Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859438 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1695 -: Март 12, 2013, 15:21:30 pm »
Това успях да кача. Дано се вижда нормално. :)



За да го направиш този четворен трикселион, колко тел използва? Само един кубит /523мм/ или 4х523? И що не сложи една кибритена кутийка в снимката, че да се вижда мащабирането?

Цитат
Под 120 градуса бележим три точки, като емблемата на Мерцедес (Това не е реклама  :D). После с клещи-човчича щипваме на маркерите и навиваме погледнато отгоре надясно.

За да направиш четворен трикселион би трябвяло да направиш четири белега през 90 градуса!  ??? Я се изясни колко белега си оставил!  :hi:
« Последна редакция: Март 12, 2013, 15:27:13 pm от SMSI-H »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1696 -: Март 12, 2013, 15:26:43 pm »
SMSI-H, общата дължина е 523мм!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1697 -: Март 12, 2013, 15:28:24 pm »
SMSI-H, общата дължина е 523мм!


Аз за това казвам, че с кибрит в снимката най-добре се вижда, колко голям се получава.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1698 -: Март 12, 2013, 16:46:12 pm »
Схванах как се правят! И то доста симетрично се получават.

Ако приемем, че имаме вече правата тел с дължина в интервала 523-529 (не се втилясвайте много с размерите. Който и да е в този диапазон, ще резонира.), то правим три маркера с перманентен маркер, така че едно от трите разстояния да се пренесе от двете страни на краищата на телта по равно. Препоръчват да се работи с тел 2 мм в диаметър. Но предполагам, че може и с по-тънка. Колкото е по-дебела телта, толкова по-трудно се работи.



Клещите да защипват точно на маркерите. Върти се така, че клещите да се въртят по часовниковата стрелка. Важи и за трите вихъра. В зависимост от това колко стегнато се навива, снадката се измества. При мен се получи на външната обиколка на един от вихрите.
« Последна редакция: Март 12, 2013, 16:49:34 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1699 -: Март 12, 2013, 21:05:07 pm »
Ето я и цикличната хедека по размерите от предишния ми пост:



Не е самата перфектност, но като за първи път става. Важното е, че тази схема е точна и с нея стават правилни. Не е казано, че трябва да измерим точно до десетите от милиметъра, но така става ясно как се разпределят.

Можело значи... :)
« Последна редакция: Март 12, 2013, 21:09:24 pm от sidewinder »

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1700 -: Март 13, 2013, 11:23:35 am »
Е , страхотно е ! Това имах предвид. Аз още не съм си правил хедека.
Личи си , че си опитен с поялника. :)

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1701 -: Март 13, 2013, 12:25:09 pm »
За да го направиш този четворен трикселион, колко тел използва? Само един кубит /523мм/ или 4х523? И що не сложи една кибритена кутийка в снимката, че да се вижда мащабирането?



Дължината е свещен кубит - 523 мм.
Кибритена кутийка не мога да сложа. Не пуша.  :D

Ето това е вариант да видите мащаба.
« Последна редакция: Март 13, 2013, 12:34:05 pm от Arry »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1702 -: Март 19, 2013, 09:49:59 am »
Толкова просто и ефективно /особено за читатели на темата от по-малки населени места, откъдето е затруднително да се купи свястно махало/ - в една от книгите на Ричард Уебстър /не помня точно коя/ пишеше, че негов приятел си правел махало от коркова тапа /за да проверява различни вина/. Понеже дървото има някои предимства пред металите при махалата, аз си направих такова махало /конусовидно/ - стана идеално. Естествено, понеже не се занимавам с махала ще си стои вкъщи, но по този начин всеки може да си направи за много кратко време едно добро балансирано, удобно и практически безплатно махало. Допълнителен плюс е, че никак не е трудно да си го изработиш сам.
6285174923344176257

Неактивен Gold_K

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1703 -: Март 19, 2013, 23:42:33 pm »
bofara, можеш ли да качиш снимка?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1704 -: Март 20, 2013, 08:58:57 am »
bofara, можеш ли да качиш снимка?
Винаги съм препоръчвал да не се качват каквито и да било снимки, особено на неща, които се намират в непосредствен досег с аурата Ви или пък работите с тях на определени нива. Има възможност за влияние /друг е въпросът ако да кажем това, което е на снимката, както е интернет-магазините, се заплати, т.е. се даде енергийната му стойност, вложена в него, във вид на пари, но за това съм споменавал отдавна/.

