Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859431 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1065 -: Май 16, 2012, 10:25:04 am »
bofara, нямам наблюдения. Просто не ми е хрумвало да ги търся. Но ще разкажа накратко какво се случи вчера, когато навивах поредната спирала тел.

Реших да правя сферичния генератор на тенсор поле. Накарах майка ми от другата страна да държи с една отвертка примката, докато аз навивам. В момента, в който телта се превърна видимо в спирала...майка ми извика с изненада - "Лелееее.... погледни!!! Това нещо започна да излъчва лилаво сияние във вид на ръкав по надлъжната ос на спиралата". Естествено аз съм абсолютно скаран със свръхсензориката, така че мога само да й се доверя. От години майка ми подозира, че има някакви способности, но доста епизодични.

Така, че телените хармонизатори работят, споко, правете без да се съмнявате.

Ако реша да ти давам рецепта, то тя ще е напълно плод на въображението ми. Нямам никаква идея колко да се сложи от бисмута и дали да е във вид на метал или неговия окис. Но ако се позова на таблицата от ръководството, то бисмута не може да е основна компонента, а само добавка като щипка сол на манджата.
« Последна редакция: Май 16, 2012, 10:57:22 am от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1066 -: Май 16, 2012, 10:44:50 am »
Благодаря, значи с бисмута ще се оправям някак си.  :)


Защо те попитах дали си забелязал взаимовръзка между оргонитите и хармонизаторите на Спърлинг и как определяш въздействието им?


Известно е, че съществува такова понятие като биологичен носител /линк, волт и др./. В смисъл, че ако в полето на такъв хармонизатор се постави енергетично неутрално стъклено шишенце с косми с фоликулите, нокти, слюнка и други телесни течности или кожа.../ и/или снимка има много голяма вероятност да се въздейства върху самият носител на този биолинк - човекът- източник. Например - човек го мързи да носи такива неща, не иска да ги носи...
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1067 -: Май 16, 2012, 10:50:18 am »
Ами ето, че сферата-генератор върши такава работа според създателите си. В нея могат да се поставят разни неща, даже кристали. Може да се програмира ментално за определени задачи. Когато е разгъната като сфера, тя създава сферично поле, разпростиращо се до 3 мили. А когато се приберат отделните пръстени в обръч, тогава полето придобива форма на колона. А и при сгънато състояние много наподобява мобиус бобина (има подобни пръстени за ръка). Така може да въздейства в по-тесен участък без да се засяга голям обем от пространството.


Да си призная телените хармонизатори са ми доста по-интересни от оргонитите, без да ги омаловажавам или пренебрегвам разбира се. Може би, защото се поддават на повече тестване с физични методи, отколкото с метафизични.
« Последна редакция: Май 16, 2012, 10:55:37 am от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1068 -: Май 16, 2012, 11:25:20 am »
Като четох поста за народните носии си спомних за венците за глава - в сгънато състояние /разбира се с подходящ размер, кратен на 'кралския кюбит'/ може да се използва за венец на глава - аджна чакра /третото око/. В значително умален вид /отново е добре да се спази кратността/ може да се направи мини сфера /на подобен принцип е и сфера Българа/, която да се носи на нивотоар. на слънчевия сплит или по-нагоре /в близост до гърлото, в зависимост от целите.
Доколкото съм наясно т.нар. кралски кюбит е дължината на лакътя на някакъв крал. Понеже в древността широко разпространа мерна единица е била 'лакът' или както предполагам аз - този кюбит /ако не се бъркам/, но за да няма различия /различните хора имат различни размери  :) / се е наложило да се въведе единен стандарт 'лакът'. Та е много вероятно ако се приложи строго индивидуалния размер на лакътя на даден човек при изработката на такива хармонизатори да влияят още по-хармонично.


Едно предупреждение - ако някой реши да слага все пак биолинк - нека да не смесва биолинкове от различни хора /дори и роднини не бива/ в един хармонизатор, защото има вероятност да се прилепи болест, или различни 'кармични' структури от единия на другия... Подобен принцип използват някои 'практици'  :--- , за да 'влюбят' двама души, което обаче може да навреди на бъдещите 'влюбени' по описаните накратко по-горе причини.


