Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 857928 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #210 -: Август 16, 2011, 10:57:32 am »
Да, втория опит ще е по-добър ;D Четох, че в Щатите се подготвя официално да бъде забранен оргона.

They Are Going to Ban My Orgone!!

This is out of Rahm Emmanuel's office in Chicago...I got a heads up from a person out there.


The TSA is working with the White House to find a way to make orgone 'destructive' so they can ban it. They are going to close off a portion of Chicago O'Hare Int'l airport so they can test different ways to make bombs and use it as a way for a false flag...to blame the orgone!! I've been warning people I see them banning it in the codes...and that's huge confirmation!
He said they talk about it at all their global summit meetings...how to ban it..
I knew they did...just more confirmation!
He said the air is totally saturated with it, and it's crashing UFOs..
which, we already knew..but funny anyway
So they're trying to find ways to ban it, and bring in their 'masters'..
cuz the orgone's been a nightmare for their plans with bringing them in as 'angels' or 'gods'

I've seen this in the codes...and it looks like Sept/Oct could be the time they try to ban it, which means anytime then or before they will do some kind of false flag and blame it on orgone...
And probably has something to do with crashing an 'airplane' since they're testing the 'ways' at an airport...

Get it or Make it while you can folks!! There's not much time left!!


 
Така, че тази забрана идва и насам, към Европа. А докато дойде да побързаме да направим каквото може. За мен оргона е приоритет номер едно в момента. Искам да кажа още нещо: ЧЕСТ прави на всеки, който отделя от нямането си (знаем как е в тази държава), за да прави оргон. Чест и поклон. Въпреки това живеем в страната на чудесата и намираме начини да финансираме проектите си, какъвто е оргона. А и Господ да помага.

Току-що ми пратиха рецептата за pipe baton:"u just make it in layers...resin, let it harden, then add a crystal wrapped with coil, then put shavings over it then add resin, repeat all the way up the pipe"[/color http://www.orgoneblaster.com/ - orgone blaster pipe baton!  :lol:




Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #211 -: Август 16, 2011, 11:09:33 am »
Така е. Не можеш да си представиш какво ми коства да го направя нашия (за Пловдив) кембъстър. До сега са отишли около 360лв. Кой ще отдели толкова пари ей така за нещо, което няма да му ги върне по някакъв начин.? И няма как да отидат по-малко, защото 13м тръби по 17лв метъра + смолата правят точно толкова. Високата цена и липсата на ДТ кристали спъва цялата работа. Лошото е, че като им кажеш на тия от магазина, че трябва да са 6 по 1.80м и те гледат като изванземно. При такова рязане остава много фира, която те карат също да платиш. Абе дебела работа. Жив и здрав да е човека, дето ми даде пари.

Почти съм готов със спейсерите за тръбите.

« Последна редакция: Август 16, 2011, 12:33:51 pm от sidewinder »

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #212 -: Август 16, 2011, 13:05:09 pm »
sidewinder===>и на мен ми излезе около 350. Обаче го правя с радост и ще продължавам, докато чувствам, че трябва да го правя. Оргона има 101 въздействия, но на мен ми е на сърце най-много, че причинява асфикция и изгаря анунаките и подобни, тъй като тази положителна енергия е смъртоносна за тях, тях ги поддържа само DOR. Та си мислех, че както някога кръвта по стълбовете на вратите е била нещото, което не е позволило ангелите на смъртта да влязат и погубват в домовете на израиляните в Египет, така и днес ще бъде, когато тези ангели дойдат да вършеят на земята. Оргона, там, където го има, ще бъде нещото, което ще бъде като стена за тях, смъртоносна, и те няма да влизат в тези области, домове и т.н., защитени от оргон. Виж Йоил 2. Това като разсъждение по темата.

Относно медальона: нали се учим по принципа проба-грешка. Първоначалните ги правих във формичка от пастет/кексче. Недостатъци: ръбовете бочкат и са сравнително голями/тежки за носене. Подобрение: вече използвам формичката от малки свещички, към 3см диаметър. Ръбовете са гладки, лекички са поради размера си и са малки като форма. Ако намеря по-добър вариант ще го публикувам. Ето и снимка:

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #213 -: Август 16, 2011, 13:09:57 pm »
снимката

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #214 -: Август 16, 2011, 13:45:08 pm »
Браво! Действай и се усъвършенствай. И на мен първия ми оргонит беше скръб. Сега ги правя с размах.

350 са само материалите. А иначе трябва и някои иструменти да си купи човек. Бор-корони за дърво: 28мм, 60мм, пергел. За спейсерите съм използвал кухненски дъски за рязане от пластмаса. Ще станат хубави. Ще дам снимки като станат.

Ти май не си използвал спейсери. Затова са ти застинали тръбите накриво.



Прав си. Положителния оргон държи на страна гадовете.

