Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859452 пъти)

0 Потребители и 16 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1230 -: Юни 10, 2012, 14:30:11 pm »
Супер! На практика може да стане с всяко насекомо, което нежелаем в близост без да пръскаме с отрови и да ги тъпчем с чехъла. Насекомите имат по-добре развита сензорика от нашата в това отношение и разбират бързо къде са нежелани. Моя си действа безотказно. Освен мравки сложих и една муха (не съм споменал може би) със същото отношение и към нея/тях. Та смея да кажа, че и мухи не се навъртат. Минали години под полилеите беше като сборен пункт.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1231 -: Юни 10, 2012, 19:53:29 pm »
Ха, че то и проблема с хлебарките може да се реши така. Някакви опити и резултати? Направо революционно. Интересно!

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1232 -: Юни 10, 2012, 21:21:52 pm »
Супер! На практика може да стане с всяко насекомо, което нежелаем в близост без да пръскаме с отрови и да ги тъпчем с чехъла. Насекомите имат по-добре развита сензорика от нашата в това отношение и разбират бързо къде са нежелани. Моя си действа безотказно. Освен мравки сложих и една муха (не съм споменал може би) със същото отношение и към нея/тях. Та смея да кажа, че и мухи не се навъртат. Минали години под полилеите беше като сборен пункт.

Сега въпроса е дали всъщност като слагаш допълнителен материал (умряло насекомо напр.) РОЕ не се превръща в DOR?  :shok:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1233 -: Юни 10, 2012, 22:39:02 pm »
Винаги става тази трансформация от DOR в POR, само че в сигнатурата на излизащия оргон е добавена и тази на състава (насекомото) + тези на органичните, неорганичните компоненти и кристалите.

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1234 -: Юни 10, 2012, 22:49:02 pm »
Въпроса е дали имам право да превръщам положителната в отрицателна енергия? Отрази ли ти се по някакъв негативен начин на теб след като направи опита с мравките? Въобще за влиянието върху хората в средата наоколо.
« Последна редакция: Юни 11, 2012, 06:45:08 am от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1235 -: Юни 10, 2012, 23:02:54 pm »
Етичния кодекс относно енергиите още не съм го "чел". Не сме усетили вкъщи нищо негативно от този оргонит.
« Последна редакция: Юни 11, 2012, 06:45:23 am от Mirotvorec »

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1236 -: Юни 11, 2012, 01:27:31 am »
@sidewinder - братле - извини ме моля те, че ти пълня темата със странична информация -
но искам един път за винаги да приключим с въпроса - имам ли право?

Въпроса е дали имам право да .........

Да - имаш пълното право да правиш каквото и както си поискаш!!!
Каквото и да е то - и благоденствие и унищожение - имаш право!

Във всички случаи си носиш кармичните последици -
така че, проявявай милосърдие както към себе си , така и към другите.

Пример: Променяш нещо глобално за някого -
това автоматично го лишава от съдържанието заради което е дошъл в този живот -
и както човека не е лишен от нищо - пали колата и се забива със 150 в уличния стълб.
Кармата за случилото се е твоя!

Когато правиш нещо - има смисъл да го сътвориш така, че всичките дървовидни процеси,
следващи основната идея да водят до вселенска хармония.


Да - напълно нормално е в началото да допускаме пропуски, но следвайки основната идея
в крайна сметка всичко е happy.

 :dance: :dance: :dance:

Изначално във въпроса: Имам ли право? е заложено самоунищожително самоотричане базирано на страха.

Страх, който не ти е даден изначално от ТАТЕ, а страх зададен от този който иска да те управлява.

Виж едно куче каракачанка - то няма изначален страх.

Плъзни поглед по който и да е новинарски сайт или вестник.
Винаги след тях в теб се е промъкнал страх относно нещо.... пак ще сменят топломерите,
БУЛГАРГАЗ пак ще вдига цената на газта, уличните кучета отново са ухапали някого, ....... 
:---

Когато сътворяваш нещо - взимайки базовата концепция - само копираш успешно, но добавяйки или изменяйки -
влизаш в ролята на сътворяващо дете - нещо което ти си изначално.

