Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859099 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1725 -: Април 15, 2013, 23:56:53 pm »
Здравейте!

Смятам да поръчам от ebay двойно терминирани кристали ( кварц ). Има богат избор като размери и цени.

Но ми прави впечатление, че от Хонг Конг продават само опушени кристали, като цяло непрозрачни, с неполирана повърхност, изглеждащи естественно. А от Китай продават предимно прозрачни, с тук таме леки примеси, доста лъскави ( видимо полирани ). Добавени са разни определения, като тибедски, авганистански, ламурийски.

Моля за мнение, какво да избера?   

Поздрави!

Неактивен Stilgar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1726 -: Април 16, 2013, 07:03:05 am »
Здравей Duras,

Според мен, колкото един планински кристал е по-прозрачен, толкова е по-чист и енергизиран. Тези от Китай, кой ги знае какви са, аз лично на китаец нямам голямо доверие, работил съм с такива.... Защо не потърсиш български планински кристал, от нашата земя, чисти и хубави, заредени с нашата енергия?
И все пак ти препоръчвам ако ще пазариш от ebay да вземеш възможно най-прозрачните естествено изглеждащи, примерно тибетски. Чувал съм, че афганистанските планински кристали също са чудесни. :-)

Поздрави и успех!
« Последна редакция: Април 16, 2013, 07:12:41 am от Stilgar »
Si c’est ici le meilleur des mondes possibles, que sont donc les autres?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1727 -: Април 16, 2013, 13:03:59 pm »
..ламурийски.

Много интересно как разбраха /доказаха/, че са лемурийски. :) Или това е просто търговско название от типа: 'продукт, имитиращ...". Според мен това е чисто маркетингов начин да си продадат продукцията. Преди време съм виждал в българските аукцион-сайтове български кристали на прилична цена.
6285174923344176257

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1728 -: Април 16, 2013, 23:51:57 pm »
Здравейте!

Чичко Гугъл не намира такива кристали в България. Писах на един индийски магазин в София, но за сега нямам отговор. Нямам възможност да обикалям по магазините и да проверявам на място.

Напълно прозрачни кристали се предлагат основно от Китай, което предизвиква в мен съмние до колко са истински!

Ако кристала е полиран или обработен, за да го докарат двойно терминиран, това дали му променя качествата?

Изчел съм цялата тема, но нямам спомен някъде да се коментира, че планинските кристали трябва да са максимално прозрачни за максимална ефективност. Даже мисля, че sidewinder за кембъстъра беше използвал непрозрачни.

Ако имате информация в България, от където мога да купя такива кристали, ще бъде чудесно!

Поздрави.


Неактивен Stilgar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1729 -: Април 17, 2013, 06:47:17 am »
Здрасти,

ето тук има двойнотерминирани кристали или така наречените "херкимери":

http://bgminerali.com/?catalog

Там на 1ва страница ще ги видиш. Надявам се Митеви да са подбрали добри минерали (по принцип техните са такива).
На 7ма страница (59. Рейки-кристали 12лв грам) също има много хубави екземпляри но са малко скъпи.

Ако си от Варна мога да ти кажа от къде да си вземеш отлични херкимери.  ;)

Поздрави.
Si c’est ici le meilleur des mondes possibles, que sont donc les autres?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1730 -: Април 17, 2013, 09:09:47 am »
..Напълно прозрачни кристали се предлагат основно от Китай, което предизвиква в мен съмние до колко са истински!

Ако кристала е полиран или обработен, за да го докарат двойно терминиран, това дали му променя качествата?

Ако имате информация в България, от където мога да купя такива кристали, ще бъде чудесно!

Счита се, че кристалите са един вид като част от нервната система на съзнанието на Планетата Земя - тя е живо същество /а в някои аспекти на магията се счита, че нервни клетки на съзнанието на Земята са хората - и колкото по-висш е човек, толкова по високо е в нервната й система - по към мозъка :)/ Това като лирично отклонение.

