Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859362 пъти)

0 Потребители и 12 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен буборяна

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #900 -: Декември 22, 2011, 11:56:59 am »
Цитат
На мен лично сайтът ми харесва. Ако искаш можеш да споделяш какво чувстваш като носиш тези изделия. Имам предвид тук.

Чувствам най-различни неща. откакто нося едно медальонче (но има значение и че вкъщи има оргонити във всеки ъгъл, пък и пирамидата е доста силна), сънищата ми се промениха. По-ясни са, имах няколко успешни опита за осъзнато сънуване, спомням си 2-3 сънища на сутринта. Другото, което не ми харесва особено, е че станах доста по-емоционална, трудно се контролирам на моменти. Но това може да е резултат от нещо друго. Нещо, което ми се случва вече 2 пъти, е че минава пред очите ми нещо.. не мога да определя какво е. Единия ден по време на медитация, със затворени очи минаваше силна светлина пред мен..тоест не точно пред мен, а само пред очите ми. Мога да го сравня например с това да имаш втори чифт клепачи, но прозрачни?! странна работа е. Втория път ми се случи преди да заспя (преди 2-3дни беше) за около минута, с отворени очи, сякаш нещо преминава пред очите ми, нещо мига... идеи?
Цитат
Нелоши думи, а знаеш ли /сподели ако е така/ какво реално се получава при твоите оргонити с такива действия?
Не знам какъв точно процес протича, знам че оргонита бива програмиран да акумулира определен тип енергия, в зависимост от думите/цветовете...
Цитат
Какво точно искаш да постигнеш?  Smiley
Искам да знам колкото мога повече относно лечението с оргонова енергия. Имам хора около себе си, на които искам да помогна, но с традиционните лечения не се получава, което надали е изненада. Правенето на оргонити ми се превърна в хоби, приятно ми е и ми доставя удоволствие. Понякога се замислям дали не прекаляваме. Приятеля ми спи до пирамидата и веднъж (когато спа особено близо) се оплака, че се буди с главоболие.Затова искам да се запозная и с възможни кофти ефекти.. някой беше постнал тук линкове към документи от Райх, обясняващи какво се случва, ако човек прекара повече от 30мин в оргонния акумулатор, но с парчетата оргонит ми се струва, че ефектите трябва да са по-слаби, тъй като не те заобикалят "стени" от оргон.
В момента чета "Анализ на характера" на Райх, но е тежко четенето, защото има терминологийка, а аз съм beginner в психоанализата..Ноо всичко с времето си:)

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #901 -: Декември 22, 2011, 12:24:56 pm »
...пирамидата е доста силна...Приятеля ми спи до пирамидата и веднъж (когато спа особено близо) се оплака, че се буди с главоболие.Затова искам да се запозная и с възможни кофти ефекти..

Не искам да плаша никого, но според ДеМео /прочетох я книгата му/ пирамидата вместо да отдава оргон, тегли към себе си. Затова фараоните са ги полагали В пирамида, за да се енергизират мумиите им. Принципно на мъжете, кхм-кхм един правилно направен оргонит трябва да им действа кхм-кхм, меко казано "самолетоповдигащо".

...станах доста по-емоционална, трудно се контролирам на моменти. Но това може да е резултат от нещо друго. Нещо, което ми се случва вече 2 пъти, е че минава пред очите ми нещо.. идеи?

пренастройка. или непоносимост. провери си оргонитите. ако искаш с махало, но ги провери.
6285174923344176257

Неактивен буборяна

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #902 -: Декември 22, 2011, 13:14:20 pm »
Цитат
провери си оргонитите. ако искаш с махало, но ги провери.
Ще ги проверя с махало, четох че трябва да се завърти обратно на часовника. А освен с махало, с какво друго е възможно да се провери?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #903 -: Декември 22, 2011, 13:32:53 pm »
С въздействие на структурирана вода върху растения е най-евтиния, сигурен и виден начин, за тези, които се страхуват от достоверността на махалото. Структурира се вода /стъклена чаша/ върху конкретен оргонит /поне на 3-4 метра да няма други оргонити/ и се полива растението. Успоредно се следи друго такова растение. Правят се изводи, ако вехне - енергията не е добра и обратно. Другите условия и за двете растения са еднакви. Но изисква време. Водата се структурира минимум 40 мин, добре е цяла вечер да стои.

Като се дублира и с махалото мисля, че се съставя добра картина.
6285174923344176257

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #904 -: Декември 22, 2011, 14:21:11 pm »
Цитат
провери си оргонитите. ако искаш с махало, но ги провери.
Ще ги проверя с махало, четох че трябва да се завърти обратно на часовника. А освен с махало, с какво друго е възможно да се провери?

Посоката, на която отговаря положително махалото си я провери ти - като зададеш контролен въпрос, на който отговора е ясен.

