Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859127 пъти)

0 Потребители и 34 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1665 -: Февруари 20, 2013, 04:01:32 am »
Тва за препаратите е интересно и донякъде готино ! :)
Имам въпрос колеги или по точно случка и въпрос... Имам различни кристали вкъщи, но си имам един цитрин около 14см голям и постоянно си е с мен. Програмирал съм си го и си го чистя редовно, имаме няква много дълбока връзка защото дори понякога ако тръгна да излизам сякаш ме вика и просто няма вариант да изляза без него.. А ако се случи да го забравя ми е някво странно.. Много съм свикнал с него и мисля, че много ми помага, но преди 2 седмици се случи нещо.. Стоях си на спирката и когато автобуса ми дойде(бях с две чанти в ръцете) вдигнах ги и тръгнах към автобуса, но чух нещо, обърнах се и го видях паднал счупен на две. Взех го и в автобуса ми беше много кофти, не знам защо но чувствах че се е жертвал за мен за да предотврати нещо не знам какво, та гледах го и беше счупен точно на 2 части, нямаше дори малко пърченце което да липсва, точно на 2, като го доближа е като нов (почти) , та зарових го в земята и сега не знам какво да правя, мога ли да го ползвам пак? Да го сложа някъде вкъщи или ? (между другото когато го получих беше прозрачен като стъкло, а последния път (и доста време преди това) вътре беше станал като галактика, сякакви видове странни форми се бяха появили вътре, те даже още са си там) . Ще се радвам на всякакви гледни точки, коментари, мнения и съвети ! Благодаря :)

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1666 -: Февруари 20, 2013, 08:46:21 am »
Пею, за препаратите - можеш ментално да укажеш на оргонитите си /и другите си подобни неща/ че това е важно за теб..
..имаме няква много дълбока връзка защото дори понякога ако тръгна да излизам сякаш ме вика и просто няма вариант да изляза без него.. А ако се случи да го забравя ми е някво странно.. Много съм свикнал с него и мисля, че много ми помага, но преди 2 седмици се случи нещо..беше счупен точно на 2 части..та зарових го в земята и сега не знам какво да правя, мога ли да го ползвам пак? Да го сложа някъде вкъщи или ? (между другото когато го получих беше прозрачен като стъкло, а последния път (и доста време преди това) вътре беше станал като галактика, сякакви видове странни форми се бяха появили вътре, те даже още са си там) .
Кристалите имат свое съзнание, което се различава от човешкото съзнание. Кристалите /от наша гледна точка/ са много по-назад в еволюцията от нас /те са от минералния свят, после има растителен, животински и т.н. може да съм пропуснал някой/. Естествено, когато човек си 'взаимодейства' с хармонични /резониращи си един вид/ за него представители от даден такъв свят /примерно полезни кристали, полезната микрофлора за организма, лечебни растения, мили животни и т.н./ той не само получава от тях, но и отдава.. До голяма степен човекът за тези наши 'по-малки братя' е от голяма помощ за тяхната еволюция нагоре.. Но взаимодействията с тях не бива да се превръщат в самоцел, трябва всеки да знае своето място в тези взаимоотношения, защото иначе не е полезно за самия човек /пример: когато човек се е намирал в присъствие на светец - а светецът е по-високо от 'обикновения' човек на дадения етап от развитието им - неговата събирателна точка - на човека - се вдига вертикално нагоре. Примерно била е на свадхистана, т.е. интересуват го най-вече секс и пари, а скача на анахата - и изведнъж, като по чудо :), неговите проблеми изчезват - а всъщност просто поради изместване на събирателната си точка той започва да възприема света значително по-различно../. Само че на светеца не му пречи, защото той е проводник на много силни потоци /еманации/ енергия и др., един вид неизчерпаем източник /от гледна точка на 'обикновените' хора/. Докато на 'обикновен' човек енергията му е ограничена от различни негови дейности, взаимоотношения, начин на живот и т.н. Затова е желателно да се помага на нашите 'по-малки братя', но с мярка, за да не пречи на самите нас да се развиваме нагоре..