НО! Ако на някой му остържат макар и малка част от нервната система - как смятате полезно ли е? Надявам се сте чували какво е оголен нерв на зъб примерно и какво причинява?

Колкото е по-красив и прозрачен един кристал и по-правилна форма и цвят - това може да наведе на мисълта, че е изкуствено създаден /по рано в темата съм давал някакви уроци май как се създавт в домашни условия/. За предимствата на натурален и необработен кристал /винаги съм смятал, че за цели примерно 'осъществяване на желания' и подобни е по-добре колкото е по-разклонен и груб кристал - тогава лъчите на оргона ще са повече от един, както е ако е "терминиран", т.е. повече варианти на 'решаване на задачата' - или все едно разликата да се стреля с многоцевно оръжие или с пистолет примерно/ в тази светлина - няма смисъл да се коментира, според мен, повече.

Аз лично съм виждал български кристали в auction.bg. А също така и в сайта /магазин/ на природонаучния музей в Пловдив.
6285174923344176257

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1731 -: Април 19, 2013, 19:12:21 pm »
Здравейте!

Чичко Гугъл не намира такива кристали в България. Писах на един индийски магазин в София, но за сега нямам отговор. Нямам възможност да обикалям по магазините и да проверявам на място.
...
Ако имате информация в България, от където мога да купя такива кристали, ще бъде чудесно!


В магазина на музея "Земята и хората" има малки (1-2см дълги, около 0,5 см диаметър) едностранно терминирани кварцови монокристали. В магазина цената е на бройка, като продавачката ми каза, че за по-големи количества цената е на килограм, но трябва да се пита в офиса на фирмата. Това е сайтът на фирмата. На него продават полускъпоценни камъчета на килограм, но точно монокристали не видях. За цени и количества ще трябва да се свържеш с тях.
Аз лично си пазарувам кварцови кристали от индийските магазини - 4лв/бр но са сравнително големи - 3-5см и до 1,5 см в диаметър.

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1732 -: Април 21, 2013, 16:51:42 pm »
Здравейте!

Благодаря на всички за обясненията и помощта за намирането на подходящи кристали! И на колегата, който ми писа на лична също!

Мога да се сдобия със стружки от алуминий, неръждаема стомана и месинг.

Въпроса ми е, с тези съставки и кристали ( пет бр. двойно терминирани ) дали може да се получи оптимален оргонит HHG за защита от вредни излъчвания, хармонизиране на средата, мир и любов в къщи и просперитет? Ако се напъна, мога да намеря и кварцов пясък евентуално! Ако е възможно, моля за рецепта за точните пропорции на отделните видове метални стружки и епоксидна смола!

Вчера се замислих, ако в една стъклена сфера, 18-20 см. в диаметър ( такава се оказа, че имам в къщи ), се подредят различни кристали, обикновен пясък, кварцов пясък, и др. дали ще се получи нещо подобно на оргонит? Или наличието ( липсата ) на епоксидна смола е ключов елемент за крайния резултат?

Поздрави.

Неактивен Researcher.

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1733 -: Април 22, 2013, 01:52:55 am »
Смолата е важна, да.Без нея - няма оргонит или поне не функционален, пропорциите Сиде-чето

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1734 -: Април 22, 2013, 11:34:47 am »

"Истинската причина за рака е свръхактивното и пренатовареното съзнание и ум, които са резултат на неудовлетвореност.
Най – често срещаната форма на рак се причинява от свръхнатовареното състояние на ума и загубата на способността на съзнанието да се чувства задоволство и удовлетворение, което пречи на съня да завърши с фазата R.E.M., а това от своя страна пречи на тялото да изгради енергията, с която да продължи живота си. Нашето тяло се възпроизвежда само, когато успеем да постигнем състоянието на дълбоко отпускане във фазата на R.E.M."

