Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859473 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1860 -: Октомври 31, 2013, 07:59:19 am »
Еее, тези лъскавите светлоотразителни 'неща', които се слагат от вътрешната страна на стъклото, за да отразяват слънчевите лъчи в горещо време, за да не се нагрява колата. Има и подобни на руло в строителните магазини - даже те са по-подходящи, но не знам как се казват и за какво ги ползват.. Вчера видях точно такова руло в един хипермаркет, беше към 8 лв, от него може да се направят няколко кутии.
Но освен лъскавата страна необходимо условие за коректна изработка на кутия на Райх е да имат и нещо като гума или дунапрен от другата /нелъскавата/ страна.
Как се изработва 'камера на Райх' може да се прочете на английски, руски и всякакви езици в интернет. Просто тази кутия, която предлагам като вариант е умалено копие на голямата камера на Райх. И аз лично познавам хора, които имат такива кутии /аз нямам/, изработени от точно такъв материал, който посочвам..  И в нея може да се държат бижута, дрехи, козметика, храна, вода и т.н. Писах вече, че мокрите кърпички попиват чудесно оргона..
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1861 -: Октомври 31, 2013, 08:10:39 am »
Между другото в адекватните школи по магия, саморазвитие и т.н. едно от първите необходими условия за продължаване напред в тази област е повишаването на личната енергетика - личната сила. В една европейска магическа школа, със свободната информация на която съм частично запознат като външен 'читател' това се прави с редовни практики с чакрите минимум 2 пъти седмично, желателно всеки ден. За две седмици започват да се усещат първите резултати от такива практики, след 6 месеца вече доста от външните 'загуби' на енергия /т.е. изтича към енерговампири желаете ли това или не/ отпадат и след година, максимум 2 РЕДОВНИ ЗАНИМАНИЯ човек става доста силен /като лична сила/ и енергичен с всички произтичащи от това последствия  8)..
Свръхелементарно е - вместо да учите теории за чакрите, какви енергии, какви цветове и т.н. - насочвайте всеки ден по 5 минути примерно на чакра, оргоновия емитер върху проекциите на чакрите на лявата си ръка /така между другото се практикува с мини-мокси изключително ефективно повишаване на общата енергетика на отпаднали пациенти при суджок терапия/.

Но е необходимо търпение и постоянство, за да се получат осезаеми ефекти и резултати, повярвайте ми.
« Последна редакция: Октомври 31, 2013, 08:13:42 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1862 -: Октомври 31, 2013, 10:01:54 am »
Още един вариант за хармонизиране:

1 - декември
2 - януари
3 - февруари
4 - март
5 - април
6 - май
7 - юни
8 - юли
9 - август
10 - септември
11 - октомври
12 - ноември
Това са проекциите /по суджок/ на лявата ръка на конкретните месеци от годината. Проектирайки оргон върху точката на даден месец предварително /желателно 2 седмици по-рано от настъпването на месеца, но може и редовно да се проектира/ се получава, че като цяло енергетиката на месеца лично за вас се повишава.
Аз правя така редовно, но проектирам с лупа концентрирани слънчеви лъчи или масажирам механично с малка дървена пръчица /пробвал съм и със суджок игли, но по по-сложна методика за изчисляване на конкретен ден/. :)
« Последна редакция: Октомври 31, 2013, 10:07:21 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1863 -: Октомври 31, 2013, 17:27:31 pm »
Еее, тези лъскавите светлоотразителни 'неща', които се слагат от вътрешната страна на стъклото, за да отразяват слънчевите лъчи в горещо време, за да не се нагрява колата. Има и подобни на руло в строителните магазини - даже те са по-подходящи, но не знам как се казват и за какво ги ползват.. Вчера видях точно такова руло в един хипермаркет, беше към 8 лв, от него може да се направят няколко кутии.
Но освен лъскавата страна необходимо условие за коректна изработка на кутия на Райх е да имат и нещо като гума или дунапрен от другата /нелъскавата/ страна.
Как се изработва 'камера на Райх' може да се прочете на английски, руски и всякакви езици в интернет. Просто тази кутия, която предлагам като вариант е умалено копие на голямата камера на Райх. И аз лично познавам хора, които имат такива кутии /аз нямам/, изработени от точно такъв материал, който посочвам..  И в нея може да се държат бижута, дрехи, козметика, храна, вода и т.н. Писах вече, че мокрите кърпички попиват чудесно оргона..