Успехи!  :)
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1069 -: Май 16, 2012, 11:35:33 am »
При строежа на египетските пирамиди са използвали кралския кубит като мерна единица. Знаейки кои архитекти са строили пирамидите, с ръка на сърце може да се съгласим, че това е чеждоземна мерна единица. Или иначе казано ползваме извънземно know-how. Установено е, че свещения кубит 523-529мм има тази уникална способност да резонира със 144Mhz. Ако си направя тенсор пръстен по размера на моя лакът (47см), едва ли ще резонира с тази космическа честота.
« Последна редакция: Май 16, 2012, 11:39:43 am от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1070 -: Май 16, 2012, 12:28:59 pm »
За индивидуалния размер - не споря, всичко е възможно. Искам само да добавя, че костите на човека са свързани с резонансните честоти, а както знаем дължината на костите на различните хора се различава. Това обаче не пречи всеки индивид да възприема със своята индивидуална по размер 'антена' необходимия конкретно за него 'образ' енергоинформация. Естествено, това са само озвучени мисли.

Ако някой реши да пробва сгънатия като венец за глава тензор - един малък съвет. В тилната част на главата, между 'телта' и косата може да се постави дадено изображение, с което искаме да работим. Например - искаме да изпратим 'виртуална помощ' на близък човек, слагаме си негова снимка като изображението да сочи към главата, настройваме се на неговия образ /като че ли се сливаме с него/ и му осигуряваме помощ и подкрепа.
Така например /по скайп/ може да се пробва по двойки, който иска да развива телепатични способности - възможностите никак не са малко. :) Естествено, ефектите зависят от много фактори, но дори и хора, които въобще никога не са усещали 'инсайти' ще добият рано или късно /с упорита работа, месеци наред/ макар и някакви резултати. Което впоследствие се отразява върху енергоинформационния пашкул, в смисъл, че тези способности се записват като свойствени за самия човек, дори вече без да използва външна помощ във вид на хармонизатори.
6285174923344176257

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1071 -: Май 16, 2012, 13:01:27 pm »
Предполагам, че ще останете въодушевени от информацията залегнала в тази книга. Бих казъл, че е най-доброто изследване на пирамидалната форма, което съществува в момента! Има много, каквото може да се вземе като начини, по които да се хармонизира околната среда. Приятно четене и практикуване!

http://pyramids.iicufi.org/index.php?id=201&tx_atolflashpdfviewer_pi1%5Btable%5D=tx_atolflashpdfviewer_pdffiles&tx_atolflashpdfviewer_pi1%5Buid%5D=1&cHash=6a4fd479527402662fa226cd848cea45

Мисля, че горния линк няма да работи както трябва. Заради това влезте в следващия линк, след това се спуснете до последната снимка и в дясно от нея кликнете върху снимката на корицата на книгата.

[url=http://pyramids.iicufi.org/index.php?id=87]http://pyramids.iicufi.org/index.php?id=87
 
« Последна редакция: Май 16, 2012, 13:13:42 pm от SMSI-H »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1072 -: Май 16, 2012, 13:49:44 pm »
SMSI-H, благодаря. Жестоко четиво.


Ето и точните размери и ъгли на Хеопсовата пирамида в случай, че някой иска да си направи пропорционално копие:
Проектна височина - 146,7292m
Западна страна -  230,3565m
Северна страна -  230,2505m
Източна страна -  230,3905m
Южна страна -  230,4313m
Обиколката на основата - 921,459m
Наклон на стените - 51*50'35''
Югозападен - < 90*00'33"
Североизточен - < 90*03'02"
Югоизточен - < 89*56'27"
Северозападен - < 89*59'58"

В един разговор с GARVAN стана въпрос, че една пирамида няма да работи както трябва, ако е с връх. Така че не е ясно дали изобщо Хеопсовата пирамида е имала връх. Даже в логото с пирамидата и окото се загатва за това нещо. (не си купувайте кристални пирамиди с някаква лазерна инкрустация в тях - много далеч са от истинските пропорции на пирамидата)
« Последна редакция: Май 16, 2012, 13:57:58 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1073 -: Май 16, 2012, 15:38:48 pm »
Казват, че вода престояла в средата на тенсор пръстен 24-48 часа губи повърхностното си напрежение или поне го намалява.