След като си го заровил в земята, след известно време тя ще изтрие евентуални негативни отпечатъци-мислеформи върху него /примерно е приел някакъв негатив насочен срещу теб. Така се случва и с кучетата понякога - вземат болестта на стопанина си, затова ако вкъщи кучето ви ненадейно се разболее, без да е давало признаци за това - това е повод да преразгледате някои неща/. Лично на мен обаче ми е странна промяната в 'кристалната му решетка' - замисли се това на какво евентуално се дължи - на положителното общуване с теб или пък на нещо негативно /затова е добре човек да си води дневник за подобни неща, а и не само, има определени начини да се върнем във времето и да поправим някои събития/. Ако сметнеш че е добре за теб да го ползваш отново - можеш да го ползваш от разстояние, т.е. след като си се настроил вече с него можеш просто ментално да 'взаимодействаш'. По подобен начин кучетата /и не само/ усещат как стопаните им си идват от много далеч /невъзможно е да ги чуят или подушат примерно от такова разстояние/..

6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1667 -: Февруари 20, 2013, 09:47:55 am »
Цитат
Обыкновенный компас может стать простым и удобным детектором мю-излучения:
стрелка компаса Север указывает на источник мю-потока (мю-излучения), т.е. на место с повышенной плотностью мю-частиц,
откуда идёт мю-поток к местам с пониженной плотностью мю-частиц (в окружающее пространство), куда указывает стрелка компаса Юг.
Но это надо проверить, подтвердить эффект на предметах, накачанных мю-частицами.

тук.

Превод: "Обикновеният компас може да бъде използван като прост и лесен детектор за откриване на мю-излъчвания:
Северната стрелка на компас указва на източника на мю-потока (мю-излъчването), т.е. на места с по-висока плътност на мю-частици
откъдето се насочва мю-поток към места с по-ниска плътност на мю-частици (в околното пространство), което се показва от срелката компаса - юг.
Но трябва да се провери, за да се потвърдите ефектът върху предмети, заредени с мю-частици.
"

И ефектът върху такива предмети:
Цитат
Эффект наступит не сразу, а по мере накопления мю-частиц в массе корпуса ДВС и по мере протекания изменений в структуре металла.
Если подавать мю-частицы с воздухом прямо в карбюратор, то эффект тут же проявляется при раскрутке диска, выключаешь вертушку - пропадает, но по мере накопления мю-частиц в металле, эффект притупляется, т.е. эффект уже начинает всегда присутствать, не зависимо, запущена вертушка или нет (работают накопленные мю-частицы).

тук.

"Ефектът няма да настъпи веднага, а спрямо натрупването на мю-частици в корпуса на двигателя и според настъпилите изменения в структурата на метала.
Ако се подават мю-частици с въздуха директно в карбуратора, ефектът се вижда веднага още при завъртането на диска, изключваш вертушката - губи се, но според натрупването на мю-частици в метала,  този ефект се притъпява, т.е. ефект започва да присъства винаги, независимо, работи или не вертушката (работят натрупаните мю-частици.
".

Т.е. един вид предметът при постоянно въздействие с мю-частици ще има свойството на зареден за постоянно.. В кухнята понякога пускам вертушката. Там има една алуминиева кафеварка /знам за въздействието на алуминия върху организма/, която стои на прилично разстояние от вертушката - 2-3 метра. Има доста голяма разлика във времето, за което става кафето с работила вече вертушка /примерно предишния ден е работила 2 часа в кухнята, а на сутринта се прави кафе/, и преди да има вертушка при равни други условия..  :)

« Последна редакция: Февруари 20, 2013, 09:51:07 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1668 -: Февруари 20, 2013, 11:05:48 am »
bofara, на това с компаса и мю-частиците до колко може да се разчита. Защото съм чел, че оргона има поведение противно на ентропийните закони, т.е. тече от места с ниска плътност към места с по-висока. Това негово поведение противоречи и на термодинамичните закони.


