Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859412 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1020 -: Май 05, 2012, 19:28:43 pm »
Цитат на: bofara

Братче не мога да обясня процеса.
Мога само да кажа, че съм го видял да работи.

За другите въпроси - чак такива висоти не съм достигнал :-(

Ако се върнем доста назад и се сетим за оргонитите със спирала които се носят на врата -
човек ще е защитен и в банята.

Всъщност, като се сетим за това с ДНК-то няма как да предпазим роднините,
но като се стим за sidewinder, за това че поставяше спирали върху обикновените оргонити -
именно спиралата постоянно ще връща обратно негативна програма активирана на машина
и пусната да работи безкрай.

За ДНК-то един от начините е с помощта на подходящ кристал да отидем до машината
и там да подменим мислено биологичния материал с такъв от оператора активирал програмата.

Във всички случаи е хубаво да имаш оргонит от енстатит със спирала на врата.

Имаш ЛС :-)
« Последна редакция: Май 05, 2012, 20:13:22 pm от peyu2010 »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1021 -: Май 05, 2012, 20:39:09 pm »
Препоръчвам да не работите с желязо. Желязото гаси оргона. Един познат го доказа вече на практика с неговите оргонни оптимизатори за автомобили, които, ако се поставят на железен горивопровод, започват да работят много слабо ефективно или въобще да не вършат работа, а с медни тръби направо "оставят пълни резервоарите".

http://caduceusbg.com/
:lol: Смятай, ако поставя един оргонит на хладилника отгоре, ще остава пълен.
Слагаш един такъв в чашата с ракията и няма изпразване.
А в тоалетната няма да го поставям ... Че кой знае какъв ефект ще има.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1022 -: Май 06, 2012, 15:55:46 pm »
Имам едно питане:

Има ли във форума някой, който е подхвърлил оргонит в жабката на колата
и след това колата е станала жертва на катастрофа, надраскване с пирон, кражба на нещо от нея?

Има ли във форума човек, които носи оргонит и е станал жертва на кражба, побои, нападение на улицата през нощта?

...............................................................................

По въпроса за мантрите:
Тази тук за благосъстояние е МН. добра:

:-)
« Последна редакция: Май 06, 2012, 15:58:01 pm от peyu2010 »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1023 -: Май 06, 2012, 16:21:40 pm »
Започнахте да им приписвате големи заслуги на тия оргонити, а те всъщност си остават едни обикновени оргонови чистачи. Отърсете се докато е време от тези паранои.

Най-общо казано, ефектите, които изпитвам, откакто имаме у нас оргонити са следните:

По-малко хронична умора
По-малко остри нападки между членовете в семейството - не можем да се скараме. :)
Растенията се чувстват по-добре
Съседите се кротнаха - не вдигат шум

Всичко това се дължи на факта, че оргонитите пречистват зловредната енергия, която от своя страна е причина за дистрес у хората. На това се дължат и повечето битовизми.
« Последна редакция: Май 06, 2012, 19:54:42 pm от Mirotvorec »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1024 -: Май 06, 2012, 18:32:52 pm »
Не мисля, че някой, независимо който има или няма оргонит, трябва да прави такива изявления, какво не се е случило.
По-добре да не се предизвиква съдбата.
Постът на peyu2010 ми се струва неуместен.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1025 -: Май 06, 2012, 20:04:51 pm »
Колега Sidewinder склонен съм да се съглася с вас (поради някои съображения) въпреки, че не съм имал възможноста да използвам такива прибори (а и не смятам за необходимо) но от друга страна при оргазма, който според същноста си представлява оргонна енергия мисля, че всеки може да посочи изтощението, което чуства след него и това вероятно се дължи на излизането и освобождаването на тази жизнена енергия от организма на човека, която след това се възстановява (натрупва) постепенно до определени стойности. А по отношение на стреса и останалите проблеми в живота смятам, че е възможно това което твърдите и да е вярно в някаква степен но бих добавил освен това и още един важен момент, който навярно има не по малко значение за изясняването на тези неща и това е хормоналния дисбаланс при, който се получава нарушение на нормалното функциониране на организма като цяло на всички нива от което произтичат в повечето случаи ред здравословни проблеми съпътствани със неадекватни реакций имащи в голямата си част негативен или често фатален характер тъй-като индивидът не може да прецени адекватно поведението си вследствие на състоянието във което се намира, но това може би е вече въпрос за отделна тема и нека тези неща се разискват там.
« Последна редакция: Май 06, 2012, 20:10:09 pm от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1026 -: Май 06, 2012, 21:47:00 pm »
x_name41, харесва ми стила ти на изказ. Съгласен!


