Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859508 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Meltdown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1830 -: Октомври 07, 2013, 23:13:04 pm »
Здравейте. Направих си оргонно вакуум устройство на принципът, изложен по-горе в темата. Но доста мощно устройство с над 100 редуващи се слоя! За метал използвах алуминиево фолио, а за органичен слой - обикновена хартия от вестници. Свързах най-външния метален слой посредством жица с алуминиева подложка, върху която да слагам различни структурни връзки (оргонната енергия се предава на всякакво разстояние посредством структурна връзка) като снимки, предавателни диаграми и т.н. Тази вечер реших да експериментирам с него, като поставих върху алуминиевата подложка за структурни връзки снимка на черна дупка, принтирана от интернет. Както знаете черните дупки са антиматерия и би трябвало да играят ролята на "сифон" или вакуум за оргона и да го засмукват. Та насочих изходната тръба на устройството към дланта на дясната ми ръка и след няколко секунди усетих пронизваща хладина, съчетана с леко боцкане, което премина в изтръпване. Процедурата трая само около 10-15 секунди. След това станах от стола, на който седях. Минаха се няколко минути и усетих неразположение и леко главоболие дори, както и леко замайване. Възможно ли е с това вакуум устройство да съм изтеглил за кратко време доста оргонна енергия през дланта и да съм нарушил енергийния баланс в чакровата система/органната система и това да е довело до неразположението ? Има ли някаква опасност ако насочвам устройството към снимка на даден човек, чрез нея да тегля от енергията му, тъй като чи (оргона) се предава посредством структурни връзки на всякакво разстояние  и следва обратната ентропия. Писах лично на Карл Велц по този въпрос, но той не ми отговори. Ето снимка на устройството:
[/URL]

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1831 -: Октомври 08, 2013, 01:15:29 am »
За да отдава т.е. емитира оргон - външният слой трябва да е органика, а не метал. Наистина си направил 'изтеглящо' оргона 'устройство' и да - така може да се изтегля енергия /но може и негатив, но зависи какво си мислиш в момента на процедурата/ посредством снимка, както и друг линк.
6285174923344176257

Неактивен dr.bishop

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1832 -: Октомври 08, 2013, 14:41:50 pm »
Bofara, може ли да споделиш малко по-подробно идеята ти за "оргоновото огледало" ? Идеята ми допадна много! Преди време направих един оргонит с цитрин, стоманени, медни стружки и пчелен прашец! Определено се отрази на градината около домът ми!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1833 -: Октомври 09, 2013, 09:27:34 am »
В линка към информацията на руски от пост 1828 е описано подробно за какво е измислено. А иначе има и много добри техники за работа с това, но докато нямам аз самия такова огледало и не ги пробвам реално във взаимното им усиление /досега съм ги правил без/ не бих си позволил да ги споделя.. :)
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1834 -: Октомври 15, 2013, 11:22:36 am »
Засега единственото по-практично нещо, което ми идва наум е да използвам огледално фолио за автомобилни стъкла, без да го отлепвам от носителя му..  :blush:
Няколко /без особено значение/ мини CD или DVD дискчета се нареждат едно върху друго на принципа активна страна /тази върху която лазерът на записвачката записва/ върху пасивна /тази върху която пишем с маркер 'заглавието' на диска/ страна. Активната страна на получения 'сандвич' трябва да сочи към очите. Получава се сравнително слаб, но полезен за нашите цели впоследствие оргонен генератор /по Райх/. Два такива сандвича /дисковете е желателано да се закрепят от страничната им част, т.е. не откъм ези, не откъм тура, а откъм страничната им част, за да не се възпрепядства свободното движение на оргона/ се поставят на оптимално разстояние спрямо очите на човек и се покриват от външната страна с изолираща светлината материя. Получава се маска с активни, генериращи оргон части.
Когато съзнанието ни е изолирано до голяма степен от външни въздействия /светлина, звук и т.н./ ние се обръщаме към вътрешния си свят. Повечето хора си мислят че визуализират РЕАЛНО неща, а всъщност само си въобразяват че го правят. Истинската визуализация е свързана с доста сериозно натоварване на психофиологията и обикновено, ако човек не е трениран - му се доспива след реална визуализация. За да се получи - насочваме вниманието си към третото око - Аджна, дори може да се добави трети активен, генериращ оргон елемент, насочен именно там/. Представяме си двустранен /всъщност с многомерен/ канал от и към нас. Т.е. вътрешен<-->външен свят. На мястото на епифизата си представяме РЕАЛНИ усещания от всякакъв вид, трябва да възникне силно усещане за материализация на желаната цел, ситуация и т.н. в черепната ни кутия, на мястото на епифизата. Удържаме максимално този тип визуализация /може статична, може и динамична - примерно някакви алгоритми на принципа: "ако..-то.."./. През цялото време стоим с отворени към генериращите оргона части очи.
Получава се МНОГО силна проекция на вътрешните образи /това не са мислеформи, а образи - значително по-висока честота на работа на съзнанието/ във външния /физически/ свят+допълнително подхранване с оргон. Това е сериозна предпоставка за въплъщаване на тези образи във външния свят.
Работи се на принципа - 'каквото е вътре-такова е и вън', но тук допълнително се подхранва с външен източник на оргон.

Които не могат да си направят, по една или друга причина, такава 'маска' - вместо маска могат да покрият очите си с предварително разтрити и загрети длани /знае се, че ръцете ни излъчват енергия/.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1835 -: Октомври 16, 2013, 19:06:20 pm »
Между другото, представлява ли интерес за тези, имащи 'оргонов емитер', информация как да правят елементарни заклинания с този емитер?
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1836 -: Октомври 16, 2013, 20:17:45 pm »
Между другото, представлява ли интерес за тези, имащи 'оргонов емитер', информация как да правят елементарни заклинания с този емитер?