Този клип демонстрира как се държат частици на повърхността на водата при действащо повърхностно напрежение и какво става, след като водата го загуби.
Експеримента с пръстена може да се направи в домашни условия за проверка на неговата работа.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1074 -: Май 16, 2012, 18:26:26 pm »
SMSI-H, благодаря. Жестоко четиво.


Ето и точните размери и ъгли на Хеопсовата пирамида в случай, че някой иска да си направи пропорционално копие:
Проектна височина - 146,7292m
Западна страна -  230,3565m
Северна страна -  230,2505m
Източна страна -  230,3905m
Южна страна -  230,4313m
Обиколката на основата - 921,459m
Наклон на стените - 51*50'35''
Югозападен - < 90*00'33"
Североизточен - < 90*03'02"
Югоизточен - < 89*56'27"
Северозападен - < 89*59'58"
В един разговор с GARVAN стана въпрос, че една пирамида няма да работи както трябва, ако е с връх. Така че не е ясно дали изобщо Хеопсовата пирамида е имала връх. Даже в логото с пирамидата и окото се загатва за това нещо. (не си купувайте кристални пирамиди с някаква лазерна инкрустация в тях - много далеч са от истинските пропорции на пирамидата)

Точно така е! Ако пирамидата не е пресечена във върха си, ефективността й спада доста, макар и да не е фатално!
Който иска да му пратя таблица с размери на пирамиди с височина от 100мм, да 1000 мм, и да не се мъчи да смята, да ми пише на лични, защото тук или не могат да се прикачат файлове, или аз не знам как... :-X .

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1075 -: Май 16, 2012, 23:45:13 pm »
Момчета,

Доколкото помня, това дали пирамидата има  пирамидон, т.е. връх, или не, не води до намаляване на ефективността й. При пирамида от тип Хеопсовата енергийния стълб, който се образува над върха на пирамидата е във вид на разширяваща се във височина фуния. А при тази с пирамидон, т.е. с правилен и довършен връх, енергийният стълб е във формата на лазерен лъч.

Хайде сега да не си говорим, колко типове пирамиди има. Това, че пирамидата нямала завършен връх, въобще не е предпоставка да смятаме, че е по-слабо ефективна. Формата на пирамидата се създава с точно определени цели; т.е. образуване на енергии с определени честотни характеристики, форма, насоченост. А вече материалите, от които е изработена, са същественият елемент, който определя това, колко ще е ефективна пирамидата. Важното е да са електронепроводими; за предпочитане с участието на кварц.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1076 -: Май 17, 2012, 01:42:31 am »

Ето го готовия тенсор генератор. Отне ми най-малко 2 часа да схвана как се преплита, така че всеки пръстен да извършва флуктуации спрямо останалите, когато се разминават. Това е важно, за да работи. Дори да е смачкан някъде леко, няма да влияе толкова, колкото това да бъде преплетен грешно.


 ??? Почекнаха ми се пръстите.


« Последна редакция: Май 17, 2012, 01:45:01 am от sidewinder »

Неактивен ellimar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1077 -: Май 17, 2012, 03:14:41 am »
Тя пафтата не е случаен аксесоар. За енергийна защита са ги използвали, доколкото знам. Ако анализираме българските носии, ще забележим, че са имали сребърни накити пред всяка от чакрите.

Точно затова са се използвали. Създават торсионно поле и отклоняват погледа от чакрите. Не са случайни нито шевиците, нито пафтите, нито пендарите, нито украсите за глава, които покриват и челото.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1078 -: Май 17, 2012, 09:29:28 am »

Проектна височина - 146,7292m
Западна страна -  230,3565m
Северна страна -  230,2505m
Източна страна -  230,3905m
Южна страна -  230,4313m
Височината ми се вижда доста по-малка от дължината на всяка страна, вярно ли е това 146,7292m ?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1079 -: Май 17, 2012, 10:09:48 am »
Височината ми се вижда доста по-малка от дължината на всяка страна, вярно ли е това 146,7292m ?


Така е. Проектната височина е тази, която е била преди да се орони върха. Иначе сега 146.5м.
« Последна редакция: Май 17, 2012, 10:10:53 am от sidewinder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27