Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859310 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1635 -: Декември 01, 2012, 21:34:51 pm »
Харка, гледал съм го това видео. Имам някои съображения. Първо, видеото рекламира сайт за продажба на оргонити. Не казвам, че бизнеса с оргонити е нещо лошо (до момента, когато някои педали разберат, че са изпуснали влака и решат да измислят нов тип оргонити, наречени оргониуми и да ги рекламират като единствените полезни, заклеймявайки нормалните оргонити като смъртоносни), казвам само, че това е рекламно видео. Целта на всяко рекламно видео е да подтикне зрителя към покупка. Голям човек си, знаеш че в рекламите е допустимо да се покаже всичко и да се акцентира върху всичко, стига да бъде осъществена продажба. Второ, нямам идея с какво е направена снимката на аурата, но от всяка снимка ще ти направя такава с фотошоп в рамките на 5 минути. 10, ако си поиграя с доизкусоряването. Трето, не знам защо снимката с 24 каратовото злато е почти идентична с тази на аурата без оргонит, а онази на пауър оргонитите е в синьо-виолетовата гама. В сми, може да не съм много навътре в тия неща, но знам, че червеното и жълтото са цветовете на ниските чакри и ниските страсти, а бяло, виолетово и синьо на високите. Демек червено-жълто-ауровия човек трябва да се интересува предимно от ядене, пиене и тия три неща. С други думи, язък за няколкостотинте долара в злато, дето са похабени в това HHG - притежателя му си остава същия вегетиращ плазмодий.

Между другото, ако ти трябват кристали за опитите, ще ти пратя няколко, имам предостатъчно. Вярно, мънички са (1-1.5 см), но ще ти свършат чудесна работа. Даже бих ти препоръчал от личен опит в началото да направиш няколко TB-та само със смола и стружки - колкото да овладееш тънкостите на втвърдяването и дозирането. И другата ми препоръка е когато правиш оргонити не за гифтинг, демек за домашни цели, да ползваш смола с нисък ЛОС. Аз засега ползвам Епокса АП-2 на Лакпром - 310 г/л ЛОС, ~33 лв/литър, но ще я сменя веднага щом открия такава с по-нисък. Успех и пиши съобщение ако искаш да ти пратя кристали.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1636 -: Декември 01, 2012, 21:49:24 pm »
Чета я тая тема редовно,и все се каня да направя и аз.Ма за сега,честно..Най-просто казано не разбирам и не го чувствам отвътре..А така ми се ще един орогнит.Поне за парички да привлича :blush: :D
Обаче,сега чета последния пост..Да не би някой,някъде да твърди,че употребата на оргонит влияе директно върху аурата?Т.е.нейният цвят.Това ми се струва абсурдно. :o

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1637 -: Декември 01, 2012, 22:57:49 pm »
Цитат
Даже бих ти препоръчал от личен опит в началото да направиш няколко TB-та само със смола и стружки

По-добре на прави такива оргонити, бих препоръчал аз. Такъв оргонит се явава акумулатор и без кристал, който да пречиства оргона ще натрупва оргон, но няма да сме сигурно от какъв характер ще е.
« Последна редакция: Декември 01, 2012, 23:12:32 pm от sidewinder »

Неактивен harkata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1638 -: Декември 03, 2012, 07:49:38 am »
Благодаря на всички! Имам голямото желание да си направя оргонит, но липсващото от нужните консумативи са кристалите.

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1639 -: Декември 03, 2012, 17:40:22 pm »
harkata, метни на лични един адрес да ти пратя няколко кристала,
ако си от София или наоколо скоро е изложението в "Земята и хората"
http://earthandman.org/bg/prog_month.htm

Неактивен harkata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1640 -: Декември 17, 2012, 15:24:17 pm »
  :hi:Здравейте!
Събрах всичко необходимо за направата на оргонита/с пирамидална форма/, но имам малко неясноти в процеса.. ???
-1.Какъв трябва да е размера на пирамидата при размери на кристалите 15мм.?
-2.Трябва ли да слагам кроп бобина при положение че слагам 5 кристала?
-3.В каква посока спрямо пирамидата да са насочени четирите кристала в основата?
-4.Намерих тон генератор,но се питам дали ще ми свърши работа.. Чуваеми ли са 15Hz. звукови вълни с квадратна амплитуда? Софта е - NCH Tone Generator моля ако някой е ползвал програмата да каже дали върши работа/има я фрий в нета/и дали мога да заредя оргонита със високоговорител с тази програмка?
-5. С колко честоти мога да го заредя?
-6. Как да определя поляритета на кристалите/Като и двете страни са бистри/?
 Изкажете профи мнение, моля! Благодаря ви! :bye2:

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1641 -: Декември 18, 2012, 12:09:47 pm »
Това, което направих аз с аматьорския си акъл, когато правих моя HHG, беше:

1. Размера на пирамидата го направих по шаблона, за който има линк няколко страници по-назад.
2. На мен ми беше интересно и си сложих.
3. Кристалите в основата сочат към ъглите, петия е побит в средата към върха.
4. 15 херца не са чуваеми и няма консуматорска аудио апаратура, която да ги възпроизведе (с изключение на няколко модела тонколони за 70+ хиляди лева), демек зареждането през тонколона не може да се осъществи, да не говорим за ограниченията на звуковата карта.