А става ли камера на Райх, ако облепя една дървена готова кутия, отвътре с дунапрен, а отвънка със светлоотразяващото фолио
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1864 -: Октомври 31, 2013, 20:39:09 pm »
Неотдавна си купих един планински кристал, ( не шлайфан, естествен ) има ли оргоново излъчване от него ? чел съм че влияе позитивно . На снимката го снимах в черен фон, и нещо не излезе много отчетлив .

А това е пирамида от шлайфан планински кристал. Също на черен фон .
« Последна редакция: Октомври 31, 2013, 20:56:19 pm от любознателният »
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1865 -: Октомври 31, 2013, 21:04:28 pm »
Още един вариант за хармонизиране:

1 - декември
2 - януари
3 - февруари
4 - март
5 - април
6 - май
7 - юни
8 - юли
9 - август
10 - септември
11 - октомври
12 - ноември
Това са проекциите /по суджок/ на лявата ръка на конкретните месеци от годината. Проектирайки оргон върху точката на даден месец предварително /желателно 2 седмици по-рано от настъпването на месеца, но може и редовно да се проектира/ се получава, че като цяло енергетиката на месеца лично за вас се повишава.
Аз правя така редовно, но проектирам с лупа концентрирани слънчеви лъчи или масажирам механично с малка дървена пръчица /пробвал съм и със суджок игли, но по по-сложна методика за изчисляване на конкретен ден/. :)

Благодаря Бофара , започвам процедурите с емитера, за всеки месец,почти всеки ден.Ще пробвам и с концентрирани лъчи от лупа .
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1866 -: Ноември 01, 2013, 00:41:51 am »
Кутията, както си я описал - не ми се нрави много-много. Днес проверих - материята се казва 'антирефлекснослънцезащитно фолио' - 5лв.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1867 -: Ноември 01, 2013, 01:15:02 am »
А по-добре, според мен всекидневно да практикуваш с проекциите на чакрите, а за месеца е достатъчно и1_2_3 пъти 2 седмици преди да настъпи конкретния меец.
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1868 -: Ноември 01, 2013, 12:48:34 pm »
Кутията, както си я описал - не ми се нрави много-много. Днес проверих - материята се казва 'антирефлекснослънцезащитно фолио' - 5лв.

Ако се ползва картонена кутия, отвътре облепена с дунапрен, а отвънка със слънцезащитното фолио ?
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1869 -: Ноември 02, 2013, 00:04:53 am »
Еее, прочети малко теория по Райхв интернет как се прави камера на Райх и как се подреждат слоевете.
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1870 -: Ноември 02, 2013, 09:30:52 am »
Еее, прочети малко теория по Райхв интернет как се прави камера на Райх и как се подреждат слоевете.
За съжаление нищо не намирам по конкретиката. Ясно че се редували пластове от метал и органика , но това с дунапрена и фолиото, не е съвсем по рецептата на Райх .
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1871 -: Ноември 09, 2013, 18:58:10 pm »
Здравейте на всички!
Много,много интересна тема с полезна информация сте заформили,благодаря на всички коментиращи  :hi:
Бих искала да притежавам оргонит,но не мисля че ще се справя сама да го направя...
Нещо не ми се получава да пратя ЛС,не знам защо...дали някой от Пловдив не би изявил желание да ми направи оргонит?   :)

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1872 -: Ноември 10, 2013, 08:24:25 am »
Здравейте на всички!
Много,много интересна тема с полезна информация сте заформили,благодаря на всички коментиращи  :hi:
Бих искала да притежавам оргонит,но не мисля че ще се справя сама да го направя...
Нещо не ми се получава да пратя ЛС,не знам защо...дали някой от Пловдив не би изявил желание да ми направи оргонит?   :)

тук може да видиш, как се прави оргонен емитер , аз си направих тъкъв, просто е . Успех  ;)
« Последна редакция: Ноември 10, 2013, 08:31:58 am от любознателният »
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1873 -: Декември 08, 2013, 13:01:35 pm »
Здравейте.

Да ли някой може да даде точни и подробни размери на THE AGRICULTURAL HARMONIZER на Слим Спърлинг?

http://www.slimsuniverse.com/harmonizers.html

Поздрави.

Неактивен Meltdown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1874 -: Декември 17, 2013, 15:45:00 pm »
Bofara или някой друг във форума случайно да знае как може да се преобразува оргонната енергия в електрическа.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27