Но в крайна сметка дори и творчество под влияние на страха е по-интересно, отколкото робски страх без сътворяване.
 
P.S. Ако четящия нещо не разбира - просто да следва сляпо указанията!!!!!

------------------------------------------------------------------------------------

Въпрос: :blush: :blush: Имам ли право да ......   
Отговор: Не знам - ти си решаваш ...    :lol: :lol: :lol:

 :P :P :P
« Последна редакция: Юни 11, 2012, 02:13:51 am от peyu2010 »

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1237 -: Юни 11, 2012, 07:44:23 am »
Страх, който не ти е даден изначално от ТАТЕ, а страх зададен от този който иска да те управлява.

Да, и аз стигнах до този извод след размисли известно време снощи и след разговор с ТАТЕ. Доста силна беше атаката, което значи, че съм на правилен път. Важното е, всеки да е убеден, че това, което прави е правилното. И според мен това е решението на този проблем, който от дълго време ме мъчеше и търсех отговора. Намерих го и виждам ефект. Така, че напред! Само да си купя още смолаааааааааа
« Последна редакция: Юни 11, 2012, 08:39:56 am от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1238 -: Юни 11, 2012, 11:16:11 am »
peyu2010, благодарско за поста.

Който иска отблъскващ ефект за вредители и други насекоми, може да си прави доста по-евтиния вариант със сферата генератор на тенсор поле. Програмира се вербално/мисловно. Не е нужно да давате по 30лв за една кутия смола, освен ако изрично не искате оргонит.

Всеки прави, каквото сметне за правилно и после си носи последствията, ако изобщо има такива. Аз смятам, че ни е дадено правото да моделираме средата, още повече, ако е в посока хармонизиране.
« Последна редакция: Юни 11, 2012, 11:26:07 am от sidewinder »

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1239 -: Юни 13, 2012, 10:57:39 am »
Относно оргончета с буболечки вътре си мислех дали не е бил този начина израилтяните да бъдат локално "изолирани" в Египет по време на язвите с различните животинки. Но определено действа.  :lol:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1240 -: Юни 13, 2012, 11:18:12 am »
bullet, шшшшт!  :D Тихо, че сега всички ще почнат да си правят.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1241 -: Юни 13, 2012, 11:29:02 am »
Абе направо един универсален препарат против насекоми /аз лично преди години съм ползвал паста Глобол и съм изключително доволен/ вътре в оргонита + на дъното един разсейвател тип спирала и ... 'чао пъпки' /ооопс, буболечки/ :)
6285174923344176257

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1242 -: Юни 17, 2012, 10:00:26 am »
Отдавна се каня да си направя оргонит против мухи и насекоми и даже бях подготвил няколко загинали мухи :-).
Понеже още не съм го направил и реших (след като прочетох тук) да пробавам само да ги сложа върху друг оргонит.
Обааааче се случи точно обратното на това, което описвате след 2-3 часа се напълни с толкова мухи в стаята колкото не бях виждал досега при мен.
Като нищо не съм правил да кажеш, че някаква миризма ги е привлякла или нещо друго. Странно, явно има значение и оргонита как е направен.
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1243 -: Юни 17, 2012, 13:02:48 pm »
la-ma-rin, трябва мухите да умрат (надявям се да не ти е жал за 3 мухи) в токущо направен оргонит и като ги поставяш да го правиш с чувство на антипатия и отвръщение от тях. Енергийния отпечатък, който ще излъчва после ще носи подписа на умиращи мухи и това ще действа като маяк за опасност за останалите. В противен случай ще ги привлича.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1244 -: Юни 18, 2012, 23:48:58 pm »
По силата на тази логика, ако поставим монети или банкноти върху оргонити ще "въшлясаме" с пари?

Някой пробвал ли го е до сега?  :writer:

А ако поставим нещо важно за нас в оргонит със силното чувство че ....каквото си искаме....

Хм,.....

 :morning1: :morning1:

« Последна редакция: Юни 18, 2012, 23:52:37 pm от peyu2010 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27