Автор Тема: Тепанапа(НАЙ-ГОЛЯМАТА ПИРАМИДА В СВЕТА – НЕВИДИМА С ПР  (Прочетена 5270 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eng.mitov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
  • Engineer
Здравейте колеги! Нов съм във форума и това ще да ми е първият пост.
Докато търсех из "нет" пространството за прословутото pyramid eye не знам защо ми излезе следната статия:
http://www.bulgaria-news.bg/category/world/tourism/article/post11553.html
Поразгледах във форума и видях, че никой не е писал за тази пирамида стори ми се доста интересно и се поразрових бая, но статиите, които намерих бяха предимно на Английски език само това изнамерих из Българските сайтове. Има доста въпроси около тази пирамида...първо дали наистина има нещо общо с окото и този храм, който се твърди, че е дом на доста тъмни вероизповедания.
Както се оказа нашата планета е пълна с пирамиди, а колко ли още не са открити или по скоро не ги виждаме защото са доста добре замаскирани от времето или от друга намеса...
Коментирайте ако намерите още информация за Тепанапа...
- ето едно кратко видео.
Очевидното нанася болка в очният нерв...

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Не е истинска пирамида а изкуственно оформен хълм, според мен тунелите също са съвременни. а не автентични, нищо лично все пак бизнес.
Soli Deo Gloria!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Тепанапа(НАЙ-ГОЛЯМАТА ПИРАМИДА В СВЕТА – Н
« Отговор #2 -: Май 31, 2011, 20:39:20 pm »
Става въпрос за височина от 60 метра? Това едва ли е най-голямата пирамида в света. Пирамидите в Босна, Китай и Египет са по-високи и съответно по-големи. Но като нещо ново си е интересно.
« Последна редакция: Май 31, 2011, 20:40:39 pm от bojinkata »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27