Обикновен конус, още повече че нищо не пречи да се експериментира с различни видове конуси, дължини и видове на нишката и т.н. - за баланс.

Можеш да видиш как изглеждат в интернет магазините примерно различните махала - снимки колкото искаш. :) Държал съм в ръцете си махало с такава форма, не същото, но с такава форма /пробвал съм такова и смятам, че е добро, а в описанието има и препоръки за нишката/ - за мен такава форма е много добра и изключително лесна за придаване върху коркова тапа:



изображението е оттук.

Може да не е свръхперфектно изработено, важно е да те "слуша", т.е. като го задвижиш умишлено по вертикала - да се движи точно по вертикала, като му придадеш умишлено движение, примерно по часовниковата стрелка - да не се клати, а да извършва отлично кръгово движение и т.н... Така го пробваш..
« Последна редакция: Март 20, 2013, 09:11:07 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1705 -: Март 20, 2013, 09:41:52 am »
Между другото позволявам си именно тук да препоръчам тази книга, защото авторът й се е интересувал изключително много от идеите на Вилхелм Райх, а и, по според мнението ми е полезна, особено при 'невроречевата'  ;) работа с оргонити и други такива хармонизатори.

п.с. ако някой има достъп до някоя библиотека, от която може да се свали тази му книга - ще бъда благодарен ако я сподели /може и в лични/. :)
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1706 -: Март 20, 2013, 11:18:49 am »
Винаги съм препоръчвал да не се качват каквито и да било снимки, особено на неща, които се намират в непосредствен досег с аурата Ви или пък работите с тях на определени нива. Има възможност за влияние /друг е въпросът ако да кажем това, което е на снимката, както е интернет-магазините, се заплати, т.е. се даде енергийната му стойност, вложена в него, във вид на пари, но за това съм споменавал отдавна/.

Няма да го превеждам. Бофара, сигурен съм, че знаеш английски. Ако някой е решил да ми навреди чрез инструмент за защита от вредни енергии, язък за всичките  салтанати и рецепти, дето ги даваме тук.

The triskelion has an amazing ability to neutralize harmful energy, balancing Yin and Yang, (positive and negative; masculine and femine) in almost any setting.

http://www.dancingwithwater.com/articles/triskelions-ancient-and-modern/



Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1707 -: Март 20, 2013, 18:29:53 pm »
... друг е въпросът ако да кажем това, което е на снимката, както е интернет-магазините, се заплати, т.е. се даде енергийната му стойност, вложена в него, във вид на пари, но за това съм споменавал отдавна/.

А какво мислиш за носенето на нещо намерено / на което не е заплатена енергийната му стойност / ?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1708 -: Март 21, 2013, 09:16:40 am »
..Ако някой е решил да ми навреди..

Принципно каквото сам човек си направи и Господ не може да му го направи.  ;) И това е факт.

Всеки ден се създават тънкоматериални връзки между различни същества. Половите връзки съществуват на Свадхистана, т.е. двама сексуални партньори имат връзка там /там се и проследява дали някой изневерява и т.н./. Емоционалните връзки - на Анахата. И т.н. Само с един поглед и не особено приятна мисъл, насочена умишлено и не особено съзнателно срещу човек /или примерно неговия партньор/ може да се отдели един вид тънкоматериална същност /ларва, или друго такова нещо/ и да се прикрепи към пашкула. А оттам по веригата. Това е само един от "външните" варианти, т.е, когато идва отвън.. А това, което идва отвътре - просто никой освен самите Вас не може да Ви защити /не точно никой, но много малко хора в света, наистина много малко/. :)

Снимките /и не само/ на даден предмет, или пък същество, помещение и т.н. са сериозен линк към самото нещо, което изобразяват. И това се използва толкова широко, че няма смисъл да се коментира. Съществува /в някои технически схеми, но не само/ т.нар. байпас. Хи-хи. Няма да го превеждам, би трябвало да е ясно какво представлява. :)