Да, аз съм безкрайно любопитен  :)
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1837 -: Октомври 17, 2013, 13:24:56 pm »
Между другото, представлява ли интерес...  ...как да правят елементарни заклинания с този емитер?
Интерес, интерес... има и още как... :D

При емитера има ли значение какъв е най-вътрешният слой? Моето усещане е, че трябва да е метал, а не както при колегата от по-горните постове - пластмасова тръбичка.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1838 -: Октомври 17, 2013, 15:59:59 pm »
При емитера има ли значение какъв е най-вътрешният слой?
Метална тръбичка, както си е по инструкции. За заклинанията вариантите са много, честно казано обмислям по-практичен.
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1839 -: Октомври 18, 2013, 20:10:35 pm »
Метална тръбичка, както си е по инструкции. За заклинанията вариантите са много, честно казано обмислям по-практичен.

bofara , тези заклинания, ще ги ползвам за доброто, дай да ги видим . Щото който зло готви, то рано или късно се стоварва на собственната му глава  ;)
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1840 -: Октомври 18, 2013, 21:20:13 pm »
Информация за това как САМ да си прави заклинания ще получи само emo_G, защото необходимата елементарна база, която ти дадох в лични, както и фактът, че искам сами да се научите да правите такива неща, а не да ползвате наготово кой знае от кой създадени неясни и неразбираеми в повечето случаи формули - не ми говорят положително за готовността ти за тези знания. Благодаря за разбирането. Освен това никой друг не прояви интерес - живи и здрави. :)
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1841 -: Октомври 19, 2013, 10:25:30 am »
Информация за това как САМ да си прави заклинания ще получи само emo_G, защото необходимата елементарна база, която ти дадох в лични, както и фактът, че искам сами да се научите да правите такива неща, а не да ползвате наготово кой знае от кой създадени неясни и неразбираеми в повечето случаи формули - не ми говорят положително за готовността ти за тези знания. Благодаря за разбирането. Освен това никой друг не прояви интерес - живи и здрави. :)
За да се научи човек на нещо, трябва някаква база знания. А тези знания не са "знания на готово"
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен aggravator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1842 -: Октомври 19, 2013, 21:45:32 pm »
bofara, като най-активен тук във форума искам да попитам запознат ли си дали в руските форуми има нещо по темата "часовникът на Тесла"? Зачетох се в една книга на Мария Мандаджиева и в един откъс прочетох следното :

 "най-активно въздействащият биологически уред бе часовникът на Тесла, носещ името на сръбския емигрант в САЩ Н.Тесла, работил с Т.Едисон. Тесла развива тезата за променливия ток и се смята за баща на безхерцовата скаларна технология, върху която е изграден и часовникът на Тесла - теслар. Тесларът е приспособен за възбуждане на нехерцови вълни, т.нар. скаларни вълни. Те предпазват тялото като черупка на костенурка от влиянието на други вълни с екстремно нискочестотен произход. Часовникът действа върху една от важните точки на акупунктурата, тъй като на ръката и особено в областта на пулса се преплитат множество нервни окончания, рефлексни зони и акупунктурни точки.

Хармоничното съгласуване на енергийните потоци до китката на ръката влияе позитивно на цялото тяло. Тесларовият щит излъчва специален сигнален спектър, който обвива тялото и не пропуска други вибрации, а преминалите се филтрират от естествен защитен механизъм на мозъка. Тялото излъчва свой собствен 8-херцов сигнал, подобен на земния. При носенето на теслар се установило, че 80 % от получените външни вибрации - вредни нискочестотни вълни, се елиминират от мозъка. Носенето му пречи също на проникването на вредни импулси от генератори, компютри и др. уреди. Лабораторни изследвания показват, че чрез него се повишава 76 % имунната защита, нервните клетки намаляват приема на норадреналин с 1,5 %, повишава се с 20 % мускулната сила и енергийният поток."

Интересувам се дали сред тях има някой, който е правил разработка на подобен и какво се изисква за целта.

Неактивен lubogot

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1843 -: Октомври 20, 2013, 13:25:42 pm »
Здравейте на всички,

поздравления за чудесната тема(и не само).Общо взето от дълго време се интересувам от темите,които се разглеждат в този форум,сайтът като цяло.Чак сега обаче се регистрирам тук и се надявам да е началото на едно ползотворно и позитивно споделяне.
 Започвам да си събирам материалите необходими за изготвянето на ...примерно медальонче или/и HHG.Прочетох доста как да се случат нещата,но съм сигурен,че има и мноооого неизвестни за мен неща.Знам,че за някои минали по този път преди много време може да е малко досадно да си отнема от времето за "елементарни" неща и ще се опитам да съм повече чети/търси и после питай,но за това предварително благодаря и се извинявам на всички!
 Ще се радвам да помогна за в бъдеще и аз с каквото мога и знам.  :)
 Лек ден от мен и да бъде доброта!

Неактивен sunseeker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1844 -: Октомври 20, 2013, 14:05:52 pm »
Здравейте на всички!
Огромни благодарности относно подробната информация за направата на ето това:



първи опити с 2.5 мм тел.

Ако е възможно да получа съвет относно изработката. Приемам градивни критики един вид :)

Предварително благодаря!
« Последна редакция: Октомври 20, 2013, 22:56:28 pm от Black Adder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27