Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859284 пъти)

0 Потребители и 24 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1770 -: Юни 10, 2013, 16:58:52 pm »
Ако го занесеш в жилището си - ще действа /постът ти е малко двусмислен - не ми стана ясно дали смяташ като го направиш далеч от вас, впоследствие да го занесеш, затова се шегувам/. Разбира се, че ще действа. :)
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1771 -: Юни 12, 2013, 20:58:46 pm »
Ето линк за оргонити от един дружествен, според мен, български некомерсиален сайт.
6285174923344176257

Неактивен gelsyn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • orgonizator
    • AngelOrgonCreations
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1772 -: Юли 12, 2013, 13:10:20 pm »
Здравейте!

Току що се родих във форума, но чета темата от 3-4 дни (120 страници - поздравления)! :-)
Благодаря за положеният труд и огромното количество предоставена информация!
От преди няколко години се запознах с идеята за оргонитите, но едва преди 2-3 месеца се запалих достатъчно сериозно. Както повечето хора тук, реших че трябва да си направя свои. За целта ми се видяха идеални ТВ. Купих единични форми за мъфини и направих 6бр. като за начало. Издъних се в пропорцията на катализатора, спрямо епоксидната смола т.е. очевидно е по-малко от 9%...  :blush: Възможно ли е не добре стегнали, оставени във формата (като все пак си я запазват), оргонитите да действат...? Обърнах ги върху пластмасови чинийки. Чудя се, дали да ги заровя някъде (примерно до трафа пред блока) така с формичките? Ще ги облепя добре от долната страна да не им влияят дъждовете. Скоро ще направя нова серия.

п.п. Искам да уточня, че отдолу са станали перфектни, но вътре във формата, при стискане съвсем леко се приплесват.

Благодаря предварително за отговора!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1773 -: Юли 12, 2013, 15:26:05 pm »
..Възможно ли е не добре стегнали, оставени във формата (като все пак си я запазват), оргонитите да действат...?..
Да.

И в този ред на мисли ето /на руски, няма да го превеждам/ един вид течен "оргонит". Макар че тук в България едва ли ще се намерят всички съставки.
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1774 -: Юли 12, 2013, 18:14:16 pm »
Здравейте почитатели на оргоновата енергетика , и аз станах фен на това нещо  наречено оргон.
Направих си един оргонит от излята в кълъп , епоксидна смола със примеси на месингови , алуминиеви и железни стружки , добавих и малко кварцов пясък , сложих и една мобиус бобинка , но вместо планински кристали сложих начупени на дребно стъкла , всичко това стегна не много добре , но успях да отделя отливката от кълъпа , и я поставих на един пръстеновиден магнит . не съм мерил с махало ( в момента ще се уча да меря с махало ) струва ми се обаче че слабо лъчи , т.е  пасивен оргонатор , но лъчи  , съдя по това че рибките в аквариума до който съм поставил оргонатора , станаха по жизнени и подвижни . Сега мисля да направя един мой оргонатор ( по моя идея ) ще увия редуващи се пластове от алуминиево фолио и найлоново тиксо , така че в средата да остане отвор в който ще поставя една кроп бобина а вътре в бобината ще бъде поставен един двойно фасетиран планински кристал. Искам да избегна употребата на епоксидна смола , поради цената и , скъпичка е , пък и нека да си ходи по предназначението , я някоя издънена кофа или леген да се закърпи я нещо друго което има течове да се ремонтира със епоксидната смола . А и един въпрос , вместо епоксидна смола , може ли да се ползва за органиката примерно асфалт или парафин ?
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен gelsyn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • orgonizator
    • AngelOrgonCreations
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1775 -: Юли 12, 2013, 18:48:59 pm »
Да.

И в този ред на мисли ето /на руски, няма да го превеждам/ един вид течен "оргонит". Макар че тук в България едва ли ще се намерят всички съставки.
@ bofara, благодаря за бързият отговор!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1776 -: Юли 12, 2013, 20:33:20 pm »
Здравейте отново на всички. Отдавна нямаше раздвижване в темата.

Нека да се включа и аз с един нов хармонизатор за вода, работещ въз основа на ORMUS (orbitally re-arranged molecular state) теорията. Накратко това са елементите от Менделеевата таблица: злато, платина, иридий, осмий, сребро, паладий и т.н.

Какво представлява уреда сам по себе си? Представлява медна тръба 6 инча дължина, половин инч диаметър, запълнена с натрошена парамагнитна скала - базалт. В единия край има планинска кварц, монокристал с връх. Той създава движение на енергията. Тръбата се запълва с медни тапи със същия размер и се запояват. Тръбата отвън се намотава с медна тел 10 намотки по часовниковата стрелка от края без кристала към края с кристала.



Така изработено съоръжението, се прикрепя към тръбата на студената вода  с кристала към посоката на движения.