Аз призовавам всеки видял тази тема да си направи поне 1-2 оргонита за вкъщи!
« Последна редакция: Август 16, 2011, 14:31:11 pm от sidewinder »

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #215 -: Август 16, 2011, 13:57:40 pm »
Да, не бяха дървени , а от картон, пък и смолата много бързо се втвърди.  Следващия път ще бъде с дървени, само да намеря дърводелец да ми ги направи.  greeting:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #216 -: Август 16, 2011, 14:25:58 pm »
Да, не бяха дървени , а от картон, пък и смолата много бързо се втвърди.  Следващия път ще бъде с дървени, само да намеря дърводелец да ми ги направи.  greeting:


На 4 литра смола се слагат 400мл катализатор. И тогава имаш 25мин. отворено време за работа. Май си сложил повечко. :)

Ето ги и спейсерите:

« Последна редакция: Август 16, 2011, 15:12:28 pm от sidewinder »

Неактивен Titania

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #217 -: Август 16, 2011, 20:00:52 pm »
За направата на медальон за носене веднага се насочих към алуминия от чаените свещи, но тъй като вътре имаше малко восък, едната страна стана мътна се притеснявам да я нагрея, за да падне.
Големият го направих в една пластмасова чаша, но не успя да се измъкне и се наложи да ползвам нож за отлепване и затова се назъби по горната част.
Малък - Голям

В тази връзка се чудя дали са "дефектни" тези, на които например частиците се показват извън смолата, или има отлющена такава? Могат ли да се изглаждат с шкурка стърчащите метални частици?
« Последна редакция: Август 16, 2011, 20:02:02 pm от Titania »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #218 -: Август 16, 2011, 20:03:54 pm »
Могат да се изгладят. Въпреки, че съм срещал препоръки да не се допускат стърчащи парчета метал, за мен лично това не е проблем.
« Последна редакция: Август 17, 2011, 10:09:06 am от Mirotvorec »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #219 -: Август 16, 2011, 23:44:17 pm »
Titania,браво! Как зареди медальона?

Хора, мобиус бобината купувате ли я или я правите? Как се докарва тази правилна форма?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #220 -: Август 17, 2011, 03:27:49 am »
bullet, Titania, вие всъщност коя рецепта точно ползвахте за вашите медальони?
А как се процедира със забиването на кристала при медальоните? Нали обикновено положителния край трябва да е забит в тялото на оргонита, а отрицателният да сочи нагоре, а тук кристалът е в хоризонтално положение, заради плоската форма, та затова се чудя дали има значение това. :unknown:
« Последна редакция: Август 17, 2011, 04:15:59 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Titania

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #221 -: Август 17, 2011, 09:24:49 am »
За медальона ползвах една рецепта от sidewinder, основната му цел е за подсилване на паметта. Вътре сложих кристала вертикално под закачалката. Разположението на кристала при носене е същото като при тези големите, ако се замислиш :).
 Не съм сигурна дали действа според предназначението си. :-X Но привлича вниманието на хората, дори и на едно дете, което никога не съм очаквала да се заинтересува от подобно нещо.
Единия ден го сложих до главата си, преди да легна, и цяла нощ не успях да заспя, без да има някакво безпокойство. Тепърва ще изследвам.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #222 -: Август 17, 2011, 11:01:57 am »
Децата до 4 годишна възраст са много добър индикатор за оргона също така. Не случайно, когато се избира място за строеж на къща, се води малко дете. Ако се заиграе и остане дълго там, означава, че мястото е надеждно.

Номера с оргонита под възглавницата винаги дайства активизиращо. Какво става всъщност. Подавате чист, положителен оргон, когато тялтото би трябвало да е в покой и да си почива. Ами нормално е човек да будува с оргонит под възглавницата.

Дръжте ги в ъгли на стаи, електрически табла, сводове, в близост до електроуреди. Оргонитите имат нужда да се "хранят" с тази негативна енергия, за да функционират като енергийни помпи-чистачи и да произвеждат положителен OR.
« Последна редакция: Август 17, 2011, 17:27:16 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #223 -: Август 17, 2011, 11:04:53 am »
Titania,браво! Как зареди медальона?

Хора, мобиус бобината купувате ли я или я правите? Как се докарва тази правилна форма?

Мобиус бобина като понятие не ми се вярва да съществува в електротехниката. В езотериката - да!

В този случай, няма кой да ти я направи, освен ти.

http://www.littlemountainsmudge.com/mobiuscontinuosknot.htm
« Последна редакция: Август 17, 2011, 11:05:59 am от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #224 -: Август 17, 2011, 11:10:30 am »
bullet, Titania, вие всъщност коя рецепта точно ползвахте за вашите медальони?
А как се процедира със забиването на кристала при медальоните? Нали обикновено положителния край трябва да е забит в тялото на оргонита, а отрицателният да сочи нагоре, а тук кристалът е в хоризонтално положение, заради плоската форма, та затова се чудя дали има значение това. :unknown:


Разположението на кристала до голяма степен зависи от габаритите на оргонита, в който ще се поставя. Ако е шайбовиден - легнал кристал, ако е коничен или цилиндричен - изпровен.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27