4. It negates the laws of entropy [old paradigm= entropy, new paradigm=negentropy ~D].  Orgone energy flows from the lower concentrations to the higher concentrations i.e. Orgone attracts concentrations to itself.  This is the normal process of creation and as such is a proof of Orgone being a living energy.  For the experimenter, this is very important, especially in the seeding stage.  If the cell is located in unfavourable location, it may not seed or take a long time to seed [! ;-)].  I have had cells taking 4 weeks to seed, others take only a few days.

http://educate-yourself.org/dc/dcwhatisorgone.shtml

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1669 -: Февруари 20, 2013, 13:13:29 pm »

Имам въпрос колеги или по точно случка и въпрос... Имам различни кристали вкъщи, но си имам един цитрин около 14см голям и постоянно си е с мен. Програмирал съм си го и си го чистя редовно, имаме няква много дълбока връзка защото дори понякога ако тръгна да излизам сякаш ме вика и просто няма вариант да изляза без него.. А ако се случи да го забравя ми е някво странно.. Много съм свикнал с него и мисля, че много ми помага, но преди 2 седмици се случи нещо.. Стоях си на спирката и когато автобуса ми дойде(бях с две чанти в ръцете) вдигнах ги и тръгнах към автобуса, но чух нещо, обърнах се и го видях паднал счупен на две. Взех го и в автобуса ми беше много кофти, не знам защо но чувствах че се е жертвал за мен за да предотврати нещо не знам какво, та гледах го и беше счупен точно на 2 части, нямаше дори малко пърченце което да липсва, точно на 2, като го доближа е като нов (почти) , та зарових го в земята и сега не знам какво да правя, мога ли да го ползвам пак? Да го сложа някъде вкъщи или ? (между другото когато го получих беше прозрачен като стъкло, а последния път (и доста време преди това) вътре беше станал като галактика, сякакви видове странни форми се бяха появили вътре, те даже още са си там) . Ще се радвам на всякакви гледни точки, коментари, мнения и съвети ! Благодаря :)

Мога да споделя мое мнение.
 Прекрасно е да имаш такива взаимоотношения със същества от друга плътност.
Според мен твоят минерал си е свършил добре работата – както и ти си го усетил. Това , че се е счупил може да означава , че той е приключил един етап от своята мисия, но това може да е начало на нов път. Това само ти можеш да го разбереш, като го усетиш.
Дали можеш да го ползваш отново е въпрос на твой избор. Има много мнения , че счупения минерал не излъчва добра енергия, но това според мен не е вярно. Може да се приеме , че пукнат, счупен минерал не бива да се ползва за определени цели, но най-силни са необработените минерали, а те имат много ръбове и това не им пречи да излъчват силно.
Аз на твое място бих опитал следното: Изрови го ! Изчисти го ! Зареди го ! И двете половинки. И го постави у дома си. Нека да легне със счупените части надолу – да легне върху тях. Особено , ако е чупен така, че да се получава подходяща  „ площадка“ , която да е основа. Може да се е счупил точно за това !  Не го носи със себе си – нека си лежи там.  НО най важното – УСЕТИ ГО !
Ти ще усетиш дали за него е подходящо това. Ако не го усетиш „добре“ върни го в земята и си вземи нов.
Успех !  :)

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1670 -: Февруари 21, 2013, 13:19:39 pm »
bofara, на това с компаса и мю-частиците до колко може да се разчита. Защото съм чел, че оргона има поведение противно на ентропийните закони, т.е. тече от места с ниска плътност към места с по-висока. Това негово поведение противоречи и на термодинамичните закони..

Аз лично правя известна разлика между качеството /и 'разумността'/ на оргона /от оргонити/ и мю-частиците. Ако вземем да си подхвърляме физични закони и принципи - естествено, че е възможно да стигнем до противоречие, особено ако те са малко .. хм, поостарели.. Доколкото знам официалната физика се различава от съвременните познания.. Освен това мен лично, а и темата тук е основно затова, ме интересува въздействието и взаимодействието на тези енергии върху човешката същност.