Уредът има 120 см радиус на действие. Практически може да хармонизира всичко в неговия обсег.

След като го направих, го накацаха мухите наоколо. Което е добър знак, че ги привлича с хармоничното си излъчване.

По аналогия на парамагнитната скала, може са използва и натурална хималайска сол. Изобщо всичко с богато съдържание на ORMUS елементи. Един пример за коктейл, богат на ORMUS елементи, използван в древността е прясно мляко с мед, както и хималайската каменна сол.

Уредът работи доказано ефективно, затова го препоръчвам.

П.П. Понеже нямах точно тези размери тръба, използвах такава с удвоени пропорции - 12 инча дължина на 1 инч диаметър. Става и така. Тогава намотките са 20. Ако уредът ще се потапя в течности, които ще се пият после, се използва безоловен припой. аз го запоих с обикновен припой, защото цената на безоловния е страшно висока и не смятам да го потапям никъде..


За повече подробна информация: http://www.healthilluminationproducts.com/page/417151598
« Последна редакция: Юли 12, 2013, 20:44:11 pm от sidewinder »

Неактивен gelsyn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • orgonizator
    • AngelOrgonCreations
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1777 -: Юли 22, 2013, 13:44:50 pm »
Здравейте!
Някой има ли идея, дали в България може да купи Йон-метър (Air Ion Tester)? На каква цена и дали има втора ръка? Най-евтиното, което намирам в ePay,  струва 72 лв (ново).
Благодаря!


Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1778 -: Юли 22, 2013, 21:28:09 pm »
Аз също търся нещо подобно, но засега не съм намерил нищо на българския пазар. Схеми за самоделки има много, но не ми се занимава, защото няма гаранция, че ще работи, както трябва. Този от снимката май е до 2000 йона/см3, което си е недостатъчно, ако искаш да мериш високоволтови йонизатори. За гривни, солни лампи и подобни става.

Неактивен gelsyn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • orgonizator
    • AngelOrgonCreations
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1779 -: Юли 26, 2013, 09:26:11 am »
На сайта: http://www.orgonix23.com, човекът продава всякакви неща, включително и Orgonite Obelisks. Повечето от вас са ги виждали предполагам. В преведеният PDF от подписа на sidewinder, се говори за пропорция 50/50, която не мисля че спазена. Това предполагам ще повлияе на работата на оргонита.  Вярно много труд, опит и знания трябват. Налят е бая материал, големи кристали, огромни размери, но приличат на зимнина... Едно такова произведение на изкуството ще е поне 1000$ бройката (за това се е застраховал с "цена при поискване"). Имат ли и друго предназначение (освен от специалната им форма)...?!

Неактивен gelsyn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • orgonizator
    • AngelOrgonCreations
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1780 -: Юли 29, 2013, 09:52:03 am »
Дайте съвет, с какво мога да оцветя смолата при правенето на HHG's?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1781 -: Юли 29, 2013, 20:53:49 pm »
Ако тези устройства взаимодействат с теб /енергоинформационния ти пашкул/ - задължително органичен оцветител /не мога да дам конкретен пример/. Примерно някаква хранителна боя за оцветяване на някаква храна, която после да се яде /не боя за яйца/. Нещо от Е-тата /разрешените за човешка консумация хранителни оцветители/.
6285174923344176257

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1782 -: Август 01, 2013, 11:14:00 am »
По някаква странна причина си представях, че HHG-то ще разковава и майнд контрол вибрациите. Покрай протестите обаче се убедих, че нищо подобно не се случва. Навярно няма капацитета за такова излъчване, не знам. С какво успешно могат да се екранират такива излъчвания?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1783 -: Август 01, 2013, 23:40:03 pm »
Тук фактически се практикуват основно опити с растения, така че едва ли /а пък може и да греша/ някой би могъл да ти даде коректен практически отговор. :)
6285174923344176257

Неактивен aggravator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1784 -: Август 03, 2013, 15:20:50 pm »
Привет на всички!
Огромно "Благодаря" на създателите на тази тема ,защото виждам колко полезна и стойностна информация се разисква и обменя!  Пиша за първи път и предвид това ,че още не съм изчел всички страници искам да задам конкретен въпрос за тензорните пръстени.
Изгледах един около 50 минутен клип в ютюб как се правят, детайлизират и зареждат ,прочетох коментари на сайдуайндър и бофара по темата и реших и аз да се пробвам.

Взех си 2.5 мостов кабел, вързах 2 жици с единия си край за пирон ,закован на дървена дъска, а другия край го вкарах в главата на ръчна дрелка (предвид това, че не разполагам с електрическа или бормашина). Завивах до максимално усукване и гледах ъгълът на завиване да е 45 градуса (както го описва Слим). Чудя се дали усукването ми е качествено по този начин или нищо не ми се е получило. Затова искам вашето мнение!



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27