Неактивен Lullu

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #905 -: Януари 01, 2012, 10:04:02 am »
За много години на всички!  :drinks:
Да сте живи, здрави, да ви спорят всичките проекти (за оргонити и всички други  ;D ), много късмет, любов, и нека прекрасната ни Земя става все по-добро място за живеене! 

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #906 -: Януари 05, 2012, 11:09:06 am »
Поръчвал съм си някои неща от тук 

http://www.vantony.com/

Прави впечатление, че кристалите са голям дефицит. Свършват веднага.

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #907 -: Януари 05, 2012, 17:52:38 pm »
За много години хора и мир на всички  :hi:

За кристалите ходих на изложението в земята и хората но беше слабичко освен една сергия, която предлагаше по-богат избор.
Според мен засега най-добрия вариант си остава и-бей там с малко търсене си намираш двойно терминирани кристали с добър размер и качество по около 1лв бройка с доставка.
Да не говорим колко други кристали има особено ако ти се дават малко повече пари.

Поздрави  :)
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #908 -: Януари 09, 2012, 18:39:47 pm »
Молба.

Ако някой знае къде в Пловдив бих могъл да си купя течно стъкло в по-голямо количество и сподели ще бъда много благодарен.  :drinks:
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #909 -: Януари 09, 2012, 22:39:02 pm »
Ако търсиш течно водно стъкло като органична компонента в оргонитната матрица,няма начин да ти свърши работа.

Състава на течното стъкло е

SiO2   
Na2O   
CaO   
Железни и алуминиеви окиси
« Последна редакция: Януари 09, 2012, 23:52:51 pm от Mirotvorec »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #910 -: Януари 10, 2012, 08:24:39 am »
За нещо подобно е. И наистина търся. Има много сериозни работещи екземпляри, с такава рецепта.  :)
6285174923344176257

Неактивен Big mama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Nemo mortalibus omnia horis sapit
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #911 -: Януари 10, 2012, 11:19:58 am »
Молба.

Ако някой знае къде в Пловдив бих могъл да си купя течно стъкло в по-голямо количество и сподели ще бъда много благодарен.  :drinks:
  Потърси фирмата "Шанс 2000", намира се на "Кукленско шосе" № 39, които се занимават с пещостроене. С водно стъкло се размесва огнеупорна пръст и с огнеупорни тухли се зидат пещи за топене на метал,стъкло, както и камини. Успех.

Неактивен Big mama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Nemo mortalibus omnia horis sapit
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #912 -: Януари 10, 2012, 11:54:07 am »
Извинявай, Бофара, фирмата се казва "Изопещ". Адресът е същия.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #913 -: Януари 11, 2012, 14:02:54 pm »
Точно в момента, който е от Пловдив може да наблюдава ясно изразена кръгловидна дупка от синьо небе с център над тепето с амфитеатъра. Това е 100% симптом на физическо ниво, че кембъстара работи. Е, вярно, че работи, когато си иска той, ама това са подробности.  ;D

Това нещо не може да се снима - няма измислен такъв обектив още. Така че може да се гледа само на живо.
« Последна редакция: Януари 11, 2012, 15:16:00 pm от sidewinder »

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #914 -: Януари 16, 2012, 15:38:39 pm »
Здравете здравейте  :hi:

Да ви споделя едно откритие, което направих (за тези, които още не го знаят де :))

Оня ден се хванах да отлея една пирамида и пробвах с хартия за печене, става чудесно въобще не залепва.
Правиш си пирамида от някакъв картон и вътре го облицоваш с хартия за печене. Номера е, че за хартията освен смолата  не залепва и нищо друго и е трудно да я фиксираш по някакъв начин. 
Аз я правих като едно парче сгънато като фуния и я поставих вътре в пирамидата. Ако не е точно прилепнала малко може да се деформира от тежестта на смолата ма това е бял кахър.
Ръбовете стават много добри.


Ето и едно шаблонче дето си го разработих.

С пергел се разчертава един кръг като радиуса е дължината на страната на пирамидата, след това пак с пергела се отбелязват 4 -те основи на пирамидата за да са еднакви (там с малко математика може да се поиграе да се следват размерите на египетските пирамиди или просто правилото че трябва да са по широки отколкото високи), и се пускат по един лъч от центъра в краищата:



Аз го правих с радиус 10,9см и основа 11,5 като по мои сметки това е 1:2000 с египетските пирамиди. Червеното е само едно капаче за залепване може и по голямо да се направи за по-удобно.

После се изрязват по контурите:



Сгъваш и лепиш:



и после може да се намери някаква кутийка или да се направи за да се нивелира добре обърната.
Имайте предвид всичко да е от достатъчно дебел картон и добре залепено, защото от топлината и тежестта на смолата може да се разлепи и разтече.


Voilà:
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27