.. тече от места с ниска плътност към места с по-висока..
Хайде да помислим от гледна точка на човешката биоенергия /която лично ме интересува и мен, а и темата тук е затова, човек е биоенергоинформационна същност, а не термодинамична машина, това с тези физични закони е просто частен случай, само една плоскост на цялото протежение на неговата същност/.. Примерно Човек1 е много силен биоенергийно, с подчертан ян-полюс, т.е. излъчва силно в околното пространство, като при това енергията му стига и за функционирането на цялото му същество.. Този човек се оказва в ситуация, в която се намира в затворено малко пространство със значително по-слаби от него индивиди.. Какво ще бъде поведението на биоенергията в съответния случай? Давам конкретни примери:

1. Поставете малко дете в непосредствена близост, включително вербална комуникация до 3-4 възрастни, уморени и вечно недоволни индивида.. Къде ще е векторът на енергията - от мястото с по-висока или от мястото с по-ниска плътност на биоенергията /има разлика между оргон в класическия смисъл на това понятие и мю-частици. Примерно индийците различват сума ти видове прана, в Тибет е подобно, доколкото си спомням, по памет, не претендирам за изчерпателност и точност, по тялото има 14 главни меридиана, като по 12 от тях се движи енергия с определени качества, т.е. минимум 12 вида естествени за нашата същност енергии с различни свойства и качества, някои дори противоположни /защото са активни в различни часови периоди/. В този смисъл за обсъжданият тук, в темата оргон мога да кажа, че той подхранва максимум първите три долни чакри /т.е. най-общо казано е възможно да подсилва сексуалността, да увеличи размерите на ефирното тяло /което зависимост от конкретния човек може да му даде повече физически сили, но може да подсили и някои негови желания и действия/, но това все пак зависи и от качеството на оргона, т.е. от изработените оргонити, да ви направи по-силни в някои ваши отношения с околните /които нямат енергийно подхранване/ и т.н.. :) Докато тези мю-частици не зависят от качеството на вложените материали в изработката на устройството /просто колкото по-прецизно е изпълнена вертушката, толкова по-голямо количество ще бъдат, по-силен поток/ и могат да бъдат направлявани ментално значително по-лесно от оргона /естествено при наработени за това навици/.

2. Погледайте как играят малки деца за известно време. Да не би да чувствате изтощение, умора, сънливост.. или пък обратното те един вид ви зареждат?

3. Поставете заедно в един и същ съд болни /с ниска плътност на оргон/ и здрави /естествено с много по-висока плътност/ семена от различни растения - да постоят известно време и ги засадете.

4. Пообщувайте известно време с много изтощен и болен човек. Как ще се почувствате? Къде е отишло ведрото ви настроение?

Ако оргонити и др. хармонизатори и устройства се използват осмислено, т.е. да служат един вид като тренажор за съзнанието и тялото /абе цялата ни енергоинформационна същност/ за редовни тренировки по разширяване на биоенергоинформационните възможности на човек - те биха били от голяма полза. Но ако се използват просто като енергийни донори /т.е. само черпим енергия от тях, за да се хармонизираме без реално да 'учим' тялото и другите ни съставляващи да увеличават своето КПД. Един спортист примерно би проявил полезни качества и в обикновена физическа работа. Аз примерно винаги правя задължителни почивки между различните си 'практики' с подобни неща, за да оставя на организма си възможността да се адаптира и към условия, в които тренираността остава, но 'изкуствените' източници са прекъснати. Т.е. организма започва да се адаптира към естествените /дори и в градски условия/ енергоизточници за него, което е полезно не само за това въплъщение, но и за бъдещи прераждания /създават се тънкоматериални структури, които не умират с физическото тяло, а тези 'тренировки' са само от полза за развитието впоследствие/.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1671 -: Февруари 21, 2013, 14:18:49 pm »
Между другото в тази книга /има я и в библиотеката в Пловдив/ са описани интересни, според мен, варианти на използване на силата на магнитите в частност. Но я давам най-вече, защото ми се струва, че там доста добре е описано противоречието между различни източници на разположението на Северен и Южен магнитни полюси /примерно в су-джок терапията с магнити - там са обърнати - северния отдава, с ян свойства е, а южния отнема - ин свойства, докато на други места и терапии е точно обратното, което понякога обърква и е добре човек да е запознат точно какво е Север и точно какво е Юг и как да ги открива. Аз лично нямам компас и на непознати за мен магнити, които са немаркирани - ги откривам чрез маркиран су-джок магнит, просто като го доближа/.
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1672 -: Февруари 21, 2013, 16:28:44 pm »
 bofara, аналогиите, които даде ми харесаха, но не разбрах защо отъждествяваш психическата енергия с оргона. Нима те са едно и също. Аз говоря за оргона в природата, в неговата сурова форма. А не за този, който се генерира в живите форми. Ако не беше така, то той не би имал съзидателните свойства и нямаше да се свързва с изграждането на живата материя като цяло. Говорим за неща, като се позоваваме само на прочетеното, но все пак оставаме с много оскъден опит в тази област.

