида хора за поста Президент – бивши провалени и вредни политици, както и анонимници. По този повод той запита: „Кой е Румен Христов?“ и допълни Меглена Кунева е една недоразумение“.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Меглена Кунева
« Отговор #7 -: Юли 14, 2011, 15:03:07 pm »
Мигленчето е Алено Червен Комунистически Боклук.
На телектората ще му предложат да участва в поредният цирк-избори за президент.
Няма да е само тази комунистка в "надпреварата", и други ще предложат на телетата, а те ще си мислят, че са значими като минат през урните...
Глупаци! ;D

Неактивен SoturinTie

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:Меглена Кунева
« Отговор #8 -: Юли 16, 2011, 12:43:01 pm »
С Гоце беше същото но ето го, 2 мандата изкара.
Куневата(Пръмова) ще излезе същата марионетка. Да беше само президенстката институция единствен проблем на тази държава...

п.п. ама къде е тръгнала тази Меглена президент да става...
И Кунева ще стане и 2 мандата ще изкара. Казваш го сякаш ще се случи от само себе си. Както е тръгнало и Кондьо ще ни стане президент, защото ЩЕ ИМА КОЙ ДА ГЛАСУВА ЗА НЕГО. Не е виновен тоя дето яде баницата.
Soturin tie on mainettaan kantaa, ei miekkaansa maahan laskea saa.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Меглена Кунева
« Отговор #9 -: Юли 16, 2011, 12:59:38 pm »
Май от Тиквената партия ще съберат най-много гласове. Така ми се струва на мене.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Меглена Кунева
« Отговор #10 -: Юли 16, 2011, 14:30:08 pm »
След като електората има къса памет и забрави, че Кунева продаде интересите на Бг в АЕЦ Козлодуй, може и да я избере отново. По-голямо доказателство за предателството й от това, че е назначена на синекурна длъжност в тази френска банка едва ли е необходимо. 

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Меглена Кунева
« Отговор #11 -: Юли 17, 2011, 13:12:06 pm »
Щом гологлавия Трифонов я подкрепя е ясно,че е най-желаната пионка.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27