Никой не е казал, че оргонитите са панацея и, че могат да обхванат всяка една област от човешкото страдание и да го  въведат в ред.


Според мен оргазма е тясно свързан с оргоновата енерегия, но едва ли той самия е точно оргонова енергия. Иначе бихме изпитвали оргазъм всеки път, когато носим оргонит в джоба си.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1027 -: Май 07, 2012, 16:57:16 pm »
@sidewinder - противиречиш си, но все пак сме тук по друг повод :-)

Тук сме не за да се харесваме или мразим, а за да видим кое как работи
и как да го приспособим за индивидуалните ни желания (те могат и да са "мир на всички").

Експеримента който правя е следния:
В работата - студентска дискотека ежедневно има вандалски прояви от най-висш характер.

Поставих близо 25 оргонити - някой огромни, други малки - но зверски мощни.

За 2 месеца, резултата е следния:
1. Вандалщините продължават да са много - ниво 60% от това което бяха, но все още са много!
2. Повръщанията в тоалетните вече са огромна рядкост - преди бяха ежедневие.
3. Мебелите съвсем безпричинно бяха обновени с нови кожени.
4. Единичните посетителите намаляха, увеличиха се двойките и приятелските компании.
Отделно - започнаха да си тръгват с огромно нежелание.
5. Започнаха да консумират поне 2+ пъти повече храна и безалкохолни, доста намаляха продажбите на алкохол.
6. Преди винаги имаше свободна маса за билярд - сега и 3те винаги са заети.
7. Имахме рекорд - £1100 за една вечер, предимно от храна и по-малко от алкохол.

Днес окончателно прибрах и последния оргонит и сега в работата няма нито един.
След 2 месеца ще рапортувам - какво е без оргонити и ще стане ясно, дали те са правили нещо или
просто текущата тенденция е била такава каквато е.

Толкова за сега!

Всичко най-добро на всички! :-)

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1028 -: Май 07, 2012, 17:25:56 pm »

1. Вандалщините продължават да са много - ниво 60% от това което бяха, но все още са много!



Намаляване на вандалските прояви с 40% си е един, по мое мнение, много добър резултат. Даже прекрасен и то, като се има в предвид, че това е само за два месеца.... Поздравления!
Все повече започвам да си мисля, как може да се организира мащабно разполагане на оргонити в цялата страна или поне, като за начало в големите градове.... Непосилно е, във финансов и технически аспект за сам човек, но ако се съберем повече хора съм сигурен, че ще има резултат. Който има идея, как да стане, да казва.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1029 -: Май 07, 2012, 17:26:03 pm »
@sidewinder - противиречиш си, но все пак сме тук по друг повод :-)



Хубав експеримент!


Не гледайте на оргонитите като на хапчета от аптекарска лавица, защото може да има разочаровани. Това имах предвид.
« Последна редакция: Май 07, 2012, 17:28:07 pm от sidewinder »

Неактивен rosster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1030 -: Май 07, 2012, 18:17:18 pm »
Все повече започвам да си мисля, как може да се организира мащабно разполагане на оргонити в цялата страна или поне, като за начало в големите градове.... Непосилно е, във финансов и технически аспект за сам човек, но ако се съберем повече хора съм сигурен, че ще има резултат. Който има идея, как да стане, да казва.

Привет GARVAN!

Ще споделя, аз какво съм замислил. Като бивш програмист, все още помня това-онова и реших да направя уеб-сайт, който да обединява интересите на надявам се много хора. Хора, които имат огромно желание да направят нещо (като мен :) ), но пък срещат затруднения т.е. обединяване при закупуване на консумативи (дали ще са кристали или пък медни сфери или пък нещо друго), издаване на наръчници на български за правене на различни елементи (за оргонити вече има и покорно благодарим на sidewinder!), пособията на Слим Спърлинг и т.н. Организиране на кампании за събиране на средства и влагането им в нещо полезно - лично аз искам да дам 5, 10, 100лв за някаква кауза, но няма кого... а и трябва да се измили отчетността.

Преди няколко дена говорих с caduceus от mazeto и ми сподели, че е възможно да се присъедини към каузата! Колкото повече, толкова повече.