По последните два въпроса нямам инфо. Успех с ръчкането.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1642 -: Декември 18, 2012, 22:42:02 pm »
По повод на зареждането с точно определени честоти, тук във форума наскоро бяха изказани резерви по използването им. Специално за 15hz, не ти препоръчвам да я използваш ако искаш да неутрализираш геопатогенните излъчвания от наслагването на хартмановите линии, тъй като четотата им (на хартмановите линии) е честотата на трептене на планетата, а тя отдавна е минала 15 херца, в момента наближава 20, даже според някои езотерици  :D вече е достигнала 30hz. За неутрализирането на геопатогенните зони е достатъчно да си направиш най-обикновена хартиена пирамида.

Аз лично от моят опит мога да препоръчам използването на солфежните честоти. Имам заредени оргонити на 528 и 741hz и съм доволен. За тях се е писало и по-назад из форума, ако не се лъжа, някъде из първите 30 страници. Освен това имат едно предимство - не ти трябват запери и специални тонколони за да ги възпроизведеш.

За поляритета на кристалите също е писано из темата. Препоръчвам ти да прочетеш поне първите 50 страници, ако цялата тема ти се вижда прекалено голяма. Основното според мен е изписано там и ще ти спести задаването на доста излишни въпроси.  ;)
« Последна редакция: Декември 18, 2012, 22:45:20 pm от emo_G »

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1643 -: Декември 22, 2012, 11:12:02 am »
14,1 херц е честотата, която използват радиестезистите за неутрализиране на вредни вълни, като тези на линиите на Хартман. Тая работа с повишаването на шумановия резоанс е шибана илюминатска лъжа.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1644 -: Януари 02, 2013, 13:17:59 pm »
Странна работа, значи. От няколко месеца батерията на лаптопа ми не зарежда. Мислех да го водя на сервиз, но не си намерих гаранционната карта и забравих. После направих HHG-то на 852 hz. И около седмица след това батерията започна да зарежда. Би било странно да смятам, че има нещо общо между двете, ако след поредица случайни опити не излезе така, че батерията зарежда само когато е в близост до въпросното HHG. По-интересното е, че зареждането се случва единствено до <b>това</b> HHG. В момента съм във Варна, където със себе си мъкна две други HHG-та и 4 TB-та, които са на 741 hz, но батерията не реагира. Хм...

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1645 -: Януари 02, 2013, 17:30:51 pm »
Здравейте, направих си така наречените хармонизатори на био и оргон енергия, възелът на Мировинг, два пръстена на Ринг , или така наречените тензор пръстени , като ги поместих един във друг за по силно излъчване , и един по малък в чиито обхват е възелът на Мировинг. Сложих и една малка кварцова пирамидка. Не мога да установя дали изобщо излъчват , мерих ги и с махало. Ако има някой силен радиостезик тук във форума и може да мери по фотография , моля да провери дали има лъчение ,и какво е положително или отрицателно.
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1646 -: Януари 02, 2013, 21:03:48 pm »
Честита нова година на всички. :drinks:

Вече ми е тегаво да пиша тук, но все пак.

Вензела на Меровинги няма да ти работи, защото дава на късо. Краищата, които се свиват не трябва да опират в панделките. Между панделките и свитите краища се поставя картон. Не трябва да се запояват, а само да се допират. Изработката му не трябва да става небрежно, а много внимателно и прецизно - правилни извивки, перфектно усукване. Вензела се използва най-често в превръзки на болни или травмирани места и органи. Да си го държим просто ей така няма смисъл. Той няма да работи също така, ако е направен от електрически контактуващи телове - трябва да са лакирани. Другите две творения просто не знам какво представляват.
« Последна редакция: Януари 02, 2013, 21:12:33 pm от sidewinder »

Неактивен vasilisa212

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1647 -: Януари 15, 2013, 08:01:23 am »
Здрвейте,приятели.От няколко месеца се интересувам от Оргонити.Започнах да правя и се удивлявам от резултатите.Забелязвам,че Оргонита действа на хората по различен начин,дори може да предизвика лечебна криза,както при инициация.За мен това е доказателство за действието и силата му.
Душа от друг свят и за друго време,на прага пред своята метаморфоза!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1648 -: Януари 15, 2013, 10:11:27 am »
Здрвейте,приятели.От няколко месеца се интересувам от Оргонити.Започнах да правя и се удивлявам от резултатите.Забелязвам,че Оргонита действа на хората по различен начин,дори може да предизвика лечебна криза,както при инициация.За мен това е доказателство за действието и силата му.

Точно тази лечебна криза хвърля хората в шаш и паника. Най-често обвиняват оргонита и се отървават от него.

Поздравления.

Неактивен vasilisa212

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1649 -: Януари 17, 2013, 08:27:51 am »
Понеже е мощен енергиен хармонизатор той улавя нехармоничните енергии и започва трансформацията им.Това често може до доведе до безпокойство или известно напрежение,което се усеща като дискомфорт.Хората не бива да се плашат от това.По мое наблюдение най-доброто е да бъдеш неутрален към оргонита и да не го натоварваш с различни емоции.Да не забравяме,че кристала в него е носител на информация.
Душа от друг свят и за друго време,на прага пред своята метаморфоза!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27