Цитат от книгата Ракът, най – големият срам за медицината!
Ноел Батън

Защо ми се струва, че точно по време на Р.Е.М. астралното тяло зарежда физическото с оргон?! Изводът, който правя за себе си е, че когато сме в среда с вреден оргон DOR или липса на полезен POR, физическото тяло спира да функционира правилно и тогава именно се появява рака.

И както казва Вилхелм Райх, "Травматичните преживявания блокират потока на оргоновата енерегия в тялото, което води до физически и ментални заболявания."

Пъзела започва да се нарежда все по-ясно.
« Последна редакция: Септември 17, 2012, 13:42:40 pm от sidewinder »
...................................................

На скоро попаднах на този филм: Resonance - beings of frequency

http://www.esoterictube.com/resonance-beings-of-frequency.html

Обяснението, което дават, е че по време на сън ( в тъмната част на денонощието ) в мозъка се активира жлеза, която произвежда мелатонин, които се бори с раковите клетки, а и като цяло действа оздравително на организма. Но поради електромагнитното замърсяването, тази жлеза не се активира ( тя приема електромагнитното замърсяване за дневна светлина ) и не произвежда мелатонин. При хора, болни от рак нивото на мелатонин е в пъти-по ниско в сравнение с здрави хора. Казват, че измирането на пчелите също е пряко свързано с електромагнитното замърсяването.


Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1735 -: Април 23, 2013, 13:36:11 pm »
Здравейте!

Преди няколко дена успях да завърша дълго планираната и отлагана пирамида, с пропорции на хеопсовата пирамида. Направих я от чамови летви с размер 14х14 мм., височина 75 см.. Стана мако нескопосана, но това не е най-важното.

Първия опит, който рещих да направя с пирамидата, беше да поставя PET шише с чешмяна вода 1,5 л. на височина 1/3 под върха. След 18 часа престой в пирамидата махалото показа енергия от130000 Бови ( сто и тридесет хиляди ). След 24 часа престой в пирамидата, извадена от пирамидата и измерена 16 часа по-късно, резултата е 170000 Бови ( сто и седемдесет хиляди ).

Направих и оргонен емитер, но мисля, че памучната връв, която използвах е малко тънка, около 3 мм.. Направи ми впечатление, че когато я намазах с Ц200 и я забодох на една кръгла пила ( с диаметър почти колкото вътрешния на трабата ), за да изсъхне лепилото, от свободния отвор на емитера се усещаше доста силен полъх. След като лепилото изсъхна и свалих емитера от пилата, при два свободни отвора, полъха е доста по слаб, почти недоловим.

Замислих се, ако запуша единия отвор на емитера и оргона тече само в едната посока, това дали увеличава ефективността на емитера? И запушването на единия отвор, как би променило като цяло работата на емитера? И ако се запуши единия отвор, с метал или с друг материал да се запущи?

Поздрави!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1736 -: Април 23, 2013, 15:07:38 pm »
Запушването на емитера от едната страна е като да имаш съд с вода и две пробойни. От двете пробойни ще тече с еднаква скорост, но като запушиш едната пробойна, от другата дебита ще се увеличи. Проста физика. Същото се случва и с емитера, затова може би ти се струва, че когато е с два свободни отвора работи по-слабо. Най-подходящият материал за запушалка е алуминий. Точно така описват сензитивните хора оргона - като хладен полъх.

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1737 -: Април 23, 2013, 16:06:07 pm »
Здравейте , колеги !

Искам да споделя с вас едни снимки. Това са снимки на експеримент направен от мен за въздейсвието на оргонитите.
Няма да коментирма нищо предварително. Снимките имат дати и се вижда ясно под кой обект е поставен оргонита.



14 март 2013
« Последна редакция: Април 23, 2013, 16:10:44 pm от Arry »

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1738 -: Април 23, 2013, 16:11:37 pm »


17 март 2013



« Последна редакция: Април 23, 2013, 16:31:10 pm от Arry »

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1739 -: Април 23, 2013, 16:33:05 pm »


06 април 2013



15 април 2013

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27