Дори си мислих да направим малко статистика в кой град колко броя и какви пособия има - така ще може да се анализира ефекта по-добре и много хора да работят, естествено на доброволни начала, с ясна представа какво се случва в техния град. Лошото на тази статистика е, че ще дава информация на "тъмните сили" за състоянието на нашата кауза - което никак не е добре!

По-горе споменах, че съм решил да го направя този сайт, но пък много ми е неясно кога във времето ще се случи... Ако някой има предложения за функционалности, които да поддържа сайта - моля да сподели. И още нещо - все пак ще трябва да се разчита на дарения за поддръжката му - говоря в дъгосрочен план. Аз съвсем отговорно заявявам, че не го правя за печалбарство и забогатяване  :hi:

Хайде със здраве :)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1031 -: Май 07, 2012, 19:25:07 pm »
Хаха, както казва Джонатан Логан - "С построяването на кембъстъри и тауърбъстъри съм постигнал повече, отколкото с  разните му там петиции и протести".


Все пак аз съм на мнение, че не бива да се афишира чак толкоз. Сега си спомням, че Еленко искаше да прави предаване за кембъстърите, в което да участвам и аз. Отказах категорично.


От време на мреме като ви е на кеф правите 1-2 кексчета и ги подхвърляте някъде - река, траф, мазе, парк и т.н. Няма нужда от повече деклариране на това, което правим.
« Последна редакция: Май 07, 2012, 19:33:32 pm от sidewinder »

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1032 -: Май 07, 2012, 20:18:51 pm »
Още малко глупости на търкалета от мен:

Доста ми е неприятно да призная, но sidewinder е прав в определен частен случай :-(

Оргонитите не предпазват, когато има магическо въздействие от човек който си поставил
под похлупак от твоя защита. В този случай НЕ ПРЕДПАЗВА!
.......................................................

За "кексчета"-та, то добре, ама в южен Лондон имаме това нещо:
http://farm7.static.flickr.com/6197/6042441070_02d1d128be_b.jpg

Тази снимка вероятно е правена когато е била построена защото изглежда девствено-чиста,
но в наши дни отгоре до долу е претрупана с всякакви антени, предаватели, излъчватели.....

Това как се неутрализира - не се и опитвам да се замисля :-)
« Последна редакция: Май 07, 2012, 20:41:10 pm от peyu2010 »

Неактивен rosster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1033 -: Май 07, 2012, 20:39:20 pm »
Признавам труда на всички и ви поздравявам, но нека говорим конкретно и в цифри - колко от вас могат да отделят по поне 50-100лв всеки месец за оргонити, бъстъри, спирали и какво ли още не? Със сигурност има такива, които могат ама има и доста други, които не могат - да бъда конкретен - аз. И като не мога да заделям тези суми - не мога да направя много, въпреки че имам желание!
Ще ви кажа колко ми излиза хармонизатора на Слим Спърлинг - само някакви 300лв!
По информация на sidewinder, чембъстър - някакви 360лв!
А доставката на ДТ кристали от Китай - 90лв. И да не забравяме, че китайците си имат минимални количества за поръчка от килограм и нагоре; за митата още не съм проверявал...
Е, къде е логиката един човек да заделя и да се гърби яко вместо 100 човека да отделят по 5лв и да се реши проблема с минимални усилия? Крайната цел не е ли максимум оргонити и/или устройства, които да са само в полза на хората?!
Класическата схема - всеки се спасява поединично...

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1034 -: Май 07, 2012, 21:02:30 pm »
Признавам труда на всички и ви поздравявам, но нека говорим конкретно и в цифри - колко от вас могат да отделят по поне 50-100лв всеки месец

Разбираме те, но и ти ни разбери.

След като не са те помолили да ги спасяваш - нямаш право да го правиш.

А ако го поискат - да си платят под някаква форма.

Моят начин - купувам оргонити  и ги подарявам САМО при подходящи случаи.
Ако някой иска повече - обяснявам от къде да си купи. Тук в UK ни е по лесно с покупките от E-bay.

Нямаш право насила да даваш добро или зло, ако не са ти го поискали.

А, ако все пак искаш да го направиш - трябва или да ползваш твои ресурси или ресурсите на някой доброволец.

Нямаш право насила да изискваш от нас - ние правим каквото можем - потърси външен доброволец,
защото ние проявяваме активност при изпълнение на нашата доброволна мисия и без да ни ръчка някой.

Respect и Peace :-)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27