Няма смисъл да споменавам за това, че грамотен човек може да 'байпасне' всички тези биоенергийни хармонизатори и други такива и да му е необходимо съвсем малко ресурс, за да навреди.. Т.е. образно казано: "Може човек да има колкото си иска кучета-пазачи в дома си, алармени системи и т.н., но ПАК съществува възможност да го оберат или навредят на личното имущество.". Просто искам да намекна, че немалко хора не са превъплътени за пръв път във физическия план и е напълно възможно някои от тях да имат в 'несъзнаваното си минало' /информацията от миналите животи се съхранява в подсъзнанието/ сериозни способности, които по един или друг начин не се осъзнават, но ги имат! Т.е. тази възможност за байпас /между другото такъв байпас е възможен не само в пространството, но и във времето, а доколкото ми е известно - и не само в тях../.

Векове наред са разработвани методи, които да 'прескочат' защитите и, според мен, е наивно да се смята, че първоначалната еуфория или приятно чувство, освобождение или пък сила и т.н., която се чувства при носенето на такива хармонизатори е признак за това, че ще си свършат работата. Както напълно материалните вируси /примерно/ се адаптират към различни ваксини, така и тук е така, с повечето хармонизатори. Или с други думи - на 'ларвата' /мъфлока или др./ не е изключено да се адаптира към новите условия. И всичко, което изписах досега - имах предвид само 'спонтанните' въздействия.

Та един съвсем обикновен човечец, на пръв поглед, може /без ни най-малко да го иска/ да направи разни поразии върху тези толкова разпространявани в интернет /само като се сетя примерно за фейсбук -  :o/ 'линкове' във вид на снимки. А често на тези снимки има немалко хора, с които имаме тънкоматериални връзки.. А и да ги няма на снимките, тя енергоинформацията си върви по каналите между този-онзи..

Разбира се, уважавам свободата на избора на всеки, просто ми се искаше да уточня тази, съвсем немаловажна, според личния ми опит, подробност.

Да и предвиждайки някои провокативни въпроси от сорта: "Защо на звездите тогава всичко им е наред?" /звездите като актьори и др. или примерно политическите лидери от Втората световна война и т.н./. Защото много хора, които ги харесват, възхищават се от тях и т.н. сформират егрегор. И колкото е по-силен той - толкова повече е ефективен. В тяхна полза.

p.s. пак казвам - някои от изделията на Слим Спърлинг ми харесват и смятам, че носят положителен ефект. Но има неща, които не особено съзнаваме /примерно КОЙ ТУК ОТ ФОРУМА МОЖЕ ДА СПОДЕЛИ КАК РАБОТИ СЪЗНАТЕЛНО С ЕЛЕМЕНТАЛИТЕ ОТ СПЪРЛИНГ?, съзнателно в смисъл наистина работи с тях, а не само ги носи пасивно./ а ги приемаме като даденост /прочели сме описанието примерно/ - трябва да направя това и това, а ЗАЩО? С КАКВА ЦЕЛ? КАКВА ПОЛЗА ЩЕ ИМАМ ОТ ТОВА? ДОКОЛКО ЕФЕКТИВНО Е ТОВА? остават незададени в повечето случаи.

За елементалите - нищо няма да напиша, защото не искам /без причина, просто не искам/, ако иска някой, който реално знае как да ги ползва - да сподели.

А какво мислиш за носенето на нещо намерено / на което не е заплатена енергийната му стойност / ?

Тези намерените неща понякога може да са много опасни, да са "загубени" именно с цел да бъдат намерени и носени.  ;) В смисъл да носят определен отпечатък върху себе си, който да се предаде върху новия носител. Така би могло да се предават и болести и негативна карма и т.н. По-старите поколения са знаели това и са се пазели.

Ако все пак много ти харесва можеш да го изчистиш енергоинформационно.
« Последна редакция: Март 21, 2013, 09:46:28 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1709 -: Март 21, 2013, 16:34:21 pm »
БОФАРА е в последните му 2-3 мнения е напълно прав

В момента успешно убивам някого, мислещ си, че щом е действащ шпионин на Държавна Сигурност
значи е безнаказан да върши безпричинни злини към всеки от околните.

И се добрах до глупчо опитващ се да ме убие - по астрални нишки :)

Всичко най-добро на всички :)
« Последна редакция: Март 21, 2013, 16:39:01 pm от peyu2010 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27