П.П. Малките деца и подрастващите са едни от най-големите вампири на енергия. Постой един пълен ден с дете на 10 месеца, което пращи от енергия и според твоята теза би трябвало да е донор на енергия и ще видиш какво точене на енергия се получава, та чак се стига да прималяване и главоболие. Получава се точно обратното на това, което ти твърдиш. И това го изпитвам всеки ден. Много често тийнеджърите отправят неосъзната провокация към околните с цел изразходване на пси енергия, след което те изпитват удовлетворение. Примери много.
« Последна редакция: Февруари 21, 2013, 16:40:50 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1673 -: Февруари 22, 2013, 09:46:59 am »
..защо отъждествяваш психическата енергия с оргона. Нима те са едно и също. Аз говоря за оргона в природата, в неговата сурова форма. А не за този, който се генерира в живите форми..Малките деца и подрастващите са едни от най-големите вампири на енергия.

Между другото виден психолог /доколкото си спомням/, който всъщност е стигнал въобще до понятието оргон и всичко произтичащо оттам /вкл. и оргонитите впоследствие са създадени на подобни принципи/ е бил ученикът на Зигмунд Фройд - Вилхелм Райх. Защо ли той е сметнал, че психични заболявания от един или друг вид биха могли да се лекуват с оргон, генериран от околната среда.. :) Естествено, много малко негови книги по този въпрос са публикувани и затова и хората не са запознати с това, което реално го е подтикнало да се захване с изследванията си по оргон, а впоследствие вече като сериозен учен да разшири диапазона на изследванията си.

Искрено съжалявам, че смяташ, че децата са енергийни вампири, но не мога да ти бъда полезен по този въпрос.. Аз съм и ще си остана на обратното мнение, имам сериозни основания за това.. Още повече, че щом даже деца и подрастващи /в никакъв случай не поставям всички под общ знаменател, имам наблюдения и личен опит и повтарям, смятам, че младите са ИЗТОЧНИК на много приятна енергия и това си личи/ се възприемат от други хора като енергийни вампири - това би навело на мисълта за условията, средата и околните, сред които, тези набедени за вампири младежи, израстват и живеят. Дали пък не им липсва малко по-високочестотна енергия? Защото нискочестотната /отвсякъде сексуални предизвикателства и всякакви подобни неща, мисли за пари и пари.. :)/ енергия ги опорочава, а това е просто очевидно.. Поне за някои.
« Последна редакция: Февруари 22, 2013, 10:00:04 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1674 -: Февруари 22, 2013, 10:10:34 am »
..Прекрасно е да имаш такива взаимоотношения със същества от друга плътност..НО най важното – УСЕТИ ГО !

Спомнете си до какво беше доведен Ам-Гъл /от Властелинът на пръстените/, поради общуването си с пръстена.. Именно заради скъпоценности /най-вече камъни/ в древността са ставали кръвопролития, като една от версиите е, че колкото е по-скъпоценен даден камък, толкова по-всеобхватно може да влияе на съзнанието на носителя си.. Затова е желателно всичко да е с мярка..
6285174923344176257

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1675 -: Февруари 26, 2013, 23:50:16 pm »
Здравейте!

Изчетох с интерес дискутираната тема и предложените хармонизатори. Реших и аз да си направя тенсор генератор и тенсор ринг от 3 квадрата медна тел усукана на "завиване".

Бих искал да споделя наблюденията си до момента!

След завършването на тенсор генератора и поставянето му в близост до бюрото ми, може би 4 - 5 часа по-късно усетих поток от свеж и хладен въздух по лицето си.  В първия момент помислих, че някой е отворил прозорец и от там идва свежия и хладен въздух, но никой не беше отварял прозорец или балконска врата. Генератора не е програмиран.

Тенсор ринга го ползвам за структуриране на чешмяна вода. Оставям шише от минерална вода напълнено с чешмяна вода в центъра на тенсор ринга за около 24 часа. Не мога да кажа, че има промяна във вкуса на водата или да е по-различна като консистенция ( някой беше споменал, че при него водата е станала леко по-мазна ). Заредил съм в две купички по няколко зърна леща, като едните ги поливам със структурирана вода а другите с престояла чешмяна вода. На третия ден няма значителна разлика в развитието на кълновете. Ще продължа да ги наблюдавам и ще видим какво ще се получи!

Реших да опитам с махало и скала да измеря енергиините нива в апартамента преди и след поставянето на тенсор генератора. Преди поставянето на генератора, за апартамента ми показа 9000, за мен 10000. Няколко дена след поставянето на генератора за апартамента ми показа 22000, за структурираната вода 18000, а за самия тенсор генератор 32000, за мен забравих да премеря. Не съм сигурен да ли съм премерил коректно, за това моля за коментар, да ли тези нива преди и след поставянето на тенсор генератора са в нормите?

Само да допълня, че на покрива на блока имам антена на мобилен оператор, аз живея на последния етаж и по права линия антената е на 15 - 18 метра от нас. Антената се състой от един секторен излъчвател, който гледа към нас. Също така на около 80 - 100 метра на съседна зграда има още няколко секторни антени на мобилен оператор, които са горе долу обърнати към нас. Имам и пряка видимост към друга антена на мобилен оператор на около 350 - 400 метра, но не съм сигурен да ли посоката на сигнала е насочен към нас.

Също така в хола имам настолен компютър с монитор и сериозни озвучителни колони, принтер, LCD телевизор, DVD плеър, приемник за кабелна телевизия с 500 Gb хард диск, безжичен телефон с докинг станция, рутер и 3 мобилни телефона.

Поздрави.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1676 -: Февруари 27, 2013, 11:26:16 am »
Duras, не мога да разбера дали си направил тенсор генераторите правилно, за да стане ясно дали работят. Единственото свойство на тенсор полето е да създава кохерентно поведение при водните молекули. В присъствие на тенсор поле, водните молекули реагират така, както пасаж от сардини - движат се в синхрон. Това е полезно, за да не се образуват големи буци (клъстери) от водни молекули, които от своя страна минават трудно през мембранните белтъци аквапорини на клетките. След престой поне от 36 часа на вода в такова поле, би трябвало да олеква малко, защото определена група от елементи (които могат да съществуват в моноатомно състояние - ORME -Orbitally Rearranged Monoatomic Elements) изпадат в левитация и така общото тегло намалява. Това е най-прекия симптом, че един пръстен е направен правилно и работи. Експериментално съм го потвърдил за себе си, защото повторих този тест, тъй като имам достъп до електронни везни с точност до 4-ти знaк след десетичната запетая.

http://www.twistedsage.com/Pages/TensorRing.aspx

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1677 -: Февруари 27, 2013, 13:09:58 pm »
..След завършването на тенсор генератора и поставянето му в близост до бюрото ми, може би 4 - 5 часа по-късно усетих поток от свеж и хладен въздух по лицето си.  В първия момент помислих, че някой е отворил прозорец и от там идва свежия и хладен въздух, но никой не беше отварял прозорец или балконска врата..
при него водата е станала леко по-мазна ).
Заредил съм в две купички по няколко зърна леща, като едните ги поливам със структурирана вода а другите с престояла чешмяна вода. На третия ден няма значителна разлика в развитието на кълновете. Ще продължа да ги наблюдавам и ще видим какво ще се получи!..

да ли тези нива преди и след поставянето на тенсор генератора са в нормите?

Различни тактилни или други сензорни усещания и възприятия като потока хладен въздух при теб /особено ако стане постоянна величина/ са признак за изменение на енергийното биополе в околната среда, т.е. стаята ти :) Същото е и за изменението във вкуса и др. характеристики на водата..
Лично за мен истината е, че такива хармонизатори е добре да се тестват върху хора, т.е. направили сте ги - ами по лични усещания /особено през определени периоди от време е възможно да се изменят - или постепенно да се усилват, или ту-усилват-ту-отслабват, но има и вариант ако има канал от вас към енергосмучещо нещо - примерно вампир - просто да сте транзит за тези енергии към друго същество или нематериална същнност - прочетете добре темата за мъфлоците-ларви тук във форума.. А това с растенията - какво реално показва? Някой би ли ми написал грамотно какви честни изводи, а не изсмукани от пръстите могат да се направят от захранване на растения с енергия? Растението може да е съвършено здраво, а човекът да е пълен с енергоинформационни паразити, както и обратно, ако например растението е разположено в патогенна зона.

Тези нива ми се струват, на пръв поглед, коректни, зависи и от местоположението в самото населено място, от мястото - град, съседи, водопроводи, особено стари, кабели и мн.др. неща.. Ако имаш желание си води дневник, като наблюдаваш редовно тези стойности - възможно е да получиш известна представа след година за някаква цикличност на енергообмена в твоят дом /ако разбира се условията не се изменят - т.е. не направиш още устройства и други биоенергийни хармонизатори, или пък ти самия не започнеш да се занимаваш с някакви енергийни практики - тогава е много вероятно, след известно време, ти също да си мощен източник, като хармонизираш доста неща просто с присъствието си..
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1678 -: Февруари 27, 2013, 14:06:32 pm »
Не случайно растенията са подходящи като моделни организми за изследване, а именно, защото имат къс жизнен цикъл и ефектите от енергийното въздействие могат да се отразят на онтогенезата и да бъдат отчетени в един кратък период от време.

Не малко пъти съм потвърждавал това за мен самия. И съм го формулирал така: Ефектът от въздействие с енергийни хармонизатори се отчита най-явно, когато третирането става от съмото покълване на семето до възрастен индивид. Ефектите винаги са били по-бавни и незабележими, когато се третира вече възрастно растение.
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 14:10:22 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1679 -: Февруари 28, 2013, 08:36:12 am »
.. Ефектът от въздействие с енергийни хармонизатори се отчита най-явно, когато третирането става от съмото покълване на семето до възрастен индивид. Ефектите винаги са били по-бавни и незабележими, когато се третира вече възрастно растение.

Именно, "Ефектът от въздействие с енергийни хармонизатори" върху растенията. :) Който ефект, едва ли може да се пренесе автоматично и върху хората, затова учените си правят всякакви лабораторни изследвания, но когато е "за човешка консумация" или за "хора" - задължително е да се прави и изследвания върху хора.. Защото е твърде възможно да има разминавания между въздействието върху един и друг вид.. :)

Естествено, на който му харесва да изследва влиянието на различни средства върху растенията - и това му носи някаква полза - да го прави. Но реално не виждам какви изводи /освен субективни/ могат да се направят от разни засаждания и наблюдения на растения върху хората.. А хората, като че ли :), са по-важни и основно хармонизаторите са правят за тях..

Между другото вчера ми попадна информация за калуната /такова едно растение, бях споменавал по-рано в темата/, че е с много силно изразени, положителни за човека, биоенергийни свойства - в "Радиестезия за начинаещи" на Ричар Уебстър, ако не се лъжа, защото се занимавам с много литература едновременно и не помня съвсем точно..
« Последна редакция: Февруари 28, 2013, 08:44:31 am от bofara »
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27